Poradte zaciatocnikovi

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Poradte zaciatocnikovi

Postby HDmaniak » Monday, 14. April 2008, 17:12

Ahojte, vcera som sa dozvedel o AC a dost ma to zaujalo a teda som si povedal, ze na tom budem pracovat .

No vecer ked som isiel spat som si povedal, ze teda to skusim, len tak zo srandy. Lahol som si, zavrel oci, snazil som sa uplne uvolnit a na nic nemysliet. Potom som si predstavoval, ze taham energiu(alebo tak nejak) z noh a z ruk. Srdce mi bilo ako besne, citil som aj chvenie a po chvili som sa zacal akoby prepadavat do postele...v tom som si povedal, ze staci, co ak Image mal som trocha obavy, ze keby nahodou opustim telo, tak sa asi nevratim, teda moze sa mi nieco stat Image

Co myslite? Je to uplne normalne, ze som sa dostal do "tranzu" , alebo je to vyimocne a mozem dokazat opustit telo jednoducho, mozno s malym treningom? A este mam otazky, ked uz som tam, co ked tam stretnem prisery? mozem sa rychlo prebudit, alebo musim pouzit zaklinadlo? A este co take mi moze hrozit...moze mi do tela nieco vojst, ci to byvaju specialne pripady? A este otazocka, ako dlho moze trvat AC?

Dakujem za odpovede, je ich trochu vela, ale tak snazil soms a najst odpovede, no neuspesne Image
Last edited by GigiViera on Wednesday, 22. December 2010, 13:07, edited 3 times in total.
Reason: oprava gramatickej chyby
HDmaniak

Re: Poradte zaciatocnikovy

Postby WhiteWolfSix » Monday, 14. April 2008, 17:25

Ahoj HDmaniak, pre začiatok Ti odporúčam prečítať si túto tému Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?, kde nájdeš podnetné informácie ohľadne AC. Dostať sa do tranzu je celkom normálne, ale z toho by som závery o rýchlosti Tvojho uvoľnenia z tela nevyvodzoval. Dosiahnutie tranzu je len začiatok. Ak sa bojíš príšer, do lesa nelez, pardon, neopúšťaj telo.Image Zaujímalo by ma, aké zaklínadlo by si chcel použiť. AC môže trvať toľko koľko energie v sebe máš.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby HDmaniak » Monday, 14. April 2008, 17:33

Díky za rýchlu odpoved Image No čítal som si "8 týždňový kurz astrálneho cestovania" a tam bolo popisane, ze treba pouzit zaklinadlo, aby som odplasil priserky Image Mne len ide o to, ci mi za kratku chvilu nevedia ublizit, alebo by na mna nieco mohlo cakat a vstupit do tela Image Takze to, ze som dosiahol ten tranz vlastne nic vynimocne nenaznacuje? Ja len tak, verim, ze to je pracicka na dlho, ale chcem to dosiahnut, najst svoje posolstvo Image
HDmaniak

Postby WhiteWolfSix » Monday, 14. April 2008, 18:49

nj, na každého astrálneho cestovateľa čakajú príšery, ktoré ho hneď obsadia a spravia z neho zombie... Image nuž, ten ktorý to písal pozeral príliš veľa hororov.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby HDmaniak » Monday, 14. April 2008, 20:23

Takže ak budem svoju psychiku a svoje sebavedomie rozvíjať, nemusím sa obávať? Je to akoby o pochopeni seba sameho?
HDmaniak

Postby WhiteWolfSix » Monday, 14. April 2008, 20:29

jj, bez sebarozvoja to nepôjde... to nie je ako výlet do Poľska, ktorý si zaplatíš a ideš...
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Re: Poradte zaciatocnikovi

Postby lenka » Tuesday, 15. April 2008, 08:23

WhiteWolfSix ImageImage nebuď taký prísny

začiatočník

aj ja som začiatočníčka, takže Ti poradím len tak laicky, ak si veriaci-pomodli sa keď sa bojíš :-)
ja osobne do tých "tranzov" upadávam mimovoľne a ani o to nestojím-resp. zas tak často sa to nestáva,ale keď sa..,tak to bolo naozaj neplánovane a nedalo sa mi "prebrať" resp, akoby vytrhnúť sa..vždy som sa musela veľmi snažiť a pomáhalo modlenie :-)

ale modlenie nie v zmysle "otčenáš", ale skôr tak, že som poprosila boha, nech ma ochráni a nech je "to preč"
:-)

ako hovorím /píšem/ som laik, nevyznám sa v tom a sama som zvedavá, čo Ti poradia múdrejší..
Držím palce, aby sa Ti podarilo dosiahnuť to, čo chceš Image
lenka

Postby Azmodan » Tuesday, 15. April 2008, 08:46

lenka to mi pride ako celkom fajn riesenie. zas som sa nieco dozvedel :D
Last edited by WhiteWolfSix on Wednesday, 22. December 2010, 13:06, edited 3 times in total.
Reason: Medzi smajlíkov a text dávaj medzeru...
Hiolo ka pali k?, nah? ka pali pa´a.
Pevný zráz sa prepadá, mohutné bralo sa láme.
Azmodan

Blog: View Blog (3)

Postby RedHawk » Tuesday, 15. April 2008, 13:14

hm no k tym priseram:) ked ten autor tolko huli travu nech sa nedivy:)

A teraz vaznejsie kazdy pouziva v AC inu metodu ochrany vacsinou staci naozaj nejake "zaklinadlo" ako uviedla aj lenka (modlitba=zaklinadlo).
Najjednoduchsie poziadat o pomoc vyssie bytosti o ochranu.

Ako som pisal na 3 oku:

zaklinadlo.
Zaklinadlo je totiz barlicka pre koncentraciu. je ti na nic pokial nevies usmernit volu a vacsinou obsah nema ziadny suvys s cinnostou ktorej pomaha

a reakcia (prispevok od Jacquelin)
Zdravim

Dovolim si trochu reagovat i s ohledem na RedHawkuv posledni prispevek.

Zaklinadlo - Jak rika RedHawk, je jen pomucka. Na druhou stranu se pri nem uplatnuje sila viry. Tzn. pokud si prectes nejake zaklinadlo a stoprocentne veris v jeho uspesnost, pomuze ti. Pokud ti ale v usich zni jako hloupost, nejspis ti bude k nicemu, stejne tak je to s jakoukoliv praxi v podobnem oboru - Neveris tomu, je minimalni sance ze se ti to povede. Nastesti Smile
Tedy nechci tim rict ze by byl pan Pritchard nejaky lhar. Spis mam dojem, ze pokud si vytvoris "zaklinadlo na miru", bude ti fungovat a ty, presvedcen jeho funkcnosti, ho zacnes lidem radit. Ale on si kazdy musi najit to svoje. Nekdo pouziva slozita latinska zaklinadla plna archaickych slov, protoze mu to prijde "spravne" (a ono pro nej i je) a slavnostni, nekomu to prijde smesne a radeji pouzije nejaky jednoduchy prikaz, treba "Zmiz" (Jeden clovek lecil sveho psa - pomoci energie. Zadne kresby na zem, zadna vzletna slova, proste si k nemu klekl a povida "Vstan a zer". No pry to fungovalo.), dalsimu pomaha nejaky pohyb, gesto. Ono je to tak se vsim, nekdo potrebuje k jakymkoliv "nehmotnym" praktikam sita slavnostni roucha, jiny si vezme dziny.

Ale to je dost od tematu, kazdopadne doufam, ze pokud doslo k nejake zmylce, vyjadri se nekdo zkusenejsi a opravi me.

Tolik k tomu a ted jen narychlo k tvemu dotazu. Pokud vim, v astralni rovine mluvit ani nemuzes, takze odpoved je myslim jasna. A co se tyce tech zaklinadel Jupiter a Bellillin (Asi nemam dobre ta l Very Happy), vazne moc neverim tomu, ze si na ne (hadam ze si zacatecnik) vzpomenes, teda na ta jejich slova. Spis si myslim ze se zlaknes a vratis do tela

K tomu navratu este dodatok, nemusis sa vratit moze sa stat ze sa "odtrhnes"
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Tuesday, 15. April 2008, 14:20

V Hemi- Syncu sa používa afirmácia. Je potrvrdením nášho zámeru aj žiadosťou o pomoc. Zaklínadlo vnímam ako niečo spojené s mágiou ( a to ani nie nejakou vyspelou) a rozhodne by som nejaké mená nevyslovovala - aké entity sa na to meno napoja alebo nanho zareagujú na to nie je žiadna záruka. Afirmácia je podla mna tak pár svetelných rokov levelovo vyššie ako nejaké zaklínadlá.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Tuesday, 15. April 2008, 14:33

Ano Vierka presne tak.

Ale mnohi to potrebuju, modlitbu ci "zaklinadlo" osobne skor som proti ale proti gustu...

Co sa tyka afirmacie mas pravdu je dalej. lenze niektori maju problem pouzit kamen nie to priklepovu vrtacku :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Tuesday, 15. April 2008, 14:57

Red, ja uprednostnujem laser. Ale si ma pobavil Image
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby RedHawk » Tuesday, 15. April 2008, 18:17

chapem:) som rad ze ta to pobavilo ;)
RedHawk
VIP
VIP

Postby dada » Tuesday, 15. April 2008, 20:13

Afirmacie....tak ja pouzivam afirmacie,tak nas ucili,30 dni kazdy vecer 108 krat opakovat kratku vystiznu afirmaciu,prosim o vyjadrenie,paImage
dada

Postby dada » Tuesday, 15. April 2008, 20:17

Trocha ma zarazilo jedno-hmmmmm....ja si volam na pomoc anjelov,myslite,ze ked si zavolam Rafaela,moze sa dotrepat nieco ine?no..to by ma mrzelo,br....Image
dada

Postby RedHawk » Tuesday, 15. April 2008, 21:10

:) no Rafael je zrovna dost vysoko postaveny na bezne volanie. Anjel by sa mal volat v nutnych pripadoch.

Co sa tyka nepridenia moze sa dostavit niekto "vhodnejsi" z bytosti
RedHawk
VIP
VIP

Postby HDmaniak » Tuesday, 15. April 2008, 21:52

Dakujem za reakcie :) Myslim, ze na AC mam este cas, ked to pride, tak to pride Image Stretol som vcera jedneho cloveka, ktory sa venuje duchovnemu rozvoju a odporucil mi Budhizmus a Taoizmus, aby som posilnil svoju duchovnu stranku a vzal si z toho nieco pozitivne.. on sa tomu vraj venuje par rokov a ked sa dozvedel o AC, bolo to tusim nedavno, tak ho dosiahol velmi jednoducho...asi sa vydam tou istou cestou.. Image
HDmaniak

Postby GigiViera » Wednesday, 16. April 2008, 06:34

dada wrote:Afirmacie....tak ja pouzivam afirmacie,tak nas ucili,30 dni kazdy vecer 108 krat opakovat kratku vystiznu afirmaciu, prosim o vyjadrenie,paImage

Dadi, a prečo nie 158 krát? Image

sorry, mna takéto praktiky vždy trochu pobavia.
Radšej sa pomodli ruženec, to bude mať väčší efekt, stačí aj jeden desiatok. Alebo trikrát otčenáš Image
Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby Dorje » Wednesday, 16. April 2008, 11:55

mozno to maju spojene s buddhizmom Image tam sa pouziva opakovanie 108 krat, aj mala ( nieco ako " buddhisticky ruzenec") ma 108 koralok.
[HIGHLIGHT=#ffffff]Never tomu, čo vidíš vlastnými očami. Všetko, čo ukazujú, sú hranice. Pozeraj sa svojím vnútrom, objavuj, čo už poznáš a pochopíš, ako treba lietať.[/HIGHLIGHT]
Dorje

Blog: View Blog (3)

Postby divoska » Wednesday, 16. April 2008, 12:56

podla mna nadherny priklad toho ako nikdy nedosiahnut ciel. intenzivne sa sustredit na nieco uplne ine, kym to clovek definitivne nevzda
ps. vieri tiez som najprv nevedela ci to je for alebo vazne Image
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Next

Return to Astrálne cestovanie