Magické predmety

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 09:55

duves wrote:
Odin wrote:poviem ze teraz mi to asi unika, mozno myslis to tak, ze vietor mu ho chcel nasilu ztrhnut zatial co slnku pomalickym a jemnym postupom ho prinutilo ho dat dole, ja vsak jednat v rukavickach nebudem pokial nechcem :wink:

Ano tak. A mame moznost vyberu, ako aj Ally a jeho spoluziaci. *18*

aky ally a spoluziaci? tomu som teda pochopil, ale toto nema ziadny logicky zmysel, ak si nieco myslel, tak mi to vyloz po lopate
a moznost vyberu ja mam uvedomujem si ju a vyuzivam ju ako sa mi chce, ale uz taketo hovadiny netreba pisat

takze mate nejaky antikvariat alebo obchod v Ba kde sa da nieco zohnat? *100*
Anonymous

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 10:05

Odin wrote:takze mate nejaky antikvariat alebo obchod v Ba kde sa da nieco zohnat? *100*

myslis ten svoj pentagram. Nie, nemam taky antikvariat, chod do zlatnictva a spytaj sa co by to stalo, alebo skus nakeho umeleckeho kovaca (urcite si vies najst na internete dakeho) alebo popros Allyho, urcite ti bude vediet vyrobit z hliny naky, ked mu nakreslis...
Anonymous

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 10:07

kto je ally? :? :? :? :? :? :?
ale mas pravdu asi to bude chcet vyrobit v zlatnictve :roll:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 09. April 2006, 10:39

Odin wrote:kto je ally? :? :? :? :? :? :?

*9* *9* *3* *3* *3* *3* *3*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby duves » Monday, 10. April 2006, 08:16

Anubis wrote:Určite svet dnes ponúka o niečo viac pokušení, než sme mali my v mladom veku. Ale pred 20 rokmi boli aj sekty, aj drogy. Len to bolo trošičku menej vidno. Vieš, nemyslím, že by dnešní mladí boli hlúpejší než my. Dokonca si myslím, že sú v mnohom omnoho cieľavedomejší. Vidím to na dcére a jej spolužiakoch. Každý z nich poctivo makal, aby sa dostal na školu, akú chcel. Ja v ich veku, no priznám sa, dosť som na všeličo mastil. Pravda, ten socík nedával zas až takú perspektívu, aj keď mladým sa tam začínalo zdanlivo ľahšie - myslím bývanie a právo na prácu. Ale zas po psychickej stránke tá totalita nebola bohvie čo.
Verím mladým. ...aj ja sa cítim mladý, aj keď pohľad do zrkadla mi napovedá čosi inšie ... *40* *40*

Chcem sa podelit s takymto zazitkom. Minuly tyzden co som sa presuval z Popradu do KE, tak som vzal stopara do Prešova. Nejaky mlady učiteľ ZŠ to bol, a akurat davali v radii ten problem s tymi listami co obdrzali ucitelia ku dnu ucitelov. Chlapika som sa pytal o co islo. Vraj tam boli nejake mena a nieco medzi riadkami naznacene, koho maju volit. Co ma však uplne dorazilo bol jeho nazor, ze mu nic ine nezostava, iba posluchnut. Vravel som mu, ze takto sa nikde nepohneme, pokial ten strach nezahodia. Mne sa to zda absurdne, aby ma niekto nutil nieco také urobit. Aky mate nazor vy?, dufam, ze nemozem posudzovat zvysok slovenska podla pribehu. :smt039
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 10. April 2006, 08:22

:smt024 duves: Nič v zlom, ale skús to posunúť od politiky viac k duchovnu. Ja viem, že sa dá na akúkoľvek tému pozrieť očami duchovna, no nechcem riskovať politickú diskusiu. :? Navyše táto téma je o predmetoch...
Last edited by WhiteWolfSix on Monday, 10. April 2006, 08:23, edited 1 time in total.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 08:22

duves wrote:Chcem sa podelit s takymto zazitkom. Minuly tyzden co som sa presuval z Popradu do KE, tak som vzal stopara do Prešova. Nejaky mlady učiteľ ZŠ to bol, a akurat davali v radii ten problem s tymi listami co obdrzali ucitelia ku dnu ucitelov. Chlapika som sa pytal o co islo. Vraj tam boli nejake mena a nieco medzi riadkami naznacene, koho maju volit. Co ma však uplne dorazilo bol jeho nazor, ze mu nic ine nezostava, iba posluchnut. Vravel som mu, ze takto sa nikde nepohneme, pokial ten strach nezahodia. Mne sa to zda absurdne, aby ma niekto nutil nieco také urobit. Aky mate nazor vy?, dufam, ze nemozem posudzovat zvysok slovenska podla pribehu. :smt039

eeee....a co to ma spolocne s magickymi predmetami typu pentagram - o tom je vlastne tato tema ? :-k :wink:
Anonymous

