Změněný stav vědomí

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Změněný stav vědomí

Postby Lena » Sunday, 15. May 2011, 19:13

Dobrý den přeji, :cheer:
dnes se mi opět stala věc, která se mi stávala poměrně intenzivně asi před půl rokem (ještě než jsem absolvovala PB), ale teď byla dlouho pauza, až dnes a bylo to poměrně intenzivnější,než kdy předtím.I když díky absolvování Přechodu branou si myslím, že mám trošku větší povědomí o podobných stavech, moc se mi nedaří to nějak řídit :-k .
O co jde - zničeho nic mám velmi intenzivní pocit, jako když nejsem přítomna ve svém fyzickém těle, resp. jsem v něm, ale mám velké problémy ho ovládat a přijímat svými fyzickými smysly informace z okolí. Když na mě někdo mluví, slyším to jakoby z větší dálky a reagovat dokážu s obtížemi a zpomaleně, jako kdybych byla opilá, ale plně při vědomí, podobné je to se zrakem, na něco se koukám a i když v mysli vím, co to je, fyzický zrakový vjem je zpožděný.Pohyb jako takový je obtížný, nedaří se mi nějak "přemluvit" tělo k pohybu, který je pak zpomalený a neobratný, jako kdyby mi chyběly zpětné informace z receptorů, které vnímají pohyb a polohu jednotlivých částí těla. Říkala jsem si, že je to asi spontánní OBE, ale spíš se cítím ve fyzickém těle "uvězněná" a znejistěná nemožností ho ovládat, než že bych měla pocit, že jsem někde jinde či mimo své tělo. Taktéž nefunguje uzemnění pomocí fyzického kontaktu či pohybu,protože mám problém s jeho vnímáním. Je to podobný stav jako před omdlením, ale trvá od několika sekund až dnes třeba po téměř 10 min.Dříve se mi to stávalo častěji,ale na kratší dobu, velmi nepříjemné bylo, že nejčastěji to přicházelo při řízení auta *8* ..Několikrát jsem musela zastavit,ale ni např. umytí obličeje studenou vodou příliš nezabralo,prostě to muselo odeznít samo.
Může to být opravdu jen spont. OBE s obtížným uzemňováním?A jak se v tom případě "efektivně" uzemnit? -je fakt, že jsem nezkoušela vystoupit z auta, někoho stopnout a požádat ho, aby mě proklepal,jak jsme se to učili na kurzu *40* Mám pocit, že sama si ale pomoci nedovedu, resp. ještě se mi to nepovedlo..
Při mnou "plánovaně" vyvolaném OBE problém s uzemňováním nemám, stačí pohnout nějakou částí těla, ani nemusím odpočítávát od 10 do 1.
Lena

Re: Změněný stav vědomí

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 15. May 2011, 20:50

Čo sa týka uzemňovania, spomeň si, že som Vás učil aj techniky, ktoré nie sú založené na prítomnosti inej osoby. Preklepať sa môžeš aj sama, prípadne výskoky s neodpruženým dopadom na nohy môžu tiež pomôcť.

Inak, to čo popisuješ mi pripomína stavy, ktoré zažívajú epileptici tesne pred záchvatom, čím však netvrdím, že sa u Teba jedná o epilepsiu. Zaujímalo by ma, čo týmto stavom predchádza. Či si v úplnom kľude, alebo prebehne nejaké emocionálne rozrušenie, ktoré by to mohlo naštartovať. Zatiaľ sa pohybujem v rovine dohadov, pretože nič konkrétne ma z Tvojho popisu nenapadá a aj moje slová tak ber. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Lena » Sunday, 15. May 2011, 21:30

