Magické predmety

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Postby Anonymous » Tuesday, 11. April 2006, 15:06

registrovany wrote:
Odin wrote:vdaka ze ma obhajujes, ked je jasne viditelne ze som to tak myslel, cenim si toho *48* :)
pravda nech zvitazi *1* *3*

premnazamna si akasu nazyvaj aj pentagram, a pentragram nazyvaj duch, a ducha nazyvaj akasa, hlavne ze tomu rozumies a vies sa v tom orientovat...ale potom s bude s tebou tazsie diskutovat... :roll:

kto chcel ten pochopil alebo je JoLi uzasne inteligentny a vnimavy clovek ktory pochopi mna - prosteho blazna *3*
Anonymous

Postby fazon » Wednesday, 12. April 2006, 09:38

registrovany wrote:
JoLi wrote:ale toho DUCHA tam popisal, teda vysvetlil vyznam toho co pouzil

iste, ale myslim ze je dobre nazyvat veci pravymi menami, inak vznikaju zbytocne zmatky...ked sa raz akasi hovori akasa, nema vyznam jej hovorit duch, najma ked duchom nazyvame nieco uplne ine...nie ? :wink:

:smt023

Naozaj je veľmi zlý spôsob miešať slová a používať ich ľubovoľne. Povedie to k chaosu, predovšetkým, keď sa vibrácie daného slova nezhodujú s tým, čo je v pozadí. Samozrejme, je možnosť predefinovania, ale nie ľubovoľne. *86*
"Idea, že všetci operujeme v rovnakej úrovni vedomia, je fiktívna... Syntéza predstavuje dokonalú formu, nie neforemnosť. Jednota je základným predpokladom v pozadí... ale cieľ - ktorým je súlad - to je organizácia rozdielností, nie ich popieranie. "
fazon

Postby Anonymous » Wednesday, 12. April 2006, 13:21

vy si predstavujete pod tym pojmom nieco, ja som dal k tomu vysvetlenie, naco sa tu slovickovat, pochopili ste o co sa jednalo a naco teraz rozoberat, mate nejaky iny dodatok k tomu prispevku, alebo viditelnu chybu, tak ju prosim povedzte, ale nie gramaticku (ak tam uz nejaka je *3* )

nie je povinne nieco napisat, ale vdaka za reakcie :wink:

ducha som myslel symbolicky...
Anonymous

Previous

Return to Prírodné metódy a systémy