Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 16:53

Mam otazku, tvrdi se ze pri astralu nas provadi duchovni ucitel, alespon nez se zaucime a budeme si moct pomoct s problemy sami. I kdyz ho nevidime tak tam je pry neviditelny.

Jedna se o toho sameho duchovniho ucitele jako z horniho samanskeho sveta ? Alespon WW6 tvrdil ze duchovni ucitel z horniho sveta do stredniho nevychazi narozdil od silovych zvirat, potom je otazka zda vychazi do astralu nebo jestli mame vice duchovnich ucitelu.

Dale by me zajimalo zda muzou silova zvirata cestovat do astralu popr pomoct cloveku se do astralu dostat ?

Vim ze nemate radi michani rozdilnych smeru, ale zajimala by me hlavne odpoved zda nam silove zvirata muzou pomoct dostat se do astralu. Prece jen pokud sem to dobre pochopil tak samanske cestovani je mentalni cestovani na ktere (alepson myslim) nepouzivame astralni telo ale telo mentalni.
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 17:17

Nuž, aby to nebolo také jednoduché, sú ľudia, ktorí považujú šamanské cestovanie za formu mimotelového zážitku. *49*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 17:20

No alespon ja to tak chapu ze clovek ma fyzicke, astralni a mentalni telo. Ruzne druhy meditace kdy se clovek objevi v prirode (jako v predstavach) a samanismus beru jako mentalni cestovani takze je to mimotelovy zazitek ale stale vnima fyzicke telo. Pri astralu clovek uz fyzicke telo nevnima ..

Jak je to s temi silovymi zviraty ? Muzou nam pomoct dostat se do astralu ?
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 17:22

Tersias wrote:Pri astralu clovek uz fyzicke telo nevnima ..

Toto je mýtus. *40*

Tersias wrote:Jak je to s temi silovymi zviraty ? Muzou nam pomoct dostat se do astralu ?

Určite áno.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 17:28

Zajimave ze je tolik knih o astralu a navodu a ani v jednom sem necetl nic o tom ze nam dostat se do astralu muzou pomoct i silove zvirata. Dobre vedet *4*

Takze i kdyz je clovek daleko od tela (napriklad cestuje v astralu nekde hodne daleko) tak porad vnima svoje telo ? Hmm ze to cloveka nedovede k silenstvi vnimat dve tela *3*
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 17:54

Nuž, so silovými zvermi pracujú viac-menej len šamani a tí o astrálnom cestovaní málokedy píšu knihy.

A keď som v astrále, dokážem vidieť a vnímať svoje fyzické telo i svoje astrálne telo (akoby som bol roztrojený).
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 18:04

Mohl bys prosimte rozvest to s silovymi zviraty jak te dostanou do astralu ? Jit do stredniho sveta na svoje silove misto zavolat si tam silove zvirata a ty pozadat aby nas dostali do astralu nebo je to slozitejsi ?

Skousel sem i hledat prez google a nenasel sem o tom nic, tak bych byl rad za nejakou radu.. [smilie=flora008.gif] [smilie=sm033.gif]
Tersias

Postby GigiViera » Thursday, 12. August 2010, 18:06

ak mas kontakt so svojimi silovymi zvieratami, spytaj sa ich. ak nie, je to zbytocna otazka.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 18:19

Ano mam, kurz od WW6 sem absolvoval. Ale ani na otazku jestli je to moje silove zvire mi neodpovedelo slovne, a mel sem i problem s komunikaci se svym duchovnim ucitelem. Proste potrebuju odpoved jinak, naznacenim. A kdyz se zeptam jak mi muzou pomoct se dostat do astralu, tak me nenapada jak mi to muzou naznacit krome toho ze by me tam rovnou dostali, ale pokud tam bude nejaky problem kvuli kteremu me tam nebudou moct ihned vzit tak opravdu nevim jak mi to maji naznacit abych pochopil o co jde..

Nechapu proc by mi v tomto ohledu nemohl ww6 poradit.
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 18:26

Tersias wrote:Jit do stredniho sveta na svoje silove misto zavolat si tam silove zvirata a ty pozadat aby nas dostali do astralu nebo je to slozitejsi ?

jj, je to také jednoduché. Problém je ten, že ak nie si pripravený, Tvoji spojenci Ťa tam nasilu ťahať nebudú, neohrozia Ťa tým. [smilie=flora008.gif] Namiesto snáh o vstup do astrálu by som sa zameral na zlepšenie kontaktu so spojencami. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Thursday, 12. August 2010, 18:31

No nijak netlacim na pilu, sice to zkousim jen obcas ale za ty dva roky jsem to zkousel hodnekrat. Jenomze neco mi rika ze sem pripraveny jenom se neumim dostat ven (obcas se probudim s obzvlaste silnymi vibracemi - i kdyz to nemusi znamenat ze sem pripraveny jen to muze byt nahoda ze sem se do toho probouzel).

Kazdopadne moc diky za uzitecne informace [smilie=flora008.gif] *4*
Tersias

Postby Norther » Thursday, 26. August 2010, 01:13

WhiteWolfSix wrote:Najdôležitejšia je prvá cesta. Keď nájdeš spôsob ako sa dostať z tela von, väčšinou Ti už nič nezabráni zopakovať to. Slobodnú vôľu nemožno obmedziť a keď sa niekto rozhodne svoje schopnosti zneužívať, máločo mu v tom zabráni. To, že bude za to niesť následky je iná vec.

Aké následky za to bude niesť ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 26. August 2010, 05:05

Keby si si odpovedal na svoju otázku sám, aká by bola odpoveď?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Thursday, 26. August 2010, 10:22

Plati zakon oko za oko
RedHawk
VIP
VIP

Postby Ldyb » Thursday, 26. August 2010, 11:36

Tersias wrote:No nijak netlacim na pilu, sice to zkousim jen obcas ale za ty dva roky jsem to zkousel hodnekrat. Jenomze neco mi rika ze sem pripraveny jenom se neumim dostat ven (obcas se probudim s obzvlaste silnymi vibracemi - i kdyz to nemusi znamenat ze sem pripraveny jen to muze byt nahoda ze sem se do toho probouzel).

Kazdopadne moc diky za uzitecne informace [smilie=flora008.gif] *4*

Ahoj, odporucam zamerat sa na to, ze "som vonku", namiesto "ako sa dostanem von" ....mozno sa ani nenazdas a budes tam.
A silove zviera ti urcite pomoze .... ak je cas *47* Zatial sa treba veru zdokonalovat a upevnovat vieru, myslienky.
Drzim palce.
Keď žiješ správne, sny prídu za tebou...
emčo sa premenoval na Ldyba
Ldyb

Postby Norther » Thursday, 26. August 2010, 12:21

WhiteWolfSix wrote:Keby si si odpovedal na svoju otázku sám, aká by bola odpoveď?

Co ja viem ? pojde do pekla ? :D nemusi to byt zrovna peklo moze to byt kludne nieco kde je zla atmosfera alebo co..
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 26. August 2010, 16:40

Norther wrote:Co ja viem ? pojde do pekla ? :D nemusi to byt zrovna peklo moze to byt kludne nieco kde je zla atmosfera alebo co..

No peklo to byť hneď nemusí. *47* Dôležité je, že si začal o tom samostatne premýšľať.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Norther » Thursday, 26. August 2010, 21:43

no premyslal som nad tym sam, ale sam sa ku presnemu vysledku nedostanem to co som povedal bol len asi taky odhad preto som sa chcel spytat niekoho skusenejsie, takze odpovies mi uz aj ty ?
Norther

Postby WhiteWolfSix » Friday, 27. August 2010, 05:52

Norther: Na niektoré otázky či témy neexistujú presné odpovede. Tvoja odpoveď je z tohto hľadiska dostatočne presná, Red Hawk Ti dal tiež jednu z možných odpovedí.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Friday, 27. August 2010, 12:24

Norther: obvykle sa to tomu človeku vráti rovnakou mierou, akou uškodil či ublížil iným, niekedy dokonca ešte väčšou. Ak to bol napríklad človek, ktorý už pokročil na duchovnej ceste, očakáva sa od neho viac uvedomenia a opatrnejšie riešenie problémov než od bežného človeka, ktorý nevie o duchovných veciach nič a nedostal žiadne dary ( aj v Biblii sa píše: veľa ti bolo dané a veľa sa bude od teba žiadať naspäť).

Niekedy sa to stane veľmi rýchlo, poznám také prípady, niekedy sa zase zdá, že sa tomu človeku napriek všetkým jeho nedobrým skutkom darí, ale "božie mlyny melú pomaly" a nikto nemôže beztrestne škodiť iným. Napriek tomu to mnohí nechcú / nechceme vidieť, je to naša ľudská slabosť, že si myslíme že nás sa to netýka a ospravedlňujeme si svoje sebecké alebo priamo zlé konanie rôznymi dôvodmi a výhovorkami. Je to naša slepota a naše obmedzenie ako ľudskej bytosti.

Niekedy môžeš vidieť aj u blízkeho človeka, že sa rúti svojimi skutkami k nevyhnutným následkom, ktoré nechce vidieť, a ťažko, veľmi ťažko je niekedy s tým niečo urobiť. Nemôžeme žiť za druhých a aj keď vieme, čo by urobiť mali, musíme rešpektovať ich slobodnú vôľu aj keď volia zlú cestu. Ona ich časom napraví, ale tú cenu zaplatia sami, niekedy ale aj ich blízke okolie.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie