Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 15:44

WhiteWolfSix wrote:Bože, to to ale trvalo. [-o<

no a co, mam hned uverit barscomu co tu dakto popise na fore ? Alebo mu dam radsej priestor k jasnemu, overitelnemu, informacne jednoznacnemu a explicitne sformulovanemu prispevku ? Uprednostnujem druhu moznost ... 8)
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 15:53

Vypisuji odměnu 10 melounů za odhalení skutečného původu skladby Third eye meditation. :salute:
Anonymous

Postby GigiViera » Friday, 19. May 2006, 16:18

registrovany wrote:
WhiteWolfSix wrote:Lenže to sa úplne pletieš. Ja som sa ani slovkom s dešpektom nezmienil o technológiách holosync a podobne! Dokonca ani GigiViera nie.

hm, explicitne mozno nie, ale z coho potom pramenil takyto moj pocit z celej diskusie?

Myslim ze si len zle trafil dovod toho pocitu. Mne totiz vadilo, akym sposobom Karell sa snazil za kazdu cenu presadit pravdu zo svojoho pohladu a nezúznal ani v najmensom argumenty o HS, takze ten despekt smeroval k jeho reakciam, nie k nahravke ktoru spominal. Tolko za seba.

registrovany wrote:Mozno si sedim na kabli, ale neviem kde by sa tam mal objavit rozdiel v kvalite. A to ze to takto bezi, o tom som si zopar reportazi precital.

Skusme jedlo. Je to vyrobene pre Tesco, robi to Rajo, je to tvaroh. Ma uplne inu kvalitu, pretoze je v nom omnoho viac vody, aby bol lacnejsi - mozes si kupit a vyskusat. Tak je to aj s potr. pre Lidl a ine retazce. Skusal si Tesco cestoviny alebo ryzu? Ja len raz, pretoze to bol z tak podradnej muky, ze hruza. Teda rozdiel v kvalite bude v nastaveni linky a vbstupnych produktov. Pochybujem ze ten wuli ma na to aby kupil take iste kvalitne nite a latku. Napr. Bundy mojho syna, ale aj cizmicky, maju zipsy ktore nedrzia na mieste ale zbiehaju. Ked teda kupim bundu od wuli, musim rata s tym ze treba hned za novoty kupit novy zips. Topanky uz nekupujem.
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby GigiViera » Friday, 19. May 2006, 16:18

karellight wrote:Vypisuji odměnu 10 melounů za odhalení skutečného původu skladby Third eye meditation. :salute:

Beriem, posli overeny vypis z uctu ze ich tam mas.... :lol:
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 16:21

GigiViera wrote:
karellight wrote:Vypisuji odměnu 10 melounů za odhalení skutečného původu skladby Third eye meditation. :salute:

Beriem, posli overeny vypis z uctu ze ich tam mas.... :lol:

Můžu Ti poslat maximálně fotku z trhu *1*
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 16:47

GigiViera wrote: Teda rozdiel v kvalite bude v nastaveni linky a vbstupnych produktov. Pochybujem ze ten wuli ma na to aby kupil take iste kvalitne nite a latku. Napr. Bundy mojho syna, ale aj cizmicky, maju zipsy ktore nedrzia na mieste ale zbiehaju. Ked teda kupim bundu od wuli, musim rata s tym ze treba hned za novoty kupit novy zips. Topanky uz nekupujem.

sak jasne, toto co pise je vsetko pravda a suhlasim. Ale ja som nepisal o ADIBASe co nema nic spolocne s kvalitnym vyrobkom. Aj padelky musia mat kvalitu. A okvalite niektorych znackovych textilnych vyrobkov vzhladom na ich polcas rozpadu oproti neznackovym uspesne pochybujem.

Ale je to cele OT, tak ja uz tuto vetvu diskusie opustam. Len tolko na zaver, ze racej dam 1300 korun za DIESEL made in taiwan, ktory kupim mimo znackovej predajne, vydrzi mi dlho a voci kvalite nemozem nic povedat ako 5000 korun za DIESEL z auparku zo znackovej predajne 3. triedy (nic lepsie sa na slovensko nedostane) ktory mi nevydrzi ani tolko ako ten tzv. smejd. Nevidim najmensi dovod minat trikrat viac, ked to je v konecnom dosledku rovnake. Ale sak kazdy jak chce. A uz som ticho.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 17:30

registrovany wrote:
WhiteWolfSix wrote:Lenže to sa úplne pletieš. Ja som sa ani slovkom s dešpektom nezmienil o technológiách holosync a podobne! Dokonca ani GigiViera nie.

hm, explicitne mozno nie, ale z coho potom pramenil takyto moj pocit z celej diskusie?

Nuž, to netuším, ale podľa toho čo si mi napísal ako posledné som mal pocit, že si pletieš pojmy a dojmy. *8*

karellight wrote:Vypisuji odměnu 10 melounů za odhalení skutečného původu skladby Third eye meditation.

