Magické predmety

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Re: predmety

Postby Anonymous » Saturday, 08. April 2006, 16:09

falco wrote:
Odin wrote:ale mne by to pripadalo krasne sa dostat do konfliktu s nejakou starou prihluplou (starych ludi si vazim, su mudri v zmysle zivotnych skusenosti) babkou, ktora mala vsetko vidi zaskatulkovane, chce triedit, tak potom si ju podam, ona bude v zlobe a hroze a mne to bude smiesne,....
.
ved jasne...neber to co som napisala ako že Ta chcem nejako moralizovat...to ma k tomu proste napadlo...
Inak so zaskatulkovanymi babkami sa aj ja obcas rada kusok hadam...sice nie kvoli pentagramu...ja mam zas ine "draždidlo..." , ale ten princip je podobny... *1* *1* a da sa na tom obcas fajne zasmiat...ako si pekne človeka zatriedia okamzite do kategorie tupec... *1*

to som rad, inak o sebe mozem povedat ze som velmy slusny clovek, z mojeho flegmatickeho principu, keby mi zalezalo na tom co hovorim, tak by mozno zo mna srsaly nadavky a kritika na vsetko co sa pohne, ironia a sarkazmus ku vsetkemu co sa mna tyka len velmi povrchne

WhiteWolfSix - no ja sa nehanbim, len taka vina ma zoziera odsudil som to predtym nez som nieco vedel, coho sa ja vystriham, nepripustna ves sa mi stala... takze ujo Stalin, cistky v prispevkoch obsiahnutych touto temou by som uvital *88*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 08. April 2006, 16:13

Odin wrote:len taka vina ma zoziera odsudil som to predtym nez som nieco vedel, coho sa ja vystriham, nepripustna ves sa mi stala... takze ujo Stalin, cistky v prispevkoch obsiahnutych touto temou by som uvital *88*

*51* Ujo Stalin do práce neprišiel. Nech Ti je to výstrahou k unáhleným záverom (neboj aj ja tu mám také *1*).
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Saturday, 08. April 2006, 17:20

WhiteWolfSix wrote:Veď už sa toľko neospravedlňuj. *40* Keď Ťa Alrisha omilostí, tak Ti určite aj napíše. *49*

zeby ?? :wink: :roll: *3* no neviem........... *47*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 08. April 2006, 17:54

reg: Čakal som kedy na to zareaguješ.... *3* *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Saturday, 08. April 2006, 18:25

WhiteWolfSix wrote:reg: Čakal som kedy na to zareaguješ.... *3* *40*

v ramci zjemnovania a spracovavania svojich vibracii a pokusania sa o harmoniu skusam nevinne vtipy, len s lahuckou, takmer nebadatelnou stopou ironie (dufam) :D *18* *2*

ta navnada bola sice trosicka priehladna, ale nechcel som ta sklamat :wink:

Ale uprimne, Alrisha dakujem ti, aj ked sice sama netusis co vsetko ta nasa roztrzka u mna spustila...aj ked mozno si si to vsimla..vobec neslo o temu v ramci ktorej sme mali ten konfliktik, dosledky su uplne ine, ovela podstatnejsie pre mna, a je mi sice luto ze ma musel posunut zrovna konflikt, ale verim ze tomu rozumies a pozeras sa na to tak ako sa asi na to podla mna aj tak pozeras, len som si nebol isty ci sa na to pozeras ...zaplietol som sa...ale vies co chcem povedat.. [smilie=flora008.gif] :smt039
Anonymous

Postby duves » Saturday, 08. April 2006, 18:40

Odin wrote:... pretoze ucenia z vychodnej pologule mi nepripadaju atraktivne...

Uf, takze moda je aka? Co sa nosi? *88* *18*
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 08. April 2006, 18:45

registrovany wrote:...je mi sice luto ze ma musel posunut zrovna konflikt

Nemusí Ti byť ľuto takéhoto konfliktu, pretože Ťa posunul a si si toho dokonca vedomý. Konfliktov by sme sa nemali báť a vyhýbať sa im, pretože sú pre nás výzvou, aby sme sa niečo naučili. Ak túto výzvu nepríjmeme, stáva sa pre nás konflikt nočnou morou. *18* *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Saturday, 08. April 2006, 18:52

WhiteWolfSix wrote:Nemusí Ti byť ľuto takéhoto konfliktu, pretože Ťa posunul a si si toho dokonca vedomý.

