mam schopnosti? ako dalej?

Diskusie o rôznych alternatívnych liečebných systémoch

Moderator: vilcakul

Forum rules
V tejto sekcii môžete konzultovať svoje zdravotné problémy. Každý problém bude mať svoju samostatnú tému. V jednej téme môže riešiť svoj problém len jeden človek. Názov témy musí byť čo najvýstižnejší a tak témy s názvami ako Pomoc, Help a pod., môže moderátor sekcie bez vyzvania uzamknúť. Po vyriešení problému téma dostane do názvu označenie [Vyriešené], bude zamknutá, no zostane prístupná pre čítanie.

Táto sekcia nie je náhradou riadnej zdravotnej starostlivosti a preto akékoľvek postupy vykonávate na vlastnú zodpovednosť!

mam schopnosti? ako dalej?

Postby sisemenco » Sunday, 18. April 2010, 22:04

Zdravim, chcel by som poprosit o nazor a radu.
Nieco pred vyse rokom som rozhodol navstivit pani, ktora vestila buducnost z kariet, o ktorej
my znamy povedali, ze je vraj velmi dobra. Pri stretnuti, mi vedela povedat podstatne veci
z mojej minulosti, nieco menej z pritomnosti a z buducnsti uz iba trafiala vedla.
O nejaky cas nato, som sa rozhodol navstivit uz inu, pri ktorej som mal taku istu skusenost,
o buducnosti len same nejasne veci, nic co by nejako davalo zmysel, ako by len hadala.
Do tretice vsetko dobre, navstivil som pani v Kosiciach, ktora ma hned zaskocila, ci viem preco
mi tie prechadzajuce pani o buducnosti nevedeli nic povedat!
Z jej "sluzbami" som bol velmi spokojny, vsetky veci sedeli!
Nakoniec mi vysvetlila, ze mam velmi velke, ci silne "energicke pole", resp. silnu energiu,( neviem to presne zopakovat, nieco v tom zmysle) ze preto sa mi nevedeli tie predchadzajuce pani nic povedat, lebo sa cez tu energiu nevedeli dostat, kedze bola silnejsia ako ich.

Pracujem ako ostrovatel a rok a pol mam starsiu milu pacienku, ktora ma stale chyta za ruky, pri kazdej prilezitosti, myslim za dlane, nikoho ineho iba mna. Pani z Kosic mi nevediac a tejto veci, nezavisle na tom povedala, ze mam velku silu, energiu v rukach a mam v nich moc liecit ludi.
(Musim dodat, ze moja babka "liecila" ludi, chodili k nej aj zo stovky km vzdialenych oblasti, odrabala ludi, vedela dat zmiznut bradavice a podobne veci... u nas doma sa o tom vela nehovori)

Tiez mi povedala, ze mam odprevadzat duse na druhu stranu a ze by mi odporucila sa tymito vecami zaoberat, ze nato mam talent, ci predpoklady, prosto, povedala mi, ze v buducnosti to budem aj tak robit. A aby som nezabudol, ze mam schopnosdt vidiet anjelov, o ktorej zatial neviem a dobru intiuciu.
Ja sa chcem opytat, kde by som mal zacat??
Neviete mi odporucit nejaku literaturu, alebo stretnutia.., neviem, mam meditovat??
Proste potreboval by som radu ako zacat!
Vopred Vam kazdemu dakujem
sisemenco

Re: mam schopnosti? ako dalej?

Postby RedHawk » Sunday, 18. April 2010, 22:22

Nuz treba zacat u seba,
Anatomia - zaklad liecenia,
Meditacie
mozno pouvazovat nad smerom kam ist, a podla toho smerovat dalsie kroky.

Odvadzanie dusi nie je lahka vec a to co povedala moze aj nemusi byt pravda.

