Magické predmety

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Magické predmety

Postby Anonymous » Thursday, 06. April 2006, 15:19

co by ste rekli na take veci ako ze ci v Ba zozeniem pentagram, ci je mozno v zlatnictvach alebo nejakych antikvariatoch daco najst, sice v aktikvariate to moze byt po majitelovi neznamom jeho zmyslanim :?
nejsom odkazany na amulety ani na nic, ked vsak chcem, mozno aj nejaky prsten trebars s pentagramom, nie kvoli image, mozem pouzit vsetko co mi vyhovuje, toto mi hovorit nemusite, ja som celkom oboznameny o psychologickej sile, lenze ked to nieco symbolizuje co mi vyhovuje, tak to berem, nebudem vysvetlovat, pytam sa ci sa da daco zohnat priamo z obchodu, viem ze sa do da aj po inych ludoch atd. ale pytam sa takouto cestou ci je to dakde v Bratislave mozne [smilie=flora008.gif]
Anonymous

Re: predmety

Postby Anonymous » Thursday, 06. April 2006, 15:38

Odin wrote: pytam sa ci sa da daco zohnat priamo z obchodu, viem ze sa do da aj po inych ludoch atd. ale pytam sa takouto cestou ci je to dakde v Bratislave mozne [smilie=flora008.gif]

podla mna v kazdom metalistickom obchode takeho maju furu, resp. naka taka cdckaren metalisticka, alebo sa chod kuknut do vajnor na letisko na burzu v nedelu (asi tam este byva) alebo ked bude koncert nakej metalovej kapely tak to urcite budu predavat tam alebo tak dako..

podla mna tuto na obchodnej by to mohli mat

http://www.rockextremum.sk/
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 06. April 2006, 15:44

registrovany wrote:
podla mna v kazdom metalistickom obchode takeho maju furu, resp. naka taka cdckaren metalisticka, alebo sa chod kuknut do vajnor na letisko na burzu v nedelu (asi tam este byva) alebo ked bude koncert nakej metalovej kapely tak to urcite budu predavat tam alebo tak dako..

podla mna tuto na obchodnej by to mohli mat

http://www.rockextremum.sk/

vdaka za snahu, ja by som si neobliekol druheho trenky, preto nepojdem na burzu kde by som po niekom si daval takito predmet ;)

metalisticky nie - ja chcem klasicky pentagram typu ze jeden hrot je hore
rozne bafomety a podobne symboli nepotrebujem, teda obraten pentagramy, tj. pre mna je to s dvoma hrotmi nahore
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 06. April 2006, 16:16

zajdi si do zlatnictví a nech si vyrobit po čem tvé srdce touží
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 06. April 2006, 16:25

karellight wrote:zajdi si do zlatnictví a nech si vyrobit po čem tvé srdce touží

penazenka netuzi a nema az takuto moznost tuzit aj tak to povazujem len za docasne, zato ze to chcem zo striebra neznamena ze si necham vyrobit co by bolo drahe na moje pomery 8)
symbolika, nejde o image ani o o mat daco drahe :smt039
Anonymous

Postby Nopal » Thursday, 06. April 2006, 16:30

Odin wrote:
karellight wrote:zajdi si do zlatnictví a nech si vyrobit po čem tvé srdce touží

penazenka netuzi a nema az takuto moznost tuzit aj tak to povazujem len za docasne, zato ze to chcem zo striebra neznamena ze si necham vyrobit co by bolo drahe na moje pomery 8)
symbolika, nejde o image ani o o mat daco drahe :smt039

:smt024 odin : ak je tak ako píšeš, navyše už aj vieš že je to dočasné, tak si sám nakreslí pentagram na pekný papier a vlož si ho do peňaženky :wink:
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Alrisha » Thursday, 06. April 2006, 19:46

daka za snahu, ja by som si neobliekol druheho trenky, preto nepojdem na burzu kde by som po niekom si daval takito predmet ;)
*3* ty si taky štítivý? Ved tie cudzie trenky nosil človek *3* a nie cap *3* [smilie=flora008.gif]
rozne bafomety a podobne symboli nepotrebujem, teda obraten pentagramy, tj. pre mna je to s dvoma hrotmi nahore

chceš jeden hrot hore a pre teba je s dvoma hrotmi hore - treba sa veľmi sustrediť, aby si bol pochopeny... *18*
Currently, the most common religious uses of the pentagram are by Wiccan, Neopagan, and Satanic groups.
Podľa toho skôr nájdeš informácie medzi tými skupinami :arrow: citácia na stránke: http://altreligion.about.com/library/we ... 00102a.htm
a tiež z tejto stránky si môžeš skopírovať nejaký schopný pentagram a je tam aj slušná teória k nemu. Nopal ti dobre poradila, kresba v peňaženke je podľa mojej skúsenosti účinnejšia, ako "vycapený" symbol na viditeľnom mieste, na ktorý ti očumovači "priliepajú" svoje nenávistné myšlienky. *18*
Ak by si na svojej ceste hľadania našiel schopný pentagram ktorý používajú čiňania pri liečení, daj mi vedieť, neviem pohľadať schopný obrázok :wink: (aj čitateľov prosím o pomoc - ďakujem *16* ) [smilie=flora008.gif]
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 11:43

Alrisha wrote:
daka za snahu, ja by som si neobliekol druheho trenky, preto nepojdem na burzu kde by som po niekom si daval takito predmet ;)
*3* ty si taky štítivý? Ved tie cudzie trenky nosil človek *3* a nie cap *3* [smilie=flora008.gif]

chceš jeden hrot hore a pre teba je s dvoma hrotmi hore - treba sa veľmi sustrediť, aby si bol pochopeny... *18*
Currently, the most common religious uses of the pentagram are by Wiccan, Neopagan, and Satanic groups.
Podľa toho skôr nájdeš informácie medzi tými skupinami :arrow: citácia na stránke: http://altreligion.about.com/library/we ... 00102a.htm
a tiež z tejto stránky si môžeš skopírovať nejaký schopný pentagram a je tam aj slušná teória k nemu. Nopal ti dobre poradila, kresba v peňaženke je podľa mojej skúsenosti účinnejšia, ako "vycapený" symbol na viditeľnom mieste, na ktorý ti očumovači "priliepajú" svoje nenávistné myšlienky. *18*
Ak by si na svojej ceste hľadania našiel schopný pentagram ktorý používajú čiňania pri liečení, daj mi vedieť, neviem pohľadať schopný obrázok :wink: (aj čitateľov prosím o pomoc - ďakujem *16* ) [smilie=flora008.gif]

teda pisem ze NIE METALISTICKY, potom rozpisujem ze chcel s hrotom nahore, teda NIE BAFOMET (satanisticky, metalistmi a pod. pouzivany)
SICE NEJSOM NEJAKY SPISOVATEL, ALE KAZDY NORMALNY SLOVENCINAR BY TOMU ROZUMEL *47*
TEDA JA SA OMLUVAM, MOZNO MAM TROCHU POETICKY PRISTUP K PISANIU SEM A JE MA TAZKO POCHOPIT :roll:

AKY CINSKY PENTAGRAM? JA S TUSIM OBRATIM V HROBE, ZE CINSKY PENTAGRAM, BUHEHEHEHE

JA BY SOM VEDEL ZOSTROJIT NA PAPIERI, VEDEL ALE NECHCEM, CHCEM HO NOSTIT NA KRKU, OBCAS MOZNO ODHALENY OBCAS MOZNO NIE, KEBY SOM UZ MOC CHCEL, TAK SI DAM SPRAVIT STRIEBORNY PRSTEN, TEDA SNAD TAK DRAHE BY TO NEBOLO...

JA VIEM O PENTAGRAME MYSLIM DOST INFO, NETREBA MI TU ROZOBERAT KTO HO NOSI, KEBY HO NOSILI AJ KORMORANY, TAK BY MI TO BOLO JEDNO :smt039

a mozno sa chcem dostat aj do konfliktu s nejakym krestanom - sialencom co vie velmi vela o bozej pomste a zle, hehehehe, aspon si dobre zanadavam *49*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 07. April 2006, 12:10

:-k A prečo na nás kričíš? (V elektronickej komunikácii všetky veľké písmená, znamená, že pisateľ kričí). :smt102
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 12:36

WhiteWolfSix wrote::-k A prečo na nás kričíš? (V elektronickej komunikácii všetky veľké písmená, znamená, že pisateľ kričí). :smt102

NEKRICIM, TO SOM ZAPOL CAPS LOCK, ale ho vypnem, ked sa ma bojite *13* *47*
Anonymous

Postby Anubis » Friday, 07. April 2006, 12:56

Čo sa týka pentagramu, napadol mi taký historický. Žltá hviezda, uprostred kosák a kladivo. Aj tým by si vytočil spústu ľudí, Odin. :-P :cheer: *1*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby joli » Friday, 07. April 2006, 12:57

Odin wrote:a mozno sa chcem dostat aj do konfliktu s nejakym krestanom - sialencom co vie velmi vela o bozej pomste a zle, hehehehe, aspon si dobre zanadavam *49*

:shock: preco vyhladavas konflikt ???? kazdy je na inej urovni a kazdy ziskava poznanie zo svojho priestoru, nazoru, viery. Kazdy ho ziska svojov cestou... Preco presviedcat ludi o absolutnej spravnosti prave tej tvojej cesty ??? Vobec ti nerozumiem prečo chces pouzit pentagram na drazdenie okolia. Ved na to nesluzi.
joli

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 13:08

JoLi wrote: :shock: preco vyhladavas konflikt ???? kazdy je na inej urovni a kazdy ziskava poznanie zo svojho priestoru, nazoru, viery. Kazdy ho ziska svojov cestou... Preco presviedcat ludi o absolutnej spravnosti prave tej tvojej cesty ??? Vobec ti nerozumiem prečo chces pouzit pentagram na drazdenie okolia. Ved na to nesluzi.

odin je mlady chalan podla mna, a ide sa dopustit tych istych chyb, ktorych som sa dopustil aj ja ked som bol mlady chalan. Mozno to ani nie su chyby, ale jednoducho veci ktore sa musia stat ak sa chce clovek posunut dalej. Myslim ze to odin zvladne. Teda, si mlady chalan odin, ci nie ?
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 13:16

Anubis wrote:Čo sa týka pentagramu, napadol mi taký historický. Žltá hviezda, uprostred kosák a kladivo. Aj tým by si vytočil spústu ľudí, Odin. :-P :cheer: *1*

hlavne by to vytocilo mna, bolsevizmus je pre mna najhorsie co moze byt, to ma politika ani nic nezaujima, ale to je vred na ludstve, pfuj, bolsevici hnusny, kde ste *49*
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 13:19

JoLi wrote:
Odin wrote:a mozno sa chcem dostat aj do konfliktu s nejakym krestanom - sialencom co vie velmi vela o bozej pomste a zle, hehehehe, aspon si dobre zanadavam *49*

:shock: preco vyhladavas konflikt ???? kazdy je na inej urovni a kazdy ziskava poznanie zo svojho priestoru, nazoru, viery. Kazdy ho ziska svojov cestou... Preco presviedcat ludi o absolutnej spravnosti prave tej tvojej cesty ??? Vobec ti nerozumiem prečo chces pouzit pentagram na drazdenie okolia. Ved na to nesluzi.

