Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby duves » Monday, 06. February 2006, 09:33

dreamingwolf wrote:Duves, Klaudo Viceník už nežije... *8*

..ah sorry :? , ja som bol na jednej jeho spolocnej terapii asi v roku 1994, samozrejme sa mi nic nepodarilo "vidiet". Mam dojem, ze Monika Sindlerova pouziva podobny postup, lebo vraj tie vselijake zmenene stavy vedomia su dost nebezpecne.
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 06. February 2006, 09:41

duves wrote:lebo vraj tie vselijake zmenene stavy vedomia su dost nebezpecne.

*3* veď aj spánok je zmenený stav vedomia, aj relaxácia aj meditácia...
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Zrak1 » Monday, 06. February 2006, 09:54

Ja osobne sa zmenených stavov vedomia neobávam, aj keď o nich toho moc neviem (nevedomosť by mala podnecovať strach ? :smt102 ). Akosi viem, že nadomnou bdie ochranná ruka, ktorá v prípade nebezpečia zasiahne, takže vždy v poriadku precitnem. :-k Okrem toho som nikdy nič nerobil nasilu, takže asi aj preto som sa po tom, čo som zistil že existuje OBE, žiadneho nebál. *1*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby duves » Monday, 06. February 2006, 10:05

WW6, jasne, nemam namietky! S tym spankom a snivanim si mi nieco pripomenul, dokonca 2 zazitky, celkom zaujimave. Mozem sa podelit, teda ak je zaujem. :smt039
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Zrak1 » Monday, 06. February 2006, 10:10

duves:

Píš, píš .... :cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby fazon » Monday, 06. February 2006, 10:12

Aj ja som mal sny, akurát že apokaliptické. :?
To sa sem asi nehodí, však? :shock:
"Idea, že všetci operujeme v rovnakej úrovni vedomia, je fiktívna... Syntéza predstavuje dokonalú formu, nie neforemnosť. Jednota je základným predpokladom v pozadí... ale cieľ - ktorým je súlad - to je organizácia rozdielností, nie ich popieranie. "
fazon

Postby Zrak1 » Monday, 06. February 2006, 10:16

Veď je tu otvorená aj téma: "Sny, snívanie :-)" Popíšte, veľmi by som sa tešil :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: *82* *82* *82* *82* *82* *82* *82* *82* *85*
Zrak1

Postby Anonymous » Monday, 06. February 2006, 11:22

Strach zo zmenených stavov vedomia je pomerne rozšírený. Zabúdame na to, že do zmenených stavov vedomia (ZSV) sa dostávame bežne, keď sa napr. zamyslíme (pohrúžime do myšlienok), zasnívame, keď napr. čítame a prestávame vedome vnímať svoje okolie, keď relaxujeme, či keď spíme... Zmeneným stavom vedomia je napr. aj afekt ako náhly citový výbuch. Preto by ma zaujímalo, o akých "nebezpečných" zmenených stavoch vedomia Monika (Šindlerová, ktorú spomína Duves) hovorila...
Last edited by Anonymous on Monday, 06. February 2006, 13:52, edited 2 times in total.
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 06. February 2006, 13:40

Zrak1 wrote:Ja osobne sa zmenených stavov vedomia neobávam, aj keď o nich toho moc neviem (nevedomosť by mala podnecovať strach ? :smt102 ). Akosi viem, že nadomnou bdie ochranná ruka, ktorá v prípade nebezpečia zasiahne, takže vždy v poriadku precitnem. :-k Okrem toho som nikdy nič nerobil nasilu, takže asi aj preto som sa po tom, čo som zistil že existuje OBE, žiadneho nebál. *1*

:smt023 :smt023 :smt023 Bohuzial to tak je,ze nevedomost podnecuje strach.(nespr.zazitky z minul.)A preto sa aj niektori ludia brania zmenenemu stavu vedomia,strach z neznama,ze to bude este horsie¨=negativne myslenie=nespracovane podvedomie.

Gratulujem Zrak [smilie=flora008.gif] Odvaha=laska.

Este nieco.Vsimnite si ze v kazdej jednej nasej myslienke je v pozadi,bud strach,alebo laska.
Vtedy treba patrat,z coho ten strach pochadza..
Anonymous

Postby Zrak1 » Monday, 06. February 2006, 13:43

zvedava [smilie=flora008.gif] :smt060 :smt058
Zrak1

Postby Anonymous » Monday, 06. February 2006, 13:55

Ja som si uz vela veci v zivote vysnivala a muoze to kazdy(myslim tym sny za bdelosti)Vela ludi si muoze vysnivat aj svojho zivotneho partnera, no ten sa nedostavy 100%-NY,preto aby sme sa ucili,a nie dostavali vsetko iba ako darcek. [smilie=flora008.gif]
Bola by to aj tak nuda,mame srdce,mysel,instinkt,ruky,co potom s tym???

Mne ked sa sniva s niekym,viem ze na mna mysli..,alebo sa mi neskuor ozve a je aj pravda,ze si aj pocas snov v spanku precistujeme podvedomie,cize spracuvavame problemy..Mas pravdu v snoch je toho viac,nez dost. [smilie=sm033.gif]
A to,ze si si zostal emocionalne verny je spravne,svedci o Tvojej odvahe!
Ale uz dost komplimentov,idem pracovat.papa :cheer:
Anonymous

Postby svetlo » Friday, 25. August 2006, 20:51

duves wrote:S tym spankom a snivanim si mi nieco pripomenul, dokonca 2 zazitky, celkom zaujimave. Mozem sa podelit, teda ak je zaujem. :smt039

Duvesko, záujem je ešte stále :D
Ty si asi zabudol alebo čo ... :roll: *40*
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby duves » Friday, 25. August 2006, 21:41

svetlo wrote:Duvesko, záujem je ešte stále :D
Ty si asi zabudol alebo čo ... :roll: *40*

:-k nezabudol, mozno sme to so Zrakom inde konzultovali, neviem kde. [smilie=flora008.gif]
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby Zrak1 » Saturday, 26. August 2006, 13:11

Je to možné, tiež si už na to nepamätám :-k , od februára sa toho veľa udialo *47*

*18*
Zrak1

Postby Anonymous » Monday, 13. November 2006, 15:54

ahojte,v poslednom case sa mi stavalo,ze som sa v noci zobudila a kedze som nemohla zaspat tak som len rozmyslala a zrazu som zacala citit taky zvlastny pocit,ako keby ma nieco tahalo alebo pod.,v podstate som este pri vedomi bola takze jedine co ma napadlo bolo napnut celu svoju silu a snazit sa pohnut pretoze akokolvek som sa snazila rozpravat a kricat neslo to,takze som sa snazila pohnut a ten stav jednoducho zmizol.Trochu som sa zlakla a tu noc sa mi to stalo este 4 krat!Potom uz to prestalo a teraz sa mi to vobec nestava.
Hladala som na nete co to asi mohlo byt a myslim,ze som bola v tranze.Je to mozne?Nikdy som to neskusala.Dakujem za odpoved
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 13. November 2006, 15:56

Este musim dodat,ze aj ked som to nikdy neskusala duchovno a ezoterika ma velmi zaujimaju,zaoberam sa nimi uz dlhsiu dobu.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 13. November 2006, 16:15

Ahoj anavi, vítam Ťa u nás na fóre. To čo si popisovala bola prvá fáza mimovoľného (neriadeného) OBE (mimotelesný zážitok). Stav tranzu je jeho súčasťou, takže si celkom dobre odhadla svoj zážitok. V tejto časti fóra sa trochu viac dozvieš o OBE alebo AC, ako je často označované (AC = astrálne cestovanie). *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Monday, 13. November 2006, 17:47

Vitaj anavi *16*
Zrak1

Postby Anonymous » Tuesday, 14. November 2006, 16:20

Ďakujem veľmi pekne za uvítanie a aj za odpoveď.Veľmi sa teším na získavanie nových poznatkov a aj na prípadnú odpoveď inému užívateľovi.=)Rada by som sa ešte opýtala,keď už si začal hovoriť o tých fázach,aké sú nasledujúce fázy alebo čo by sa stalo keby som tomu nechala voľný priebeh.Vďaka za odpoveď =)))
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 14. November 2006, 20:21

anavi wrote:Rada by som sa ešte opýtala,keď už si začal hovoriť o tých fázach,aké sú nasledujúce fázy alebo čo by sa stalo keby som tomu nechala voľný priebeh.Vďaka za odpoveď =)))

Nuž, zakaždým to môže byť inak a tak Ti len vymenujem sprievodné javy, ktoré sa môžu počas oddeľovania od tela objaviť:
  • hukot v hlave
  • piskot v hlave
  • tlak v hlave
  • meravé telo
  • pohyblivé vibrácie (vlny)
  • silné búšenie srdca
  • točenie, závrat
  • ťah von
  • ...
Je to nekonečný zoznam toho ako to môže prebiehať. Najhoršie je, keď si ľudia prečítajú v nejakej knihe opis ako by to malo prebiehať a keď to u nich prebieha inak, buď to zastavia alebo to dokonca znegujú. Majú pocit, že zážitok, ktorý dosiahli nie je AC, pretože sa to nezhodovalo s tým, čo si prečítali v knihách.

Na Tvoju otázku, čo by sa stalo, keby si tomu nechala voľný priebeh je ťažké odpovedať. Jedna z možností je, žeby si sa uvoľnila z tela a vedome by si astrálne cestovala. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Next

Return to Astrálne cestovanie