Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Postby Norther » Friday, 27. August 2010, 13:38

Toto sa mi zda uplna sprostost.. su ludia ktory robia cely zivot zle a cely zivot sa mi dari.. alebo to bolo myslene tak ze sa im to vrati v buducom zivote ? ja som si nebol isty tym peklom lebo som si myslel ze vi v boha, nebo, peklo a tieto veci neverite :smt024
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby GigiViera » Friday, 27. August 2010, 15:05

no tak ked je to sprostost tak prepac ze som Ti vobec odpisala.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Norther » Friday, 27. August 2010, 15:22

Poriadne si precitaj co som napisal :P je tam slovicko "zda" ktore v tejto vete znamena vela :P
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby Norther » Friday, 27. August 2010, 16:34

Pouzil by som tlacitko edit ale nikde ho tu nevidim.. ale to je jedno.. idem opisat moj zazitok pred par minutami, isiel som skusat ac ako vzdy, lahol som si na chrbat a cakal som.. vzdy ked sa snazim na nic nemysliet tak mi stale chodia hlavou nieake myslienky tak som si v duchu hovoril ze opustam svoje telo a podobne a myslel som len na to.. ale nic sa nedialo bolo to ako vzdy divny pocit v rukach ako ked ich mate strpnute ale nebolo to strpnutie.. po chvile som sa uz celkom nudil a zrazu sa stalo nieco velmi zvlastne.. v celom tele som citil taky divny tlak a prestal som vnimat gauc na ktorom som lezal a pripadalo mi to ako keby sa krutim dookola ako na kolotoci alebo ako keby padam alebo nieco take ale proste uz som ten gauc na ktorom som lezal moc necitil srdce mi strasne rychlo bilo a ja som sa tesil ze sa mi to konecne podari mal som dost velku potrebu otvorit oci tak som sa ich co najsilnejsie snazil mat zavrete cele toto co tu popisujem trvalo asi 30 sekund az jednu minutu , myslim to krutenie a podobne ale potom som si pomyslel ze uz hadam je na case otvorit oci a ked som ich otvoril nic sa nedialo normalne som lezal na gauci ako predtym, otazkou je co mam robit ked sa zacnem krutit? som uz blizko k opustenia tela ? mam len tak lezat dalej kym sa nieco nestane alebo co ? o AC som sa dozvedel cca pred 3-2 tyzdnami cital som o tom na nete a skusal som to asi 5-6 krat, potom som si dal na dva tyzdne pauzu a zacal som to skusat znova a dnes som sa dostal takto daleko.. teda moznoze to nic neznamena ale myslim ze to je uz trosku pokrok , je to trosku dlhe ale stalo sa mi to pred par minutami a neviem to napisat jednoduchsie dufam ze si to precitate a poviete co si o tom myslite :P
Norther

Postby Ldyb » Tuesday, 31. August 2010, 08:22

Norther wrote:Toto sa mi zda uplna sprostost.. su ludia ktory robia cely zivot zle a cely zivot sa mi dari.. alebo to bolo myslene tak ze sa im to vrati v buducom zivote ? ja som si nebol isty tym peklom lebo som si myslel ze vi v boha, nebo, peklo a tieto veci neverite :smt024

...to co si napisal TY je sprostost, sorry. Uz ked si len zoberies zakladne pravidlo ala "kazda akcia ma reakciu", tak ti dojde, ze si uplne vedla hatoff
Keď žiješ správne, sny prídu za tebou...
emčo sa premenoval na Ldyba
Ldyb

Postby MarQue » Sunday, 09. January 2011, 20:51

Caute
toto je moja 1va reakcia na akomkolvek forku tochto typu
Neviem ci sa to tu uz niekde rozoberalo ale chcel by som sa opytat , ako vidime v astralnom cestovani.
Je to sumenie ? ciernobielo , rozmazane videnie.
Cital vsom vela verzii . Tusim ze niekto aj pisal ze s pribudajucou vzdialenostou od tela sa videnie zlepsuje.
AC som maval iba v detskom veku a taktiez som mal 1x stav ked ste prebudeny a nemozete sa pohnut a nezostava vam nic ine len sa pokusit znova zaspat.

To je dovod preco som sa aj dakym zvlastnym sposobom dopracoval k AC, pretoze ma celkom zaujimalo to co som zazil v detstve.

Momentalne som mal iba LD. Tam som mal videnie rozmazane.

Ale AC zatial neuspesne.
MarQue

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 09. January 2011, 21:04

U každého človeka môže byť videnie v astrále iné, pretože každý sme iný a inak máme rozvinutý vnútorný zrak. V astrále sa nepozeráme fyzickými očami a preto je tento "vnútorný zrak" iný ako ten, na ktorý sme normálne zvyknutí. Aj z toho dôvodu väčšina "testov" videnia v astrále zlyháva.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby MarQue » Monday, 10. January 2011, 00:31

pekne vysvetlene.
Ak sa smiem opytat. Aku mas ty kvalitu videnia. Resp. co je pre teba obtiazne rozoznat alebo vedel by si to k niecomu prirovnat.
Pytam sa preto ,lebo na niektorych forach sa uvadza ze ak si chces overit AC tak sa mas pozriet niekolko krat napr. na hodinky aky je cas. AK sa ten cas zmeni tak je to len LD a teda nejedna sa o AC. Ak sa nezmeni je to AC.

Verim , ze je dost metod na overenie ci som alebo niesom v AC. Ale mna by teda zaujimalo konkretne u teba ,ci je mozne sa pozriet na hodinky v AC , vedel by si ten cas precitat napr. z nastennych hodin ?

Ja co mam skusenost s LD. Mal som rozmazane videnie celkovo. Nie teda kratkozrakost alebo dalekozrakost. proste rozmazane.
To ze to bolo LD som si uvedomil az potom, ked som sa zobudil /pozriet na hodinky v sne ma ani len nenapadlo alebo si to akokolvek overit/ .
Pretoze , aj ked sa vsetko odohravalo na interante , ked som si to po prebudeni spatne prehral tak mi to prostredie nesedelo s realom v urcitych detailoch.
MarQue

Postby WhiteWolfSix » Monday, 10. January 2011, 06:54

MarQue wrote:pekne vysvetlene.
Ak sa smiem opytat. Aku mas ty kvalitu videnia. Resp. co je pre teba obtiazne rozoznat alebo vedel by si to k niecomu prirovnat.
Pytam sa preto ,lebo na niektorych forach sa uvadza ze ak si chces overit AC tak sa mas pozriet niekolko krat napr. na hodinky aky je cas. AK sa ten cas zmeni tak je to len LD a teda nejedna sa o AC. Ak sa nezmeni je to AC.

Čas nie je indikátor, podľa ktorého rozlišujem či sa jedná o AC alebo nie, keďže v astrále môžem čas meniť.

MarQue wrote:Verim , ze je dost metod na overenie ci som alebo niesom v AC. Ale mna by teda zaujimalo konkretne u teba ,ci je mozne sa pozriet na hodinky v AC , vedel by si ten cas precitat napr. z nastennych hodin ?

Vedel by som prečítať čas z nástenných hodín, otázka je nakoľko by ten čas bol korektný. *40*

MarQue wrote:Ja co mam skusenost s LD. Mal som rozmazane videnie celkovo. Nie teda kratkozrakost alebo dalekozrakost. proste rozmazane.
To ze to bolo LD som si uvedomil az potom, ked som sa zobudil /pozriet na hodinky v sne ma ani len nenapadlo alebo si to akokolvek overit/ .
Pretoze , aj ked sa vsetko odohravalo na interante , ked som si to po prebudeni spatne prehral tak mi to prostredie nesedelo s realom v urcitych detailoch.

Neostrosť videnia je aj v astrále celkom bežná vec, viď. môj predchádzajúci príspevok.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Tuesday, 11. January 2011, 18:27

no, to ze sme mali na obed plnenu papriku si mi z Tvojho prveho kurzu Hemi Syncu v Skotsku zavolal celkom presne :) *85*
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 11:42

zdravím mohol by mi niekto pomoct?
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 11:45

re7prak: Ako som Ti už napísal do SS, napíš konkrétne aký máš problém, kde sa Ti nedarí.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 11:54

tak.. neviem ako mam začat ako vyvolat tie vibracie .. :smile:
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 14:28

Potrebuješ sa naučiť relaxovať a meditovať. Až keď dosiahneš dostatočne hlboké uvoľnenie tela, vibrácie sa dostavia.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 14:32

a ako relaxovať?? akože ja sa kus uvolnit viem.. ale ake budu tie vibracie ?? ako ich budem citit?
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 14:54

Začni relaxáciu uvoľňovaním od hlavy až k nohám. Nepostupuj rýchlo, pri každej časti tela sa zdrž tak dlho až kým sa neuvoľní. Vibrácie môžeš vnímať rôznym spôsobom, ako vlny, záchvevy, návaly tepla, brnenie, atď. Svoje úspechy či neúspechy zhodnoť až po mesačnom tréningu, dovtedy musíš byť trpezlivý.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 15:00

:) tak to skusim.. ale ako zistim že napriklad moja ruka je už uvolnena?
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 15:14

Ako vieš, že tvoja ruka je stuhnutá? Jednoducho to cítiš. Rovnako budeš cítiť uvoľnenie tela.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby re7prak » Sunday, 13. March 2011, 15:18

aha :) no tak dakujem.. a ešte možem otazku ? že keby som nahodou mal AC a budem sa chciet niečoho doknut da sa to? a ked hej pohne sa to aj v realnom živote?? či len v tom astrale.. ? :) dik..
re7prak

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 13. March 2011, 15:42

Dotknúť sa môžeš, no predmetmi nepohneš.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie