ŽEN-ŠEN

Naši predkovia ich používali, používame ich aj my

Moderator: vilcakul

ŽEN-ŠEN

Postby silapoznania » Wednesday, 11. August 2010, 21:10

Rozprával som sa s jedným čínskym liečiteľom a ten mi vravel že žen-šen lieči všetko aj rakovinu, možno aj preto ide Česká republika doviezť z KĽDR vyše 20 ton žen-šenu. Inak viete že najkvalitnejší žen- šen sa pestuje v KĽDR?
http://www.sme.sk/c/5502791/severna-korea-moze-svoje-dlhy-voci-cesku-vyrovnat-zensenom.html
silapoznania
Vylúčení
Vylúčení

Re: ŽEN-ŠEN

Postby gibies » Wednesday, 11. August 2010, 21:45

silapoznania: už aj bratia Česi pochopili, že to s farmakami a preskripciou moc dlho nepotiahnu, tak zbožne obracajú svoj zrak tam, kde je rozum a tradícia prírodnej medicíny- na východ. Žen-šen je naozaj v rámci rozsahu a účinkov zaujímavý. Veľmi.Istý význam by som pripísala aj psych.podtónu, oni tomuto prípravku veria niekoľko tisícročí.Z generácie na generáciu.Čítala som štúdiu francúzskych lekárov, predpoklad že pharma sektor-výrobcovia budú existovať najneskôr do roku 2040, účinnosť všetkých registrovaných liekov klesá o 3-4% ročne, mimo antibiotík, tam je to neúmerne vyššie.Francúzi normálne schválili a bežia na tom už viac ako 4 roky, že im zdr.poisťovne preplácajú liečbu cez byliny, sú na to špecializované lekárne.Takže už aj Česi pochopili, že ak chcú prašule aspoň nejako dostať domov, nebudú robiť transfér na nejaké blbé vakcíny, ktorými si vykántria ten zbytok pracovne schopného obyvateľstva, ale doprajú mu aj radosť vo forme sexuálneho vzrušenia, žen-šen funguje na vitalitu aj po tejto stránke. Takže zhrňme to: Akcia 2 v 1 (zdravie a sex ), peniaze doma v zásobách všelieku. Ono tí bratia Česi nie sú až takí blbí. Ak sa toto podarí, sú to frajeri. *3*
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Return to Rastliny liečia