novacik

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

novacik

Postby monster321 » Tuesday, 09. November 2010, 23:32

cawko, ja som uplne nevy co sa tyka astralneho cestovania, mam par otazok ohladom ac, pretoze som si tu precital spustu clankov a niektorym veciam nechapem, resp. chcem vediet viac aby som bol pripraveny. co sa moze stat, ten najhorsi zaner ak sa utrhne puto medz fyzyckym telom a telom v astrali?? mozem mat aj nejake psychycke komplikacie??..,mam do toho ist i ked sa trocha bojim z nepoznaneho, alebo sa s tym mam najprv vyrovnat??...celkovo, je to bezpecne alebo to slabsie povahy nemaju skusat??? prosim pekne o komentare, pretoze to chcem blizsie poznat a aj skusit, ale chcem najprv vediet aspon priblizne co ma caka ...dakujem :smile:
monster321

Re: novacik

Postby Tersias » Wednesday, 10. November 2010, 16:13

Ja astralne necestuju, ale jsou to otazky, ktere se stale opakuji tak ti muzu odpovedet.

Slabsim povaham by se to nemelo ani povest, dokud na to nebudou pripraveni. Hlavni vec ktera vede k uspesnemu vystupu z tela, je seberozvoj (zvladnout svuj strach, nemit spatny zamer, celkove byt emocne v pohode apod)

Nejhorsi vec pokud se ti utrhne pouto je fyzicka smrt. Jeste horsi muze byt uvezneni v astralu (napriklad pokud se nechas zlakat v nejake casti astralu, a budes tam chtit zustat, tvoje fyzicke telo ti umre, nebudes se mit kam vratit, nekteri tam udajne zustali protoze v tom videli "raj" i kdyz tam muze byt mnoho prekrasnych oblasti, to je taky duvod proc se ti nemusi povest vystup z tela pokud nemas zvladnute emoce)

Casto ctu o problemu novacku, kdy to zkouseli nepravidelne, a zkouseli to treba i nekolik mesicu. Nekomu jinemu se to zas povedlo na poprve. Pokud o to mas opravdovy zajem, tak je dulezita vytrvalost, a prace na sobe aby jsi byl pripraveny
Tersias

Postby monster321 » Wednesday, 10. November 2010, 18:24

tak tvoja odpoved ma skutocne zaujala, len este by som chcel vediet, ako tam plynie cas??...neviem ci chapes ale tak ako plynie cas v astrali oproti realu??...rovnako?
a taka osobnejsia otazocka, preco astralne necestujes??...ja napriklad po tom tuzim, ale asi budem musiet este trocha pockat, potrebujem si to dat doporiadku vsetko, lebo povedzme si na rovinu, ako to znie??...no neuveritelne :D

a este mala otazocka :DD...ked som v astrale a dostanem sa na nejake miesto, ked som tam, vnimam ho ako v skutocnosti je, priklad. som v astrale a pridem pred tesco prejdem sa tamat, tak uvidim ludi ktori tam skutocne nakupuju, alebo to uz je iba taka nepravdiva predstave??
monster321

Postby DooDooo » Wednesday, 10. November 2010, 18:58

čuste všetci mal by som jednu otazku a za odpoved dopredu dakujem :lol: stalo sa mi to dnes ked som skusal AC bol som uplne uvolneny asi najviac za poslednu dobu, ked som citil ze som pripraveny zacal som si predstavovať ako klesam pri vydychu sediac na hojdalke teda toto som si vymyslel sam lebo sa mi to zdalo napriatelnejsie, potom som zacal pocitovat tie zname vybracie no bolo to skor take mravencenie hlavne v rukach a nohach ked som si uvedomil ze citim tie zname vybracie zacal som si predstavovat ako splham po lane a stale vyssie a vyssie ( tuto techniku mam z jednej knihi o astralnej projekcii neviem presne ako sa vola ) a zrazu som mal pocit ze sa stale krutim najprv do jednej strany a potom do druhejj bolo to dost intenzivne ako keby som bol na kolotoci a pritom necitil odstredivu silu :D a potom spom prestal kvoli tomu ze prisli fortrovci a vyrusili ma .. tak by som, chcel vediet ci to nieco znamena a ci som s tým urobyl nejaky pokrok za odpoved este raz dakujem :D
DooDooo

Postby Zrak1 » Wednesday, 10. November 2010, 19:14

Tersias,

vo všeobecnosti platí jedno pravidlo. Ja sa ním teda snažím riadiť a naozaj to funguje. Ide o to, že to čo človek radí druhému, je presne to, čo by mal spraviť sám. Skúsi si po sebe prečítať svoj príspevok, je to v celku zaujímavé ;)

-r-

PS: máš moje sympatie hatoff
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Tersias » Wednesday, 10. November 2010, 20:08

Diky, ale to s cim mam problem proc nevystoupim z tela jsem uz na sobe celkem pochopil. Ovsem momentalne mi je to celkem jedno, seberozvoj je potreba, ale nedelam uz ani pokusy o AC, prijde to az kdyz na to bude prava doba.. nebo nikdy :lol: ale to mi nevadi, staci mi ze vidim nejaky pokrok na sobe
Tersias

Postby monster321 » Wednesday, 10. November 2010, 20:32

definuj ten pokrok, stale tomu pokroku a popracovani nerozumiem??,...ako zistim ze som pripraveny??
monster321

Postby Tersias » Wednesday, 10. November 2010, 22:46

Jsou ruzne knihy s navody na zlepseni smyslu ovladnuti emoci coz jsou jako by "jiste" cesty k astralnimu cestovani (ty knihy napriklad muze pomoct Brana k opravdovemu zasveceni od Bardona, hlavne ta Introspekce tam, nebo knihy od Monroa ci jine s navody na astralni cestovani prez ruzne cviky kazdy den na procviceni smyslu atd..

