Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 15:43

ahá.. akože oni su velmi tažke ? alebo su nehmotne ?
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 15:45

Ty budeš nehmotný.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 16:21

jaj :) ok dik :cheer:
re7prak

Postby Lena » Monday, 14. March 2011, 15:14

aha :) no tak dakujem.. a ešte možem otazku ? že keby som nahodou mal AC a budem sa chciet niečoho doknut da sa to? a ked hej pohne sa to aj v realnom živote?? či len v tom astrale.. ? :) dik..

Dovolím si jen zmínit vlastní zkušenost - občas se stane, že se "nedotkneš", ale ruce ti danou věcí projdou (podobně jako "duch" zdí), občas mě spíš mate, že něčeho se dotknout mohu a něčím mi právě ruce projdou jako vzduchem..podobné je pak řešit, jestli náhodou nepropadneš podlahou, když na ni stojíš, ale při OBE se často spíš vznášíš..Lze to, jestli se mohu něčeho při OBE opravdu dotknout, něčím ovlivnit?
Lena

Postby Zrak1 » Thursday, 17. March 2011, 20:55

Lena wrote:...Lze to, jestli se mohu něčeho při OBE opravdu dotknout, něčím ovlivnit?

Podľa mojej skúsenosti to ide. Ide o pohľad na celú záležitosť, ako si ju "upraceš" v hlave. Stalo sa mi, že som chcel prejsť stenou a narážal som do nej. A tak som si pripomínal, že som nehmotný a s ľahkosťou stenou prechádzam a stalo sa. Rovnako to podľa mňa ide aj opačne, len to teraz nedokážem otestovať vzhľadom na môj "blok" ;)
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Lena » Sunday, 20. March 2011, 13:06

Díky Zrak1 [smilie=flora008.gif] , je legrační, že já častěji řeším přesně opačný problém, kdy chci třeba něco vzít do ruky a ona daným předmětem projde jako vzduchem *18* ale je to asi přesně tak, jak píšeš, vše závisí na tobě a tvém "ztvárnění" situace, akorát já na to ještě nejsem zvyklá a musím se to lépe naučit, při OBE je tolik věcí "jiných", že to určitě chce jistý zvyk a zkušenost..
Držím moc palce, ať pořešíš ten blok :cheer:
Lena

Postby ally » Saturday, 28. April 2012, 10:24

Ako sa zbavit strachu zo smrti? A ako sa dá (ak sa vôbec dá) zbaviť strachu z neznáma? Akokeby to bola prirodzená reakcia človeka, ktorá sa nedá prekonať silou vôle.
ally

Postby ally » Friday, 18. May 2012, 16:35

Techniky s boxom, škatuľou, krabicou ako odloženie emócií, úzkosti, strachu a pod. sú dobré, ale pre tento strach je to stále málo.
Pár experimentov som urobil a prišiel som aj na ďaľšiu techniku akou je motivácia. Ak je motivácia a *pocit tešenia sa* z očakávaného silnejší, strach je potlačovaný na najnižšej úrovni, aspoň u mňa to tak platí a dosiahnem ciel omnoho rýchlejšie. Veď napokon aj liečba serotonínom (u depresívnych alebo úzkostných poruchách) je z toho istého princípu rovnaká. Vlastne je to jednoduché, ak je pocitu štastia z očakávaného viac, tie ostatné emócie su úplne potlačené.
ally

Re:

Postby mudrc » Sunday, 02. December 2012, 00:16

WhiteWolfSix wrote:V takom prípade radšej nedávaj príklady, alebo si veľmi dobre rozmysli, či príklad, ktorý chceš použiť je použiteľný aspoň pre 80% členov fóra. *4*

nechapem preco by sem nemohol uvadzat prirovnanie ake pozna!!! to ze ty si to nevies prirovnat zato to sem akoze nemoze davat? to co mas za obmedzene uvazovanie? tak ako to on prirovnat vie tak to popisal. a ja som sice doom nehral ale viem si tym predstavit co tym myslel. kazdy inteligentny clovek si to vie predstavit. a kto nie tak je to jeho problem, ale nevidim dovod aby niekto nemohol popisat situaciu podla svojich prirovnani ktore pozna. kazdy dava prirovnania take ake vie. ale ak by sa mal obmedzoať koli tomu že niekto iný si to nebude vedieť prirovnať tak by nikdy nikto nemohol nič prirovnať.
1. nemôžeš vedieť koľko ľudí to prirovnanie pochopí
2. aj keby to nepochopil nikto, tak to neznamená že to sem nemôže písať. a ak to niekomu vadí, tak je to jeho nedokonalosť. lebo pri dokonalom sebaovládaní. ti nič nevadí. a koli tvojej nedokonalosti sa nebude nikto zbytočne obmedzovať.

WhiteWolfSix si netolerantný a mal by si sa nad sebou zamyslieť.
mudrc

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 02. December 2012, 05:32

Páni, vytiahol si pekne starý príspevok. Normálne som musel hľadať tú časť diskusie, na ktorú si reagoval. :roll: Nuž, priznávam sa, nie som dokonalý, no nemyslím si, že nie som tolerantný. To, čo si napísal o dokonalom sebaovládaní je len ilúzia, ale beriem, že je to Tvoj názor. ;) Škoda, že si sa nezapojil do diskusie samotného predmetu témy, ale Ťa skôr zaujíma diskusia štýlom argumentum ad hominem. *5*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Previous

Return to Astrálne cestovanie