Viagem Astral

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anonymous » Friday, 09. June 2006, 16:13

WhiteWolfSix wrote:To áno, súhlasím. Preto si myslím, že také amatérske snaženie o AC môže byť rizikovejšie než také, ktoré je vedené. *18* *48*

No a mohol by si troška priblížiť, čo to znamená amatérske snaženie?
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 09. June 2006, 16:16

Toto patrilo vlkovi
nejako sa mi to nepodarilo :roll:
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 09. June 2006, 16:25

sisi to je v pohode,to sa stava casto aj mne :wink: ww ti to urcite opravi :lol:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 09. June 2006, 18:30

Už je opravené :cheer:, ale nezvykajte si, že po Vás budem všetko opravovať. :smt019 *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Friday, 09. June 2006, 18:31

sisi wrote:No a mohol by si troška priblížiť, čo to znamená amatérske snaženie?

Podľa knižiek či internetu. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 09. June 2006, 18:38

:-P no neviem ako si to ty myslel
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 09. June 2006, 18:42

Ty nemusíš vedieť, *40* stačí keď ja viem ako som niečo myslel. *3*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 09. June 2006, 18:47

asi tak :wink:
mne sa totiz stava ob4as nieco take bez toho aby som chcela. Tak ze ci je to moje obcas v kategorii "amaterske"
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 09. June 2006, 18:51

sisi: Zabudla si na slovko snaženie. To Tvoje občasné je spontánne dianie. *4* A aj keby si mala také to amatérske, na tom nie je nič zlé. Len je to viac rizikové. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Saturday, 10. June 2006, 19:15

:D/ tak som si to konečne kukla aj ja :D/
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby Lev » Saturday, 10. June 2006, 19:29

pekne videjko :D
Zazil z Vas niekto nieco take?
teda aj troska sokujuci klip s tymi negativnymi bytostami, ako iluzia je to pekne, rad by som vediet ako to prebieha v skutocnosti ci to az tak, alebo nejako inak... *2*
Ak z vas niekto take zazil opiste to.
Pamatam si bludenie po izbe ked som bol v detskej postielke [smilie=binkybaby.gif] bolo to vsetko velmi matne a zahmlene, bola tma vsade a bal som sa. Aj som sa vznasal nad sebou ked som spinkal. [smilie=an004.gif]
Zaujimave ze si to vobec pamatam, bol som este nemluvna.
Lev

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 10. June 2006, 19:30

*1* svetlo, lepšie teraz než predtým?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Saturday, 10. June 2006, 19:32

WhiteWolfSix wrote:*1* Lepšie teraz než predtým?

*52* K niečomu mi pomohlo a doviedlo ma. Myslím, že teraz bola tá správna chvíľa [smilie=flora008.gif]
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 10. June 2006, 19:35

tt, nie náhodou sa Ti nedalo pozrieť. [smilie=sm033.gif] *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby fazon » Monday, 12. June 2006, 10:26

Lev wrote:Zazil z Vas niekto nieco take?
rad by som vediet ako to prebieha v skutocnosti ci to az tak, alebo nejako inak... *2*
Ak z vas niekto take zazil opiste to.

Áno, zažil som stretnutia s negatívnymi bytosťami, avšak nie v AC alebo len vo sne, ale aj v každodennom živote. Nevidím ich, ale cítim ich prítomnosť. V takých fázach je veľmi dôležitá pozitivita, pozitívne myslenie, ale 100 precentné. Bez žiadneho strachu. Inak nestačí.

Od môjho narodenia bol ku mne postavený negatívna bytosť, ktorá mi dosť znepríjemňovala život. Každodenný, ale aj v snoch. Dokonca tá bytosť spôsobila, že som mal vo svojich 5 rokoch traumu, ktorá ma poznačila na celý život. Samotné pozitívne myslenie mi nestačilo.
Až pred pár rokmi som dospel do takého stavu, kedy som bol schopný (a aj ochotný) sa postaviť proti nemu. Až nakoniec mi bolo povedané, akými prostriedkami môžem proti nemu bojovať. A verte alebo nie, ale tak často spomínané a sprofanované slová, ako "sila lásky" mi pomohli. V skutočnosti nie samotné slová a afirmácie, ale skutočné vnútorné prebudenie tých energií lásky spôsobilo, že asi po polročnom energetickom pôsobení sa zmenilabytosť natoľko, že prestala byť negatívnou a zmenila svoj status natoľko, že ju Svetelná Matka mohla odprevadiť na úroveň príprav pre opätovné inkarnácie za cieľom vzostupu.
Takže to, čo spomínal DW v inej časti fóra ako „zvrátenie toku energie lásky“ sú skutočné energie, existujúce a pôsobiace medzi ľuďmi.
*86*
fazon

Postby Zrak1 » Monday, 26. June 2006, 20:49

fazon wrote: V takých fázach je veľmi dôležitá pozitivita, pozitívne myslenie, ale 100 precentné. Bez žiadneho strachu. Inak nestačí.

