Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 15:48

No Ty si zlaty.. *3*
Anonymous

Postby GigiViera » Thursday, 18. May 2006, 16:21

registrovany wrote:
GigiViera wrote:Vies ono je to ako ked si niekto kupi u cinana tie odevy s fajkou alebo tromi listkami a bude tvrdit v znackovej predajni ze ma prave Nike alebo Adidas za 10x nizsiu cenu...

najhorsie ma tomto prirovnani je, ze dotycny moze mat pravdu a naozaj ma 10krat lacnejsie Nike, lebo v skutocnosti to moze byt naozaj ten isty material a ta ista vyrobna linka..len jednu seriu si objednala Nike a druhu Wu-Li. Sak secky znackove veci su v poslednej dobe Made in indonezia, china alebo taiwan...

No tak mi to púrirovnanie mozno nevyslo, ale bolo o niecom inom nez o vyrobnych linkach, dufam ze si to poochopil aj z tej inej stranky.
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby GigiViera » Thursday, 18. May 2006, 16:25

karellight wrote:nepřeháněj - jednou za čas to zajiskří,
Je pravdou, že si občas dloubnu - a to on dělá taky. Ale není to nikdy mým záměrem se kterým do diskuse vstupuji. Prostě to tak nějak vyplyne...

To ze to nie je Tvojim zamerom Ta este nezbavuje zodpovednosti za to ze to robis. *13* A podstatny rozdiel je, ci je tema na dlobnuti vhodna alebo nie, nejako to nevies odhadnut a nemas pre to ten spravny cit -aspon podla mna. Pisat satiru o PET flasiach a ako sa s tym vyrovname je super, tu ale uz neslo o flasky a kreativitu, islo o podpasovky, a to je rozdiel. *86*
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 19:18

Tak mě napadlo - pokusil se někdo tu kontroverzní skladbičku stáhnout a poslechnout ?
Anonymous

Postby GigiViera » Thursday, 18. May 2006, 20:04

karellight wrote:Tak mě napadlo - pokusil se někdo tu kontroverzní skladbičku stáhnout a poslechnout ?

Na tej skladbicke nic kontroverzneho nie je, kazdemu okrem teba to je jasne.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 07:00

Měla bych jeden technický dotázek na poslouchání Hemi-Syncu.
Na kurzu jsme poslouchali tak, že jsme měli hlavu v linii mezi reproduktory. Musí to tak být nebo je to jen ideální stav?
Doma mi to bohužel nejde, protože mám moc krátké kabely u reproduktorů a když dám reproduktory proti sobě, tak se mi mezi ně už hlava nevejde. *3*
Takže mám hlavu asi tak půl metru od nich. Vadí to? :-k
A sluchátka používat nechci, protože mi vadí.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 07:08

Ideálne je byť v línii s reproduktormi, no Hemi-Sync efekt sa dostavuje v celom priestore, v ktorom sú umiestnené reproduktory. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 07:47

GigiViera wrote:No tak mi to púrirovnanie mozno nevyslo, ale bolo o niecom inom nez o vyrobnych linkach, dufam ze si to poochopil aj z tej inej stranky.

ano, pochopil, a prave tu inu stranku som sa svojim vysvetlenim tvojho prirovnania snazil osvetlit.
Anonymous

Postby GigiViera » Friday, 19. May 2006, 11:54

registrovany wrote:
GigiViera wrote:No tak mi to prirovnanie mozno nevyslo, ale bolo o niecom inom nez o vyrobnych linkach, dufam ze si to poochopil aj z tej inej stranky.

ano, pochopil, a prave tu inu stranku som sa svojim vysvetlenim tvojho prirovnania snazil osvetlit.

Tak si to teda pochopil len z tej svojej stranky, pretoze ja som tym chcela povedat, ze nie je koser kupit si smejd a vypisovat to na stranky kde sa predava znacka a tvrdit pritom ze je to to iste a ked to neuznate, ste blbi. Ak to niekomu staci nech si to pouziva, nikto ho nenuti kupovat original, ale ver mi ze ak aj adidas siju v cine, urcite to je v tych lepsich fabrikach a z toho lepsieho materialu nez co kupis na blsaku. Slovenka sije roky pre quelle a ono sa ten rozdiel pozna.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 12:03

GigiViera wrote:Tak si to teda pochopil len z tej svojej stranky, pretoze ja som tym chcela povedat, ze nie je koser kupit si smejd a vypisovat to na stranky kde sa predava znacka a tvrdit pritom ze je to to iste a ked to neuznate, ste blbi.

ja som tym chcel povedat ze nie je koser tvrdit o niecom ze je to smejd, ked v skutocnosti to moze mat rovnaku alebo obdobnu kvalitu ako tzv. znacka.
Anonymous

Postby GigiViera » Friday, 19. May 2006, 12:19

registrovany wrote:ja som tym chcel povedat ze nie je koser tvrdit o niecom ze je to smejd, ked v skutocnosti to moze mat rovnaku alebo obdobnu kvalitu ako tzv. znacka.

Ja som tym chcela povedat ze obvykle nema. Ale ak si myslis ze to nie je koser, mas na to pravo, ale ked mi niekto prilis stupa na otlaky a neda si povedat, byvam neprijemna a moc ma nezaujim ci je to koser.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 13:07

GigiViera wrote: byvam neprijemna a moc ma nezaujim ci je to koser.

ano, vsimol som si...

.... :wink: *18* [smilie=flora008.gif] :smt039
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 13:37

registrovany wrote:ja som tym chcel povedat ze nie je koser tvrdit o niecom ze je to smejd, ked v skutocnosti to moze mat rovnaku alebo obdobnu kvalitu ako tzv. znacka.

Ak sa stále bavíme o produktoch The Monroe Institute (TMI), tak si musíme byť vedomí týchto faktov:
1. Hemi-Sync je chránená technológia
2. TMI neposkytuje licencie na výrobu Hemi-Sync nahrávok
3. TMI nepoužíva tretie osoby (Ázijské a iné fy) na výrobu Hemi-Sync nahrávok, ktoré by sa týmto spôsobom dostali k chránenej technológii
4. Keď dvaja robia to isté, málokedy je výsledok ten istý
5. Neporovnával by som textil s neuro-technológiami.

Takže aj keď si mal reg pravdu, že v prípade výroby PC je možné stretnúť sa s tým istým výrobkom pod dvomi rozličnými značkami (jedna svetová značka a druhá miestna, tzv. no-name), no v tomto konkrétnom prípade to tak neplatí.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby duves » Friday, 19. May 2006, 13:37

GigiViera wrote: byvam neprijemna a moc ma nezaujim ci je to koser.

:roll: :-k
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 14:17

WhiteWolfSix wrote:Ak sa stále bavíme o produktoch The Monroe Institute (TMI), tak si musíme byť vedomí týchto faktov:
1. Hemi-Sync je chránená technológia
2. TMI neposkytuje licencie na výrobu Hemi-Sync nahrávok
3. TMI nepoužíva tretie osoby (Ázijské a iné fy) na výrobu Hemi-Sync nahrávok, ktoré by sa týmto spôsobom dostali k chránenej technológii
4. Keď dvaja robia to isté, málokedy je výsledok ten istý
5. Neporovnával by som textil s neuro-technológiami.

Takže aj keď si mal reg pravdu, že v prípade výroby PC je možné stretnúť sa s tým istým výrobkom pod dvomi rozličnými značkami (jedna svetová značka a druhá miestna, tzv. no-name), no v tomto konkrétnom prípade to tak neplatí.

uplne ta chapem, ze ako distributor hemisync obhajujes hemisync a a holosync a ine syncy su pre teba nieco ako ako znacka versus smejd. Moje prispevky vsak smerovali k tomu, ze sa mi nepozdava ton diskusie v zmysle ze hemisync je jediny pravy najlepsi a ostatne syncy su smejdy. Mozno to tak naozaj je, ale zatial nepadol jediny argument voci inymsyncom. Len analogie voci textilom, ktore som mimochodom v diskusii nezaviedol ja, len som sa na ne naviazal. To ze hemisync je super nemusi preca rovno znamenat ze ine syncy su naprd. Opakujem, mozno to tak je, ale ako ano, rad by som si precital nejaky normalny argument.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 14:47

registrovany wrote:uplne ta chapem, ze ako distributor hemisync obhajujes hemisync a a holosync a ine syncy su pre teba nieco ako ako znacka versus smejd. Moje prispevky vsak smerovali k tomu, ze sa mi nepozdava ton diskusie v zmysle ze hemisync je jediny pravy najlepsi a ostatne syncy su smejdy. Mozno to tak naozaj je, ale zatial nepadol jediny argument voci inymsyncom. Len analogie voci textilom, ktore som mimochodom v diskusii nezaviedol ja, len som sa na ne naviazal. To ze hemisync je super nemusi preca rovno znamenat ze ine syncy su naprd. Opakujem, mozno to tak je, ale ako ano, rad by som si precital nejaky normalny argument.

Lenže to sa úplne pletieš. Ja som sa ani slovkom s dešpektom nezmienil o technológiách holosync a podobne! Dokonca ani GigiViera nie. Spoločnosť Centerpointe Research Institute má svoju technológiu s obchodnou značkou Holosync®. My sa však bavíme o nahrávke, ktorá neprávom nesie označenie Hemi-Sync (pochybujem, že je to aj produkt Holosync), o ktorej tvrdím, že nemá nič spoločné s Hemi-Sync produktami spoločnosti The Monroe Institute. Pochybujem, že by spoločnosť Centerpoint predávala svoje produkty s označením Hemi-Sync. GigiViera použila prirovnanie k lacnému čínskemu odevu, ktoré neprávom nesie značku Puma, Adidas a podobné a pritom nemajú vyznačovanú kvalitu. Aj u nás sú experti, ktorí dokážu rozoznať originál tričko (tenisky) značky Puma od podvrhu, takže naozaj nemôžu byť používané tie isté výrobné postupy a linky.

Ešte raz, skladba Third Eye Meditation určite nenesie Hemi-Sync signál a rovnako pochybujem, že nesie Holosync signál, pretože by bola predávaná s označením Holosync Third Eye Meditation. Táto nahrávka môže (nie je isté) obsahovať nejaký binaurálny signál, avšak o jeho kvalite mám pochybnosti.
Last edited by WhiteWolfSix on Friday, 19. May 2006, 15:16, edited 1 time in total.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 15:16

Z toho, čo som zistil na stránkach Centerpointe, spoločnosť produkuje jediné CD s názvom Awakening Prologue, ktoré obsahuje tieto skladby:
1. Quietude
2. Oasis
3. Super Longevity

Takže skladba Third Eye Meditation naozaj nemá nič spoločné s Holosyncom spoločnosti Centerpointe. 8)
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 15:24

WhiteWolfSix wrote:Takže skladba Third Eye Meditation naozaj nemá nič spoločné s Holosyncom spoločnosti Centerpoint. 8)

..comu som nachylny verit, kedze zistujem ze dana skladba sa vyskytuje v p2p pod mnozstvom nazov, pricom kazdy ma v sebe "holo" alebo "hemi" alebo "new age" alebo "relaxation" alebo dokonca "Dane Spotts", co je dost prepalene, a pritom je to stale fyzicky ta ista skladba.

Nuz Karle, tudy asi cesta nevede.

PS: Dane Spotts is the CEO of PSI TECH. He is also the founder and president of LifeQuest Industries, (formerly Zygon) a venture development group involved in cutting edge mind research projects.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 15:26

Bože, to to ale trvalo. [-o<
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 19. May 2006, 15:39

WhiteWolfSix wrote:Lenže to sa úplne pletieš. Ja som sa ani slovkom s dešpektom nezmienil o technológiách holosync a podobne! Dokonca ani GigiViera nie.

hm, explicitne mozno nie, ale z coho potom pramenil takyto moj pocit z celej diskusie?

WhiteWolfSix wrote:Spoločnosť Centerpointe Research Institute má svoju technológiu s obchodnou značkou Holosync®. My sa však bavíme o nahrávke, ktorá neprávom nesie označenie Hemi-Sync (pochybujem, že je to aj produkt Holosync), o ktorej tvrdím, že nemá nič spoločné s Hemi-Sync produktami spoločnosti The Monroe Institute. Pochybujem, že by spoločnosť Centerpoint predávala svoje produkty s označením Hemi-Sync.

suhlas, ta nahravka je podozriva z hladiska povodu, to iste. Je sice celkom prijemna, ale zrejme nie je znackova, a tym padom su namieste na mieste pochybnosti o obsahu prislusneho signalu v skladbe.

WhiteWolfSix wrote: GigiViera použila prirovnanie k lacnému čínskemu odevu, ktoré neprávom nesie značku Puma, Adidas a podobné a pritom nemajú vyznačovanú kvalitu. Aj u nás sú experti, ktorí dokážu rozoznať originál tričko (tenisky) značky Puma od podvrhu, takže naozaj nemôžu byť používané tie isté výrobné postupy a linky.

kedze odevom rozumiem asi viac ako syncom, minimalne ich mam aspon ovela lepsie oskusane :) musim s tymto nesuhlasit. Je vyrobna linka, kde sa sije. Tu linku si objedna Adidas a od pondelka do piatku mu tam siju tenisky. V sobotu si to objedna wu-li-tao-panda a ti isti cinania na tej istej linke mu tym istym sposobom z toho isteho materiali siju te iste tenisky. Mozno si sedim na kabli, ale neviem kde by sa tam mal objavit rozdiel v kvalite. A to ze to takto bezi, o tom som si zopar reportazi precital. Okrem toho rifle MOTOR kupene na trznici mi vydrzali 4 roky a rifle LEVIS a BOSS kupovane v znackovych obchodoch ani nie 2 roky.

WhiteWolfSix wrote:Ešte raz, skladba Third Eye Meditation určite nenesie Hemi-Sync signál a rovnako pochybujem, že nesie Holosync signál, pretože by bola predávaná s označením Holosync Third Eye Meditation. Táto nahrávka môže (nie je isté) obsahovať nejaký binaurálny signál, avšak o jeho kvalite mám pochybnosti.

:) ok, toto berem.
Anonymous

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie