Zaciatky s AC

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Zaciatky s AC

Postby Son of Nithael » Monday, 29. March 2010, 08:17

Ahojte,

o astralnom cestovani som pocul uz davnejsie, ale zacal som sa mu venovat len pred par dnami. Nasiel som zopar webov vratane toho Vasho a hladal navody ako sa dostat do “inej dimenzie”.
Vcera v noci som sa to rozhodol vyskusat naplno. Lahol som si na chrbat a uplne som sa uvolnil. Citil som ako moje telo otazilo, ale nic viac. Celkom ma to unavilo a tak som sa otocil na pravy bok. Po par minutach to prislo…
Celym mojim telom preslo nieco studene a citil som vibracie v celom tele. Ten pocit som uz zazil viackrat ked som isiel spat ale nie v takom rozsahu. Uvedomil som si, ze je to “ten moment” na ktory som cakal, ale zaroven som sa toho zlakol a vydrzal v nom asi 5-10 sekund. Mozete povedat co robit ked citim vibracie, ako sa mam odputat od tela ? Dakujem a zelam vela prijemnych zazitkov… hatoff
Son of Nithael

Re: Zaciatky s AC

Postby WhiteWolfSix » Monday, 29. March 2010, 09:43

Ahoj, ponajprv Ti poradím poprečitovať si témy, ktoré sa tu nachádzajú, napr.: astralne-cestovanie/preco-sa-mi-nedari-astralne-cestovat-t723.html
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Son of Nithael » Monday, 29. March 2010, 09:52

Vďaka za príspevok. Po odoslaní mojej témy som si mal možnosť prečítať viacero tém vrátane Tebou zmienenej.
Son of Nithael

Postby Shaman » Thursday, 20. May 2010, 13:34

nazdar ľudia , chcel by som poradiť . čo cítite pri astrálnom cestovaní?a či vibrácie cítite ako ked vám vibruje mobil alebo ako je to hatoff
Image
Shaman

Return to Astrálne cestovanie