Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Re: Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Postby čiča » Monday, 09. February 2009, 12:16

Image
Gigi asi si najbližšie k môjmu problému, možno preto,že si žena. Image
Bola u nás jedna žena očisťovať byt od zlých energii a vravela, že cíti prítomnosť zosnulej nič viac.
Vyhnala nás zo spálne, že je tam zlá energia ( mysli si, že pod nami je niejaké potrubie), teraz spíme v druhej miestnosti.
Odporúčala si mi napísať na SS - čo tam treba napísať, adresu kde bývame? - čo viac? Image
Najlepšie by bolo osobné stretnutie, no na Slovensko prídem až koncom marca (asi).
Ste v BB to je tak 120km - coby dub.

PS- napíš mi ako treba správne naklíčiť pšenicu.
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby GigiViera » Monday, 09. February 2009, 15:40

Nemusis pisat nic mimoriadne, staci, ked mi potom das vediet termin kedy prides aby sme sa zosuladili.

Klicenie psenice- 3-4 lyzice dat namocit na 24 hodín do vacsieho mnozstva vody - aby plávala, vodu zliat, a psenicu rozlozit na plytký tanier do jednej vrstvy. Zaliat malym mnozstvom vody, tak aby len zostala medzi nou stat, prikryt druhym tanierom zhora aby to bol v tme. Kazdych 24 hodin premyt a nechat s trochou vody. asi za tr din uz su klicky cca 0,75 cm dlhe, to staci. Mozes jest surove, ale vyborna je uvarena v termoske - proste nasypes psenicu, zalejes asi 0,5l horucej vody a nechas do rana v termoske - chuti ako kukurica. Mozes aj sypat na salat alebo jest len tak same, je to vyborna svacinka, treba odskusat ci ti lepsie robi varna alebo surova, kazdy ma iny zaludok, moze robit kyselinu.
Ako dlho si vlastne v zahranici? Zacali tie problemy hned?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby čiča » Monday, 09. February 2009, 18:53

Image Gigi díky za recept!
Pracovne som tu krajinu navštevovala od roku 2004 - žiadne problémy som nemala.
V decembri 2006 som bola nútená z domu odísť, hrozilo my tam nebezpečenstvo.
Problémy začali hneď od príchodu do toho bytu no pripisovala som ich stresu ktorý
som prežila. Začalo to silnými bolesťami krčnej chrbtice a keď ta povolilo začala som mať zápchy
(viac než 7 dní ) a z toho bolesti žalúdka - kŕče. (lieky nezaberali)
Zaujímavé je na tom to, že keď som na Slovensku tie problémy nemám.
Pred tým ako som sem prišla som ani veľmi nechorľavela len občas niečo banálne.
No radšej sa rozpisovať nebudem porozprávam všetko osobne.
Je tu viac aspektov ktoré pripadajú do úvahy.
No pevne verím, že prídeme tomu pravému na koreň. Image Image Image

Image
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby ada11 » Tuesday, 10. March 2009, 06:22

pre čiča : problemy s chrbticou, kŕče,..zablokovany energeticky tok...skus sama pre seba specifikovat kedy a kde sa to objavuje najintenzivnejsie...ci len u teba v byte, alebo aj ked sa zrdzujes na inych miestach v zahranici, ...ja poznam tento problem z vlastnej skusenosti. som dost senzitivna na specificku energiu kazdeho priestoru, miesta, ludi... su dokonca miesta kde mi je vzdy rovnako zle..medzicasom som bola nutena prestahovat sa do bytu v ktorom som od prveho okamihu dostavala nevysvetlitelne zachvaty paniky..tie prestali az ked mi priestor "vybubnovali" kamarati...jednalo sa o novy byt, ktory pred tym nik neobyval, no stavba lezala cca 10rokov nedostavana kym ju dostavali...a nebudem ani hovorit co za nocne mory sprevadzali moje prve mesiace v tom byte... Co sa tyka mojich pocitov akutnej paniky, a citelnej pritomnosti roznych negativnych sil a dokonca aj bytosti, ktorých pritomnost sa potvrdila aj pri spominanych samanskych cisteniach, tak to sa trochu ukludnilo. Co sa vsak tyka mojho zdravia, tak to islo prudko dole. Silne bolesti a stuhnutost chrbtice, caste chripky, nekonecne horucky, slabost, vycerpanost, nervozita..kupodivu vzdy staci prejst par metrov na inu ulicu a citim akoby zo mna padala akasi nevysvetlitelna tarcha, hned sa mi zacne lahsie dychat, doslova citim ako ozivam..mnohokrat sa mi stalo, ze som skoro sialena vybehla z bytu niekedy nad ranom, ked som uz myslela ze to nevydrzim, a vzdy sa mi takmer rovnako ulavilo po par metroch. Co sa tyka odstahovanie sa a predaja toho bytu - to je vec ktoru riesim, no je to dost tazke z viacerych prozaickych dovodov., preto zatial sa snazim "nejak to prezit"...
Zvlastne napriklad je - a v tych prvych mesiacoch ked to bolo najhorsie, ze mi vobec nepomaha dobit si energiu niekde inde - v tom zmysle ze cim pridem do toho bytu vyrovnanejsia a viac v pohode, tym viac ma ten rozdiel ktory tam nastane dorazi..uz po par minutach citim ze mi klesa energia, celkova vitalnost, na urcity bod takej letargie...
Co sa tyka suvisu s prekliatim tak viem o konkretnych ludoch ktori mi do oci povedali s neskryvanou zastou ze mi ten byt strasne zavidia..dokonca aj moja mama, obe otcove sestry....dalsia vec ktora tomu miestu urcite nepridala na pozitivnom vyzarovani je aj fakt, ze ked celu bytovku pred 10timi rokmi zacali stavat, tak povodny stavitel vyzbieral zalohu na byty od mnozstva ludi a potom s peniazmi utiekol...chytili ho, bol aj v base, teraz je na voziku - takze svoj dlh uz splaca... Cela peripetia sa tahala roky a kopa ludi z tych penazi uz nevideli ani cent ani byt..az o niekolko rokov to ina firma dostavala a byty rozpredala...
ada11

Postby born2befree » Friday, 13. March 2009, 21:14

Ahojte,

o porobeni/urieknuti som si v poslednej dobe zistovala vela. Preco? Z dvoch... teraz vlastne uz z troch zdrojov som sa dozvedela, ze na sebe mam "zlu energiu", porobenie alebo urieknutie ak chcete. Necitim sa zle, len mam obcas take zvlastne momenty... priznaky radsej opisovat nebudem aby ste si nezacali namyslat, ze ste urieknuti aj vy. Povedali mi, ze to uz mam na sebe dlho, od detstva a ze mi to sposobil niekto z blizkej rodiny. Pamatam si na moment, kedy som rano vstala a citila som, ze sa nieco zmenilo, ze svet okolo mna nie je uz taky ako bol alebo skor, ze ho uz nevidim taky ako pred tym. Vpodstate mam aj tusak kto je za to zodpovedny, ale chcem si byt ista. Preto som vyhladala niekoho, kto to vie odstranit, lebo je to v takom stadiu, ze si s tym sama tazko poradim.
Chcela by som sa spytat... Je mozne odstranit porobenie aj cez telefon? Lebo ten clovek to robi cez telefon.

Citala som niektore prispevky, niektore boli celkom rozumne... chcela by som teda pridat to, co som sa pri studovani tejto temy dozvedela ja:

1. Porobenie alebo urieknutie vznika vacsinou nevedome... staci ked... vlastne nejdem pisat navody. Vacsina ludi si ani neuvedomuje ako moze svojimi myslienkami ublizit... najhorsie je, ze vela porobeni vznika v blizkej rodine. Take porobenie je najtazsie odstranit, pretoze dany ludia su na seba napojeni. Napr. ked stary rodicia nezicia vnucatu, vnuca sa nevie branit, lebo ich lubi a je tazke branit sa pred niekym, koho lubite.
2. Proti porobeniu sa da branit roznymi sposobmi... niektore veci su popisane v tai-chi - ide o cvicenie. Niekedy vraj staci, ked si z pupku (energetickeho stredu ludskeho organizmu) vytiahnete pomyselnu snuru, spravite si okolo seba kruh a z kruhu okolo seba "natiahnete" ochranne vajicko, ktore zabrani aby sa zla energia dostala k vam. Prenikne len laska. Niektori "citlivejsi" ludia mozu citit, ako sa zla energia rozbija o vajicko.
3. Pokial uz porobeni/urieknuti ste, vajicko nepomoze, pretoze zla energia uz na vas je a tym, ze by ste si ochranne vajicko vytvorili, vlastne ju na sebe drzite. Ak som spravne pochopila, porobenia maju roznu intenzitu a podla toho je bud jednoduche alebo zlozite ich odstranit. S niektorymi si pomozete aj sami (napr. aj metodou z tai-chi), s niektorymi vam dokazu pomoct len ludia, ktori to jednoducho vedia a dokazu vas toho zbavit.
4. Zla energia sa vzdy vrati k tomu, ktory ju vysiela a to v mnohonasobne vacsom rozsahu. Moslimovia napr. kreslia nad vchod ich domu Fatiminu ruku - veria, ze sa od nej odraza vsetko zle a padne to na cloveka, ktory to zlo vysiela. Z krestanstva taky priklad uviest neviem, ale myslim, ze aj tu mame nieco podobne... Preto ak by ste sa aj dozvedeli kto vas uriekol, nevysielajte voci nemu zle myslienky. Odpustite mu a ak mu chcete nieco poslat, poslite mu lasku.

No a este jeden postreh navyse... hladala som nejaky kontakt na ludi, ktori by mi mohli pomoct a pri tom som narazila na stranku cloveka, ktory tvrdi, ze vie odstranit porobenie. V cenniku jeho vykonov som nasla, ze robi aj porobenie. Je to "vtipne"... sice dodal, ze len z vaznych dovodov ale takemu cloveku by som asi neverila... Nie je to vtipne? V jednej chvili vas moze odporobovat a v druhej zase porobit.

Neviem, ci ste nezabudli moju otazku... ti, ktori v tom "viete chodit"... da sa odstranit porobenie aj cez telefon?
born2befree

Postby WhiteWolfSix » Friday, 13. March 2009, 21:28

Na Tvoju otázku som nezabudol. Moja skúsenosť je taká, že je najefektívnejšie pracovať s človekom osobne, pretože len tak je možné skombinovať fyzickú a duchovnú rovinu práce. V duchovnej liečbe sa častokrát zabúda na fyzickú rovinu práce a preto si mnoho ľudí myslí, že stači len duchovná rovina.

P.S.: Stránku pána z Východného slovenska poznám a mám veľmi veľké pochybnosti o jeho "motivácii" pracovať s ľuďmi. Na túto konkrétnu tému sa Ti tu možno ozve jeden alebo dvaja ľudia, ktorí s ním majú skúsenosť. Najlepšie bude komunikovať to cez súkromné správy pre zachovanie diskrétnosti.Image

Edit: A ešte som zabudol, Tvoje postrehy z témy sú správne.Image
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby born2befree » Friday, 13. March 2009, 22:07

Tak som rada, ze som na spravnej ceste Image
Poznas niekoho, kto vie odstranit porobenie a je z okolia BB? Mozno tu niekto uz niekoho uviedol, ale tato tema je zda sa popularna a je tu strasne vela prispevkov... popravde nechce sa mi ich vsetky citat Image
Viem, ze prvy krok k tomu aby si nieco zmenil je, ze musis verit v to, ze to pomoze ale akosi tej "liecbe cez telefon" nedoverujem na 100%. Mozno budem potrebovat len potvrdit, ze uz som ok Image
Vopred dakujem Image

P.S. ospravedlnujem sa za tykanie, dufam, ze nevadi... pracujem v prostredi, kde je to normalne a akosi som si na to zvykla
born2befree

Postby WhiteWolfSix » Friday, 13. March 2009, 22:09

Máš šťastie, som priamo z BB... kontaktuj ma súkromnou správou.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby lucianna » Friday, 13. March 2009, 22:24

born2befree, vitaj na fóre
u ww6 si na správnej adrese – hovorím z vlastnej skúsenosti Image
Image
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby born2befree » Friday, 13. March 2009, 22:54

dakujem Lucianna Image
btw pekna veta o strachu, paci sa mi
born2befree

Postby born2befree » Friday, 13. March 2009, 22:58

WhiteWolfSix uz som poslala, ale akosi sa im nechce z priecinku spravy na odoslanie ImageImage
born2befree

Postby lucianna » Saturday, 14. March 2009, 00:36

veta o strachu sa páči aj mne. aj tá kniha (duna), z ktorej pochádza :) raz by som chcela takto narábať nielen so strachom, ale i s ostatnými emóciami...

súkromná správa (SS) sa javí ako neodoslaná až dovtedy, kým si ju druhá strana neprečíta - je to divné, ale je to tak Image
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby RedHawk » Saturday, 14. March 2009, 01:52

luciana ak tak budes brat emocie budes ako ja pre vacsinu z okolia budes studeny cumak :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby lucianna » Saturday, 14. March 2009, 11:16

Offtopic: je to možné, ale napríklad ty na mňa ako studený čumák (skoro som napísala šumák Image) nepôsobíš
Image
lucianna
VIP
VIP

Postby RedHawk » Saturday, 14. March 2009, 14:14

mozno voci tebe nie :D ale voci "klientom" urcite
RedHawk
VIP
VIP

Postby born2befree » Saturday, 14. March 2009, 15:13

lucianna wrote:veta o strachu sa páči aj mne. aj tá kniha (duna), z ktorej pochádza :) raz by som chcela takto narábať nielen so strachom, ale i s ostatnými emóciami...

fajn tip, tu knizku si rada precitam ak su v nej take pekne vety [ http://forum.annwin.eu/images/smilies/icon_smile.gif ]

súkromná správa (SS) sa javí ako neodoslaná až dovtedy, kým si ju druhá strana neprečíta - je to divné, ale je to tak [ http://forum.annwin.eu/images/smilies/eusa_think.gif ]

dakujem za vysvetlenie Image, je to fajn lebo aspon vies, ci si dana osoba spravu precitala alebo este nie ale pokial nevies, ze to funguje tak, trosku to metie
born2befree

Postby fiohattu » Saturday, 14. March 2009, 15:25

RedHawk wrote:mozno voci tebe nie :D ale voci "klientom" urcite

Je, a este je aj zly... sem tam Image Image
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby RedHawk » Saturday, 14. March 2009, 19:09

fio to je fakt a sa tym ani netajim :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Saturday, 14. March 2009, 21:43

zly? to akoze nema povedat pravdu ked sa to klientovi nepaci alebo ako?
aby si tu niekto nemylil pojmy s dojmami
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 15. March 2009, 07:37

Offtopic: Padol mi zrak na dátum založenia tejto témy a čo som zistil? Téma bola založená presne pred 3. rokmi.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

PreviousNext

Return to Prírodné metódy a systémy