nejde len o to, ze ma posunul, ale to je cela retazovka tym sposobena, DEJU SA VECI zaujimave, ladovce sa odkryvaju, mozaika sa doplna..... :shock: keby som si toho nebol vedomy, to uz by som si fakt musel sediet na kabli *47*
Last edited by Anonymous on Saturday, 08. April 2006, 18:58, edited 1 time in total.
Anonymous

Postby duves » Saturday, 08. April 2006, 18:53

Odin wrote:...ostatnych mozem v slusnom ponimani SRAT a je mi jedno co si myslia ale budem sa konfrontovat, ked sa mi bude chcet... nehladam uspokojenie ani nervak nejsom ani velky obhajca pravej viery, vsetko su to len frazy, ja respektujem ostatnych, ked oni mna vsak nechcu, budu jednat inac ked budem mat krizik, tak to NE... nech vidia co som zac a nech sa utopia v predsudkoch a zlobe

Odin, co Ti vravi porekadlo: psy stekaju a karavana ide dalej (sorry, je to z vychodu *4* )?
Si ako mlade vino :wink: .
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anubis » Saturday, 08. April 2006, 19:32

Ja viem, že som otravný, ale nedá mi neupresniť.
Šakali vyjú ale karavána ide ďalej. *40*

Odin.
Dám ti prvú a poslednú radu - prene takú ako som dal svojej dcére keď dovŕšila minulé leto 20. Od nikoho si nenechaj do ničoho kecať. A odo mňa už vôbec nie! Postupom času a prijatím mových informácií a vedomostí sa tvoj možno trošku ostrejší názor obrúsi, ale nedopusť, aby sa zmenil. Je tvoj, a ty si ho chráň.
*40* :smt039
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 08. April 2006, 19:36

Anubis: Klobúk dole. :smt023
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby duves » Saturday, 08. April 2006, 19:42

Anubis wrote:Ja viem, že som otravný, ale nedá mi neupresniť.
Šakali vyjú ale karavána ide ďalej. *40*

Nie si. Nevidim v tom problem, je to tusim arabske porekadlo. Takze šakali, ale princip ostava.
Anubis wrote:Odin.
Dám ti prvú a poslednú radu - prene takú ako som dal svojej dcére keď dovŕšila minulé leto 20. Od nikoho si nenechaj do ničoho kecať. A odo mňa už vôbec nie! Postupom času a prijatím mových informácií a vedomostí sa tvoj možno trošku ostrejší názor obrúsi, ale nedopusť, aby sa zmenil. Je tvoj, a ty si ho chráň.

:smt023 . Prijimat nazory inych je akoby preskakovat z kolaje na kolaj. Najlepsie je prist na nove rozhodnutie sam. Myslim, ze na mladych utoci viac zradnych ciest ako sme mali my v ich veku (Pi šveps, bud sam sebou a pod. a konciac tvrdymi drogami alebo sektami)
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anubis » Sunday, 09. April 2006, 00:27

duves wrote: :smt023 . Prijimat nazory inych je akoby preskakovat z kolaje na kolaj. Najlepsie je prist na nove rozhodnutie sam. Myslim, ze na mladych utoci viac zradnych ciest ako sme mali my v ich veku (Pi šveps, bud sam sebou a pod. a konciac tvrdymi drogami alebo sektami)

Veľmi pekný názor. [smilie=flora008.gif] :smt023

Určite svet dnes ponúka o niečo viac pokušení, než sme mali my v mladom veku. Ale pred 20 rokmi boli aj sekty, aj drogy. Len to bolo trošičku menej vidno. Vieš, nemyslím, že by dnešní mladí boli hlúpejší než my. Dokonca si myslím, že sú v mnohom omnoho cieľavedomejší. Vidím to na dcére a jej spolužiakoch. Každý z nich poctivo makal, aby sa dostal na školu, akú chcel. Ja v ich veku, no priznám sa, dosť som na všeličo mastil. Pravda, ten socík nedával zas až takú perspektívu, aj keď mladým sa tam začínalo zdanlivo ľahšie - myslím bývanie a právo na prácu. Ale zas po psychickej stránke tá totalita nebola bohvie čo.
Verím mladým. ...aj ja sa cítim mladý, aj keď pohľad do zrkadla mi napovedá čosi inšie ... *40* *40*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 08:56

duves wrote:
Odin wrote:... pretoze ucenia z vychodnej pologule mi nepripadaju atraktivne...

Uf, takze moda je aka? Co sa nosi? *88* *18*

rozkrajam ta *49*
Anonymous

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 09:04

duves wrote:(sorry, je to z vychodu *4* )?
Si ako mlade vino :wink: .

vychod pre mna zacina az od inde, nebudem ti to vysvetlovat, perzia pre mna patri este na zapad...

ja proti vychodu nic nemam, proste ma absolutne neoslovil, nehovorim ze su tam tupi ludia, ozaj to nieje pre mna, mozem si vazit jogina, mnichca, su mudri, klobuk pred nimi dole, ale nemaju ma ako oslovit, pokojne mi hovor aj cinske prislovia, ked budu mudre, ja nejsom rasista, to mas ako napr. spevaka, on spieva napr. opery, ale nejaky rock by ho neoslovil aj ked ho moze respektovat, nic proti nemu nema, berie ho ako ine odvetvie

vychod ma mnoho technik, moja cesta a srdce je na zapade, oki? 8)
Anonymous

Postby duves » Sunday, 09. April 2006, 09:11

Odin wrote:rozkrajam ta *49*

Aby si sa pritom neporezal *2* *3* .
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 09:12

Anubis wrote:Ja viem, že som otravný, ale nedá mi neupresniť...
Od nikoho si nenechaj do ničoho kecať. A odo mňa už vôbec nie! Postupom času a prijatím mových informácií a vedomostí sa tvoj možno trošku ostrejší názor obrúsi, ale nedopusť, aby sa zmenil. Je tvoj, a ty si ho chráň.

vdaka, otravny niesi, vsetci sa ma snazite skatulkovat(?), nepoznate ma, tak to radsej nechajte tak, asi myslite ze som nejaky prchky saso co nevie poriadne co ma robit, ja som flegmatik ktory vam to vyvracat nebude, nazor majte aky chcete, este vam aj sam vymyslim nieco *3* avsak mna nezaskatulkujete nato je moja osobnost prilist rozsiahla *2*

mimochodom vdaka za radu, ale riadim sa nou, ale cenim si snahy

---------

este k tomu odpusteniu, mne je tiez jedno, aby som bol uprimny ci mi odpusti, avsak jej bude lepsie ked nebude ku mne citit odpor, ja sa na nikoho nehnevam a je mi celkom dobre *48*
to som hovado ze som uprimny, ludia to neradi pocuju 8)
Anonymous

Postby duves » Sunday, 09. April 2006, 09:27

Pametam si zo skolskych lavic taky pribeh sme citali. Slnko a vietor sa hadali, ze kto prinuti cvalajuceho jazdca na koni vyzliect si plast. Vietor vravi: ja to budem! A tak zafukal tak mocne, ze jazdec si musel chytit plast, riadne si ho zapol a cvalal dalej. Teraz malo slnko ukazat svoju silu. Vyslo spoza mrakov, usmialo sa, ohrialo jazdca svojimi lucmi. Ten si zlozil plast, vlozil do kapsy a uhanal dalej. :cheer: [smilie=flora008.gif]
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anonymous » Sunday, 09. April 2006, 09:44

duves wrote:Pametam si zo skolskych lavic taky pribeh sme citali. Slnko a vietor sa hadali, ze kto prinuti cvalajuceho jazdca na koni vyzliect si plast. Vietor vravi: ja to budem! A tak zafukal tak mocne, ze jazdec si musel chytit plast, riadne si ho zapol a cvalal dalej. Teraz malo slnko ukazat svoju silu. Vyslo spoza mrakov, usmialo sa, ohrialo jazdca svojimi lucmi. Ten si zlozil plast, vlozil do kapsy a uhanal dalej. :cheer: [smilie=flora008.gif]

poviem ze teraz mi to asi unika, mozno myslis to tak, ze vietor mu ho chcel nasilu ztrhnut zatial co slnku pomalickym a jemnym postupom ho prinutilo ho dat dole, ja vsak jednat v rukavickach nebudem pokial nechcem :wink:
teda ze ja jednam prudko a silno ako vietor bez uspechu? no ked budem nespokojny tak urcite poviem :wink:
ak je vyznam iny, tak mi ho prisom objasni, mozno je tam idea superenia a tahania za kratsi koniec...
avsak v tejto teme sa jedna o nieco ine nez o rozoberanie jednej osoby *49*
Anonymous

Postby duves » Sunday, 09. April 2006, 09:50

Odin wrote:poviem ze teraz mi to asi unika, mozno myslis to tak, ze vietor mu ho chcel nasilu ztrhnut zatial co slnku pomalickym a jemnym postupom ho prinutilo ho dat dole, ja vsak jednat v rukavickach nebudem pokial nechcem :wink:

Ano tak. A mame moznost vyberu, ako aj Ally a jeho spoluziaci. *18*
duves
Vylúčení
Vylúčení

PreviousNext

Return to Prírodné metódy a systémy