Liečba, zasvätenie vs. energetické napojenie na klienta

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

Re: Liečba, zasvätenie vs. energetické napojenie na klienta

Postby svetlo » Thursday, 24. September 2009, 07:34

exlibris-ka *24* V žiadnom prípade nepodceňujem hodnotu tvojich slov. [smilie=flora008.gif] Lenže často hovoríme, že veci sú nie len "čierne" a "biele". A ja si nemôžem pomôcť, tento tvoj príspevok na mňa pôsobí práve takto. :roll:
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby exlibris » Thursday, 24. September 2009, 09:25

milé Svetielko [smilie=flora008.gif]
nechápem tvoje slová, v čom sa ti tak javí? :-)

Mne išlo o nestrannú informáciu, že naozaj, "aj také je" (napojenie).
Bez toho, aby som akýmkoľvek spôsobom súdila jednanie a rozhodnutie spomenutých ľudí.

Ale večer ma v posteli napadlo, že sa musím opýtať WéWého, čo ho viedlo, k tomu, aby nám položil túto otázku. :-)
Fakt WéWé, prečo sa na to vlastne pýtaš?
:-)
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 24. September 2009, 10:18

exlibriska, v mojom prvom príspevku hneď v prvej vete som objasnil, prečo sa na to pýtam. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby exlibris » Thursday, 24. September 2009, 16:47

aaaaaaaaa :???: prepáč Peťko, pamätala som si tému, ale nie presnú formuláciu, ale už v tom mám jasno. *1* [smilie=flora008.gif]
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 24. September 2009, 20:16

V pohode, Janka. Radšej sa spýtať ako sa zbytočne dohadovať. *40* *45*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby denisočka » Tuesday, 27. October 2009, 20:15

RedHawk wrote:no tak s tym mam dost skusenosti :) je to castejsie nez sa zda. Preto je dost nebezpecne nechat sa "zasvacovat" a prevadzat roznymi tajnymi ritualmi.
Nie kazde kurzy su bezpecne alebo nevinne vratane jogy (hlavne takzvane "ucitelske" smery)
ach,že ja bola taka slepa :???: že ... ale aj to patri k ceste [smilie=flora008.gif]
" Každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 27. October 2009, 20:42

Ja by som povedal, že aj to je skúsenosť. Či to patrí k ceste, o tom som si nie istý. :-k
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby denisočka » Tuesday, 27. October 2009, 20:47

WhiteWolfSix wrote:Ja by som povedal, že aj to je skúsenosť. Či to patrí k ceste, o tom som si nie istý. :-k
no patrí .... asi som kus odbočila .... ale našťastie sa poučila
" Každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Postby Tersias » Monday, 10. May 2010, 19:29

V Praze je jedna Reikistka, ktera mela za manzela Japonce a nekolik let tam byla, byla tam zasvecena a presto ze tam se ucila nekolik roku tak u nas dela rychlokurzy :/

Jinak ww6 vzpomel jsem si jak si na seminari mluvil o entitach (bytostech) ktere se do nas dostanou pri tezke nemoci kdyz jsme oslabeni a pak se na nas prizivuji. Mel jsi nejaky pripad Reikisty ktereho si musel zbavovat primo techto entit ? (nemyslim jen napojeni od lidi ale primo ruzne prizivujici se bytosti)
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Monday, 10. May 2010, 19:42

Nie len jeden prípad. Bolo ich dosť veľa. Prečo sa pýtaš?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Monday, 10. May 2010, 19:53

Par lidi se me ptalo jestli je pravda ze ucitelove a ruzne bytosti z zaku Reikistu vysavaji energii, tak sem se radeji zeptal tebe (samozrejme nejdriv sem si to tu procet) protoze vim ze si mel dost pripadu takze mas hodne skusenosti a da se ti verit

A jednou sem uvazoval taky o tom jit na Reiki, ale pak sem si rekl ze se zasvetit muzu sam. Treti oko se mi otevrelo spontalne (rozdaval sem energii zadarmo v MHD aniz bych o tom vedel :D) tak sem si rikal kdyz uz sem ho otevrel (nebo alespon castecne) a posilal ji bez meho vedomi, tak nemusim na Reiki a staci se naucit to ovladat.

Bohuzel na tvem kurzu sem si udelal velky blok za ktery ty nemuzes, takze Kurz pro me byla jen skusenost a ne cesta. Ted se snazim spis pracovat trochu na sobe, hold nejsem pripraveny na zadnou cestu.. akorat bych si zpusoboval dalsi bloky
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Monday, 10. May 2010, 20:54

Skús napísať viac o tom bloku.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Monday, 10. May 2010, 21:15

Uz na kurzu jsem to resil, ale rikal si ze si proste musim verit. Slo o problem v komunikaci s duchovnim ucitelem, jeste nez sem dorekl otazku tak se mi v hlave objevila odpoved "ano" a pak "ne" , a strasne nejisty sem si byl tim ze ci si odpovidam ja sam nebo duchovni ucitel. Proste sem to neumel rozlisit nekdy sem dostal jako by dve odpovedi a tusim ze jedna byla ode me a druha od duchovniho ucitele tak jsem byl pak v zmatku cim se ridit. Ty jsi rekl ze te odpovedi proste musim verit, jenomze kdyz dostanu dve odpovedi tak bych si pak nerad nalhaval stylem "To mi poradil duchovni ucitel" a nakonec bych zjistil, ze sem si tu odpoved jen sam nalhaval.

Ty nemas problem rozlisovat hlasy ostatni bytosti od tveho hlasu v hlave ? Pravdepodobne ne protoze si dokazes kontroloval myslenky, ale od jinych samanu sem cetl ze nekdy si mysli clovek ze mluvi sam se sebou pritom si povida s jinou bytosti protoze je to proste hlas v hlave.

Vim ze je to asi blbost, ale ja si proste neverim na tolik abych si rekl todle je jeho odpoved, bojim se falesnych odpovedi si pak budu odpovidat na neco sam a budu si myslet ze to delam dobre pritom opak bude pravdou

Jinak na Kurzu se mi duchovni ucitel primo neukazal jako postava, ale slysel jsem jeho hlas ktery vlastne byl stejny jako by muj akorat sem ho poznal tak ze rikal neco, na co jsem zrovna nemyslel takze bych si to nemohl vymyslet ja. Po kurzu jsem cestoval akorat parkrat, a pak jsem to omezil jen na kontakt s mymi silovymi zviraty.
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Monday, 10. May 2010, 21:29

Toto je klasický problém moderného človeka žijúceho v 21. storočí, takže to nie je len Tvoj problém, ale je to problém mnohých iných ľudí, ktorí sa dostanú do kontaktu s duchovným svetom. Tým problémom je naša vlastná racionalita, ktorá nám dokáže vytvárať kruh, v ktorom si chytáme svoj vlastný chvost. Ak si spomínaš, jedna z vecí, ktoré som Vám hovoril je, že táto metóda je určená predovšetkým na prácu pre iných než pre seba samého. Je to preto, lebo ak riešiš svoj vlastný problém a čakáš odpoveď od spojencov a nie si si istý či si neodpovedáš sám, ako si môžeš skutočne overiť, že si si neodpovedal sám, ale Tvoji spojenci? V tomto prípade ktokoľvek iný a najlepšie človek, ktorého nepoznáš a on nepozná Teba, Ti dá dostatočnú spätnú väzbu, podľa ktorej môžeš odlíšiť čo je odpoveď od spojencov a čo si nahováraš len Ty sám. Keď sa poznáš, vieš odhadnúť čo by si mohol alebo mal v tej ktorej situácii urobiť či očakávať. Keď však pracuješ s iným človekom, ktorého nepoznáš, v mnohých prípadoch jednoducho nemôžeš poznať správnu odpoveď. Tú Ti môžu dať len Tvoji spojenci. Práca s inými je cestou z Tvojho bludného kruhu.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Tuesday, 11. May 2010, 08:18

tersias, a nemas ziadne obrazy, len hlasy?
pretoze ja viem napriklad rozlisit ci si to hovorim sama alebo som to "dostala" tym, ze proste ta odpoved nie je vo forme hlasu, ale obrazov, ktorym musim pripisat urcity vyznam. hlas je iba intuicia, ktora moze doplnit informacie z obrazov, ale pre mna nie je prevazujucim zdrojom informacii. pre Teba byt moze, nevylucujem to, iba som Ti chcela dat pomocnu otazku ;)
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 11. May 2010, 09:38

Tersias wrote:V Praze je jedna Reikistka, ktera mela za manzela Japonce a nekolik let tam byla, byla tam zasvecena a presto ze tam se ucila nekolik roku tak u nas dela rychlokurzy :/

Je to bohužiaľ mentalitou našich národov. Rýchlo a ľahko zarobiť a rýchlo a ľahko sa dostať k výsledkom. Keď k tomu ešte pridáme za málo peňazí veľa muziky, výsledok je hneď jasný.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Tuesday, 11. May 2010, 14:25

Vierka samozrejme videni nebylo jasne, ale nejake obrazy se mi obcas mihly a dokazal sem se zorientovat. Vlastne tak jsem se poznal s silovym zviretem, protoze mi neodpovedelo mi ale naznacilo.

Jinak prace na jinych je fajn, ale tu jd eo to ze bych se rad radil s duchovnim ucitelem neco o me. Prece jen ma me ridit vi co je pro me nejlepsi, tak by nejaka rada nebo zkouska nebyla zla. Jeste ted, kdyz sem mel nedavno velmi divny sen (protoze jsem v nem mel plne vedomi, ale LD to nebyl protoze jsem ho nemohl menit) a tam me jedna bytost podrobila 2 zkouskam a navic mi za to neco ukazala.

Myslis si ze je mozne napojeni Duchovniho ucitele na zaka Ve snu ? (tim myslim toho "neziveho duchovniho ucitele" ) jinak si nedokazu predstavit to co se mi stalo
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 11. May 2010, 15:29

Tersias wrote:Jinak prace na jinych je fajn, ale tu jd eo to ze bych se rad radil s duchovnim ucitelem neco o me. Prece jen ma me ridit vi co je pro me nejlepsi, tak by nejaka rada nebo zkouska nebyla zla. Jeste ted, kdyz sem mel nedavno velmi divny sen (protoze jsem v nem mel plne vedomi, ale LD to nebyl protoze jsem ho nemohl menit) a tam me jedna bytost podrobila 2 zkouskam a navic mi za to neco ukazala.

Tu je práve to, čo je na tejto ceste pre mnohých najťažšie. Pochopiť, že Ťa učiteľ môže viesť a učiť pri práci pre iných a s inými. V našej kultúre sme tak silne zameraní na seba samých, že nás nenapadne, že môžme byť učení prostredníctvom práce na iných. Tým nechcem povedať to, že sa nemôžeš pýtať na otázky či problémy týkajúce sa Teba. Chcem tým povedať, že sa máš predovšetkým zaujímať o druhých a nie o seba. Možno problémy, s ktorými zápasíš sú práve preto, lebo na toto zabúdaš a snažíš sa riešiť len seba. Myslím si, že Tvoja lekcia zo strany Tvojho učiteľa sa už začala.

P.S.: Naši spojenci s nami môžu komunikovať aj v snoch.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Tuesday, 11. May 2010, 16:27

a dalsi problem je, ze v pripade vlastnych problemov/otázok by sme mali mat pokoru a poziadat o pomoc niekoho iného. pýtať sa na vlastné veci nutne podlieha skresleniu a filtrom, a nemusíme vôbec správne pochopiť dané posolstvo, dokonca ani správne formulovať otázku.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Luqasvili » Tuesday, 08. April 2014, 16:35

ahojte, prosim Vas o pomoc,,,alebo aspon o radu...od novembra minuleho roka ma doslova prepadli depresie, uzkosti a obrovsky dusevny nepokoj...samozrejme som skoncil u psychiatra na AD, ale nejako extra mi nezaberaju...daval som si robit aj diagnostiku a bolo mi povedane, ze mam na sebe napojenia...v minulosti som vsak nebol clenok ziadnej sekty a neriesil som ani nic s ezoterikou,,,ako dalej?
Luqasvili

PreviousNext

Return to Prírodné metódy a systémy