Sila pozitivneho myslenia

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Sila pozitivneho myslenia

Postby jenny » Sunday, 18. May 2008, 19:53

Chcela by som sa o tomto nieco viac dozvediet. Rada si vypocujem nazory po pripade aj skusenosti. Dakujem.
jenny

Re: Sila pozitivneho myslenia

Postby jenny » Sunday, 18. May 2008, 20:36

Stretla som sa uz s mnohymi ludmi, ktori vravia, ze ak budes len pozitivne mysliet, tak vsetko ti bude vychadzat. Myslim, ze na tom nieco bude. Kupila som si o tom knihu, lebo ma to velmi zaujima ale este som ju nemohla precitat, lebo som v cudzine. Takze velmi sa tesim, co o tom napisal dany autor.
jenny

Postby RedHawk » Monday, 19. May 2008, 07:09

Jenny plati to iba scasti a na veci ktore zavysia priamo od teba (popud, tvoja praca.)
Je dobre ze si s tym zacala. Drzim palce.

Osobne som optimista od narodenia :D takze nastastie nemusim kvoli tomu citat knihy. Su vsak chvile ked pozitivita nie je na mieste:) (nie v mysleni ale v konani)
RedHawk
VIP
VIP

Postby divoska » Monday, 19. May 2008, 08:30

tiez si myslim, neda sa tym splatit uver ani zit zivot bez problemov. kazdopadne vsak je fajn vediet sa naladit na "dobre konce", tomu kto to nema vrodene naucit sa vytrvalosti, trpezlivosti, boju a nevzdavaniu sa a pokial clovek naozaj chce a aj pre to nieco robi, urcite sa zije "lahsie".
aj ked iste situacie ti zivot hodi pod nohy a nemozes inak nez len padnut pri nich na hubu, je dobre mat na pamati ze ked sa clovek postavi na nohy, ide sa dalej a bola to fajn skusenost a inak sa nic az take hrozne nestalo
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Return to Astrálne cestovanie