Bojovníci a lovci sily

[Prakticky mŕtva sekcia a preto uzamknutá - v prípade vážneho záujmu je možnosť odomknutia]
Rekapitulácia, vymazávanie osobnej histórie, ne-konanie, stopovanie, snívanie, Tensegrita/Magické pohyby... vaše skúsenosti, ťažkosti, odporúčania...

Bojovníci a lovci sily

Postby wesmir » Sunday, 13. February 2005, 03:11

Tí, ktorí už viete čo-to o uchovávaní, zbieraní a preskupovaní energie, ale aj tí, ktorých nadchol sposob žitia popisovaný v knihách Toltéckych potomkov a nasledovníkov, zamyslite sa nad výzvou, ktorá sa tu pred vami práve zjavuje.
Bolo a je toho popísaného naozaj dosť. Ale len správne pochopenie mechanizmov fungujúcich v našom vnútri je základným predpokladom čo najefektívnejšieho využitia toho, čo sa okolo nás a v nás deje v náš prospech. Techník je nepreberné množstvo; v závislosti od svojho naladenia si každý volí tú, ktorá mu oproti iným nejako viac sedí. Alebo sa dá urobiť kombinácia viacerých.
Tentoraz volím prírodu, pretože z nej nemožno načerpať niečo neužitočné. Tieto stránky rád využijem ako informačné médium, ale na poriadne rozprúdenie energie je veľmi účinný čin vedený zámerom.
Rád by som pozval kohokoľvek, kto sa na to bude cítiť do divokej Slovenskej prírody na letné "táborenie", možno niekoho pritiahne obľúbený termím workshop; vyskúšať si, kde sú vaše limity a so zosilneným spoločným zámerom sa ich pokúsiť posunúť a tým sa dostať k vlastným energetickým zdrojom, ktoré ležali mimo váš dosah. Použitím techník popisovaných napr. v knihách Victora Sancheza, Don Miguel Ruiza, či Taishi Abelar sa možno dostanete k poznatkom a skúsenostiam, ktoré by ste v každodennom živote veľmi ľahko prehliadli a minuli.
Podľa vašich reakcií na túto výzvu budú z mojej strany nasledovať ďalšie kroky. Mňa k napísaniu tohoto príspevku doviedla sila.
wesmir

Re: Bojovníci a lovci sily

Postby Alrisha » Monday, 14. February 2005, 03:00

wesmir wrote: Mňa k napísaniu tohoto príspevku doviedla sila.

Som slabá, ale poznám silu slabých. (aj slabosť mocných...)
Okrem možného potešenia zo spoločenstva už nič neočakávam na podobných workshopoch. Teda iba za seba: idem z kola von...
:arrow: :violin: :kitty:
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Re: Bojovníci...

Postby wesmir » Monday, 14. February 2005, 03:57

Som to mal tušiť, že s termínom workshop by som mal opatrne. Upravil by som to na: letná akcia v horách. :wink:
wesmir

Postby Anonymous » Wednesday, 16. February 2005, 00:09

Dlouho jsem nikde netáborničil. A v Tatrách vůbec nikdy. 8) No, je to taky otázka termínu, délky a financí. Možná by bylo dobré něco navrhnout, aby bylo od čeho se odpíchnout.
Anonymous

pomale zdetailnovavanie.....

Postby wesmir » Wednesday, 16. February 2005, 02:24

v Tatrach to nebude, to je iste. je to Narodny park (cele Tatry). ale pre aku-taku orientaciu, lokalizacia - zapadna cast stredneho Slovenska.
INAK, SME MALO OBMEDZENI V TEJTO VECI, páč:
termin; no tak to vypada na nejaku prvu polovicu jula (cervence) a kedze nepotrebujeme zajednavat nejaku chatu da sa to optimalne prisposobit podla poziadaviek.
delka- toto je tiez dost flexibilne, podla toho ako bude chut, pocasie... no videl by som to na 7 - 10 dni.
finance-dalsia sledovana instancia. nikto tu nechce na nikom zarobit, bude vas to stat: cestu, nakup nejakej vystroje ak nemate (detaily upresnim priebezne), strava - spolocne varenie a jedenie v prirode - a to nestoji vela.
wesmir

Postby Nopal » Wednesday, 16. February 2005, 02:56

híííííííííííííííííííí :shock: že 7-10 dní...... :roll: a bez chaty, bez :bath: [smilie=doma086.gif]
bez [smilie=deti042.gif] bez :smt024 ....jééééého [smilie=mico13.gif]
no aspoň že je zmienka o [smilie=doma199.gif] [smilie=doma179.gif]
wesmííííííír veď sa nejaš a [smilie=sm033.gif]
To je máááááálo konkrétne [smilie=zima007.gif]
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby wesmir » Saturday, 19. February 2005, 02:49