Osobne neverim vesticiam, vestcom a podobne...
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Monday, 19. April 2010, 05:28

odporucam samansky kurz a/alebo Hemi Sync Obe su to metody, pri ktorych hladas odpovede sam, na miestach ktore su najspolahlivejsie.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Monday, 19. April 2010, 07:23

hm snad najprv by sa mal rozhodnut ci byt samanom :) to nie je zavazok ktory sa potom da odhodit :)
s tym Hemi suhlasim.
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Monday, 19. April 2010, 13:45

ved hadam nieco tu najde, poprecituje a zisti
ale mas pravdu aj ked neviem kolki to takto naozaj beru :-k . ono metodu sa clovek moze naucit, ci ju aj bude pouzivat a v akom rozsahu je podla mna na nom.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Monday, 19. April 2010, 16:24

no ano ale v istych smeroch je samanizmus specificky. nezabudaj na interakciu spojencov :)

Ved to poznate :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby drooid » Monday, 19. April 2010, 21:47

ahoj, ja by som ti odporucal skusit sa porozhliadnut v tychto vodach.
mozes si spravit kurz hemi sync, ak chces odprevazdat stratene duse tak zakladny samansky kurz, a potom nadstavbovy smrt a umieranie. (lez neviem kto ho teraz robi okrem zory fresovej a k tej urcite neodporucam).
mozes skusit nejaku literaturu precitat. odporucam knizky falun gong a cuan falun od pana Li Chung'c, su volne stiahnutelne na stranke falun gong. http://falungong.sk/index.php?article_f ... knihy.html
tie poskytuju pevny a pekny zaklad a tak velmi sa odlisuju od sucasneho rozsireneho 'positve thinkin' braku.
Vela zdaru :)
drooid

Postby RedHawk » Tuesday, 20. April 2010, 05:47

No okrem zory to robi WW6 :)

Zaujimalo by ma preco neodporucas ZF. nejake osobne skusenosti?
RedHawk
VIP
VIP

Postby svetlo » Tuesday, 20. April 2010, 15:49

sisemenco wrote:Nieco pred vyse rokom som rozhodol navstivit pani, ktora vestila buducnost z kariet, o ktorej
my znamy povedali, ze je vraj velmi dobra. Pri stretnuti, mi vedela povedat podstatne veci
z mojej minulosti, nieco menej z pritomnosti a z buducnsti uz iba trafiala vedla.
O nejaky cas nato, som sa rozhodol navstivit uz inu, pri ktorej som mal taku istu skusenost,
o buducnosti len same nejasne veci, nic co by nejako davalo zmysel, ako by len hadala.
Do tretice vsetko dobre, navstivil som pani v Kosiciach, ktora ma hned zaskocila, ci viem preco
mi tie prechadzajuce pani o buducnosti nevedeli nic povedat!
Z jej "sluzbami" som bol velmi spokojny, vsetky veci sedeli!
Nakoniec mi vysvetlila, ze mam velmi velke, ci silne "energicke pole", resp. silnu energiu,( neviem to presne zopakovat, nieco v tom zmysle) ze preto sa mi nevedeli tie predchadzajuce pani nic povedat, lebo sa cez tu energiu nevedeli dostat, kedze bola silnejsia ako ich.

Nuž vieš, nechcem Ti brať ilúzie. Ani nechcem nikoho spochybňovať. Ale. Z toho čo si tu napísal, si si podľa mňa len vybral Ty sám, čo Ti vyhovovalo. Lebo ako čítam, tak čítam, každá Ti predsa len niečo povedala. A dokonca mám pocit, že tá tretia Ti nepovedala ani toľko, čo tie dve predtým. *1* Ja vychádzam len z toho, čo si napísal, samozrejme. A vieš na čo som prišla ? Že si z tých troch dám aj tak najlepší veštec. Svoju minulosť poznáš, prítomnosť žiješ a budúcnosť tvoríš prítomnosťou ... Takže, čo si to vlastne chcel/chceš vedieť ?
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby drooid » Wednesday, 21. April 2010, 20:05

RedHawk: hej, neprijemne osobne skusenosti, mozem ti napisat viac v poste ak chces
drooid

Postby RedHawk » Wednesday, 21. April 2010, 20:11

Ak sa ti chce kludne.
Ale predpokladam ze nebudu ine ako moje :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby ally » Wednesday, 28. April 2010, 15:50

Sisemenco,
prečo navštevuješ veštice? Čo hľadáš?
sisemenco wrote:Nakoniec mi vysvetlila, ze mam velmi velke, ci silne "energicke pole", resp. silnu energiu,( neviem to presne zopakovat, nieco v tom zmysle)

Čo si myslíš ty o svojej sile?
sisemenco wrote:Pracujem ako ostrovatel a rok a pol mam starsiu milu pacienku, ktora ma stale chyta za ruky, pri kazdej prilezitosti, myslim za dlane, nikoho ineho iba mna. Pani z Kosic mi nevediac a tejto veci, nezavisle na tom povedala, ze mam velku silu, energiu v rukach a mam v nich moc liecit ludi.(Musim dodat, ze moja babka "liecila" ludi, chodili k nej aj zo stovky km vzdialenych oblasti, odrabala ludi, vedela dat zmiznut bradavice a podobne veci... u nas doma sa o tom vela nehovori)

Súhlasíš s názorom tej milej starsej pacientky ?
sisemenco wrote:Tiez mi povedala, ze mam odprevadzat duse na druhu stranu a ze by mi odporucila sa tymito vecami zaoberat, ze nato mam talent, ci predpoklady, prosto, povedala mi, ze v buducnosti to budem aj tak robit. A aby som nezabudol, ze mam schopnosdt vidiet anjelov, o ktorej zatial neviem a dobru intiuciu. Ja sa chcem opytat, kde by som mal zacat??

Prečo by si mal robiť niečo čo ti niekto povedal alebo odporucil? Keď ti odporučím aby si išiel do Afriky surfovať na super 10m vysoke morske vlny išiel by si tam?
sisemenco wrote:Neviete mi odporucit nejaku literaturu, alebo stretnutia.., neviem, mam meditovat??
Proste potreboval by som radu ako zacat!

Možno len hľadáš samého seba a nevieš kde sa máš zaradiť, možno len hľadáš tú správnu vieru.
Som o tom presvedčený že to čo hľadáš, určite nájdeš.
Svojimi otázkami a odpoveďami nechcem vyvolávať rozpory. Ak sa Vás niekedy dotkol môj príspevok, odpustite mi. Ak sa niekedy dotkol Váš príspevok mňa, odpúšťam Vám.
ally

Postby Ldyb » Wednesday, 19. May 2010, 17:37

ally to uplne vystihla a otazkami myslim, ze aj odpovedala [smilie=flora008.gif]
Keď žiješ správne, sny prídu za tebou...
emčo sa premenoval na Ldyba
Ldyb

Postby KAROL » Sunday, 10. October 2010, 22:38

Zdravím. Mám pocit, že Sisemenco dal konkrétne otázky,na ktoré nevie odpovede. Nepovedal, že ich hľadá.. Myslím si, že na tomto fóre sa nedočkal odpovede, len bol knižne pošteklený a posunutý mimo svoje otázky.
Takže človeče, tvoje schopnosti nenadobudneš ani šamanizmom, ani Hemi.. Proste ťa čaká zranenie, pri ktorom sa "prehúpneš" a nadobudneš schopnosti - otvoríš sa. Ďalej to pôjde ako po masle. Je jedno, či pôjdeš na kurz, alebo nie. Ono sa to bude samé otvárať. A nakoniec - tvoje schopnosti nebudeš ovládať, ale "samé sa to bude diať mimo teba". S tým si nelám hlavu, vôbec sa nad tým nezamýšľaj, na nič neprídeš, lebo tak si sa rozhodol. Nabudúce budeš vedomý..

P.s. Vážení diskutujúci. Je to niekedy ťažké, keď chcete poradiť inému a sami si neviete.. To sa potom utiekate k teórii. Ale v dnešnej dobe je dôležitejšia prax. Prajem Vám všetkým veľa zdravia, kľudu, úspechov aaa skromnosti. [smilie=flora008.gif]
KAROL

Postby RedHawk » Monday, 11. October 2010, 08:32

TO Karol:

Na konkretnu odpoved nepodal dostatok informacii.

Chcel radu ako zacat, no dal som mu ju :)
Anatomia - zaklad liecenia,
Meditacie
mozno pouvazovat nad smerom kam ist, a podla toho smerovat dalsie kroky.

Samanizmus je jedna z najstarsich metod ako nadobudnut dane schopnosti, druha je sa s tym narodit a tretia nahradit vrodene dary ziskanim "nahrady" (Reiki a pod)

Lenze pokial sa radi s vesticou nie je tam jasny ani smer. osobne vestica= vysosavac penazi a motak. Cim castejsie k nej clovek chodi tym viac je "neurcitejsia"
RedHawk
VIP
VIP

Postby KAROL » Monday, 11. October 2010, 09:06

To: RedHawk

Na konkretnu odpoved nepodal dostatok informacii. - Keď máš málo informácií, tak si človiečika "pochytaj".

Sisemenco dal konkrétne otázky,na ktoré nevie odpovede. Nepovedal, že ich hľadá.. - Keby hľadal odpovede, nešiel by k veštici.. :cheer:

Ináč, plne s Tebou súhlasím RedHawk. Pekný deň všetkým.

[smilie=flora008.gif]
KAROL

Postby RedHawk » Monday, 11. October 2010, 11:47

Keď máš málo informácií, tak si človiečika "pochytaj".

Ano ale keby som to mal robit kvoli kazdej otazke tu na fore tak by som ine nerobil len skenoval ;)
RedHawk
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 12. October 2010, 14:51

RedHawk wrote:
Keď máš málo informácií, tak si človiečika "pochytaj".

Ano ale keby som to mal robit kvoli kazdej otazke tu na fore tak by som ine nerobil len skenoval ;)

Problém nie je v tom či by si iné nerobil len skenoval, ale v tom, že je neetické skenovať ľudí bez ich vedomia len preto, že sa chcem dozvedieť niečo viac. Takže rada na záver pre Karola, je potrebná nielen prax ale aj teória, ktorá nám môže dopredu povedať čomu sa máme v praxi vystríhať. [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby KAROL » Tuesday, 12. October 2010, 16:08

Zdravím,
no teraz som tomu neporozumel. Každý z nás stále niekoho "skenuje" či už vedome, alebo podvedome. Niekedy to nazývame intuícia, prelínanie našich energoinformačných polí, inokedy obrazy vychádzajúce z našeho podvedomia či už vedome (cielene chcem niekoho skenovať), alebo podvedome - proste sa to objaví.. Takže teraz som to nepochopil, je neetické mať tieto obrazy - doplňujúce informácie, alebo je to neetické o tom hovoriť - písať?

Informácia pre: sisemenco: človeče, to, čo si tu teraz dopisujeme s RedHawk a WhiteWolfSix sa netýka Tvojej otázky a nerob si z toho hlavu. Prestaň na to myslieť a rob si svoju prácu najlepšie, ako vieš. Pocit, že pomáhaš iným nemá nič spoločné s etikou a ľudskými princípmi a následne s odmeňovaním. Je to Tvoj dobrý pocit a ja si ho vážim. Ak máš mať "dlhé" myšlienky z mojich slov, tak ich neber vážne. Som len obyčajný zblúdilec a nemám chuť ani potrebu Ťa obmedzovať, nebodaj poučovať. Na internete nájdeš hromadu ľudí, ktorých slová Ti "sadnú do Tvojho súkolesia". Možno tu len uletelo ego..

Prajem pekný deň.
K.
KAROL

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 12. October 2010, 16:37

Myslím si, že rozumieť nechceš. Ja som reagoval na tú časť, ktorú u Teba odcitoval aj RedHawk a aby sme sa nechytali za slovíčka tak ju sem znovu odcitujem:
KAROL wrote:Keď máš málo informácií, tak si človiečika "pochytaj".

To, na čo RedHawka navádzaš nie je nevedomé, náhodné skenovanie ale vedomé a cielené skenovanie, čo považujem za neetické. A presne o tom som hovoril.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Next

Return to Prírodné liečebné metódy