Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Re: Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Postby perzeus » Tuesday, 06. December 2011, 15:06

WhiteWolfSix wrote:Samozrejme, že nebolo treba čakať, pretože Fitness je jeden z tých množiacich sa prípadov, na základe ktorých som napísal to vyššie upozornenie.

WW6, ľudia majú právo na skúsenosť z omylu. To je skúška z ktorej sa môžu poučiť. Ak sa z nej poučia napr. aj tým, že "dostanú jednu dobre mierenú od života a prebudia sa- konečne", splnilo to svoj účel. Prečo im to právo upierať? Príde mi to dosť "spasiteľské" od teba, alebo aby som ťa neurazil, nechápem prečo napr. vyzývaš niekoho, kto to už zakúsil tak ako Fitness? Jediné čo ma napadá je to, že ich chceš chrániť? Tým im ale upieraš práve tú skúsenosť, z môjho pohľadu. Pokiaľ nezažijú, asi nepochopia... ;)
perzeus
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 17:25

perzeus wrote:WW6, ľudia majú právo na skúsenosť z omylu. To je skúška z ktorej sa môžu poučiť. Ak sa z nej poučia napr. aj tým, že "dostanú jednu dobre mierenú od života a prebudia sa- konečne", splnilo to svoj účel. Prečo im to právo upierať? Príde mi to dosť "spasiteľské" od teba, alebo aby som ťa neurazil, nechápem prečo napr. vyzývaš niekoho, kto to už zakúsil tak ako Fitness? Jediné čo ma napadá je to, že ich chceš chrániť? Tým im ale upieraš práve tú skúsenosť, z môjho pohľadu. Pokiaľ nezažijú, asi nepochopia... ;)

Zaujímavé ako si zmenil rétoriku. Doteraz si týchto ľudí označoval za lenivých hlupákov, ich konanie za scestné a zrazu im uznávaš právo na omyl, pričom moje varovanie považuješ za spasiteľské. Hm, hm, hm... tuším nevieš sám čo chceš alebo že by si tu písal len tak, aby reč nestála? V takom prípade radšej nepíš. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 17:38

perzeus wrote:Prečo im to právo upierať? Príde mi to dosť "spasiteľské" od teba, alebo aby som ťa neurazil, nechápem prečo napr. vyzývaš niekoho, kto to už zakúsil tak ako Fitness? Jediné čo ma napadá je to, že ich chceš chrániť? Tým im ale upieraš práve tú skúsenosť, z môjho pohľadu. Pokiaľ nezažijú, asi nepochopia... ;)

Ja nikomu neupieram žiadne právo! Akým spôsobom by som to mohol spraviť??? Asi rád v diskusii používaš silné slová, ale je to úplne zbytočné. Nerob z ľudí donekonečna hlupákov. Ak si si nevšimol, ja som mojim upozornením nikomu nezakázal konať podľa vlastného vedomia či svedomia, takže im nemôžem upierať právo na akúkoľvek skúsenosť aj tú negatívnu. Bolo by to však odo mňa nezodpovedné, keby som o tom mlčal a tváril sa, že mňa sa to netýka, nech si ľudia natlčú čo len chcú. To, čo som spravil je informovanie. Nič viac, nič menej. Každý sa môže rozhodnúť sám, tak prosím Ťa nepodsúvaj mne alebo komukoľvek inému niečo, čo nerobí. Nie sme tu všetci hlupáci a len Ty ten najmúdrejší. *4* A tento môj ostrejší tón voči Tebe som použil preto, pretože neustále pokračuješ v štýle, keď z ľudí robíš hlupákov, aj keď som Ťa na to párkrát upozornil.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby perzeus » Tuesday, 06. December 2011, 18:02

WhiteWolfSix wrote:Ja nikomu neupieram žiadne právo! Akým spôsobom by som to mohol spraviť??? Asi rád v diskusii používaš silné slová, ale je to úplne zbytočné. Nerob z ľudí donekonečna hlupákov.......................... Nie sme tu všetci hlupáci a len Ty ten najmúdrejší. *4* A tento môj ostrejší tón voči Tebe som použil preto, pretože neustále pokračuješ v štýle, keď z ľudí robíš hlupákov, aj keď som Ťa na to párkrát upozornil.

ww6, napísal som:
perzeus wrote:WW6, ľudia majú právo na skúsenosť z omylu. To je skúška z ktorej sa môžu poučiť. Ak sa z nej poučia napr. aj tým, že "dostanú jednu dobre mierenú od života a prebudia sa- konečne", splnilo to svoj účel. Prečo im to právo upierať? Príde mi to dosť "spasiteľské" od teba, alebo aby som ťa neurazil, nechápem prečo napr. vyzývaš niekoho, kto to už zakúsil tak ako Fitness? Jediné čo ma napadá je to, že ich chceš chrániť? Tým im ale upieraš práve tú skúsenosť, z môjho pohľadu. Pokiaľ nezažijú, asi nepochopia... ;)

Ak budeš tak láskavý,označ mi v tomto príspevku kde som niekoho označil za hlupáka alebo urobil z neho hlupáka. Tvrdíš niečo, čo nie je pravda. :grin: A aj tie tvoje upozornenia sú viac než polemické. Napísal si niečo v tom duchu, ale bol to tvoj názor. Tak prečo mi upieraš ten môj??? *1*
perzeus
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 18:13

Prejdi si celú diskusiu (stačí od miesta kde si sa zapojil) a osviežim Ti pamäť:
Za scestné považuješ konanie ľudí v tomto príspevku: prirodne-metody-a-systemy/urieknutie-porobenie-kliatby-a-ine-t446-300.html#p66895 a prirodne-metody-a-systemy/urieknutie-porobenie-kliatby-a-ine-t446-300.html#p66899
Ľudí považuješ za hlúpych a lenivých v tomto príspevku: prirodne-metody-a-systemy/urieknutie-porobenie-kliatby-a-ine-t446-300.html#p66911, na čo som sa Ťa vzápätí opýtal odkiaľ vieš, že sú hlúpi a leniví, na čo si mi zabudol odpovedať.
Najskôr si konanie takýchto ľudí označil za scestné pretože tých ľudí považuješ za hlúpych a lenivých (len si to po sebe dôkladne prečítaj) a vzápätí to otočíš na to, že vlastne potrebujú takúto skúsenosť a moje upozornenie označíš za upieranie skúsenosti, akoby sa po mojom upozornení nedokázali rozhodnúť samostatne.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 18:17

Ja Ti názor neupieram, neoznačuj však ostatných za hlúpych a lenivých, keď o nich vlastne nič nevieš, svoj názor staviaš len na domnienkach a dohadoch, nie na vlastnej osobnej skúsenosti, pretože pravdepodobne nemáš v tejto diskusii vlastnú skúsenosť, viď:
perzeus wrote:Takéto divadelné predstavenie mi popisovala jedna moja známa, ktorá ho absolvovala u anjeličkárov v BB. Som sa dobre chytal za brucho. Nechce aby to vyznelo že na tieto veci neverím, ale keby ľudská hlúposť nadnášala, tak tu lietajú kŕdle orlov skalných.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby perzeus » Tuesday, 06. December 2011, 18:37

perzeus wrote:Príde mi až scestné, že sa toľkí ľudkovia vyhovárajú sami pred sebou / hlavne dospelí / na nejaké urieknutia a prekliatia. Potom všetci behajú ako splašení po rôznych ľudkoch, a tí okolo nich krúžia, udierajú na bubienky a bavkajú sa s hrkálkami, ľudkovia si ležkajú a možno aj zachrápu, potom sa prebudia, platia cash a odchádzajú domov spokojní. Nemuseli ani prstom pohnúť a je to za nimi! Takéto divadelné predstavenie mi popisovala jedna moja známa, ktorá ho absolvovala u anjeličkárov v BB.

WW6, ak vieš dobre čítať popisoval som konkrétny prípad. O ľudskej hlúposti tu hovorím preto, lebo tak ako aj Fitness pochopil že ho niekto pekne os..inkal, pochopila to aj mnou uvádzaná známa, ktorá musela absolvovať proces odstránenia kliatby "ešte raz" a musela "ešte raz zaplatiť" niekomu kto vedel a kto jej tentokrát naozaj pomohol . Spoznala to na základe toho, že sa jej život zrazu začína meniť a nie je to len ilúzia. Tak o akej hlúposti sa to tu bavíme?? Fitness neuviedol koľko ho tá sranda stále. Pobavil by ma, keby mu to niekto urobil zadarmo!! :grin:

perzeus wrote:ww6, skôr ako scestné to bolo z môjho pohľadu orientované tým smerom, že ľudkovia namiesto aby spoznali sami seba a odstránili nejaké tie vzorce / veľakrát opakujúce sa a chybné napr. už po 8 stroskotanom vzťahu/, t.j. pozreli sa smerom do vnútra a odstránili niečo nefunkčné, radšej sa pozrú smerom von, t.j. na nejaké tie kliatby a urieknutia, o ktorých sa hovorí stále viac a viac.

WW6, toto je moja rekacia na:
SlovakiaMan wrote:Od určitého času mám problém si niekoho nájsť. Mám jednoducho vzťahové problémy resp. mám problémy si pri sebe udržať ľudí ktorých som si z nejakých dôvodov obľúbil, ktorých mám rád. Môže to byť dôsledkom toho, že som urieknutý, že mi niekto porobil? A ak áno ako to zistím? Ozvite sa mi. Súrne. Ďakujem.

WW6, sám si dotyčnému napísal:
WhiteWolfSix wrote:Prečo si myslíš, že by si mal byť urieknutý?

WW6, nikde som od začiatku neuviedol, že s tými hrkálkami beháš ty, tak neviem prečo to ďalej pätiť. Príde mi že si vec zobral moc osobne, aj keď môj úmysel v tomto komplote chýba. Keď som videl príspevok od SlovakiaMan-a, prišlo mi na um, že sa možno chlapák zamyslí nad tým čo som napísal. Jeho urieknutie mi je jedno. Ak to tam má, to neriešim a ani to neviem, existuje dôvod. Ale to vieš zase ty. :smile:
Nemám záujem sa tu doťahovať a ani nepíšem len preto aby som písal, ale tiež zo mňa blbečka robiť nemusíš, keď mi už tak píšeš, aby som ho nerobil zo všetkých. Prča, nie? ;)
perzeus
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 18:44

Nuž, nepovažujem sa za telepata, takže ak nedáš príslušnú citáciu (a ako vidím, citovanie Ti nerobí problém), nemám odkiaľ vedieť na koho reaguješ, takže v tom prípade som považoval Tvoj príspevok vo všeobecnej rovine a nie ako reakciu na niekoho. *4*

Ani ja netvrdím, že si niekde uvádzal, že s tými hrkálkami behám ja. Ozval som sa v osobnejšej rovine až v momente, keď si ma obvinil, že niekomu upieram právo na (akúkoľvek) skúsenosť. Doteraz si mi nevysvetlil akým spôsobom toto právo upieram.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. December 2011, 18:52

Za ostrejšie slová sa ospravedlňujem. hatoff
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Fitness » Wednesday, 07. December 2011, 03:29

perzeus wrote:
perzeus wrote:Príde mi až scestné, že sa toľkí ľudkovia vyhovárajú sami pred sebou / hlavne dospelí / na nejaké urieknutia a prekliatia. Potom všetci behajú ako splašení po rôznych ľudkoch, a tí okolo nich krúžia, udierajú na bubienky a bavkajú sa s hrkálkami, ľudkovia si ležkajú a možno aj zachrápu, potom sa prebudia, platia cash a odchádzajú domov spokojní. Nemuseli ani prstom pohnúť a je to za nimi! Takéto divadelné predstavenie mi popisovala jedna moja známa, ktorá ho absolvovala u anjeličkárov v BB.

WW6, ak vieš dobre čítať popisoval som konkrétny prípad. O ľudskej hlúposti tu hovorím preto, lebo tak ako aj Fitness pochopil že ho niekto pekne os..inkal, pochopila to aj mnou uvádzaná známa, ktorá musela absolvovať proces odstránenia kliatby "ešte raz" a musela "ešte raz zaplatiť" niekomu kto vedel a kto jej tentokrát naozaj pomohol . Spoznala to na základe toho, že sa jej život zrazu začína meniť a nie je to len ilúzia. Tak o akej hlúposti sa to tu bavíme?? Fitness neuviedol koľko ho tá sranda stále. Pobavil by ma, keby mu to niekto urobil zadarmo!! :grin:

Na kletbách a věcech okolo nich není nic k pobavení , je to vážná věc, která má važný dopad na zdraví a život člověka.
Kolem mě je spousta hlupáků co jsou zdraví a mně se smějí , že jsem se asi zbláznil, přičemž kdyby měli co já tak by jančili jak nevím co , nechápou projevy a dopad kletby na zdraví a celkový život člověka , jenom si ťukají na čelo .
No jo hold lidi všechno vědí , vůbec lidi mají často radost z bolesti a utrpení jiných , chci normálně žít . Jinak omlouvám se že jsem se tak vyjádřil .
Fitness

Postby perzeus » Friday, 09. December 2011, 00:31

Fitness wrote:Na kletbách a věcech okolo nich není nic k pobavení , je to vážná věc, která má važný dopad na zdraví a život člověka.
Kolem mě je spousta hlupáků co jsou zdraví a mně se smějí , že jsem se asi zbláznil, přičemž kdyby měli co já tak by jančili jak nevím co , nechápou projevy a dopad kletby na zdraví a celkový život člověka , jenom si ťukají na čelo .
No jo hold lidi všechno vědí , vůbec lidi mají často radost z bolesti a utrpení jiných , chci normálně žít . Jinak omlouvám se že jsem se tak vyjádřil .

Fitness, prihlásil si sa ku skúsenosti s rozoberanou tématikou.
Fitness wrote:Přesně tohle se stalo mě .

Vytrhnuté z celého kontextu, ale uviedol som aj nasledovné:
perzeus wrote:

Fitness, ak si myslíš že sa bavím na tvoj úkor a robí mi to dobre, tak sa veľmi mýliš. Už aj v iných témach sa riešila problematika pomoci, a to aj zadarmo. Názory na vec sa rôznia, tí čo to robia za peniaze sú za vydriduchov a tí čo to robia zadarmo sú za "svätých". Pre mňa je jednoznačným signálom ak ti niekto ponúka pomoc v takomto "prúsere v akom si bol a možno aj si ty ale aj množstvo iných", že s tebou nehrá čistú hru. Ak nechce prachy, môže si svoju odmenu vybrať cez rôzne spôsoby/ktoré ale vždy len poškodia napr. energeticky ale aj mnoho iných spôsobov majú títo ľudkovia ako dostať svoje domov. Ten čo žiada o pomoc a je poškodený je poškodený 2-krát. To je poučenie.
Napadlo ťa vôbec zamyslieť sa nad tým, že by si mal prejaviť nejakú vďačnosť? Aj za takúto skúsenosť? Keby si to nezažil a nezhoršovalo sa to stále ďalej, nikdy by si nepokračoval v hľadaní, bol by si si viac menej istý že si už čistý .......a ďalší život v pr.eli. Alebo napadlo ťa byť vďačný za to že aj keď na ďalší krát, ale kápol si na toho najsprávnejšieho človeka pre teba, ktorý vie a môže ťa z toho srabu dostať?
Príde mi že sa moc ľutuješ a vôbec nevidíš ďalej ako za "vlastný kopec", t.j. z môjho pohľadu mal by si sa mal radovať z toho, že takáto príležitosť na zmenu, t.j. na zrušenie kliatby ktorá buď teba ale možno aj celý tvoj rod kvári už niekoľko životov vôbec prišla. Tu a teraz. Zamyslel si sa nad tým, že sa tak vôbec nemuselo stať? O tomto boli moje príspevky. Celkovo si dosť dlho všímam, že nám chýba pokora. Nie v tom klasickom ľudskom ponímaní, ale skôr v zmysle pokora pred niečím čo nás presahuje ale čo k nám patrí. A to sú aj kliatby Vôbec si neťukám na čelo a neverím ti že ťato riadne gniavi. Ale zamyslel si sa aj nad tým, že takéto niečo nepostretlo len teba?
Prajem ti aby sa ti darilo. :smile: Dávam ti to len na zamyslenie, ak chceš.

perzeus
Vylúčení
Vylúčení

PostThis post was deleted by WhiteWolfSix on Sunday, 12. February 2012, 19:43.
Reason: Na požiadanie autora príspevku

PostThis post was deleted by Anubis on Friday, 16. December 2011, 09:07.
Reason: Porušenie pravidla 3.5 fóra. Dôrazné varovanie !!!

Postby Fitness » Sunday, 12. February 2012, 13:28

Chci se zeptat
jak mám to prokletí ( pokeriben, kletba ) , cítím někdy vzadu nasazené vlasy na týlu, kterými do mě kletba asi vešla .
Spálí se přim odstraňování také toto napojení skrz vlasy ? Ta kletba pokud se nevyndá tak si všímám že sílí ze dne na den ( je to možné ) . Dá se spolehlivě zrušit jakákoliv kletba a vyčistit tělo ?
Díky
Fitness

Previous

Return to Prírodné metódy a systémy