WW6 mi pomohol!

Praktické skúsenosti so šamanstvom a šamanskými technikami, šamanská liečba, šamanizmus na Slovensku

Moderator: WhiteWolfSix

WW6 mi pomohol!

Postby Anonymous » Tuesday, 18. April 2006, 15:39

Len tak pre zaujimavost:"Vsetci tuna vieme,ze kazdy z nas je specialny,tak ako vo svojich nazoroch,ktore vznikaju na zaklade individualnych pocitov.Kazdy totiz vnima a citi inac a nikto nie je kuoli tomu vinny.Ved aka by to bola nuda,kebyze sme vsetci rovnaky..?
Chcela by som tymto uviest do rovnovahy niektore tvrdenia,ze WW6 sa az natolko nevyzna vo svojej profesii,pretoze niektori ludia maju bud negativne skusenosti s inymi liecitelmi,alebo jednoducho neveria..Ja som bola pri nom 2krat a naozaj mi pomohol.Dost ma prekvapilo,ked ma v priebehu 2min.zdiagnostikoval a oznamil mi vlastne to,co som uz vedela.Bez masaze mi uvolnil krcnu chrbticu,co som rezolutne pocitila hned na druhom sedeni a ladviny sa mi zacali tak isto po case liecit.Ako to robil a co presne robil neviem,pre mna su vysledky prvorade. *18*
Preto netreba niekoho sudit,len na zaklade nejakych predstav,alebo zlych skusenosti .Okrem ineho,WW6 mozno na niekoho puosobi na ANNWIN dominantnejsie,ale je to urcite len tym,ze kazdy clovek si vytvara obranny pancier...A cim citlivejsi clovek,tym ma ten pancier tvrdsi,o tom som sa uz mnohokrat presvedcila.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 18. April 2006, 16:22

ehm... *85* Ďakujem... *48*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Re: WW6 mi pomohol!

Postby ally » Tuesday, 18. April 2006, 16:24

zvedava wrote:Len clovek si vytvara obranny pancier...A cim citlivejsi clovek,tym ma ten pancier tvrdsi,o tom som sa uz mnohokrat presvedcila.

Som velmi rad ze moje citenie alebo 'tusenie' pravdivo potvrdzujes aj ty, ze WW6 je velmi dobry liecitel a odbornik. *52*
Ja budem mat pod tym hrubym pancierom asi este 2 tony betonu. *52*
ally

Postby Anonymous » Tuesday, 18. April 2006, 16:56

WhiteWolfSix wrote:ehm... *85* Ďakujem... *48*

heh, tak to tu mame cca 200 akotak aktivnych ludi, dalsich x co len citaju, nech len 10 percent zacne mat aktivny zaujem po tejto peknej referencii :) ...ojoj wolfy, asi zacnes menej chodievat na forum, tolko ludi, to bude chciet viac casu...

zapisujem sa do poradovnika, rad by som sa aj ja k tebe dostal este v tomto vteleni :wink: :cheer: :smt039
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 18. April 2006, 17:12

Ak to myslíš vážne, obráť sa na mňa súkromne. Verejne termíny neposkytujem. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Wednesday, 19. April 2006, 07:34

:cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82* *18*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Anonymous » Saturday, 22. April 2006, 00:59

Velmi sa mi paci na ludoch,ked dokazu takto realizovat stasie z vnutra,bez toho,aby zbytocne pretazovali svoj rozum.. *18* *48*
Anonymous

Postby Anonymous » Saturday, 22. April 2006, 01:22

ally wrote:
zvedava wrote:Len clovek si vytvara obranny pancier...A cim citlivejsi clovek,tym ma ten pancier tvrdsi,o tom som sa uz mnohokrat presvedcila.

Som velmi rad ze moje citenie alebo 'tusenie' pravdivo potvrdzujes aj ty, ze WW6 je velmi dobry liecitel a odbornik. *52*
Ja budem mat pod tym hrubym pancierom asi este 2 tony betonu. *52*

Niekedy je intuicia duolezitejsia,no bohuzial sa nou mnohi ludia neriadia.
Nenapisala som tento prispevok kuoli tomu,aby som WW6 robila reklamu, ale uz odjakziva nemam rada nespravodlivost a myslim si,ze clovek by mal robit v prvom rade to,co vychadza z jeho vnutra,nato aby si zbytocne nekomplikoval svoj zivot vytvaranim struktur z pretazovania mysle. Ja som takysto precitlivela,mam to potvrdene numerologiou,ak Ti muozem poradit,tak pracuj na svojom sebavedomi a nenchaj sa nikdy ovladnut strachom.
Chod do toho,aj keby Ta z koze drali,ked si o niecom prasvedcena a vies,ze tak citis a nemysli si,ze Ty robis nespravne,aj ked 100 ludi to bude robit inac.
Anonymous

Postby Zrak1 » Saturday, 22. April 2006, 20:30

zvedava wrote:Niekedy je intuicia duolezitejsia,no bohuzial sa nou mnohi ludia neriadia.

S týmto plne súhlasím, len to slovíčko Niekedy by som odtiaľ dal preč *4*
zvedava wrote: Nenapisala som tento prispevok kuoli tomu,aby som WW6 robila reklamu...

