Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Alrisha » Monday, 23. May 2005, 09:27

Nopal wrote:Všetko má svoju logiku a všetko sa dozvieme vtedy, keď príde na to svoj čas. V tomto smere sa môže určite každý spoľahnúť na zákon relativity. Veď ani ľudské životy nemajú rovnakú dlžku.... 8)

:arrow: Nopaliq, čistá a prajná dušička :)
Len k tomu akosi nezapadá ta "falošná" kocka, ktorá podľa môjho uváženia nemá vždy ani tých iba 6 strán - koťuha... :idea:
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Alrisha » Monday, 23. May 2005, 09:47

WhiteWolfSix wrote: ... ale ďalším zámerom bolo pritiahnúť sem gorimira :cheer: :smt031, pretože som tušil, že keď mu poskytnem vedecký článok, ...

A už nastáva chvíľa, kedy by mal vystúpiť na scénu veľavážený pán
Rupert Sheldrake. :?:
http://www.sheldrake.org
(Rupert first worked in developmental biology and is best known for his theory of morphic fields. )
Po zoznámení sa s vysledkami jeho výskumov, najmä v oblasti telepatie, objasnili by sa nám niektoré pojmy aj z iného pohľadu.
:idea:
Ale aj tak, vymyšľať, čo by, keby, je človeku vlastné a často ho posunie aj niekam inde. Nie vždy tam, kam mal namierené, ale to spôsobuje asi tá falošná kocka, ktorá navyše nieje na svete sama, ale gúľa sa s ostatnými kockami... :D
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Anonymous » Monday, 23. May 2005, 10:38

WhiteWolfSix wrote: :smt024 Nopaliq: Tak tak, ale ďalším zámerom bolo pritiahnúť sem gorimira :cheer: :smt031, pretože som tušil, že keď mu poskytnem vedecký článok, tak sa do neho zahryzne a niečo tu vyprodukuje. Gorimir má rád takéto mozgovýzvy :lol: Je tak gorimire? :wink: Dúfam, že sa za to na mňa nenahneváš. [-o< O:)

Cheche, nehnevám, ten článok bol fakt super, :D Akurát že v poslednej dobe nemám kvôli prekladu moc času, takže budete aspoň na tomto fóre do veľkej miery ochránení pred pseudovedeckými kecmi z mojej strany, :D Ale občas sem dačo hodím, to by som nebol ja, kebyže nie, ;-)
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. May 2005, 13:02

Alrisha: Súhlasím s Tebou, R. Sheldrake je uznávaný človiečik :wink: Cheche, najlepšie je na tom, že tá kocka má toľko stien, že z nej interpoláciou získaš guľu :lol:

Gorimir: Jasné, to hovoríš už najmenej 7 mesiacov a tak si myslím, že aspoň tú trošku kapacity na preklady a štúdium scientific papers predsa len máš a hlavne keď Ťa to baví. :D/ :smt026
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Monday, 23. May 2005, 13:05

Niečo doddám: Napríklad s tým poznaním, je známe že najskôr človek môže byť osvietený až po období sexuálnej zralosti, kde sa táto energia, premení v duchovnú, takže poznanie ihned nikomu nemôže prísť je to nemožné, poznanie nie je o čase, ale potrebuje čas!S tou myslou by to bolo najmä o tom, že človek by dostal návod - poznatky, predstavy - ktoré by ho fascinovali k tomu aby ich prežil, ved trebárs spomínaný Džibrán, bol obdarený neskutočnou fantáziou, a práve tá fantázia ak sa sústredí do prítomného okamihu, môže dôsť k stretnutiu sna s realitou, čím lepšia prítomná predstavivosť, čo tým myslím prítomná predstavivosť, proste že vaša predstavivosť je vyjadrením prítomného okamžiku, by sa sen približoval s vyvijajúcim vedomím k realite, až sen praskne a je tu realita, to čomu Buddha hovorí, OPRAVDICKÁ OPRAVDOVOST.Každý nevníma všetko normálne...tý čo sa trebárs postili, tak vedia že po pôste dochádza k javu že je všetko vyblažené, a potom to padne, to je "LSD" sú to zážitky Buddha baru!
S vyvijajúcim vedomím, sa prežívanie blíži realite, zomrieš a ešte si nebol večný zabudneš, to je to čo Džibrán myslý v knihe Prorok....----Ešte chví´lu, ešte chví´lu, a mňa porodí znova žena, a moja hlava spočinie na jej prsiach a príde obdobie rozpomínania, na vyšších úrovniach bytia, sa človek dokáže vraciať do minulých životov, len problém je potom si na to spomennúť v dalšom živote obnoviť minulú cestu - tam spadá karma a pod., a určité možnosti sa stratili.
Anonymous

Re: Mozog, myseľ, vedomie

Postby henka » Wednesday, 04. July 2007, 19:53

Gorimír, vďaka že si to takto zrozumiteľne zhrnul Image Image
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (9)

Previous

Return to Astrálne cestovanie