preto by som si ho nikdy nedal, ble za co ma mas, ale ak sa dakto opovazi na mna, co som uz pocul od inych, tak bych mu povedal svoje, nechcem sa skryvat, ale ani ukazovat...
ostatnych mozem v slusnom ponimani SRAT a je mi jedno co si myslia ale budem sa konfrontovat, ked sa mi bude chcet... nehladam uspokojenie ani nervak nejsom ani velky obhajca pravej viery, vsetko su to len frazy, ja respektujem ostatnych, ked oni mna vsak nechcu, budu jednat inac ked budem mat krizik, tak to NE... nech vidia co som zac a nech sa utopia v predsudkoch a zlobe
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 13:21

registrovany wrote:
JoLi wrote: :shock: preco vyhladavas konflikt ???? kazdy je na inej urovni a kazdy ziskava poznanie zo svojho priestoru, nazoru, viery. Kazdy ho ziska svojov cestou... Preco presviedcat ludi o absolutnej spravnosti prave tej tvojej cesty ??? Vobec ti nerozumiem prečo chces pouzit pentagram na drazdenie okolia. Ved na to nesluzi.

odin je mlady chalan podla mna, a ide sa dopustit tych istych chyb, ktorych som sa dopustil aj ja ked som bol mlady chalan. Mozno to ani nie su chyby, ale jednoducho veci ktore sa musia stat ak sa chce clovek posunut dalej. Myslim ze to odin zvladne. Teda, si mlady chalan odin, ci nie ?

som mlady, ja chcem symbol, keby som sa chcel ukazovat, co mlcim ako nemy, symbol mi moze pomoct najst ludi priatelskejsich a tych co nejsu na to pripraveny nech odozenie, zaroven ho beriem aj ak oochranu, 4 zivly + duch ked chces, ja NEPOTREBUJEM NIKOMU VYSVETLOVAT, ALE TU MOZEM, KED CHCETE, NAZOR OKOLIA JE PODRADENY MOJEMU;)
nic proti, niekto sa boji konfrontovat... a boji sa aj reality...
Anonymous

Postby Anubis » Friday, 07. April 2006, 13:34

Si nejaký rýchly... a divoký.
No dobre a čo hexagram. Ten je v symbolike vyššie. Ten nechceš ?
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 13:51

Odin wrote:som mlady, ja chcem symbol, keby som sa chcel ukazovat, co mlcim ako nemy, symbol mi moze pomoct najst ludi priatelskejsich a tych co nejsu na to pripraveny nech odozenie, zaroven ho beriem aj ak oochranu, 4 zivly + duch ked chces, ja NEPOTREBUJEM NIKOMU VYSVETLOVAT, ALE TU MOZEM, KED CHCETE, NAZOR OKOLIA JE PODRADENY MOJEMU;)
nic proti, niekto sa boji konfrontovat... a boji sa aj reality...

v pohode, uplne ti rozumiem...aj ja som presiel niecim podobnym..

drzim palce, aby si to v tejto faze bral nie prilis intenzivne a zdrzal sa v nej co najkratsie, a z pripadnych odrenin na dusi (mozno aj na tele :) ) si zobral co ti bude treba na to aby si kracal dalej :smt023
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 21:06

Anubis wrote:Si nejaký rýchly... a divoký.
No dobre a čo hexagram. Ten je v symbolike vyššie. Ten nechceš ?

vdaka, hexagram zabera vsetko, teda aj to co pentagramu chyba, moja tuzba po tom symbole vzplanula, nehladam symbol vyssi ani nizsi chcem tento, vdaka za ponuku :smt023
ked silu hexagramu nedokazem ocenit tak ako mozno - pre niekoho "nizsieho" znaku, tak mi je ten prospesnejsi
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 07. April 2006, 21:08

registrovany wrote:v pohode, uplne ti rozumiem...aj ja som presiel niecim podobnym..

drzim palce, aby si to v tejto faze bral nie prilis intenzivne a zdrzal sa v nej co najkratsie, a z pripadnych odrenin na dusi (mozno aj na tele :) ) si zobral co ti bude treba na to aby si kracal dalej :smt023

sramov sa nebojim, ukazovat sa nemienim, pre potechu, skryty ho nosit mozem, skrytie by vsak znamenalo ze sa ukryvam, niecoho sa bojim, tu som sa lapil by si si mozno myslel do pasce z ktorej tvrdohlavost ma nevyvedie, vsak mne to vyhovovat bude tak jak to spravim! :wink:
Anonymous

Next

Return to Prírodné metódy a systémy