Šamanské poznanie od duchov prírody

ImageŠamani od pradávna spolupracovali s duchmi prírody, ktorí im poskytovali poznanie pre liečenie a prežitie. Učením sa od zvierat a rastlín, kameňov a hôr, vetrov a vôd, slnka, mesiaca a hviezd šamani pomáhajú ľuďom žiť v harmónii s univerzom.

V dnešnom svete, ktorý je mimo rovnováhy, šamani učia hlbším duchovným spôsobom ako znovu rešpektovať prírodu, našu planétu Zem a jej obyvateľov. Naši predkovia vždy vedeli, že naše prežitie je závislé od prežitia iných druhov žijúcich na našej Zemi. Spoločnou intenzívnou šamanskou prácou sa zapojíme do ochrany a starostlivosti o Zem.

Veľká časť kurzu bude prebiehať priamo v prírode a z toho dôvodu žiadame účastníkov o patričné pripravenie sa na túto skutočnosť. Každý účastník si so sebou prinesie:
  1. bubon a hrkálku
  2. svoje silové predmety
  3. pero a poznámkový blok
  4. obetný dar (tabak alebo kukuričnú múku)
  5. oblečenie do každého počasia
  6. šatku na prikrytie očí
  7. deku na prikrytie
Účasntíci kurzu sa zoznámia s iniciačnými technikami Aljašských Inuitov, technikami práce s rastlinami severoamerických indiánov a mnohými ďalšími technikami.

Pozor!
Pred prihlásením sa na tento tréning, sa prosím, ubezpečte, že máte dobrý kontakt so svojím silovým zvieraťom alebo duchovným učiteľom a nemáte problémy s putovaním do niekaždodennej reality. Účasť na kurze je podmienená absolvovaním základného kurzu Šamanské putovanie.
cron