"Psychowalkmany" - skratka k nirváne?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby fazon » Friday, 17. September 2004, 11:48

Páči sa mi to, len si musím prerátať peniažky... :oops:
fazon

zamer

Postby Anonymous » Saturday, 18. September 2004, 08:50

WhiteWolfSix wrote:hm.. a aký bol tvoj zámer? :roll:

no myslim ze najlepsie diskusie su hlavne take, kde sa stretnu dva protichodne nazory, to ze som zvolil prilis ostru formu mojej reakcie bola chyba, no na druhej strane sokova terapia tiez niekedy nieje na skodu, v tomto konkretnom pripade sa do diskusie zapojilo myslim ze viac ludi ako keby som nereagoval tak ako som. zjednodusene: sak som to tu aspon trochu roztocil. :wink:
Anonymous

Postby fazon » Saturday, 18. September 2004, 11:42

8)
fazon

Re: zamer

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 18. September 2004, 17:05

galoo wrote:no myslim ze najlepsie diskusie su hlavne take, kde sa stretnu dva protichodne nazory

Súhlasím :)

galoo wrote:to ze som zvolil prilis ostru formu mojej reakcie bola chyba

Aj s týmto súhlasím 8)

galoo wrote:no na druhej strane sokova terapia tiez niekedy nieje na skodu, v tomto konkretnom pripade sa do diskusie zapojilo myslim ze viac ludi ako keby som nereagoval tak ako som. zjednodusene: sak som to tu aspon trochu roztocil. :wink:

Mno, myslím si, že toto vnímaš zjednodušene. Spätne som si prešiel diskusiu a vyhľadal miesto kde si "zasiahol" a aj to miesto, kde si vyjadril spokojnosť so svojím zámerom a zistil som, že k podstate témy bol len jeden či dva príspevky, ostatné boli reakcie na tvoju "formu" reakcie, takže sa nedá tak úplne tvrdiť, že si to tu rozprúdil, resp. že by sa to bez tvojej reakcie nerozprúdilo samo :wink: Myslím si, že samotný názov témy vyvoláva kontroverziu a tak jej nebolo nutné "pomáhať" (ale to je len môj súkromný názor na vec) 8)
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

psychowalkman

Postby KAROL » Saturday, 18. September 2004, 21:00

Mam psychowalkman uz 3 roky a mnohokrat som s nim zacinal a pracoval. Nikdy to nemalo ziaden ziadany efekt. Len som pri nom zaspal a to je vsetko. To samozrejme dokazem aj bez neho a lacnejsie. Ze som zacinam vela krat? Preto, ze som si myslel, ze robim niekde chybu, tak som siel vzdy podla inej literatury ... A teraz babo rad.

:(
KAROL

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 19. September 2004, 05:04

Nepíšeš v ktorej dennej hodine si väčšinou s psychowalkmanom pracoval a aký program si používal. S AVS prístrojmi síce skúsenosti veľmi nemám, môžem ti však poradiť toto:
1. používaj prístroj pravidelne
2. nepoužívaj ho večer tesne pred zaspatím, pretože unavený skôr zaspíš, než dosiahneš želaný stav

Ak má niekto lepšie skúsenosti s AVS a vie konkrétnejšie poradiť, napíšte. :wink:
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

psychowalkman

Postby KAROL » Sunday, 19. September 2004, 20:07

>Nepíšeš v ktorej dennej hodine si väčšinou s psychowalkmanom pracoval a aký program si používal.>

Skusal som ho v roznych dennych aj nocnych hodinach a aj po ranu. Zo zaciatku som mal mile predstavy roznych tvarov. Neskor ( po viac ako 10 sedeniach) prichadzal len spanok. Pouzival som vsetky programy viac krat. A aj program na ucenie nejako nezaberal, alebo som nezbadal nejaku podporu. Potom som si stiahol aj BrainWave generator s roznymi programami ako Astral voyager, astral nducer, astral travel...death of ego... a nic. Skusal som aj vypnut obraz a spustit len zvuk... :?
KAROL

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 19. September 2004, 21:01

Karol, keď chceš citovať niekoho príspevok, použi tlačidlo Citácia/Quote, ktoré sa nachádza u každého príspevku. Potom stačí text len skrátiť do tej miery do akej chceš citovať.

OK, ale ešte stále si napísal málo informácii, aby si dostal radu, ktorá ti naozaj pomôže. Znovu budem radiť skôr vo všeobecnej rovine, pretože tých možností je veľa:

1. Skúšaj len jednu funkciu v danom časovom období (aspon 2 - 4 týždne)
2. Nájdi si stabilnú dennú hodinu, počas ktorej budeš pracovať s AVS prístrojom (to platí všeobecne aj pre akúkoľvek spirituálnu prácu - relaxácie, meditácie, OBE, atď.)
3. Maj čo najpresnejší zámer, s ktorým vykonávaš danú činnosť
4. Nauč sa relaxovať tak, aby si nezaspával (tu ti môžem doporučiť Hemi-Sync, ktorý učí uspať telo no zachovať myseľ bdelú)
5. Buď trpezlivý (zázraky sa ani pri moderných neurotechnológiách nedejú)
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Previous

Return to Astrálne cestovanie