Neviem čo by si tým dosiahol. Možno by si zistil, že túto skladbu skomponoval John Smith, no nedozvedel by si sa nič viac. To, že to nie je skladba z produkcie TMI viem so 100% istotou, ak neveríš, píš do inštitútu a ušetríš melóny. Rovnako som presvedčený, že to nie je skladba z produkcie Centerpointe a už som vysvetlil, prečo si to myslím. Ak neveríš, môžeš postupovať rovnako ako v prípade TMI a ušetríš melóny znovu. 8)
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 17:51

Dovolil som si túto diskusiu oddeliť od témy Ako Hemi-Sync funguje?, keďže s ňou nemala veľa spoločné.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 18:26

WhiteWolfSix wrote:Nuž, to netuším, ale podľa toho čo si mi napísal ako posledné som mal pocit, že si pletieš pojmy a dojmy. *8*

Myslim ze mam pravo mat z diskusie nejaky dojem a rovnako mam pravo tento dojem prezentovat. Prijatelnou formou, pristupnou argumentom ktore moje dojmy mozu korigovat. Ci nie ?

Posledne som ti napisal "dam radsej priestor k jasnemu, overitelnemu, informacne jednoznacnemu a explicitne sformulovanemu prispevku ". Co je zase na tomto zle ? Co sa zase mracis ? Ach jo....
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 18:42

regi , zkus si při poslechu nahrávky ( asi nemusím uvádět které ) vytáhnout ve winampu eqalizérem na max spodní pásmo. Je to zajímavé. Otázkou je na kolika je to Hz a zda to normálně sluchátka přenesou.
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 18:46

http://forum.ld4all.com/viewtopic.php?t=5613

zde se také diskutuje o pravosti uvedené nahrávky
- no a také o jejich účincích
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 18:49

registrovany wrote:Myslim ze mam pravo mat z diskusie nejaky dojem a rovnako mam pravo tento dojem prezentovat. Prijatelnou formou, pristupnou argumentom ktore moje dojmy mozu korigovat. Ci nie ?

Ja Ti to právo neberiem. *18* Problém som vnímal v tom, že si ma obvinil zo zaujatosti voči iným technológiám, čo nebola pravda. Celú dobu som sa snažil čo najkorektnejšie vysvetliť, prečo som presvedčený o tom, že tá skladba je podvrh (fake). Nediv sa, že sa ohradzujem voči Tvojim ničím nepodloženým obvineniam, ktoré sú založené len na Tvojom pocite.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 18:55

karellight wrote:http://forum.ld4all.com/viewtopic.php?t=5613

zde se také diskutuje o pravosti uvedené nahrávky
- no a také o jejich účincích

Keďže si tú diskusiu asi celú prečítal (je na 3 stranách), mohol by si napísať, k čomu diskutujúci dospeli? Nie každý tu ovláda angličtinu. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 19:03

No myslím , WW6, že anglicky umíš líp než já...
nicméně, z toho čemu jsem rozuměl se tam píše o účincích dané skladby a také o tom, že není v katalogu TMI
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 19:11

To už si napísal. Nechcelo sa mi to celé čítať. (Som prirodzene lenivý človek *49*)
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 20:29

WhiteWolfSix wrote: Problém som vnímal v tom, že si ma obvinil zo zaujatosti voči iným technológiám, čo nebola pravda. .

neobvinil som ta z nicoho, to je tentoraz pre zmenu tvoj pocit.... :roll:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 20:54

registrovany wrote:neobvinil som ta z nicoho, to je tentoraz pre zmenu tvoj pocit.... :roll:

Prepáč, ale to nie je pocit:
registrovany wrote:...uplne ta chapem, ze ako distributor hemisync obhajujes hemisync a a holosync a ine syncy su pre teba nieco ako ako znacka versus smejd.

V tejto vete si ma obvinil z toho, že je pre mňa holosync niečo ako šmejd. *8* Čiže si ma obvinil zo zaujatosti voči iným technológiám ako Hemi-Sync. *52*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Saturday, 20. May 2006, 06:48

WhiteWolfSix wrote:V tejto vete si ma obvinil z toho, že je pre mňa holosync niečo ako šmejd. *8* Čiže si ma obvinil zo zaujatosti voči iným technológiám ako Hemi-Sync. *52*

rozmyslal som preco u mna vznikol ten pocit, a zrejme to sposobila tvoja veta

WhiteWolfSix wrote:4. Keď dvaja robia to isté, málokedy je výsledok ten istý

Z tohto tvojho vyhlasenia som nadobudol ten pocit, ktory som popisal. Vysvetlil som si ho mozno nespravne, ale tato veta v sebe zahrnala to, co si si pre seba interpretoval ako moje obvinenie. Ak si tym nemyslel to z coho som ta "obvinil" :roll: :smt102, co si tym potom myslel ?
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 20. May 2006, 07:53

Myslel som tým presne to, čo som napísal. Inými slovami nemožno zamieňať technológie, ktoré sú postavené na binaurálnych signáloch. Tým som nikoho nehodnotil (neznevažoval som iné "syncy" *40*). [smilie=flora008.gif] Asi tak, že Coca-Cola nie je Pepsi-Cola. Jedným chutí Pepsi, iným Coke, no nik netvrdí, že sú to rovnaké nápoje, aj keď sú vyrobené na podobnom základe. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 20. May 2006, 08:21

Posledný príspevok zvedavej som presunul do témy Konflikty na diskusnom fóre.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Previous

Return to Astrálne cestovanie