prvy kontakt v AC

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

prvy kontakt v AC

Postby madagaskar » Monday, 17. October 2011, 17:03

dnes v noci sa mi ako uz vela krat stalo, ze po kratkom spanku som sa ciastocne prebral a pocitoval zname pocity zaciatku prechodu do AC, nebudem ich tu rozpisovat, tak som tomu nechal volny priebeh, lebo z vlastnej skusenosti viem, ze aj tak to uz nezastavim, ale dnes som sa rozhodol, ze hodim obavy z AC za hlavu a poobzeram sa tam. Tak som bol vonku z tela a poprvy krat som si naplno uvedomil ten markantny rozdiel medzi videnim vo fyzickej a v astralnej sfere.

Dnes som zaspal pred telkou v obyvacke a ako som sa tam snazil navyknut na 360 stupnovy pohlad zrazu som zbadal osobu co prechadzala cez izbu. Bola to moja mama. To ma teda uplne dostalo. Je po operacii klbu a chodi s barlami, ale vtedy ich nemala a len tak sa proste niesla okolo. Nemohla to byť poprípade nejaká bytosť, čo na seba vzala podobu mojej mamy?

Povedal som si, že keď už som tam tak sa jej niečo spýtam. Tak som na ňu zavolal a spýtal som sa čo tam robí a ona ani nezastala, len povedala niečo v tom zmysle, že teraz sa jej nechce nič vysvetlovať a odišla

tak by ma zaujimal vas nazor, ci to mohla byt ona, ina bytost s jej podobou dik
madagaskar

Re: prvy kontakt v AC

Postby Zrak1 » Tuesday, 18. October 2011, 13:33

Mohla to byť tvoja mama, ale mohol to byť aj tvoj učiteľ "ty", ktorý na seba vzal podobu tvojej mamy, aby ti tým niečo ukázal.

Z vlastnej skúsenosti viem, že nech v Astrále, ak to bol skutočne OBE, uvidiš a zažiješ čokoľvek, má to svoj dôvod. Zvätša ten, aby ti bolo jasne ukázané niečo, čo by si mal vidieť a to ťa privedie k určitému pochopeniu. Tým pádom k zmene postoja v niektorých oblastiach tvojho života. A o to ide. Je nutné sa na veci pozrieť z nadhľadu, tzn. že raciom sa k tomu nedopracuješ, naopak skôr "neraciom" vypnutím mysle, odstúpením si od svojej mysle.

Toto je môj spôsob videnia zmyslu zážitkov mimo nášho tela.
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Re: prvy kontakt v AC

Postby drooid » Tuesday, 18. October 2011, 13:40

Ja by som povedal ze kedze si videl ze je to tvoja mama, tak by to nemala byt ina bytost s jej podobou.
V knihe cuan falun (http://www.falungong.sk/knihy/zf_sk.htm)sa pise :

Keď ste sa narodili, vaše „ja“ sa narodilo súčasne v mnohých dimenziách vesmíru, sú časťou vášho celého „ja“, sú vo vzájomnom vzťahu a ich myšlienky sú prepojené. Navyše, máte tiež svoju hlavnú dušu, pomocnú dušu a iné bytosti, všemožné druhy, ktoré majú svoju podobu a existujú vo vašom tele a každá bunka a všetky vnútorné orgány prevezmú formu, v ktorej vaša podoba a odkazy existujú v iných dimenziách. Je to teda mimoriadne zložité. Vo sne môžu byť veci takto v jednom okamihu a nejako inak v druhom. Odkiaľ teda vlastne pochádzajú? V lekárskej vede sa hovorí, že je to kvôli zmenám v mozgovej kôre. Toto je reakcia, ktorá sa prejavuje v tejto fyzickej forme. V skutočnosti je to výsledok toho, že ste ovplyvnení odkazmi z iných dimenzií. Preto sa vo sne cítite zmätený. Toto s vami nemá nič spoločné a nemusíte tomu venovať pozornosť. Je však jeden druh sna, ktorý sa vás priamo týka. Takýto sen by sme nemali nazývať „snom“. Vaše hlavné vedomie – teda vaša hlavná duša – vo sne videla, že k vám prišiel člen rodiny; skutočne ste niečo zažili, alebo ste niečo videli, či spravili. Ak je to tak, vaša hlavná duša naozaj niečo spravila, alebo videla v inej fyzickej dimenzii, spravili ste to vy, vaše vedomie bolo jasné a mali ste skutočný zážitok.

takze ja by som povedal ze mozno si videl nejake ine ja svojej mamy kedze clovek ma mnoho svojich roznych ja v roznych dimenziach. :)
(a najma v ac, kde je tvoje vedomie uplne jasne)
(ale samozrejme, sa mozme mylit) :)
drooid

Return to Astrálne cestovanie