Odprevádzam na druhu stranu

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Odprevádzam na druhu stranu

Postby smudla » Wednesday, 21. December 2011, 14:46

Zdravím, potrebujem jednu radu ..Keďže odprevádzam na druhu stranu, bolo dlho všetko ok cca 30 rokov.
Ale už som na druhej strane známa firma a nejak nemajú zľutovania pre môj súkromný čas.
Prosím viete nejak poradiť ako môžem udržať určitý čas na svoju regeneráciu a určovať si kto pôjde
a kedy. Ďakujem za pomoc vopred
jestvuje prosím nejaká formula alebo ochrana na uzavretie portálu na pár hodín ..Prosím len seriózne odpovede :smt024
smudla

Re: Odprevádzam na druhu stranu

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 21. December 2011, 15:14

Ahoj blankaj, to čo popisuješ je druhá strana tej istej mince. Všetko máš vo vlastných rukách, pretože je na Tebe kedy a ako sa rozhodneš zasiahnuť. Tam čas neexistuje tak je jedno či spravíš odprevadenie hneď alebo po čase, ktorý využiješ na svoju regeneráciu. Takže použi svoju vôľu a svoj zámer na ďalšie určovanie priebehu Tvojej práce, pretože tá je záslužná a vyžaduje naozaj dostatok energie, aby si ju zvládala robiť. Držím palce. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby smudla » Wednesday, 21. December 2011, 20:45

Prajem, príjemné sviatky.. Šťastný nový rok. Ďakujem :smile:
smudla

Postby madagaskar » Saturday, 24. December 2011, 01:19

mozem sa spytat o com hovorite? nicomu nerozumiem a rad by som zorientoval ;)
madagaskar

Postby Zrak1 » Sunday, 25. December 2011, 11:26

Ide o odprevádzanie "duší", ktoré po smrti svojho fyzického tela niekedy zostávajú tu. Často sú zmätené a nevedia čo sa deje, aj keď si už uvedomili, že "umreli". Je to pre nich ťažké, pretože majú strach. Vtedy im dokážu pomôcť bytosti ako je napr. smudla. Ja si pamätám odprevádzanie duše len raz. Bol to pre mňa silný zážitok.

Prajem Ti veľa síl smudla [smilie=flora008.gif]
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Return to Prírodné metódy a systémy