Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Re: Urieknutie, porobenie, kliatby a iné

Postby Danavi » Sunday, 12. October 2008, 21:06

WhiteWolfSix, ťažko sa mi o tom píše, nechcem sa s tým zaoberať, odsúvam to ale nepomáha mi to. Istí ľudia si voči mne dovolili niečo nehorázne a ja neviem na to zabudnúť, ba nielen to. Takto sa mi ale ťažko, veľmi ťažko žije.Svojím citovým rozpoložením škodím sama sebe ale neviem ako si mám pomôcť.
Danavi

Postby svetlo » Monday, 13. October 2008, 04:50

Nevieš odpustiť ?
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 13. October 2008, 06:04

Danavi wrote:WhiteWolfSix, ťažko sa mi o tom píše, nechcem sa s tým zaoberať, odsúvam to...

Práve v tomto vidím problém. Aj napriek tomu (a možno práve preto), že je to tak ťažké, by si sa tým mala dôsledne zaoberať a neodsúvať to. Možno by Ti v tom mohlo pomôcť to, ak by si na tom pracovala spolu s niekym, kto by Ti mohol pomôcť pozrieť sa na to iným pohľadom. Cesta k odpusteniu nebýva ľahká ani krátka.Image
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby RedHawk » Monday, 13. October 2008, 09:11

Alebo pokial ti na tom cloveku nezalezi/nezalezalo byva az obdivuhodne rychla.
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Monday, 13. October 2008, 10:58

Mám pocit, ze problém je, vôbec sa vysporiadat s tým, že sa niečo také mohlo stat. Ak je to dlhdobý vztah alebo dolezitý vztah alebo dolezitá vec, prvotný sok z toho, ze sa vobec nieco také cloveku prihodilo, moze trvat pekne dlho. Aj vysporiadavanie sa s tym moze trvat- mesiac,e az roky. A odpustenie - alebo vobec myslienka nanho - pride az niekde potom, ked uz pochopime, preco, ako a kvoli comu nas to postretlo, vidime to mozno uz z inej prespektivy.... a v tom medzicase mam pocit ze je dobre ani nestretnut velmi konkretnych ludi ktorych sa to tyka, lebo ta bolest a hnev sa neda len tak obist a nevnimat. drzim palce, Danavi, istym sposobom to chce naozaj cas a zaroven naozaj moze pomoct ked nie je clovek na to sam. Image
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Danavi » Friday, 05. December 2008, 13:05

Aj s odstupom času ďakujem ti GigiViera , musím si ale priznať že v duchovnom hľadaní nie som vôbec ďaleko keď sa isté záležitosti u mňa majú tak ako sa majú.
Danavi

Postby kenjee » Thursday, 11. December 2008, 21:41

sorry ze bez diakritiky nevidim ted poriadne na klavesnicu je tu tma tak pisem bez Image Image Image uz davnejsie som sem pysal taky pripad ze je jedna osoba ktora strasne vela ludi uriekne netyka sa to mna ale jednej osoby ktora robi na jednom nemenovanom pracovisku problem je v tom ze vsetci ti co tam robia a su vedla tej osoby su hned nervozny je im zle a tak ked si da napr ocistec tak to pomoze hned ale stava sa ze ich uriekne casto da sa tomu nejak zabranit? lebo hento sa mi zda uz prisilna kava aby jedna osoba takto ovplivnovala viac osob a nie je to pocet 2-3 je to viac ludi
Image
kenjee

Postby čiča » Saturday, 07. February 2009, 21:54

Image

Zdravím všetkých! píšete tu zaujímavé veci až rozhodla som sa podeliť so svojím problémom.
Dva roky prešlo čo žijem za hranicou a celé dva roky chorľaviem ( chronické zápchy, bolesti žalúdka, zníženie imunity - zápaly...............................) som z toho zúfala žiadna liečba nezaberá
stopercentne (trocha sa uľaví a vracia sa to)doktori sú už so mňa zúfalí pripadám si ako simulant.
Bola som i pri liečiteľoch tí my tvrdili že mi niekto porobil a snaží sa o môj život (jeden tvrdil, že je to bývala svokra, druhý, že bývalý muž, tretí, že bývala prvá žena môjho terajšieho muža...
( druhá žena zomrela na rakovinu ), štvrtý mi nič konkrétne nechcel povedať. Odoberali to zo mňa, pila som naprogramovanú vodičku no nijaké výsledky.
Neviem čomu mám veriť .
PS. - ináč voči tým ľuďom o ktorých vraveli som nepocítila žiadnu zlosť ani nenávisť- som veriaca
a spolieham sa na čistú lásku, no zatiaľ som nenašla správne riešenie
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 07. February 2009, 22:01

Ahoj čiča... zaujímalo by ma, čo si o tom celom myslíš Ty. ...a možno to ani nie je porobenie. Od stola (či vlastne od PC) je ťažko určovať čo s Tebou je.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby čiča » Saturday, 07. February 2009, 22:48

Som z toho zmetená, cítim sa bez komfortne pracujem na svojom zdraví no čo sa týka toho
čo mi povedali liečitelia neviem môže to byť aj keď sa mi to nechce veriť pripadám si ako v strašnom horore. Vyskúšala som všeličo, snažím sa pozitívne myslieť(moje obľúbené knižky-
Moc nášho podvedomia, Miluj svoj život.........).
Môj bývali manžel ja alkoholik a môžem povedať, že sme si pri ňom veľa vytrpeli a tiež je ukážkou energetického upíra. On nechcel, aby som odišla aj keď sme spolu už veľa rokov nič spoločné nemali. Veľa mi ublížil a vie veľmi nenávidieť- ( no ja nemám v sebe nenávisť) Dcéra mi minule písala, že boli u nej známi čo sa zaoberajú numerólogiou
a ona im dala dátum narodenia otca a oni jej povedali, že sa v minulom živote venoval čiernej mágii a títo ľudia o ňom nič nevedeli ani ho nepoznajú.
Ťažko povedať bola by som rada keby to nebola pravda.
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby GigiViera » Sunday, 08. February 2009, 09:24

čiča, nesmieš veriť všetkému, čo Ti ľudia nahovoria, aj keď nosia titul liečiteľ alebo numerolog. Mnoho tychto ludi zaobchadza s informaciami, ktore dokazu ziskat, nepresne, ucelovo a nespravne!!!! Aj ja by som Ti mohla doveryhodne narozpravat, ze som mala vnuknutie, ktore sa tyka Teba a ze som pdola neho zistila hrozne veci a nemusim Ta ani vidiet a mozem si toho nafabulovat - tzv pustit fantaziu na spacir. Mnoho ludi z tejto "brandze" bohuzial, nerobi nic ine len toto.

Podla toho co pises, jednak Tvoj sucasny stav moze byt obycajnym nasledkom vycerpania emocionalneho z Tvojej predoslej zivotnej historie, z rozvodu a dalsich veci, ktore si zazila. Niekedy az potom, ked sa clovek uvolni, zacne vnimat problemy svojho tela, ktore mal uz aj predtym, len ich nepocuval, zil v akejsi "anesteze" sposobenej vaznejsimi problemami - manzel alkoholik a mnoho ineho. Neviem, v akom casovom slede bol Tvoj rozvod,teda ako davno, ale naozaj sa Ti mozu vyplavovat veci, ktore si si predtym neuvedomovala. Nemyslim si, ze by v tom bolo prekliatie - je to oblubena hypoteza liecitelov, ale nie vzdy pravdiva. To by si totiz mala vaznejsie zdravotne problemy. Problem s imunitou hovori, ze sa clovek musi naucit branit - ci uz v praci, alebo vo vztahoch. Problemy s travenim naznacuju, ze nieco vo svojom zivote nevies "stravit" ci uz je to nostalgia Tvojho sucasneho manzela za jeho zomrelou zenou, alebo nejake problemy s dedicstvom ci porozvodovym vyrovnanim, alebo jednoducho to ze si musela (?) odist. Zapcha ma obvykle do cinenia so strachom zo smrti. Pozitivne myslenie v tomto pripade nestaci, ale nieco sa mohlo stat - staci aj to, ze si si vzala vdovca- co Ta konfrontuje s vlastnou smrtelnostou. So strachom zo smrti sa da naucit narabat, napriklad Hemi Sync ponuka Cestu domov, seminar, kde si nase vedomie aj nase telo maju moznost zazit, ze po smrti nezanikame ale putujeme dalej.
Uplne na zaver by som uvazovala o tom, ze mozno neboha zeny Tvojho manzela nie je este odprevadena na druhy svet a nechtiac Ti sposobuje tieto problemy jej pritomnost vo Vasom okoli. V tom pripade je potrebne tuto dusu kontaktovat a odprevadit ju. Niekedy ked ludia zomru nahle alebo nepripraveni, zostavaju tu a nevedia "trafit" domov. V takom pripade vacsinou niekto ,kto je citlivy a dokaze na nejakej urovni vnimat ich pritomnost, ju moze vnimat napriklad cez taketo symptomy ako popisujes. Ona vlastne potrebuje pomoc a Ty to zachytavas a moze jej byt takto pomozene.
Kazdopadne by bolo potrebne pracovat s tebou osobne. Tu na fore najdes informacie aj k teme smrti a odprevadzania. WW6 alebo ja Ti mozeme ponuknut pracu, ale je potrebne kvoli tomu naozaj prist osobne. Vtedy sa uvidi co je naozaj vo veci.
Nespominas ziadne deti - ani Tvoje ani Tvojho sucasneho partnera - nie su ziadne? Alebo su to prave problemy s nimi, ktore zatazuju tvoje travenie ci imunitu? Ber to prosim vsetko len ako hypotezy, a intuitivne namety, nie ako jednoznacne zavery. Zrejme ani nebudes chciet az tak dopodrobna rozoberat vsetko osobné tu na fore. Budem rada, ak zareagujes aj sem, to, co mozes zverejnit, a ak su nejake veci, o ktorych nechces hovorit verejne, napis ss.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby čiča » Sunday, 08. February 2009, 10:23

Ďakujem ti!
-veľa vecí čo tu píšeš je logických i stotožňujem sa s nimi.
Preštudujem si čo si mi napísala. Píšeš, že problémy so zácpou spôsobuje strach zo smrti no ja sa jej
vôbec nebojím a som pripravená ( v podstate nikdy som sa smrti nebála, pre mňa bola smrť ako vyslobodenie,
no tiež som nikdy nemyslela že chcem zomrieť, skôr stále myslím na to ako správne žiť)
Moje zdravotné problémy sú zo zácpy - neočisťujem sa a tak to tam všetko hnije z toho sú asi problémy i s tráviacim ústrojenstvom ( mám oslabenú sliznicu i v ústach).
Čo sa týka detí, tak moje sú už na poriadku mužove tiež, len dievčatko zomrelej ženy s ňou sú problémy bude mať 17 a puberta s ňou veľmi trepe ( žije s babkou a dedom od mala bola rozmaznávaná a teraz sa to vy pomstieva)
áno trápi ma to pretože si môže pokaziť život , kvôli nej je asi medzi mnou a jej zomrel ou mamou kontakt.
Nie som na to odborník neviem kde je pravda.
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby RedHawk » Sunday, 08. February 2009, 17:07

Pozitivne myslenie moze casdto viac ublizit ako pomoct. Problem vsak by som hladal inde :) ako si napisala neocistujes sa mas strach o rodinu a pod ;)
RedHawk
VIP
VIP

Postby Nopal » Sunday, 08. February 2009, 17:29

Image RedHawk-u, ty si to myslel iste veľmi dobre, ale napísal si svoje myšlienky naozaj nesprávne. Pozitívne myslenie ešte nikdy a nikomu neuškodilo. Veď to, že niekto niečo nekoná tak ako treba, neočisťuje sa, alebo má nejaký druh strachu, trebárs aj o rodinu, to nemožno povedať, žeby bolo myslením pozitívnym.... nehnevaj sa, ale si pomiešal hrušky s jablkami Image
Image
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby GigiViera » Sunday, 08. February 2009, 18:42

Nopaliq, nie tak celkom. Mam podobnu skusenost ako Red. Pozitivne myslenie ma svoje slabe stranky aspon tak ako sa bezne prezentuje a pouziva. Ludia prekryvaju svoje starosti opakovanim pozitivnych myslienok, mantier a afirmacii, ale to nic neriesi a moze to naozaj aj uskodit.
Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby RedHawk » Sunday, 08. February 2009, 18:56

Nopal wrote:[ http://forum.annwin.eu/images/smilies/024.gif ] RedHawk-u, ty si to myslel iste veľmi dobre, ale napísal si svoje myšlienky naozaj nesprávne. Pozitívne myslenie ešte nikdy a nikomu neuškodilo. Veď to, že niekto niečo nekoná tak ako treba, neočisťuje sa, alebo má nejaký druh strachu, trebárs aj o rodinu, to nemožno povedať, žeby bolo myslením pozitívnym.... nehnevaj sa, ale si pomiešal hrušky s jablkami [ http://forum.annwin.eu/images/smilies/xchat_19.gif ]

Jasne zle som sa vyjadril. to sa mi stava :)
Ono ide o to ze koho pozitivny postoj a pre koho pozitivny.
RedHawk
VIP
VIP

Postby čiča » Sunday, 08. February 2009, 19:48

Image ImageJa si myslím, že to nie je môj prípad, ja sa snažím stále držať stredu.
Čo som myslela tým pozitívnym myslením, že sa nevzdávam a nehádžem flintu do žita.
Murphy ma vytiahol z kaše keď mi bolo najťažšie a dal mi silu ísť ďalej.
Pomohol mi zbaviť sa predsudkov a strachu, posunul ma dopredu a naučil ma byť trpezlivou. Image
P.S- máte tu super smajlíky
ako si to chápal, že sa neočisťujem? - ja som myslela na to že nechodím normálne na veľkú potrebu ako sa patrí. ( musím používať klistýr a iné metódy podobné) Image
Čo je zaujímavé?- keď prídem na Slovensko tak chodím pravidelne .
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby RedHawk » Sunday, 08. February 2009, 20:24

no vacsina ludi sa ocistuje iba fyzicky.
Tym ze sa stratavas aj s negativnymi vecami je nutne robit aj psychicku ocistu. To bol kedysi dovod spovede napr.

Tym som myslel ze sa neo cistujes.

Creva su uzko spate s citmi. skus na tro pouzit psylium (indicky skorocel)
RedHawk
VIP
VIP

Postby čiča » Sunday, 08. February 2009, 21:07

No neviem, modlitba z čistého srdca, odpúšťanie, žehnanie je podľa mňa očisťovanie- hlavne ak to je úprimne Image
Psylium mi nezaberá - ?? ??????? ? ???????.
Ja som už vyskúšala všeličo možné aj nemožné, teraz sa trocha nadéjam, že mi pomôže liečba ktorú mi nasadili na zvýšenie imunity. Nádej zomiera posledná, no verte že mi to už začína liezť riadne na nervy.
SCIO ME NIHIL SCIO
čiča

Postby GigiViera » Monday, 09. February 2009, 09:33

Mne jedine co zabralo, ked som mala taketo problemy, bola naklicena psenica. Ak nevies ako ju robit, napisem.

este to moze byt hormonalna nerovnovaha aj pod vplyvom horm. antikoncepcie alebo inych horm. zmien.
Image
GigiViera
VIP
VIP

PreviousNext

Return to Prírodné metódy a systémy