No zatím jsem nepřišla na nějaký společný předcházející moment, řekla bych, že to spíš přichází když jsem celkem v klidu, bez jakéhokoliv předchozího varování..S tím uzemněním mám právě ten problém, že i když donutím své fyzické tělo k poskokům nebo se snažím sama nějak poklepat, chybí mi právě ten vjem toho, že to dělám- skákání je,jako bych skákala třeba na nějaké nafouknuté matraci, při poklepání jako bych klepala na nějaký obal kolem sebe..několikrát mě napadlo, zeptat se potom osoby, která mě v tu dobu vidí, jestli vypadám a chovám se normálně nebo ten druhý pozoruje na mě nějakou změnu, ale nechtěla jsem na to nějak upozorňovat, navíc i mluvení v té chvíli je pro mě,jako bych měla rozhýbat nějaký stroj. Už mě taky napadlo, jestli to není aura, ale nikdy se nic dalšího nestalo. Hlavně mám pocit, jako že jsem zcela při vědomí a všechno si pamatuju, ale mám omezené možnosti komunikace. Vnitřně je to pro mě zvláštní pocit, neřekla bych, že negativní,ale mám pocit, že kdybych to myšlenkově začala v tom okamžiku řešit, asi bych začala lehce panikařit,teď spíš vždycky čekám, až to přejde, protože zatím to vždycky přešlo..vyšetření jsem zatím žádné neabsolvovala, trochu mám pocit, že když si začnu myslet, že to má nějakou "organickou" příčinu, že se ta myšlenka může změnit ve skutečnost..
Lena

Postby WhiteWolfSix » Monday, 16. May 2011, 06:02

No rád by som sa na Teba pozrel, takže keď budeš mať cestu okolo, daj vedieť. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lena » Monday, 16. May 2011, 07:34

Díky moc [smilie=flora008.gif]
Při mém programu uvidím, zda pojedu okolo dřív já nebo ty budeš mít nějakou cestu k nám do Čech ;) Myslíš, že je něco, co mohu v tom stavu vyzkoušet, když to opět přijde nebo jestli si mám něčeho všimnout nebo se zkusit na něco zaměřit? Mám pocit, že v tom stavu mám mysl čistou a otevřenou, ale zatím jsem z toho vždycky byla tak paf, že jsem se o nic nepokoušela. Je to,jako by se věci okolo mě děly se zpožděním a uvnitř mé mysli naopak rychle, jako dva paralelní světy, kdy v jednom orientaci ztrácím a v tom druhém se ještě orientovat neumím..Já vím, takhle na dálku se špatně radí,jen kdyby tě něco napadlo,možná, že teď budu mít zase na chvíli klid [smilie=sm033.gif]
Lena

Postby WhiteWolfSix » Monday, 16. May 2011, 09:36

Pouvažujem, momentálne mi nič nenapadá a bez mrknutia sa na Teba je to zatiaľ len hádanie.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lena » Monday, 16. May 2011, 11:09

O.K., jasné, díky *4*
Lena

Postby GigiViera » Tuesday, 17. May 2011, 20:00

no, nechcem Ta plašiť, ale vyzerá to ako disociované vedomie, ktoré môže byť súčasťou panických stavov - nemala si nikdy niečo podobné? teda píšeš, že si to občas mala, myslím či nemáš sklon k panike resp. nemáš za sebou nejakú silne psychicky záťažovú situáciu? ako je to dýchaním a búšením srdca pri tom stave? nemala si nehodu v aute alebo niečo podobné?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Lena » Thursday, 19. May 2011, 12:58

GigiViera - v tom stavu se naopak "psychicky" cítím velmi uvolněně a klidně, žádný stres,bušení srdce či zrychlené dýchání,děsit mě spíš začne, že si s tím nevím rady a jsem odkázaná na to,až to samo odejde. Panické ataky jsem zatím nikdy neměla a myslím, že k nim ani nemám zvláštní sklony, i když to asi říká každý *2* Pro okolí jsem spíš takový kliďas. Autonehoda byla, ale i když si nejsem zcela jistá,myslím, že ojediněle jsem to měla i předtím (je fakt, že opakovaně se mi to stalo při řízení auta, ale v souvislosti s tou autonehodou se spíš cítím bezpečněji,když sama řídím, při autonehodě jsem byla spolujezdec..)Jediná možná souvislost mě napadla, že častěji to přichází s blížícím se úplňkem, ale nevím, jestli to může něco znamenat. A často si taky při tom vzpomenu na podobný stav či konkrétní příhodu z dětství, kdy mi bylo asi kolem 10let a já usnula večer v obývacím pokoji v křesle, rodiče mě "vzbudili" a já zažila něco podobného jako teď, přesně si pamatuju, jak jsem byla "při vědomí",ale moje tělo se s obtížemi potácelo chodbou, nemohla jsem pořádně hýbat nohama, zrakem jsem viděla jen tmu a narážela jsem rukama do stěn,nicméně do postele jsem se dostala bez úrazu a tam jsem znova usnula.Nevím, jestli tomůže spolu nějak souviset, ale byl to stejný nebo velmi podobný pocit,jako nyní. To mě vedlo k tomu,myslet si, že to může spíše souviset s OBE..
Lena

Postby lucianna » Friday, 20. May 2011, 12:47

Lena wrote:O co jde - zničeho nic mám velmi intenzivní pocit, jako když nejsem přítomna ve svém fyzickém těle, resp. jsem v něm, ale mám velké problémy ho ovládat a přijímat svými fyzickými smysly informace z okolí. Když na mě někdo mluví, slyším to jakoby z větší dálky a reagovat dokážu s obtížemi a zpomaleně, jako kdybych byla opilá, ale plně při vědomí, podobné je to se zrakem, na něco se koukám a i když v mysli vím, co to je, fyzický zrakový vjem je zpožděný.Pohyb jako takový je obtížný, nedaří se mi nějak "přemluvit" tělo k pohybu, který je pak zpomalený a neobratný, jako kdyby mi chyběly zpětné informace z receptorů, které vnímají pohyb a polohu jednotlivých částí těla. Říkala jsem si, že je to asi spontánní OBE, ale spíš se cítím ve fyzickém těle "uvězněná" a znejistěná nemožností ho ovládat, než že bych měla pocit, že jsem někde jinde či mimo své tělo. Taktéž nefunguje uzemnění pomocí fyzického kontaktu či pohybu,protože mám problém s jeho vnímáním. Je to podobný stav jako před omdlením, ale trvá od několika sekund až dnes třeba po téměř 10 min.Dříve se mi to stávalo častěji,ale na kratší dobu, velmi nepříjemné bylo, že nejčastěji to přicházelo při řízení auta *8* ..Několikrát jsem musela zastavit,ale ni např. umytí obličeje studenou vodou příliš nezabralo,prostě to muselo odeznít samo.
Může to být opravdu jen spont. OBE s obtížným uzemňováním?A jak se v tom případě "efektivně" uzemnit? -je fakt, že jsem nezkoušela vystoupit z auta, někoho stopnout a požádat ho, aby mě proklepal,jak jsme se to učili na kurzu *40* Mám pocit, že sama si ale pomoci nedovedu, resp. ještě se mi to nepovedlo..
Při mnou "plánovaně" vyvolaném OBE problém s uzemňováním nemám, stačí pohnout nějakou částí těla, ani nemusím odpočítávát od 10 do 1.

ahoj lena, u mna mali spontanne OBE takmer rovnaky priebeh. bola som vedomim aj v tele, aj mimo neho, obcas slo telo ovladat, ale vacsinou nie. obcas boli dokonca aj vypadky "normalneho" vedomia. skoro bezrizikove to bolo vtedy, ked sa mi to stalo doma, no vonku to uz bolo horsie. nastastie sa mi to nikdy nestalo v aute, ktore som aktivne soferovala. pomohlo mi ukludnit sa a potom sa zamerne vratit naspat.
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby Lena » Friday, 20. May 2011, 18:17

ahoj lena, u mna mali spontanne OBE takmer rovnaky priebeh. bola som vedomim aj v tele, aj mimo neho, obcas slo telo ovladat, ale vacsinou nie. obcas boli dokonca aj vypadky "normalneho" vedomia. skoro bezrizikove to bolo vtedy, ked sa mi to stalo doma, no vonku to uz bolo horsie. nastastie sa mi to nikdy nestalo v aute, ktore som aktivne soferovala. pomohlo mi ukludnit sa a potom sa zamerne vratit naspat.

lucianna,díky za příspěvek,myslím, že vždycky potěší, když člověk zjistí, že někdo má nebo měl podobný problém *1* a ty jsi ho navíc dokázala úspěšně vyřešit hatoff Proto bych tě chtěla ještě trochu vyzpovídat, jestli nevadí..
1. záměrně se vrátit zpět znamená, že jsi tedy nepoužívala techniku uzemnění, ale soustředila jsi se v mysli na záměr=myšlenku na návrat do těla?
2. když jsi se naučila to takhle ovládat, ovlivnilo to počet či intenzitu dalších spont.OBE, případně zcela vymizely?
3.dostala jsi se v tom stavu k nějaké zvláštní informaci "odjinud"?
Když se mi to stane doma a nemám nic důležitého na práci tak se tomu taky klidně podám, v tom autě je to opravdu o dost horší, dá mi velkou práci myslet na to, jak vlastně auto řídit,jakoby moje tělo bylo nějakým strojem, který najednou neumím ovládat. Spíš mě trochu mátlo, že na při plánovaně mnou vyvolaném OBE,jak jsme se učili na kurzu žádný problém s uzemněním nemám, ale u těchto spont.OBE (jestli to tak opravdu je) to nefunguje. I když je pravda, že po kurzu se mi to už v autě myslím nestalo a celkem to bylo po kurzu asi 2-3x, takže ještě nebylo moc příležitostí k experimentům *18*
Lena

Postby lucianna » Friday, 20. May 2011, 20:32

1. ano, slo o zamer/myslienku na navrat. telo bolo "vypnute", musela som sa najprv don dostat, aby som sa mohla uzemnit
2. nevymizli, ale boli lahsie zvladatelne
3. priamu informaciu nie, ale myslim si, ze to malo fungovat ako nakopavanie "vrchnostou" k istym veciam. v style "mas danosti, tak ich vyuzivaj"

su ludia, medzi ktorych ja nepatrim, ktori dokazu byt naraz tu aj inde a to tak, ze ked sa s nimi rozpravas, tak si ani nevsimnes, ze sa s nimi deje nieco zvlastne. proste aj maju predpoklady, aj su skuseni, aj maju dostatok energie na udrziavanie a plne vnimanie oboch stavov. ja dlhodobo bojujem s nedostatkom energie, takze planovane OBE velmi neskusam. len ked sa na to fakt citim a mam chut zelezo ohybat *18*

skusim ti navrhnut dve veci. po prve, docasne neskusat vedome vycestovavat. po druhe, aby si si vysledovala, kedy sa ti to stava. mas dost slabu "brzdu na opustenie tela", ked sa ti to stava opakovane. jeden zaujimavy liecitel a vidiaci z trutnova, ktoreho poznam osobne, spominal, ze sa mu to pravidelne stava, ked soferuje. uz vyse 15 rokov sa presuva po celej CR a aj casti slovenska, v aute prakticky byva, dokonca si tam aj vari (na kempingovom varici). no a kedze mechaniku jazdenia ma uz dokonale zvladnutu a zazitu, cesty pozna ako svoje boty a soferuje neskutocne rad, tak prave soferovanie zaziva ako meditacny/tranzovy stav. casto "ujede" - jednak z tela a dvak, ujede velky kus cesty bez toho, aby to nejak konkretne vnimal. a nie, nema nehodu kazdych 10 kilometrov *49*

no a na zaver este mala radicka. ked sa ti to stane a bude nablizku niekto, koho si instruovala, aby ta poklepal, ked uletis, moze sa stat, ze ti tym prave sposobi silny sok. v ojedinelych pripadoch aj uplne odpojenie, t. j. smrt. cize, ak uz instruovat, tak radsej vsetkych instruuj, nech sa ta nechytaju. ak uz ta ma niekto tahat spat, nech je to hlasom/zvukom.
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby Lena » Monday, 23. May 2011, 21:00

[smilie=flora008.gif] spousta lidí toho namluví a obsah by se dal shrnout do dvou slov, tvoje zpráva je pro mě nabitá informacemi
Je fakt, že energií momentálně taky příliš neoplívám, takže bude rozumné na nějakou dobu experimenty s OBE vyloučit, jen jsme se chystali na pár výletů se známými, tak uvidíme :-k
Jenom jsem byla trochu popletená z toho, že jsem si myslela,že po absolvování kurzu budu v těchto stavech svým pánem, ale tyto spont. OBE jsou tak jiná..nicméně jistě to má nějaký smysl, tuším, že v těchto stavech se mi otevírají jiné informační kanály, které zatím bohužel neumím využít.No počkáme *4*
jeden zaujimavy liecitel a vidiaci z trutnova, ktoreho poznam osobne, spominal, ze sa mu to pravidelne stava, ked soferuje. uz vyse 15 rokov sa presuva po celej CR a aj casti slovenska, v aute prakticky byva, dokonca si tam aj vari (na kempingovom varici). no a kedze mechaniku jazdenia ma uz dokonale zvladnutu a zazitu, cesty pozna ako svoje boty a soferuje neskutocne rad, tak prave soferovanie zaziva ako meditacny/tranzovy stav. casto "ujede" - jednak z tela a dvak, ujede velky kus cesty bez toho, aby to nejak konkretne vnimal. a nie, nema nehodu kazdych 10 kilometrov *49*

Bohužel řidičem nejsem nějak excelentním, tak doufám, že se budu držet raději při zemi ;) pokud to půjde..
no a na zaver este mala radicka. ked sa ti to stane a bude nablizku niekto, koho si instruovala, aby ta poklepal, ked uletis, moze sa stat, ze ti tym prave sposobi silny sok. v ojedinelych pripadoch aj uplne odpojenie, t. j. smrt. cize, ak uz instruovat, tak radsej vsetkych instruuj, nech sa ta nechytaju. ak uz ta ma niekto tahat spat, nech je to hlasom/zvukom.

to jsi mě trochu vyděsila, většinou se při tom asi tvářím jakože nic, tak myslím, že na mě okolí začne nejdřív mluvit než mě osahávat..
Ještě jednou díky za praktické rady a informace, jsou pro mne velmi cenné [smilie=flora008.gif]
Lena

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 24. May 2011, 19:38

Lena wrote:Jenom jsem byla trochu popletená z toho, že jsem si myslela,že po absolvování kurzu budu v těchto stavech svým pánem, ale tyto spont. OBE jsou tak jiná..nicméně jistě to má nějaký smysl, tuším, že v těchto stavech se mi otevírají jiné informační kanály, které zatím bohužel neumím využít.No počkáme *4*

To, že si sa naučila vedome dosahovať stav OBE, neznamená, že sa spontánne stavy OBE vytratia, resp. ich budeš okamžite plne ovládať. *4* Chce to cvik. Koľko spontánnych OBE si mala od absolvovania kurzu? *18*
Lena wrote:
jeden zaujimavy liecitel a vidiaci z trutnova, ktoreho poznam osobne, spominal, ze sa mu to pravidelne stava, ked soferuje. uz vyse 15 rokov sa presuva po celej CR a aj casti slovenska, v aute prakticky byva, dokonca si tam aj vari (na kempingovom varici). no a kedze mechaniku jazdenia ma uz dokonale zvladnutu a zazitu, cesty pozna ako svoje boty a soferuje neskutocne rad, tak prave soferovanie zaziva ako meditacny/tranzovy stav. casto "ujede" - jednak z tela a dvak, ujede velky kus cesty bez toho, aby to nejak konkretne vnimal. a nie, nema nehodu kazdych 10 kilometrov *49*

Bohužel řidičem nejsem nějak excelentním, tak doufám, že se budu držet raději při zemi ;) pokud to půjde..

Lucianin príklad by som bral trošku s rezervou a viac s obavami, pretože ak by niekto chcel vedome napodobňovať daného liečiteľa, nemuselo by to dopadnúť veľmi dobre.

Lucianna wrote:no a na zaver este mala radicka. ked sa ti to stane a bude nablizku niekto, koho si instruovala, aby ta poklepal, ked uletis, moze sa stat, ze ti tym prave sposobi silny sok. v ojedinelych pripadoch aj uplne odpojenie, t. j. smrt. cize, ak uz instruovat, tak radsej vsetkych instruuj, nech sa ta nechytaju. ak uz ta ma niekto tahat spat, nech je to hlasom/zvukom.

Túto informáciu by som bral s rezervou, aj keď je pomerne rozšírená.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lena » Wednesday, 25. May 2011, 14:09

To, že si sa naučila vedome dosahovať stav OBE, neznamená, že sa spontánne stavy OBE vytratia, resp. ich budeš okamžite plne ovládať. *4* Chce to cvik. Koľko spontánnych OBE si mala od absolvovania kurzu? *18*

No já si právě nebyla jistá už před tím kurzem, jestli to jsou spont.OBE. Spíš jsem si myslela, že když se naučím vědomě dosahovat OBE, porovnám to, jestli je to stejné. Spont.OBE jsem měla nakupeně asi půl roku před kurzem, dříve si podobné stavy nevybavuji, no a po kurzu, pravda, už jen ojediněle *18* Myslíš tedy,že lépe "cvičit" vědomé OBE nebo spíše dle rady lucianny chvilku úplně vynechat, nebo tomu prostě nechat volný průběh?
Jo a s tím řízením -rozhodně není ani náhodu mojí snahou zažívat či si dokonce vyvolávat OBE během řízení, v mém případě by to byla téměř jistá sebevražda *47*
Lena

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 25. May 2011, 14:17

Myslím si, že pauza Ti uškodiť nemôže, na druhej strane to nerieši problém so spontánnymi OBE a ich neovládaním. Práve vedomé OBE Ti môžu dopomôcť k vytvoreniu pevnejšieho rámca pre tie prípady, kedy sa Ti stane spontánne OBE. Inak, spontánnym OBE by som sa nevyhýbal, pretože majú iný kvalitatívny rozmer ako aj charakter. Preto mnoho ľudí, ktorí niekedy v minulosti zažili spontánne OBE, sú zmätení a niekedy až sklamaní z vedome dosahovaných OBE.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Thursday, 26. May 2011, 06:50

myslím, si, že stav tranzu pri jazde trošku daný človek preháňa ( je to taká ľudská vlastnosť že sa občas radi robíme zaujímavejšími). čiastočný tranz je všeličo- aj monotonna jazda, aj pozeranie telky, aj hrabanie trávy. niekedy si aj ja pri jazde uvedomím, že neviem, čo som robil posledných x kilometrov, jednoducho som sa natoľko zahlbila do myšlienok, že si priebeh cesty nepamatam. ale nemyslim, že by to bolo niečo mimoriadne. už som pri jazde autom aj odprevádzala "spolucestujúceho" na druhú stranu, ale vtedy som sa zároveň vemi dávala pozor na cestu a na to čo sa deje okolo mňa. vedomie bolo skôr rozdelené, než úplne celé zmenené.
podľa mňa by mohlo fungovať aj niečo ako posthypnotická sugescia- v riadenom OBE si prste pedstavuj tú situáciu, že sa Ti to stane spontánne pri riadení auta, a presne si predstavuj aj to, ako BUDES ovládať svoje telo až kým nebudeš môcť bezpečne zastať pri ceste a požiadaj spojencov o pomoc, aby ti s tým pomohli. proste to musíš riadiť TY a nájsť spôsob ako - musíš dať "tomu" najavo, že to chceš takto lebo inak je to pre Teba nebezpečné.
tej fáme o smrti počas OBE takisto neverím. ľud "vykopnú" odtiaľ aj pri ťažkých nehodách, keď "tam" nepatríš, tak sa tam nedostaneš.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby GigiViera » Thursday, 26. May 2011, 06:58

Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby RedHawk » Saturday, 04. June 2011, 11:25

Lena wrote:

No já si právě nebyla jistá už před tím kurzem, jestli to jsou spont.OBE. Spíš jsem si myslela, že když se naučím vědomě dosahovat OBE, porovnám to, jestli je to stejné. Spont.OBE jsem měla nakupeně asi půl roku před kurzem, dříve si podobné stavy nevybavuji, no a po kurzu, pravda, už jen ojediněle *18* Myslíš tedy,že lépe "cvičit" vědomé OBE nebo spíše dle rady lucianny chvilku úplně vynechat, nebo tomu prostě nechat volný průběh?
Jo a s tím řízením -rozhodně není ani náhodu mojí snahou zažívat či si dokonce vyvolávat OBE během řízení, v mém případě by to byla téměř jistá sebevražda *47*

Spontanne OBE moze nastat aj skusenemu "cestovatelovi" Cize nie je ziadna istota ze to prejde, ci sa to naucis ovladat.
A 90% kurzov iba taha prachy a nic nenauci. (neratam do toho numerologiu, astrologiu, akupunkturu a pod, kde su teoreticke znalosti nutne)

Lucianna wrote:no a na zaver este mala radicka. ked sa ti to stane a bude nablizku niekto, koho si instruovala, aby ta poklepal, ked uletis, moze sa stat, ze ti tym prave sposobi silny sok. v ojedinelych pripadoch aj uplne odpojenie, t. j. smrt. cize, ak uz instruovat, tak radsej vsetkych instruuj, nech sa ta nechytaju. ak uz ta ma niekto tahat spat, nech je to hlasom/zvukom.

Bohuzial toto naprikla system ako Hemi sync neberie do uvahy a tvari sa ze neexistuje.
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Monday, 06. June 2011, 20:31

ako to vies ked si na HS nikdy nebol ani s nim nepracoval? skus byt menej priehladny.
Image
GigiViera
VIP
VIP

Next

Return to Astrálne cestovanie