Preco sa nemam jasit? :shock: Rada odopieras niekomu nieco z coho ma radost? Pochopim to iba ak je to tvoja cesta; ze snazit sa druhym brat radost ti samej robi radost. Potom by to bolo v poriadku. Ja mam ale omnoho vacsiu radost, ked aj ti okolo mna maju radost.
No a samozrejme pre tych, ktori si nevedia predstavit tyzden-dva bez vane, postele, PC atd. tato akcia nie je. Pre inych uz len prijatie takejto vyzvy bude posilnenim.
wesmir

Postby Anonymous » Saturday, 19. February 2005, 11:53

Máš nějaký termín, do kdy potřebuješ potvrdit účast?
Momentálně to vypadá tak, že se budu moci rozhodnout teprve nedlouho před akcí.
Podrobnosti o výstroji, stravě atd. uvítám.
Anonymous

uuuuuuz sa bliizi.....

Postby wesmir » Monday, 20. June 2005, 15:49

Tak, leto zacne pozajtra, jul klope na dvere, a tak som zvedavy, kolkoze sa nas to zide. Zaujemci hlaste sa. :wink:
wesmir

Postby Anonymous » Tuesday, 21. June 2005, 09:08

Wesmir
bylo by možná dobré stanovit nějaké pevnější datum, alespoň v rozmezí 14 dnů, aby potencionální zájemci mohli počítat s přibližným termínem.Nápad se mi zamlová, jsem potencionálním účastníkem, ale právě ten termín může být kamenem úrazu. Možná by bylo dobré stanovit i přibližný,volný itinerář.
Anonymous

Postby Anonymous » Tuesday, 21. June 2005, 09:12

Jještě dodatek, právě že by mi daleko víc vyhovovala až druhá polovina júla-července. Tak od 18.-19. 7. Lokalita. Mohl by třeba přicházet v úvahu Čergov?
Anonymous

termin

Postby wesmir » Monday, 18. July 2005, 16:23

....som zatial nestanovoval termin, lebo som cakal, na zaujemcov. Tych su cca dvaja *47* , a mozno iba jeden, ak si mi to ty pisal na yahoo. Lokalitu
som vybral okolo Strazova (najblizsie mesto Ilava), tam je to dost divoke.
wesmir

Postby Anonymous » Monday, 18. July 2005, 18:25

Wesmir,
ozvi se co nejdřív, protože s tím časem to nemám úplně volné. Potřeboval bych to vědět 2-3 dny předem. Pokud budeme pouze 2-3, tak to zas nemusí vadit. Víc jak týden nevyšetřím. Ale rád bych zkusil něco mimo okruh známých. S tím itinerářem jsem to myslel tak, že k některým technikám by byly zapotřebí nějaké pomůcky( např. prostěradlo, pokud bychom se zkošeli-y zakopávat pod zem,atd...). Zkus to brzy, čas nestojí.
Anonymous

ozyvam

Postby wesmir » Friday, 05. August 2005, 17:20

tak sa ozyvam . termin od 8.8. asi nestihame, tak potom teda o tyzden neskor od 15.8.
moze byt?
wesmir

LETO 2006

Postby wesmir » Tuesday, 13. June 2006, 18:57

A je o rok viac. No tak, co je s vami? Opat len slova, kecanie, vymyslanie a kydy? Kto sa neboji, nech supuje do lesa. Alebo su to tu sami luuzrici?
Zaujemci, hlaste sa.
wesmir

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 13. June 2006, 19:01

*3* *3* wesmir, takto si záujemcov len odplašíš. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Re: LETO 2006

Postby Nopal » Tuesday, 13. June 2006, 20:24

wesmir wrote:A je o rok viac. No tak, co je s vami? Opat len slova, kecanie, vymyslanie a kydy? Kto sa neboji, nech supuje do lesa. Alebo su to tu sami luuzrici?
Zaujemci, hlaste sa.

:smt024 wesmír : a Ty si v ktorej galaxii celý rok lúzrilo - či ako to mám vyskloňovať to Tvoje odveci slovo ?
My sa máme fajne, aj jesť nám chuti, aj sme sa stretli, aj les máme vyhliadnutý kde sa stretneme, tak sa tu radšej rozkukaj... a radšej až potom kecaj... *49*
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby wesmir » Thursday, 15. June 2006, 13:30

WhiteWolfSix wrote:*3* *3* wesmir, takto si záujemcov len odplašíš. *40*

....tych, co to odplasi jednoducho nie su pripraveni. :wink:
wesmir

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 15. June 2006, 13:32

Aj to je možný postoj *40*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix