Prechod branou 1 - moje pocity

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Prechod branou 1 - moje pocity

Postby moni » Sunday, 23. September 2012, 20:48

Ahojte chcem sa s vami podelit o moj nadherny zazitok.

Po dlhsom case som sa teda pevne rozhodla ze absolvujem tento kurz. Uz tyzden pred kurzom som bola taka nedockava ze sa mi o tom uz aj snivalo. Az nadysiel teda den D :)

Cely vikend bol pre mna neuveritelne krasny zazitok. Stretla som tam ludi, ktori sa zaujimali konecne aj o ine veci ako tie pozemske, bola tam krasna atmosfera a WhiteWolfSix nam odovzdal nielen kurz ale aj kus seba. Tak to vnimam ja. Naucila som sa dokonale uvolnit a relaxovat co pri dnesnom rychlom zivote naozaj clovek poterbuje. Zazila som co to je mat rozsirene vedomie a precitila som to tak intenzivne ze som povedala WOW bol to pocit kedy som vnimala len to ze existuje moje vedomie ale je nekonecne a ten uzasny pocit v tychto stavoch. Viem ako pracovat zo sebou zobrala som si zo sebou vlastnu skusenost, ktoru som za 3 roky ako samouk neziskala.

WhiteWolfSix je uzasny clovek, ktory mi od prvej chvile padol ako clovek dooka citila som take pozitivum a dobro. Dakujem za vsetok cas ktory si mi venoval a za vsetko co si ma zatial naucil.

Vsetkym, ktory uvazujete nad tym ci sa to oplati, moja odpoved znie ANO rozhodne. Moje pocity ma teda prevadzali celou cestou domov, mala som taky euforicky stav ako nikdy :) preto sem aj pisem lebo ten pocit zazit je fantasticke.

Este raz dakujem [smilie=flora008.gif] :smile: a tesim sa na PB2
moni

Re: Prechod branou 1 - moje pocity

Postby Miňo » Monday, 24. September 2012, 08:44

ahoj moni dakujem za prispevok. Tiez sa chystam spolu s manzelkou na kurz prechod branou I a mam trochu dopredu obavy ci sa mi bude darit lebo nemam ziadne skusenosti *1* Ale necham tomu radsej volny priebeh *1*
Miňo

Postby Ra. » Monday, 24. September 2012, 14:25

Přechod Branou 1

rád bych se podělil o zážitky z PB1 a to v několika bodech:

1)velice příjemná atmosféra
2)přátelský a názorově homogenní kolektiv
3)zkušený lektor
4) dostatek informací podávaných v souvislostech
5)intenzivní osobnostní posun v práci s technikami
6)snadná využitelnost v běžném životě
7)navázání nových přátelství
8)povídací večery i po skončení výuky
9)první krok k cestování
10)...zvědavost na PB2 ;)

Ještě jednou díky všem zúčastněným, na obou stranách reproduktoru :))

Ra.
Ra.

Postby moni » Wednesday, 03. October 2012, 11:38

Miňo iba odporucam, odkedy som sa vratila domov citim ze som sa posunula dalej tak ako som aj chcela . Duchovne ma to pohlo a s praktickeho hladiska vidim hned niekolko zmien - nerozculujem sa tolko a nemam s ludmi ani konflikty lebo som sa naucila chranit sa, aj ked teda niesom konfliktny typ, v praci prichadzam do styku s vela ludmi to je niekedy problem.

[smilie=flora008.gif] dakujeem Wolfikovi :) *16* a tesim sa na PB2 (ci uz tento rok alebo neskor) lebo jednotka mi dala toho fakt dost
moni

Postby Miňo » Wednesday, 03. October 2012, 13:59

pracu s ludmi Moni poznam dost doverne :grin: a hlavne mam skusenosti so zakaznikmi, ktori este nic nechcu a uz sa pytaju na zlavy *1* .Takze niekedy sa ani ja neviem vyhnut rozculeniu *1* .Moja manzelka nebola velmi nadsena s mojou ucastou na kurze a mala obavy ci nejde o nejake seance *1* alebo nieco podobne.WW6 nas ale pozval na prednasku ktoru mal o HEMI SYNCH v Martine. A po nej nielen ze suhlasila s mojou ucastou na kurze, ale sa ku mne aj pridala ze to skusi aj ona *47* .Jej nejde ani velmi o astralne cestovanie, ako hlavne o to naucit sa vypnut a relaxovat +nieco navyse.My sme typicky workoholici *1* typu dielna-domov-dielna-domov.
PS: WW6 ma naozaj nejaky pozitivny vplyv na dievcata *1*
Miňo

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 03. October 2012, 17:19

H-S je výborný na relax a oddych. Moni si určite spomenie na manželský pár, ktorý si prišiel na martinský kurz PB1 oddýchnuť a zrelaxovať, mimo iné aj od svojho vyše ročného dieťaťa. *47*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Miňo » Sunday, 28. October 2012, 18:54

Uz to mam absolvovane a bolo tam skvele *1* viac o mojom prispevku si mozete precitat tu
Miňo

Return to Astrálne cestovanie