Postby duves » Monday, 10. April 2006, 08:33

registrovany wrote:eeee....a co to ma spolocne s magickymi predmetami typu pentagram - o tom je vlastne tato tema ? :-k :wink:

S predmetmi? Mno …vlastne ..... nic. Len som chcel pokracovat o tej teme mladych. Ak to stoji za dalsie odpovede, tak nech admin z toho urobi novu diskusiu (ak uz nie je nahodou zalozena tema „Strach“). :smt039 *18*
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Finwaell » Monday, 10. April 2006, 09:11

Deti *3*
"Not all who wander are lost." - J.R.R. Tolkien
Finwaell

Postby duves » Monday, 10. April 2006, 09:21

Finwaell wrote:Deti *3*

Nerozumiem Ti junáčik, prelož mi to!
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 09:50

duves wrote:
Finwaell wrote:Deti *3*

Nerozumiem Ti junáčik, prelož mi to!

magicke_predmety_dozvuky *18*
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 14:44

nebudete mi verit :D , ale isiel som do taraezoteriky na istotu (v Bratislave pri Hodzovom namesti), vedel som ze tam pentagram budu mat a aj ho mali *3*

este ak by mal niekto zaujem, tak som nasiel aj na jednych strankach nasiel ako sa hovori "nahodou" :D
http://www.metalshop.sk/xVP-strieborny_ ... kruh_velky

a som sa rozhodol ze ludi poburovat nemusim ani nikde, tak pentagram si necham na domace ritualy :smt039

dufam ze to niekomu pomoze :wink:
Anonymous

Postby joli » Monday, 10. April 2006, 14:47

Odin wrote:a som sa rozhodol ze ludi poburovat nemusim ani nikde, tak pentagram si necham na domace ritualy :smt039

dufam ze to niekomu pomoze :wink:

urcite to pomoze tebe :)
joli

Postby Finwaell » Monday, 10. April 2006, 14:52

registrovany wrote: magicke_predmety_dozvuky *18*

Duves: Ma pravdu :)
"Not all who wander are lost." - J.R.R. Tolkien
Finwaell

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 15:02

Odin wrote:nebudete mi verit :D , ale isiel som do taraezoteriky na istotu (v Bratislave pri Hodzovom namesti), vedel som ze tam pentagram budu mat a aj ho mali *3*

coby nie, ja ti verim....uzi si ho a napis potom skusenosti, ako a na co posluzil :smt023 :wink:
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 15:13

registrovany wrote:
Odin wrote:nebudete mi verit :D , ale isiel som do taraezoteriky na istotu (v Bratislave pri Hodzovom namesti), vedel som ze tam pentagram budu mat a aj ho mali *3*

coby nie, ja ti verim....uzi si ho a napis potom skusenosti, ako a na co posluzil :smt023 :wink:

ked prezijem, tak sa mozno aj o skusenosti podelim :wink: :D

ale zatial si chcem dat este nejaky cas pokoj a viac sa pripravovat, roztrzitost je nevyhoda vo vsetkom co ma byt uspesne :-P
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 10. April 2006, 22:44

hmm... malá otázočka na okraj... prečo sa téma volá magické predmety?
Ja som tu o nich videl asi dva príspevky..... zo šiestich strán...... :-k
A este,
Odin, keď som tak rozmýšľal nad tvojim spôsobom písania, tak by si si mal asi prehodiť prezývku na Loki.. *1* ..ale to ja len tak vyrývam nič v zlom
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 11. April 2006, 06:48

:roll:
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby joli » Tuesday, 11. April 2006, 07:08

registrovany wrote: myslis ten svoj pentagram. Nie, nemam taky antikvariat, chod do zlatnictva a spytaj sa co by to stalo, alebo skus nakeho umeleckeho kovaca

sorry ale velmi ma pobavil ten kovac, predstavil som si ho ako kuje take jednometrové kolo a v nom hviezdu a Odin to vlaci sem a tam :D
joli

Postby Anonymous » Tuesday, 11. April 2006, 09:10

JoLi wrote:
registrovany wrote: myslis ten svoj pentagram. Nie, nemam taky antikvariat, chod do zlatnictva a spytaj sa co by to stalo, alebo skus nakeho umeleckeho kovaca

sorry ale velmi ma pobavil ten kovac, predstavil som si ho ako kuje take jednometrové kolo a v nom hviezdu a Odin to vlaci sem a tam :D

...a stastne a spokojne sa pri tom usmieva a ked sa mu niekto znepaci, lebo bude mat odlisne duchovne nazory tak vyuzije silu pentagramu a....ovali ho nim po hlave *47*

Odin, dufam ze mas zmysel pre humor a neurazis sa teraz :wink:
Anonymous

PreviousNext

Return to Prírodné metódy a systémy