Sny s mŕtvymi, náhrobnými kameňmi a "Záhrada mŕtvych"

Diskusie o astrálnom cestovaní (AC), mimotelových zážitkoch (OBE), vedomom snívaní (LD), snoch a smrti

Moderator: WhiteWolfSix

Sny s mŕtvymi, náhrobnými kameňmi a "Záhrada mŕtvych"

Postby Vero_nika » Tuesday, 24. March 2015, 20:49

Neviem na koho sa obrátiť a ani neviem ako pokračovať. V posledné cca 3 týždne sa mi stále sníva o mŕtvych. Spočiatku som sa budila na to, že som pri rieke ktorá vedie na druhú stranu a dávam prevádzačovi peniaze. Neskôr som sa v sne "zobudila" v záhrade mŕtvych no bol tam sprievodca ktorý ma vyviedol. Neviem načo! som tam chodila..

Tieto noci sú to náhrobné kamene, čítanie mien.. Dnes v noci som sa zobudila na to, že kráčam v slnečnom dni s kamarátkami po ceste. Všimla som si zaujímavý pomník, bol ako biela skala, až mi do došlo, že je to náhrobok. Odvrátila som sa a pomyslela si "už zase.." a v tom vidím cintorín s množstvom náhrobkov a pri nich sedia mlčiaci "ľudia" ktorí všetci na mňa pozerajú. Sedeli pred hrobom v ktorom boli pochovaní. Nepozerali mi priamo do tváre, to akosi nejde. Uvedomujem si že nás delí okrem vzdialenosti aj plot. Prebudila som sa. Skutočne už nevládzem.

Má niekto podobnú skúsenosť, možno názor? Som vďačná za každú reakciu.
Vero_nika

Re: Sny s mŕtvymi, náhrobnými kameňmi a "Záhrada mŕtvych"

Postby WhiteWolfSix » Friday, 27. March 2015, 20:11

Vero_nika wrote:Neviem na koho sa obrátiť a ani neviem ako pokračovať. V posledné cca 3 týždne sa mi stále sníva o mŕtvych. Spočiatku som sa budila na to, že som pri rieke ktorá vedie na druhú stranu a dávam prevádzačovi peniaze. Neskôr som sa v sne "zobudila" v záhrade mŕtvych no bol tam sprievodca ktorý ma vyviedol. Neviem načo! som tam chodila..

Tieto noci sú to náhrobné kamene, čítanie mien.. Dnes v noci som sa zobudila na to, že kráčam v slnečnom dni s kamarátkami po ceste. Všimla som si zaujímavý pomník, bol ako biela skala, až mi do došlo, že je to náhrobok. Odvrátila som sa a pomyslela si "už zase.." a v tom vidím cintorín s množstvom náhrobkov a pri nich sedia mlčiaci "ľudia" ktorí všetci na mňa pozerajú. Sedeli pred hrobom v ktorom boli pochovaní. Nepozerali mi priamo do tváre, to akosi nejde. Uvedomujem si že nás delí okrem vzdialenosti aj plot. Prebudila som sa. Skutočne už nevládzem.

Má niekto podobnú skúsenosť, možno názor? Som vďačná za každú reakciu.

Ahoj Vero_nika,

chcem sa Ťa opýtať na Tvoje pocity v tých snoch. Máš v tých snoch skľúčený pocit, pocit strachu alebo je v Tebe pokoj? Ide mi o to, že nie každý sen spojený so smrťou musí byť nepríjemný. Možno sa len po prebudení znepokojuješ, že sa Ti snivalo o mŕtvych. Tie sny môžu naznačovať ukončenie nejakej Tvojej životnej etapy a začiatok novej životnej etapy. Bez toho, aby som poznal bližšie pozadie Tvojho životného príbehu je veľmi ťažké radiť Ti.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Return to Zmenené stavy vedomia