Jinak zrovna WhiteWolfSix, admin tohoto fora, dela Hemi-sync kurzy pri kterych je velmi casty vyskyt vystupu z tela, to Hemi-sync neni jenom na AC a AC ti nemuze zarucit, ale pokud hodlas investovat do kurzu je to urcite dobra volba, pokud ne sahni po knize

Ty navody na internetu jsou kratke, venuji se jen metodam, a ne napriklad zvladnuti sveho strachu a jinych podminek k vystupu.

Sem se trochu rozepsal :D jinak bys to mel zjistit tak, ze se ti povede vystoupit z tela
Tersias

Postby RedHawk » Thursday, 11. November 2010, 00:37

monster321 wrote:1.)co sa moze stat, ten najhorsi zaner ak sa utrhne puto medz fyzyckym telom a telom v astrali?? mozem mat aj nejake psychycke komplikacie?
2.) ..,mam do toho ist i ked sa trocha bojim z nepoznaneho, alebo sa s tym mam najprv vyrovnat?
3.) celkovo, je to bezpecne alebo to slabsie povahy nemaju skusat?

1.) najhorsie co sa moze stat je fyzicka smrt.
2.) najprv si odpovedz naco chces AC (ake mas dovody)
3.) AC nie je bezpecne, nezalezi na tom ci je povaha slabsia. Ide o uplne ine veci okolo toho.
RedHawk
VIP
VIP

Postby monster321 » Thursday, 11. November 2010, 23:40

dakujem pekne za odpovede, hoci by som sa vedel pytat este dlho, najlepsie bude ak si zozeniem nejaku knihu a poriadne ju prestudujem a nie len jednu...a ak to je mozne, ak ma nietko zaujem podavat rady, mozte mi posalt sukromne vase icq cislo ak mate, pretoze pisanie do fora je hoodne zdlhave...este raz dakujem :)
monster321

Postby Ldyb » Friday, 12. November 2010, 11:15

Nemusis si kupovat knihu...mas tu stovky prispevkov o tom istom, na co si zalozil temu, pripadne tu mozes najst aj terminy kurzov, ktore ti mozu pomoct napredovat. [smilie=sm033.gif] vela stastia
Keď žiješ správne, sny prídu za tebou...
emčo sa premenoval na Ldyba
Ldyb

Postby GigiViera » Friday, 12. November 2010, 13:09

monster, mas pocit, ze ludia nemaju co robit iba davat rady? diskusne forum je na to aby sa ludia delili o skusenosti, a na tomto fore ich je dost na to, aby sa v nich dalo zorientovat a najst odpovede. ale ak je niekto tak lenivy, ze caka len ze ho druhi zahrnu radami, tak radsej nech o AC ani nesniva, nic dobre mu to neprinesie... :-k
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Tersias » Sunday, 14. November 2010, 23:19

RedHawk myslis ze to, ze nekdo zustane v Astralu doprovolne a jeho fyzicke telo umre a on tam zustane uvezneny, je pravda ? Myslis ze to je jen vymyslene, nebo pokud se clovek necha zlakat a zustane tam tak tam muze zustat uvezneny ?

Reaguju na to hlavne proto, ze jsi popsal ze nejhorsi je fyzicka smrt. Todle mi prijde jeste horsi teda pokud to je realna vec.
Tersias

Postby RedHawk » Monday, 15. November 2010, 09:53

nie je to vymyslene. Mam s toho jeden traumaticky zazitok. :) nastastie som vzdy bol za to aspon scasti dodrziavat pravidla :D
RedHawk
VIP
VIP

Postby Tersias » Monday, 15. November 2010, 12:07

No timpadem bych to radil jako "nejhorsi co se muze stat" a ne fyzickou smrt :D

Bohuzel do kamosovy tridy chodil kluk, ktery pry umel astralne cestovat ale uz to neprovozuje, protoze jeho kamoska ktera ho to naucila, tam zustala (pravdepodobne) protoze cestovala casto, a pak zustala v kome a uz se neprobudila.. a v nemocnici zemrela..
Tersias

Postby RedHawk » Monday, 15. November 2010, 13:29

presne tak :) s tym som sa stretol aj ja :) ale ja som ho pred tym varoval.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Monday, 15. November 2010, 19:29

Je vlastne nieaky rozdiel ked niekto astralne cestuje a ostane v astrale dobrovolne takze jeho fyzicke telo umrie a medzi tym ze niekto umrie na nieaku chorobu a pod.. ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby Norther » Monday, 15. November 2010, 19:29

Vymazte tento prispevok, prosim
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby Tersias » Tuesday, 16. November 2010, 12:36

Podle toho co jsem cetl, by pri nejakych potizich na tele te to do neho melo vratit
Tersias

Postby RedHawk » Wednesday, 17. November 2010, 11:09

Nie je to uplne tak. pri AC ta vracia mysel, pokial sa citis dobre nereagujes na podnety. najrychlejsie ta stiahne do tela cudzi dotyk a strach .

Problem je ze sa musis naucit sucasne vnimat astral (momentalne realne vnemy) a k tomu aj fyzicke telo, jeho stav
RedHawk
VIP
VIP

Return to Astrálne cestovanie