To že si to sem napísala má nejaký dôvod a reklama to určite nebude.... tým som si 100% istý.... ten dôvod ty sama poznať nemusíš a možno sa ho ani nikdy nedozvieš, ale ten, ktorému to pomôže si na teba spomenie s úprimnou vďakou, pretože si bola úprimná a nebála si sa predsudkov :smt023
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Anonymous » Monday, 24. April 2006, 00:17

Mas sice pravdu,len nie kazdy je v stave vzdy rozoznat,co je intuicia,co zaspinene podvedomie,preto aj intuicia muoze byt niekedy nespravna,pretoze aj tu treba trenovat a naucit sa pocuvat,vnimat.
Z tohto duovodu som to napisala radsej vseobecnejsie.
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 07. September 2006, 19:17

vlastne do temy "WW6 mi pomohol!" mozem napisat aj ja...[smilie=flora008.gif] :smt039

reg "skoro-som-zabudol"
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 07. September 2006, 19:21

Ďakujem.*18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Nedá mi

Postby ANKH » Saturday, 09. September 2006, 12:28

Som rád, že sa tu niečo takéto objavilo. Nie som PR agentom WW6, nesledujem ani konflikt DW a WW6 alebo kokopelli a annwin, ale sa teším, lebo fórum žije a dobré dušičky sa stretávajú :)

Mne pomohol WW6 nepriamo, priamu pomoc ponúkol ale som sa nedostavil, ale nakoniec aj tak dobre dopadlo. Nepriama pomoc spočíva mimo iné aj v tom, že tu smiem mať svoj blog a tešiť ľudí obrázkami. WW6, dobre to robíš! Som rád že nám všetkým venuješ svoj čas a energiu, spolu so všetkými ktorí prevádzkujú a moderujú toto fórum. Som tu rád :) A stavím sa, že nie som sám. Takže na záver ešte jedno velikánske ĎAKUJEM *52* [smilie=flora008.gif]
ANKH
VIP
VIP

Blog: View Blog (38)

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 09. September 2006, 12:37

:smt023 *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

WW6 nas zachranil pred pobytom v nemocnici

Postby Lada » Monday, 24. March 2008, 15:02

Mam za sebou velmi tazke obdobie a tak sa chcem s Vami podelit o zazitok.

Asi pred dvoma tyzdnami vo stvrtok, som bola dost pracovne vytazena a tak moja mama zobrala deti k mojej babke na jeden den. Nebolo to najstastnejsie rozhodnutie, ale kto mohol tusit... Moja babka prave v ten den uz nevstala z postele, a rozhodla sa, ze onedlho bude nasledovat dedka, ktory nas pred rokom opustil.

Manzel vecer isiel pre deti a nas syn uz vtedy mal mierne zvysenu teplotu. Volala som s mamou a ta mi povedala, ze sa syn velmi zvlastne v ten den spraval. Inak velmi zive dieta, cely den sa tulil k nej a neprehovoril ani slovicko.
Cely vikend sme bojovali so 40-tkami az sme napokon, v nedelu, skoncili v nemocnici. V pondelok nam zomrela babka, malemu zabrali antibiotika a vo stvrtok sme isli domov. Myslela som si, ze je uz vsetko za nami...

V nedelu znovu zacala synovi stupat teplota a zacal byt malatny. Obvodna nas po odbere krvi okamzite poslala znovu do nemocnice. Pripadalo mi to ako by sme sa tocili do kruhu. Poziadala som manzela aby nas zaviezol pred odchodom do nemocnice k WW6 na samansku liecbu, bola som zufala. Manzel mi vysiel v ustrety aj ked na teke nieco vobec neveri ale neveril uz ani lekarom, kedze nam nevedeli povedat ani presnu diagnozu z nasho prveho pobytu v nemocnici.

WW6 posamanil a potvrdil co som aj ja tusila, ze sa nieco na maleho „nalepilo“ tym ze bol pri umierajucej osobe.
Potom sme pokracovali do nemocnice. Na detske nas neprijali ale nas poslali na infekcne. Uz sme sedeli v aute pred starou, sivou budovou a maly sa nam zdal byt celkom v pohode a tak sme sa rozhodli, ze este aspon na hodinku pojdeme domov. Doma sme malemu odmerali teplotu a ...po teplote ani stopy. Tak sme si povedali, ze do nemocnice pojdeme az ked sa mu stav zhorsi a do teraz sme doma. Uz je tomu tyzden. Image

Dakujeme Image
Image
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Monday, 24. March 2008, 15:06

ImageImageImage
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby kúzelníčka » Monday, 24. March 2008, 15:37

Na túto tému musím tiež zareagovať a musím WW6 poďakovať za to,že som našla samu SEBA a správnu CESTU!WW6 je náš DAR! Image Image Image
kúzelníčka

Re: WW6 nas zachranil pred pobytom v nemocnici

Postby WhiteWolfSix » Monday, 24. March 2008, 15:46

Lada wrote:WW6 posamanil a ... maly sa nam zdal byt celkom v pohode a tak sme sa rozhodli, ze este aspon na hodinku pojdeme domov. Doma sme malemu odmerali teplotu a ...po teplote ani stopy.

Väčšinou klientov upozorňujem, že "nerobím zázraky jednej noci", no tentoraz som rád, že sa zlepšenie podarilo dosiahnúť behom pár hodín a nemuseli ste skončiť na infekčnom, kde by ste si poležali minimálne týždeň, ak nie hneď dva.ImageImage
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lada » Monday, 24. March 2008, 15:59

Vysledok samanskej liecby sa dostavil okamzite Image, inak by sme nerizkovali s dietatom.
Image
Lada
VIP
VIP

Re: WW6 nas zachranil pred pobytom v nemocnici

Postby Lada » Monday, 24. March 2008, 16:00

WhiteWolfSix wrote:[Väčšinou klientov upozorňujem, že "nerobím zázraky jednej noci", ..

vidis, ako zavadzas Image
Image
Lada
VIP
VIP

Next

Return to Šamanizmus