Sranda, že som sa k tomuto príspevku dostal až teraz, keď sa už "nebojím" o tom otvorene napísať. Raz sa mi stal jeden zážitok, kedy po vystúpení z tela na mňa čakali pri posteli negatívne bytosti. Neviem kto to bol, bolo ich viacej a ich "zbraňou" proti mne bolo práve živenie môjho strachu a jeho zväčšovanie. Poviem vám, nebolo mi všetko jedno a mal som problém sa aj zobudiť. Nakoniec som sa zobudil a keď som zasa vyšiel z tela, stále tam boli, ale ja som vyletel vysoko, až kým som neuvidel svetlo. Neskôr sa mi stal iný zážitok, bol to ale len "tréning" a prostredníctvom neho som prišiel na jednu vec... naozaj sa človek musí sústrediť a nedovoliť druhým zasiať čo i len zrnko strachu, ináč to proste nestačí a práve preto sa s týmto výrokom fazona plne stotožňujem :wink:
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Nopal » Tuesday, 27. June 2006, 02:03

Zrak1 wrote:... Raz sa mi stal jeden zážitok, kedy po vystúpení z tela na mňa čakali pri posteli negatívne bytosti. Neviem kto to bol, bolo ich viacej a ich "zbraňou" proti mne bolo práve živenie môjho strachu a jeho zväčšovanie. Poviem vám, nebolo mi všetko jedno a mal som problém sa aj zobudiť. Nakoniec som sa zobudil a keď som zasa vyšiel z tela, stále tam boli, ale ja som vyletel vysoko, až kým som neuvidel svetlo. Neskôr sa mi stal iný zážitok, bol to ale len "tréning" a prostredníctvom neho som prišiel na jednu vec... naozaj sa človek musí sústrediť a nedovoliť druhým zasiať čo i len zrnko strachu....

:smt024 Iste si mnohí pamätáme, že už ako malé deti nás rodičia učili sa pred spánkom pomodliť a porozprávať s anjelikmi. Veď aj modlidbička: anjeličku, môj strážničku... iste nie je cudzia nikomu...:heart:
Keď som si na kurze H-S vypočula ako nám WW6 vysvetlil prípravný proces pred vstupom do zmeneného stavu vedomia, tak som si uvedomila, že On mne vlastne pripomína len to, čo mi vytrvalo pripomínala moja mama a ja som sa aj niekedy hnevala, že načo mi to hovorí, veď ja viem...figu som naozaj vedela tak, ako to teraz viem, načo je to tak robiť treba. Teraz už viem aj rozumiem tomu...

Vo svojej mysli si je vždy treba pred spaním urobiť pohodu, utíšiť rozbalancovanú myseľ a dať svoje telo energeticky do rovnováhy.
Vytvoriť si pred spánkom pozitívny energetický filter (REBAL) dovolí, aby do tela prenikali len také energie, ktoré nás nebudú pri spánku a snívaní vyrušovať. Rebal dovolí preniknúť len takým energiam ako su moje, alebo jemnejším. Táto energetická ochrana zaručene funguje ako firewal pred nežiaducimi energiami z okolia.
Keď sa zo spiaceho tela vyberie si dušička "polietať" ale telo bolo pred spánkom energeticky ošetrené, tak je predpoklad, že sa vráti s pozitivitou, ktorú si obyčajne všetci želáme. Len keby sme sa vždy nezabudli ošetriť, lebo sa nám často žiada rýchlo zaspať...:cloud9:

Pretože sme viac, než fyzická hmota, môžeme vnímať to, čo je väčšie než fyzický svet....vnímať to bez strachu, emócií, obáv, alebo myšlienok, ktoré vyrušujú 8)
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby GigiViera » Tuesday, 27. June 2006, 06:55

Nopal, velmi pekne si to napisala, urcite sa na vstup do "rise snov" treba pripravit. Aj nase dieta uz vyse pol roka pocuva pred spanim HS, a vzdy si vybera ze ci taky alebo onaky. Aj krabica sa mu pacila istu dobu. Mne ale REBAL na spanie dobre nerobi, rusi ma. Nejak je to asi vela energie alebo co. Rezonancne ladenie, krabica, afirmacia, to ano, ale rebal je uz pre mna privela. Ten mi super funguje na ludi - teda v skupinach, aby si niekto nepocuckal - ma tu vyhodu ze prepusti tie vyssie energie, takze napriklad laska a sucit moze cez neho prudit oboma smermi, ale nenalepi sa kadeco ine. RAz sme mali super zazitok pri nejakej prepazke, pred nami mala pani konflikt s tym clovekom co stal v rade, bol velmi neprijemny. My sme si spravili rebal, akoze pohoda, a ked ta pani za prepazkou zdvihla tvar ze tedy co my chceme, este bolo na nej vidiet to obrovske napatie a ustvanost z toho predosleho klienty a bolo krasne, ako za par milisekund ten vyraz uplne spadol pri pohlade na nas, totalne sa uvolnila a vybavili sme vsetko vpohode.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Nopal » Tuesday, 27. June 2006, 11:30

GigiViera wrote: RAz sme mali super zazitok pri nejakej prepazke, pred nami mala pani konflikt s tym clovekom co stal v rade, bol velmi neprijemny. My sme si spravili rebal, akoze pohoda, a ked ta pani za prepazkou zdvihla tvar ze tedy co my chceme, este bolo na nej vidiet to obrovske napatie a ustvanost z toho predosleho klienty a bolo krasne, ako za par milisekund ten vyraz uplne spadol pri pohlade na nas, totalne sa uvolnila a vybavili sme vsetko vpohode.

:smt024 Myslím si, že je to ten najúčinnejší spôsob, ktorý naozaj funguje presne tak, ako si napísala.
To, že to naozaj v momente funguje a že je to až vidno, aj že sa to vie cítiť si môže vyskúšať každý sám.
GigiViera wrote:...Rezonancne ladenie, krabica, afirmacia, to ano, ale rebal je uz pre mna privela.

:smt024 GigiViera: spôsoby energetickej ochrany sú naozaj rôzne a myslím si, že každý sám by si ich mal vypozorovať na sebe, čo mu urobí dobre. Pre mňa je najdôležitejšie urobiť aspoň tú afirmáciu, teda nejakú modlitbičku, aby som mala želaný pocit pohody. Ale často používam aj krabicu. Je to rýchly spôsob, ako sa zbavím nepotrebného v mysli. Rezonančné ladenie nepotrebujem, to mi asi prebieha automaticky keď narábam s krabicou.
Často sa mi stáva, že keď si zvolím aj krabicu , tak ju nestihnem ani odpratať a pokojne zaspím. Určite však môžem povedať, že sa mi nezvyknú snívať divoké, alebo strašidelné sny a aj to, že keď som sa ocitla v inej realite, tak som ešte nemala nepríjemné zážitky.

Nechcela som písať dlhý príspevok, len som chcela zdôrazniť potrebu duchovného ošetrenia svojho fyzického tela pred spánkom.
A ešte dodám, že : pre mňa je tiež rozdiel, či idem spať, alebo sa do inej reality vyberám vedome. Pri realizácii vedomého rozhodnutia sa oplatí nezabudnúť na všetky odporúčania, ktoré som získala od človeka, ktorý má o tom právo hovoriť, lebo má skúsenosti a preto vie čo hovorí.
Potreba vedenia skúseného učiteľa je v tomto prípade nezastupiteľná.
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby GigiViera » Tuesday, 27. June 2006, 12:58

Nopal wrote::smt024 GigiViera: spôsoby energetickej ochrany sú naozaj rôzne a myslím si, že každý sám by si ich mal vypozorovať na sebe, čo mu urobí dobre.

Presne to som chcela svojim prispevkom povedat. [smilie=flora008.gif]

Nopal wrote:Nechcela som písať dlhý príspevok, len som chcela zdôrazniť potrebu duchovného ošetrenia svojho fyzického tela pred spánkom.

Myslim ze sa Ti to aj podarilo. :cheer:
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie