Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Postby GigiViera » Sunday, 29. June 2008, 14:29

no, to každý je podľa mňa teoretické. A to uškodenie- nuž, o tom nerozhoduješ Ty, či si na to ochotný pristúpiť. Ak sa spoľahneš na svojich duchovných ochrancov, oni vedia lepšie čo je pre Teba dobré a čo nie - podľa mňa v tom nemáš veľmi jasno, či Ti ide o ich pomoc alebo len o Tvoju vôľu. To všetko nie je ako automat na čokoládu: vhodíš, zvolíš typ nápooja a ten ti aj vypadne. O týchto veciach rozhodujú aj iné sily, to som sa Ti snažila povedať.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 14:47

Image

ty jiné síly o kterých pises vnimam jako "vnitrni pripravenost" nebo-li zralost k dosazeni astralni projekce.
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 14:59

Myslím si, že GigiViera mala na mysli vonkajšie a nie vnútorné sily.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 15:10

Image

zeptal jsem se tedy svych andelu a ty mi odpovedeli ze jsem pripraveny mit astralni projekci a vim take kde delam chybu .... spise me mrzi ze jsem tady nenasel nikoho kdo by mi vse potvrdil skrze astralni projekci a rozmluvou s andeli nademnou ... (duveruj ale proveruj - chapete moji situaci snad))
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 16:38

Nehnevaj sa, ale buď ignoruješ čo Ti píšem alebo mi nerozumieš, tak to napíšem ešte raz, ale posledný raz. Na to, aby som Ti mohol pomôcť je na to potrebný osobný kontakt a zdôrazňujem slovko osobný!

P.S.: Ak máš skutočne kontakt so svojimi anjelmi, tak sa ich spýtaj, prečo nevieš vycestovať a nehľadaj odpovede u iných!
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Sunday, 29. June 2008, 17:18

AlexJR wrote:Image

zeptal jsem se tedy svych andelu a ty mi odpovedeli ze jsem pripraveny mit astralni projekci a vim take kde delam chybu .... spise me mrzi ze jsem tady nenasel nikoho kdo by mi vse potvrdil skrze astralni projekci a rozmluvou s andeli nademnou ... (duveruj ale proveruj - chapete moji situaci snad))

no podla toho co pises nie si na AC pripraveny.
RedHawk
VIP
VIP

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 17:20

Image

nehnevam se. Dobre jsem Vam rozumel, ale osobni kontakt mezi nami dvema neni mozny. Zduvodnoval jsem to tim, ze jsou i jinaci zpusoby "kontaktu".

Za celou dobu si sam pomaham, prekonavam uskali a snazim se zdokonalovat. Casto tak bloudim a najit spravnou cestu je problem. Proto hledam a nenachazim spriznenou dusi, ktera by byla ochotna pomoci mi (ted nema na mysli zkopirovani linku na nejake clanky a tak). Hledam osobu ktera by mi byla ochotna dodat motivaci a odpovedela na spoustu otazek ktere mam.

Urcite jste se nekdy setkal s tzv. Channeling - pomoci kyvadla mluvite s bytostmi z astralnich sfer. Nikdy ale nevite kdo Vam odpovida. Ptam se svych andelu - a odpovedi prichazeji rychle. I kontrolni otazky na spravnost odpovedi vychazeji. Rad bych ale poznal i osobu ktera by se jich dokazala zeptat primo. Nehlede na to ze dostavam odpovedi jen typu ANO či NE. Svuj duvod neuspechu znam - a vezte ze na nem pilne pracuji. Jedine co jsem chtel byla kontrola.

Image
AlexJR

Postby fiohattu » Sunday, 29. June 2008, 17:39

Vies anjeli ti mozno potvrdili, ze mozes mat AP aj kde robix chybu tak preco potrebujes od niekoho potvrdenie, ze je to skutocne tak
ako si myslis? vies to svedci o tom, ze neveris sebe a ani svojim anjelom. Tak potom ako chces verit tomu,ze
si skutocne pripraveny ako tvrdia?

Vies aky je odkaz pre teba? velmi sa snazis, az privela energie vkladas to tejto zalezitosti a zbytocne,
ak mas cestovat tak budes, ale kym sa neskludnis a nezacnes verit sam sebe, tak sa ti to nepodari, spracuj si strach
zo smrti /z AP sa nemusis vratit .../

PS: ako vies s kym komunikujes ked pouzivas kyvadlo?
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 17:52

Image

prace s kyvadlem neni tezka a kdyz jsi "napojen" tak to jde velmi snadno. Casto ale mohou byt odpovedi zkreslene a nebo muze odpovidat nizsi bytost. I kdyz kontrolni otazky vzdy vychazeji, rad bych mel jistotu i z jine strany. Nehlede na to (jak jsem psal driv) odpovedi jsou jen ANO ci NE. Kdybch umel astralne cestovat, zeptal bych se jich primo. Je to nejvyssi zpusob komunikace. Kyvadlo je nejnizsi.

Uvnitr citim ze pripraveny jsem. Andele mi to potvrdili. Snazil jsem se vhodnymy otazky zjistit kde delam chybu. Proto poustim AC na par dni k ledu a budu zdokonalovat co musim.
AlexJR

Postby fiohattu » Sunday, 29. June 2008, 18:03

Nemusis mat AP aby si sa pytal priamo anjelov /nefim co potrebujes s nimi take riesit, ze
chces az tam za nimi... /
funguje to aj normalne bez kyvadla, len to musis byt v pohode,
a skludneny Image

Vnutorne mozes byt pripraveny /otazka znie na kolko sa presviedcas sam seba aj to sa deje,ked
clovek nieco velmi chce /
ale nedozrel cas a za to mozu vonkajsie okolnosti ... mozno anjeli sami to mu brania
aby si si pri tom napr. neublizil...

Nechaj sa nimi viest a uvidis... Image Image
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 19:00

AlexJR wrote:Image osobni kontakt mezi nami dvema neni mozny. Zduvodnoval jsem to tim, ze jsou i jinaci zpusoby "kontaktu".

Ak osobný kontakt nie je medzi nami dvomi možný, potom Ti nepomôžem. Nikdy nepracujem s niekym koho osobne nepoznám.

AlexJR wrote:Za celou dobu si sam pomaham, prekonavam uskali a snazim se zdokonalovat.

To je v poriadku, bez toho to ani nejde.
AlexJR wrote:Urcite jste se nekdy setkal s tzv. Channeling - pomoci kyvadla mluvite s bytostmi z astralnich sfer. Nikdy ale nevite kdo Vam odpovida. Ptam se svych andelu - a odpovedi prichazeji rychle.

Môj osobný názor na channeling je viac negatívny ako pozitívny, takže na odpovede získané pomocou tejto metódy by som sa nespoliehal.

AlexJR wrote:Svuj duvod neuspechu znam - a vezte ze na nem pilne pracuji.

Potom držím palce.

AlexJR wrote:Jedine co jsem chtel byla kontrola.

Akú kontrolu? Kontrolu čoho?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 19:13

Image

z jakeho duvodu mate spise negativni nazor na channeling? Ano, nelze se spolehat na odpovedi - proto hledam nekoho s kterym bych mohl provest kontrolu, zda-li byly odpovedi skutecne od mych strazcu (andelu). Tedy pokud jsou nasi strazci andele. Publikace maji casto nejednotny nazor.

Mrzi me ze Vas nemohu poznat osobne, ale na Slovesko se nedostanu a hlavne mam v planu vycestovat do zahranici.
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 19:23

Z jednoduchého dôvodu. Nespolieham sa na sprostredkovávané informácie zo zdrojov, o ktorých neviem odkiaľ sú. Ak sa na Slovensko nechystáš, budeš musieť hľadať pomoc niekde inde. Želám veľa úspechov.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Sunday, 29. June 2008, 19:46

AlexJR wrote:Hledam osobu ktera by mi byla ochotna dodat motivaci a odpovedela na spoustu otazek ktere mam.

Veľmi pekne postavená veta.
Skús ju rozobrať a hlbšie sa zamyslieť nad tým, čo v nej píšeš. Nájdi záchytné body, postav otázky. Možno získaš odpovede, ktoré od tu prítomných nejako "nepočuješ". Kľudne môžeš cez túto vetu zazrieť seba.
Image
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 19:53

Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Tuesday, 01. July 2008, 16:00

Image
Offtopic: sama moudra. Jak to jen delate. Mimoto proc uz nejsou seminare Prechod branou? Praci nemam, zenskou nemam, penize dochazeji a vyhlidky na budoucnost mizi ... Ze bych se na nej jel podivat nez si hodim provaz.
Last edited by WhiteWolfSix on Wednesday, 22. December 2010, 13:07, edited 3 times in total.
Reason: Offtopic diskusia vyznačená
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 01. July 2008, 16:10

Offtopic: Vtipálek Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 01. July 2008, 16:14

Offtopic: A mimochodom, keby si nebol lenivý, našiel by si na tomto fóre oznam o pripravovanom kurze dokonca v Českej republike. Viac v téme Hemi-Sync: Prechod bránou (10. - 12. 10. 2008), Praha, ČR
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Tuesday, 01. July 2008, 16:18

Offtopic:
Jak to jen delate.

Vidíš, presne o to ide. Tak už nakopni motor a môžeš začať aj ty ... Image
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby AlexJR » Tuesday, 01. July 2008, 16:42

Image

Offtopic: nevim proc bych mel kopat do motoru Image .. ale budiz. Prechod branou v Praze - to je vyzva. Ale az v Rijnu, tak dlouho mi penize nevydrzi.

Jeste k tomu skoleni - v cene je i nocleh?
AlexJR

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie