Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 17:49

Je strašne veľa systémov, ktoré vychádzajú z technológie Hemi-Sync, resp. princípu binaurálneho signálu. Okrem Centerfolds je to napríklad aj Mind Trek Research http://www.mind-tek.com/
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby GigiViera » Wednesday, 17. May 2006, 19:22

WhiteWolfSix wrote:Je strašne veľa systémov, ktoré vychádzajú z technológie Hemi-Sync, resp. princípu binaurálneho signálu.

Ved prave. Genialita Monroea bola v tom, ze objavil tento princip, ako sa daju zvuky pouzivat na naldenie mozgu, ale nezamenitelna genialita je v jeho vlastnych skusenostiach s mimotelovymi zazitkami a vsetkym tym co ho v nich inspirovalo - o com pravdepodobne nemas ziadne vedomosti. Predpokladam ze vacsina dalsich binauralnych veci sa zameriava prevazne na prakticke veci ako zvysenie efektivity ucenia, spanku ci odburanie stresu, ale chyba im ten unikatny Monroeovsky smrnc a hlbsie chapanie podstaty veci.

Karel, neviem ci si myslis ze to ze si mozes niekde precitat znenie patentu znamena ze mozes podla neho aj robit danu vec, pretoze zakony prave vymedzuju za akych okolnosti moze niekto patent vyuzivat, ak to urobis bez toho, mozu ta na par melonov zalovat, ale ak mas par melonov na to, aby si si ho odkupil a potom zariadil potrebne laboratoria a nahravacie zariadenia, prideme s k tebe potom tie nahravky pozriet ci teda vypocut. Ale hlavne nechapem, co tu zase chces dokazovat a komu, lebo z toho len vyhcadza ze si stary jesitak ktory musi mat vzdy pravdu. *13*
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 19:41

GigiViera wrote:Ved prave. Genialita Monroea bola v tom, ze objavil tento princip, ako sa daju zvuky pouzivat na naldenie mozgu,

pleteš se, tento princip objevil někdo jiný a mnohem dříve

GigiViera wrote:Karel, neviem ci si myslis ze to ze si mozes niekde precitat znenie patentu znamena ze mozes podla neho aj robit danu vec, pretoze zakony prave vymedzuju za akych okolnosti moze niekto patent vyuzivat, ak to urobis bez toho, mozu ta na par melonov zalovat, ale ak mas par melonov na to, aby si si ho odkupil a potom zariadil potrebne laboratoria a nahravacie zariadenia, prideme s k tebe potom tie nahravky pozriet ci teda vypocut.
už si střádám *47* *47* *47* ty znáš ty zákony ? *45*

GigiViera wrote: Ale hlavne nechapem, co tu zase chces dokazovat a komu, lebo z toho len vyhcadza ze si stary jesitak ktory musi mat vzdy pravdu. *13*

pokud mám pravdu, nevidím důvod ji neprezentovat ,
dráždí Tě to ?
Anonymous

Postby GigiViera » Wednesday, 17. May 2006, 20:24

karellight wrote:
GigiViera wrote:Ved prave. Genialita Monroea bola v tom, ze objavil tento princip, ako sa daju zvuky pouzivat na naldenie mozgu,

pleteš se, tento princip objevil někdo jiný a mnohem dříve

Ano, a kto teda? pouc ma a vyved z nevedomosti, lebo nou trpim.

karellight wrote:
GigiViera wrote: Ale hlavne nechapem, co tu zase chces dokazovat a komu, lebo z toho len vychadza ze si stary jesitak ktory musi mat vzdy pravdu. *13*

pokud mám pravdu, nevidím důvod ji neprezentovat ,
dráždí Tě to ?

Tak to si fakt fandis ak si myslis ze mas pravdu. To ze si jesitny este totiz nic o pravdivosti tvojich kecov nevypoveda.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 20:36

GigiViera wrote:Ano, a kto teda? pouc ma a vyved z nevedomosti, lebo nou trpim.

no to je sice pravda, ale nemám zájem Tě jí zbavovat, jen se namáhej...

GigiViera wrote:Tak to si fakt fandis ak si myslis ze mas pravdu. To ze si jesitny este totiz nic o pravdivosti tvojich kecov nevypoveda.

Nějaké věcné argumenty nemáš ? :-k *8* *45*
Anonymous

Postby GigiViera » Wednesday, 17. May 2006, 20:42

karellight wrote:no to je sice pravda, ale nemám zájem Tě jí zbavovat, jen se namáhej...

Vies zlatko, ja si myslim ze to nevies, pretoze inak by si sa pochvalil. Mam tip na co si myslel, a v tom si vedla, a viem o neurologii dost na to aby som vedela ako to je a ake su fakty.

karellight wrote:Nějaké věcné argumenty nemáš ? :-k *8* *45*

Vies, myslim ze som tych vecnych argumentov uz na Teba vyplytvala dost, a nikdy si na ne nijako nereagoval, tak mam pocit ze mi uz za to nestojis.
GigiViera
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 20:43

Karel, o Tvojej ješitnosti by sa tu dali popísať kvantá textu, ale za všetko hovorí Tvoja dnešná neochota uznať fakt, že nahrávka, ktorú si tu uviedol, nie je Hemi-Sync nahrávkou aj napriek tomu, že som Ťa ubezpečil, že ako oficiálny distribútor to viem s istotou. Myslím si, že práve táto Tvoja ješitnosť viedla k mnohým zbytočne vleklým sporom, ktoré ku konštruktívnej diskusii mali veľmi ďaleko. *8*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 21:10

GigiViera wrote: Vies zlatko, ja si myslim ze to nevies, pretoze inak by si sa pochvalil.

Vies, myslim ze som tych vecnych argumentov uz na Teba vyplytvala dost, a nikdy si na ne nijako nereagoval, tak mam pocit ze mi uz za to nestojis.

bla bla bla :smt039
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 21:17

WhiteWolfSix wrote:Karel, o Tvojej ješitnosti by sa tu dali popísať kvantá textu, ale za všetko hovorí Tvoja dnešná neochota uznať fakt, že nahrávka, ktorú si tu uviedol, nie je Hemi-Sync nahrávkou aj napriek tomu, že som Ťa ubezpečil, že ako oficiálny distribútor to viem s istotou. Myslím si, že práve táto Tvoja ješitnosť viedla k mnohým zbytočne vleklým sporom, ktoré ku konštruktívnej diskusii mali veľmi ďaleko. *8*

Já svou ješitnost klidně uznám - nedělá mi to problém.
Ovšem - když o ní kážeš Ty - tak se usmívám...

a o té jistotě pro jistotu vždy pochybuji...
Anonymous

Postby GigiViera » Wednesday, 17. May 2006, 21:28

karellight wrote:
GigiViera wrote: Vies zlatko, ja si myslim ze to nevies, pretoze inak by si sa pochvalil.

bla bla bla :smt039

Napriklad si vobec nereagoval na to, co vlozil Monroe mimoriadneho do svojho systemu, lebo o tom vies h..no. A pokial sa nezmozes na nic ine len podjebavat niekoho, kto ma na rozdiel od teba vo veci ohladne HemiSyncu jasno - tym myslim spochybnovanie kompetencie ww6 podavat informacie o HS, tak si chod blabolit o tvojom zosynchronizovanom mozgu niekde inde.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 21:30

:smt023
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 21:32

karellight wrote:Já svou ješitnost klidně uznám - nedělá mi to problém.

Tak pre istotu o tomto budem pochybovať ja. *49*

karellight wrote:Ovšem - když o ní kážeš Ty - tak se usmívám...

Blá, blá, blá
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Wednesday, 17. May 2006, 21:35

karellight wrote::smt023

SKoda ze tu nie je ten palec aj smerom dole, zisiel by sa

:headache: :headache:
GigiViera
VIP
VIP

Postby nekromancer » Wednesday, 17. May 2006, 21:51

GigiViera wrote:SKoda ze tu nie je ten palec aj smerom dole, zisiel by sa

:headache: :headache:

Tu mas nejaky *13*

Image
(http://www.cheesebuerger.de)
Rob si čo chceš, pokiaľ to nikomu neublíži, vrátane teba.
nekromancer

Postby Nopal » Thursday, 18. May 2006, 02:24

:shock: až som musela otvoriť Nebeský kalendár...tak toto tu je ako z učebnice : Luna v praktickom Kozorohovi sa dostala do opozície s bojovným Marsom v Rakovi a vtedy, keď niekto vymýšľa zámienky, lebo ich vymýšľať potrebuje, tak vie byť škriepka hneď na svete... :roll:
:smt024 karelight : Ty máš čiernu Lunu v Raku a vieš čo sa udialo ?
Ten mars - bitkár Ti s ňou urobil exaktnú konjukciu... takže Ti už isto nemusím ďalej vysvetľovať, prečo si mal potrebu vyrábať škriepne situácie...no iste Ti to dobre padlo.... :roll:
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 03:06

Sranda musi byt! [smilie=sm033.gif] *47*
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 08:03

No, karle, keď som si otvoril tú webstránku, ktorú si sem do diskusie vložil (MusicMobs) a dal som si vyhľadať nahrávky Hemi-Sync, žiadnu Third-Eye Meditation mi tam nevyhodilo.

2. Ako uviedol už registrovaný, Hemi-Sync nie je to isté čo HoloSync, odkiaľ tá tvoja nahrávka zrejme pochádza. Produkty oboch (a ešte ďalších podobne zameraných značiek) sú síce podobné, no nie totožné, pretože síce používajú binaurálne pulzy/frekvencie, ktoré majú nalaďovať mozog do požadovaných frekvenčných režimov, no tam ich podobnosť končí.

Myslím si, že tu nejde o to, či ti HoloSync funguje alebo nie - verím, že áno, rovnako, ako fungujú veci, vyprodukované BW Genom - no nezamieňaj si to s Hemi-Syncom. Naozaj to nie je to isté. (Rovnako, ako nie je to isté Hemi-Sync a psychowalkmany, ktoré tiež využívajú vplyv zvukových frekvencií.)
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 08:12

nešlo mi o to porovnávat hemisync a holosync apod.
Je dost možné , že Hemisync je opravdu nejpropracovanější apod.

jen jsem měl chuť si trošku pohrát s tvzením:
Mimochodom, je veľmi zaujímavé čo počúvaš, pretože Hemi-Sync skladba "Third Eye Meditation" neexistuje.

a podívat se na něj z různých úhlů

ať je v ní signál hemisync, holosync či jiný ta skladba prostě existuje...

Mimochodem někde tady tuším zaznělo, že lze poslouchat i čistý hemisync signál, to tedy znamená že ho mohu smíchat s nějakou hudbou či podkladem ?
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 08:14

Ak máš na to patričný softvér...
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 18. May 2006, 08:18

softwér je maličkost
jen mi doposud chybí čistý nefalšovaný hemisync signál *40*
nevíš kde by se dal sehnat ?
*47* no možná mi poradí WW6
Anonymous

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie