EIS - energoinformacny system

Diskusie o šamanizme, mágii, wicce a toltéctve

Moderators: WhiteWolfSix, Anubis

Forum rules
V tejto sekcii a jej podsekciách je zákaz propagovať alebo iným spôsobom presadzovať používanie halucinogénov a psychotropných látok.

EIS - energoinformacny system

Postby blind » Saturday, 15. October 2011, 15:28

Vznikol mi v hlave zmatok, co sa energii tyka. Cital som 2 knihy od MUDr Rosinskeho (EIS a choroby z prekliatia + perspektivy psychotroniky) a v nich je uvedene, ze clovek ma vlastny EIS - energoinformacny system, ktory komunikuje pravdepodobne cez viacero dimenzii, momentalne sa rata s 27 a teoria je podporena kvantovou fyzikou. No a ten EIS udajne vysiela EIP - energoinformacne porcie, ktore su vlastne zasahujuce informacie a sposobuju interakciu dejov (v tele). EIP mozu vznikat aj patologicke, pri ochoreniach a negativnom mysleni. Tym padom je tam akosi vyvratene, ze energeticky vampirizmus nemoze existovat, kedze ani ziadna "energia" neexistuje, su to len zhluky informacii s bud normalnou (pozitivnou) alebo negativnou (patologickou) zlozkou, ktore clovek vysiela do tela a do prostredia. (takto som to pochopil)
Zaujima ma to preto, ze aj na tomto fore sa pise o "cucani" energie, takze ako to vlastne je..
blind

Re: EIS - energoinformacny system

Postby GigiViera » Tuesday, 18. October 2011, 06:59

hm, "energoinformacne" mi znie, ze tam energia je, ci...?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Re: EIS - energoinformacny system

Postby blind » Tuesday, 18. October 2011, 10:56

je to popisovane v takom zmysle, ze vyssia forma energie je uz kvazi informacia. Alebo, samotna "informacia" je energiou.
Este som cital daco o tachyonovej energii, co mi prislo, ze by to mohlo suvisiet. Zjavne to ma vela nazvov, ale v podstate je to to iste.
Skor mi ide o ten vampirizmus, ako o samotnu existenciu niecoho, co sa da nazvat aj "energia"- je to len dalsie podanie.
blind

Return to Prírodné metódy a systémy