Nauka Tolteku konkretne knihy CC - otazky novacka

[Prakticky mŕtva sekcia a preto uzamknutá - v prípade vážneho záujmu je možnosť odomknutia]
Rekapitulácia, vymazávanie osobnej histórie, ne-konanie, stopovanie, snívanie, Tensegrita/Magické pohyby... vaše skúsenosti, ťažkosti, odporúčania...

Nauka Tolteku konkretne knihy CC - otazky novacka

Postby OBE-VAN » Wednesday, 30. August 2006, 16:38

jako naprosty novacek v teto oblasti.
Z duvodu nedostatku casu ke cteni knih (je to uzasny seznam literatury co ma ww6 na webu v nekolika dalsich zivotech je mozna stihnu precist) se mi podarilo alespon sehnat nejake MP3 se ctenym obsahem nekolika knih Carlose Castanedy.

Vypalil jsem si to na CDcko (asi 60-70 hodin cteneho textu v AJ)
Prvni dojem je velmi smiseny a poslech cetby knih CC (behem jizdy autem) velmi fascinujici.
Prakticky prinos poslechu cteneho textu v AJ je pro mne vicenasobny.. (nejlepsi vyuka jazyka pri zajimavem tematu)

Nektere informace mi prijdou jako kaminky ktere presne doplnuji mozaiku odpovedi na nezodpovezene otazky ci oblasti. Jine informace zcela patrne i vzhledem ke slozitejsim pojmum nechapu jazykove.
Castecne v knihach CC nabizi odpovedi na otazky tykajici se snu a sneni ktere dosud nikde nebyly k nalezeni.
Na druhou stranu vznikaji desitky novych otazek a nektere popisy a vysvetleni az sokujici

Velmi uvitam nazory ci vyjasneni toho co si "odbornici" kteri se tematikou zabyvaji delsi dobu (alespon 10 roku) a maji i nejake prakticke vysledky, predstavuji napriklad pod pojmen.

Predator - Flyer (udajne nejake potvory co se zivi nasim vedomim??)
anorganic being (kdo a kde to vsechno je?)
Luminous Filements

existuji k tem tzv. Flyers napriklad analogie ci pripodobneni?
Pojmy warriour/bojovnik ci carodej ve mne rovnez vyvolavaji trochu smisene pocity..... V cetbe (resp. poslechu) knih CC jsem teprve na uplnem zacatku. Rad si vyslechnu doporuceni a predevsim prakticke zkusenosti s vysledky kterych se komu podarilo dosahnout s pomoci nauky Tolteku....
OBE-VAN

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 30. August 2006, 16:58

:smt024 OBE-VAN:
1. Presunul som Tvoju tému do príslušnej sekcie Techniky a prax toltéckej cesty
2. Nevenujem sa ceste bojovníka/čarodeja ale šamanizmu a tak aj moje vedomosti a poznanie sú v tejto oblasti limitované
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

tak jsem si nektere odpovedi asi nasel sam

Postby OBE-VAN » Wednesday, 30. August 2006, 20:31

OBE-VAN

AD TOLTEKOVIA

Postby ANKH » Wednesday, 30. August 2006, 21:31

Veľmi jednoduchá a pritom presná knižočka, nekomplikovane podávajúca zaujímavú esenciu...aspoň mne tak príde J.M.Ruiz: Štyri dohody

:smt039
ANKH
VIP
VIP

Blog: View Blog (38)

Re: Nauka Tolteku konkretne knihy CC - otazky novacka

Postby Nerija » Wednesday, 23. January 2008, 02:30

Knizku Styry dohody mam doma a myslim ze je to zaujimava knizka, jednoducha, jasna mozno niekomu moze pripadat prilis okata, taka ze sa vam bude zdat uplne jasne a logicke co sa v nej pise, ale myslim ze po precitani aj drueho dielu Laska, Vztahy, Pratelstvi pochopite, ze nesie velke posolstvo...pre mna to tak aspon je...
troska som sa vzdialila temy, dufam ze nevadi, ale CC som este nemala moznost dostat do ruk...
Človek v sebe nesie celý vesmír a tajomstva sveta sa najlepšie môže dotknúť vtedy, keď vstúpi sám do seba. Image
Nerija

Return to Toltécka cesta