Preklad manuálu k Gateway Experience

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Preklad manuálu k Gateway Experience

Postby marley5 » Sunday, 02. July 2006, 22:05

Ahoj, chystám sa "prejsť bránou" no pretože moja angličtina nie je taká dokonalá, aby som správne pochopil všetky inštrukcie toho pána, ktorého hlas kurzom sprevádza, rozhodol som sa že si manuál "Gateway experience" najprv preložím. Mám veľa známych, ktorý by aj chceli, no pre jazykovú barieru zatiaľ nemôžu. Zatiaľ lucidity v sekcii fórum. Bol by som celkom rád keby mi s tým aj niekto pomohol. Nehovorím, že to chcem preložiť za týždeň, lebo viem, že by som to aj tak nestihol. Možte napísať, či by bol nejaký zaújem, alebo či máte nejaké pripomienky.

P.S.: Ako by ste preložili Gateway experience??
marley5

Postby Alrisha » Sunday, 02. July 2006, 22:13

:smt024 ja byť na tvojom mieste, tak idem na kurz, kde pán hovorí po slovensky - živého zrozumiteľného lektora nič nenahradí... [smilie=flora008.gif]
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Nopal » Sunday, 02. July 2006, 23:14

:smt024 marley5 : nie si prihlásený na tomto fore dlho, tak je možné, že si si nevšimol, že kurz Prechod bránou vyučuje v Čechách aj na Slovensku admin tohoto fóra WW6 a máš to v slovenčine :music2: :phones:
Skús sa v tejto sekcii popozerať lepšie a klikni si http://forum.annwin.eu alebo tu čítaj : viewtopic.php?t=20
alebo tu : viewtopic.php?t=238
aj tu : viewtopic.php?t=176
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby WhiteWolfSix » Monday, 03. July 2006, 05:05

Najbližší kurz Prechod bránou bude koncom septembra, viď. :arrow: viewtopic.php?t=679
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby marley5 » Monday, 03. July 2006, 14:33

Ja viem že sa kurzy organizujú. Len som chcel vedieť, či si ten manuál prekladám iba pre seba, alebo by bol o neho záujem. Proste či niekto nemá rovnaký problém..
marley5

Postby GigiViera » Monday, 03. July 2006, 16:29

Marley, nechcem byt neslusna, ale trochu to vyzera ako keby si prisiel do Tesca a zacal tam ponukat vyrobky Lidlu alebo niecoho podobneho. Mozno som paranoidna, ale ak si chces organizovat seminare alebo propagaciu na vlastnu past, verbuj ludi niekde inde, nie na strankach kde sa to robi oficialne.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby marley5 » Monday, 03. July 2006, 16:47

Je mi ľúto že ste to tak pochopili, ja som chcel iba pomôcť. Kľudne zmažte celý topic..
marley5

Postby WhiteWolfSix » Monday, 03. July 2006, 17:32

Nevidím problém v preklade manuálu, pretože ten neobsahuje inštrukcie k cvičeniam. Je len popisom toho, čo jednotlivý album obsahuje a na čo sa jednotlivé cvičenia zameriavajú.

Druhá vec je pôvod nahrávok Gateway Experience, ku ktorým si sa dostal. Predpokladám, že si si ich stiahol z nejakého P2P zdroja a sú:
1. nelegálne
2. vo formáte mp3, ktorý poškodzuje synchronizačný signál v nahrávkach

Takže Tvoja pomoc bude asi zbytočná, ale aj tak Ti prajem veľa zdaru v preklade manuálu. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anubis » Monday, 03. July 2006, 18:50

ww6, marley5.

Všimol som si tvoj predpoklad ww6, že nahrávky môžu byť nelegálne. Mám by som k tomu len poznámku, že všetky nelegálne získané zdroje nefungujú správne. Týka sa to nap. aj elektronických neautorizovaných kníh, samozrejme audio a video súborov. Jedna vec je stihnuť si pesničku či filmík pre zábavku, druhá vec stiahnuť si niečo pre duchovnú prácu. Ako sa vlastne chceme duchovne povzniesť, keď na začiatku je krádež.

To asi naozaj nebude fungovať. *51*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 03. July 2006, 18:58

Pochybujem, že by 17 ročný mladík presvedčil svojich rodičov, aby mu legálne zakúpili nejaké nahrávky priamo z USA, ktorých hodnota je cca 100 USD (1 balík 3CD). Takže, ak sa mladý muž snaží niekoho presvedčiť, aby mu pomohol s prekladom, je veľká pravdepodobnosť, že si stiahol nahrávky z peer-to-peer (P2P) sietí, na ktorých je možné zohnať skoro všetko.

Druhá vec je duchovné povznesenie. Najčastejšie sa u mladých mužov v tomto veku (14 - 18r) stretávam s motiváciou k astrálnemu cestovaniu z dôvodu toho, že je to cool, resp. by mohli nepozorovane okukávať baby.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby duves » Monday, 03. July 2006, 19:10

WhiteWolfSix wrote: .... resp. by mohli nepozorovane okukávať baby.

Na to, ze dneska kočky nahanaju chlapcov je to naozaj zbytocne *2* .
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby duves » Monday, 03. July 2006, 19:17

WhiteWolfSix wrote:....... vo formáte mp3, ktorý poškodzuje synchronizačný signál v nahrávkach

Aha, takze tu je pes zakopany. Technici co vymysleli stratovu kompresiu zvuku boli sice genialny, ale hudba co ma cloveka priviest do inych dimenzii je v tom formate na h...o. Kompresia predsa likviduje tony ci zvuky na ktore bezne nereagujeme. Dik ww6. Aspon viem, ze sa nemam po tom obzerat na nete. *18*
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Monday, 03. July 2006, 19:19

Však obzrieť sa môžeš, aj vypočuť si môžeš, ale efekt od toho veľmi nečakaj. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby duves » Monday, 03. July 2006, 19:25

WhiteWolfSix wrote:Však obzrieť sa môžeš, aj vypočuť si môžeš, ale efekt od toho veľmi nečakaj. *40*

Ak by som to nevedel a vypocul by som si to bez efektu, tak vies ako by to dopadlo? Ze nikdy viac. Teraz by som zvolil opak, naprv original audio a potom mp3. Idealne by bolo tu istu nahravku.
duves
Vylúčení
Vylúčení

Postby marley5 » Monday, 03. July 2006, 22:50

:smt024 to ww6: Mám to stiahnute to je pravda, o (ne)legálnosti teda niet pochýb. Ale ohľadom efektu stiahnutých nahrávok si dovolím pochybovať. To či formát mp3 ničí účinok nahrávok sa už riešilo na 3oko.sk (kedže som lenivý, nechce sa mi to tam teraz hľadať). Aj keď sa mnohému ešte len učim, nezačal som sa témou zaoberať predvčerom, čiže nejaké skúsenosti už predsa len mám. Niekedy som používal BWGEN, ktorý fungoval perfektne, no keď som objavil metamusic, rýchlo som na neho zanevrel, lebo tieto nahrávky mali oveľa väčší efekt. Ak teda nefungujú čo je to potom? Neverím že je to iba obyčajný placebo efekt.

Najčastejšie sa u mladých mužov v tomto veku (14 - 18r) stretávam s motiváciou k astrálnemu cestovaniu z dôvodu toho, že je to cool, resp. by mohli nepozorovane okukávať baby.

No tak s týmto sa stretávam aj ja. Môj prípad to nie je, pretože pre mňa astrál nie je priorita.
marley5

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 04. July 2006, 06:02

marley5 wrote:Môj prípad to nie je, pretože pre mňa astrál nie je priorita.

A čo je teda Tvoja priorita?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby marley5 » Thursday, 06. July 2006, 14:30

Ja sa zaujímam skôr o LD
marley5

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 06. July 2006, 14:55

Gateway Experience nie je zameraný na LD. *51* Zlepšenie LD je len vedľajší efekt, na ktorý sa nemožno spoliehať, že sa automaticky dostaví.

Asi Ťa inšpiroval majk. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby marley5 » Friday, 07. July 2006, 11:38

Viem. Nespolieham sa na to, len som si chcel rozšíriť obzory :wink:
marley5

Postby WhiteWolfSix » Friday, 07. July 2006, 11:52

OK, napíš potom, k čomu si sa prepracoval. :smt039