Viagem Astral

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Viagem Astral

Postby eriko » Tuesday, 02. November 2010, 18:19

Prečo sa bat? Ved v tom videu je pekne ukazane ako ti tvoj sprievodza pomaha (ked to bol ten stary ujo :) )
eriko

Postby exlibris » Wednesday, 03. November 2010, 14:17

Anapur má pravdu - je to varovanie pred astrálnym cestovaním .....po krčmách a "brlohoch".
Keď sa mi už podarí opustiť telo, tak sa pôjdem mrknúť na nejaké harmonické miesto, ale určite by ma nenapadlo ísť kdesi na miesta, kde viem, že nie sú "najčistejšie energie".
Podľa mňa to, čo ukázali v tom klipe je pravda, klamali by sme sami seba, keby sme si namýšľali, že v astrále je všetko "čisté" a samí pekní a svietiaci anjelikovia :-(
ospravedlňujem sa, ak som nepoužila celkom správnu terminológiu, ale dúfam, že si rozumieme [smilie=flora008.gif]
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby Tersias » Saturday, 06. November 2010, 10:40

Proc ten smutny smajlik exlibris ? Urcite ty bytosti maji svuj dobry vyznam, bral bych to spis jako jakousi zkousku, tudiz bych nerikal ze jsou zle (protoze to, ze se nekdo diky nim muze poucit muze vlastne znamenat ze udelali dobro) jak bys poznala dobro bez zla ? Navic cim vice zla, tim vice dobra si vazime. Dualita je nutna

Jinak jedna skupina ma dokonce v nazvu Astralni cestovani - Atral projetion, je tam pekny komentar u te pisne Astral projection - kabalah

*We are not human beings having a spiritual experience, We are spiritual beings having a human experience.*
"My nejsme lidske bytosti zazivajici duchovni zkusenost, My jsme duchovni bytosti zazivajici lidskou zkusenost.
Tersias

Postby Zrak1 » Saturday, 06. November 2010, 20:17

Stretol som sa s jednou zaujímavou myšlienkou, ktorá podľa mňa stojí za zamyslenie sa.

Ide o to, že všetky "negatívne" bytosti, ktoré v astrále stretneme, by mohli pochádzať z nás samotných. Tým myslím, keď stretnem nejakého "slizkého démona", ktorý mi naháňa hrôzu, je to len prejavenie sa mojich nánosov a strachov, ktoré som si počas života nahromadil do nášho emocionálneho tela.

Možno na tom niečo je :-k
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Tersias » Saturday, 06. November 2010, 20:46

Muj osobni nazor je: Buh vytvoril prvnich par demonu, aby existovala Laska (musi existovat Nenavist) aby existovalo Dobro (musi existovat Zlo) tak pro to vytvoril urcity pocet demonu.

Ovsem jsou tu i ti, ktere si tvorime sami (tzv Larvy) a ti se prizivuji napr na nasem strachu a jinak pramalo zmuzou. V podstate vyuzije i tvuj nedostatek prti tobe jako nejake cerne zrcadlo, ale tim nemyslim, ze by kazdy clovek mel jednoho sveho demona to ne..
Tersias

Previous

Return to Astrálne cestovanie