Najde se zkušený astrální cestovatel?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Najde se zkušený astrální cestovatel?

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 17:42

Image

najde se zde na tomto fóru zkušený astrální cestovatel, který by mi byl ochotný poradit a pomoci k překonání pár úskalí při snaze o projekci?

Nejlépe s ICQ?

Budu se těšit.
Alex
AlexJR

Re: Najde se zkušený astrální cestovatel?

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 18:33

Čo je to pár úskalí? Ak máš nejaký problém, môžeš rovno otázku položiť priamo do fóra, na to fórum vzniklo. Píš čo najpresnejšie.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 19:16

Image

psani na ruzna fora se mi leckerat vymstilo vinou zavistivych osob ... kdyz ale jinak nedate:

- dokazu se uvolnit (vdechovanim do casti tela) a i koncentraci jsem vycvicil tak ze neni pro me problem pocitat od 100 do 0 (pri vydechu odectu). Vse bez rusivich myslenek. Pokud se nejaka objevi, pocitam od znova. Objevuje se ale par veci kterym nerozumim:

Porad se mi oteviraji oci. Hlavne leve. Kdyz to ignoruji citim jak oko vysicha a zacne silene palit. Zkousel jsem si davat i hadr pres oci a tak, ale porad mam nutkani s ocima pri koncentraci hybat.

Nikdy jsem nemel vibrace ani pri dlouhe (a podle me hluboke) koncentraci s uvolnenim celeho tela - jakobych telo nechtelo jit dal

Pocit ze smrti - drive stacilo na smrt pomyslet a projel mnou divny pocit a cuknuti. Za tu dobu jsem se vse naucil ignorovat a myslim ze pripraveny jsem. Par pocitu nebezpeci a hrozici smrti jsem zazil (pri tezke nemoci) a samozrejme strach byl. Co s tim? Je to snad jen pud sebezachovy.

...

Pokud je zde nekdo kdo je "expert" v astralni projekci a byl by ochotny mi poradit tak at mi klidne napise ICQ. Myslim ze problem je v mem podvedomi / snad karma. Myslim ze odpoved by mohli znat moji strazci (andele). Neumim se jich ale zeptat kdyz se nedokazu sam dostat do astralu ...

Alex
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 19:24

Skôr než budeme pokračovať v diskusii, prečítal si si všetky témy v tejto seckii (Zmenené stavy vedomia), predovšetkým tému s názvom Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

P.S.: Tému si otvoril v nesprávnej sekcii, takže ju presúvam. Astrálnemu cestovaniu sa venuje samostatná sekcia.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 19:43

Image

mno zrovna nehledam astralniho cestovatele ktery mi jen preposle link na clanky viz nize ... clanku a knih jsem precetl hafo a rad bych poznal nekoho primo.
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 19:46

Nuž, tak to by si musel docestovať, pretože inak to bude vždy len sprostredkovane. Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 20:05

Inak, ak by bol Tvoj problém čisto technický, nepotreboval by si pomoc skúseného astrálneho cestovateľa, veď si toho hafo prečítal.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 20:23

Image

precetl jsem hafo, ale vesmes je to vse stejne. Urcite nejde par vet aplikovat na vsechny lidi. Myslim ze muj problem nebude spatna tachnika ci nepripravenost a snad by mi mohl nekdo poradit primo. Zajimalo by me i moznost o ktere pisou autori v knihach - spojit se s ochrancem druhe osoby. Treba by "oni" znali odpoved na moji otazku....

Alex
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 20:27

Podľa čoho vieš, že si pripravený? Zatiaľ z môjho malého testíku mi vychádzaš ako nepripravený, ale samozrejme, môžem sa mýliť, takže sem s odpoveďou.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 21:01

Image

podle ceho vim ze jsem pripraveny? To neni vec ktera se da vlastnit nebo ze to budes mit napsane na cele. Nejak vnitrne to citim. Asi z chapani a vnimani o tomto svete, jak na me pusobi ostatni a hlavne to ze vim co chci. Naucil jsem se nelpet na materialnich vecech a vsechny cesty me vzdy zavadi k astralnimu cestovani jako dalsimu kroku jak pochopit nove. Nejak nemam moc stesti v zivote - jsem nepohledny, neuspesny ve sportu, momentalne bez prace ale i presto jsem uvnitr stastny ze jsem poznal astralni projekci - zatim tedy jen teoreticky ... ale mentalni techniky, relaxace me naplnuje klidem a az to jednou dokazu tak si budu moc rist "jo hochu dokazals to" ... a vim ze to dokazu.

Image

Rad bych ale nasel nekoho kdo by my pomohl. Lide casto vzdavaji veci prilis lehce.
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 28. June 2008, 21:09

Vidím, že sebavedomie Ti nechýba, no vytrvalosť máš tiež, len s trpezlivosťou to máš horšie. Na to, aby som Ti mohol pomôcť, by som musel s Tebou pracovať osobne a takáto cesta je na dlhšie. Nie je to o komunikácii cez icq či iné elektronické médium. Pochybujem, že niekoho nájdeš, kto Ti pomocou icq pomôže.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Saturday, 28. June 2008, 21:24

Image

v poradku. Nespecham. Proto hledam nekoho kdo dokaze astralne cestovat kdy se mu zlibi a dokazal by mi poradit. Nehledam pisalky. Hledam osobu ktera by se za me dokazala zeptat mych strazcu (andelu). Pokud by "oni" neznali odpoved tak snad uz nikdo. Leckoho by napadlo proc by to ted dotycny mel delat, ale stale verim ze jsou mezi nami lidi ktery uznavaji pravidlo ze pomahat se ma i bez ocekavani odmeny za to ...
AlexJR

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 07:02

Image

mimoto psal Jste ze to neni o komunikaci pres elektronicke medium - zprvu jsem to spatne pochopil. Proc myslite ze to neni ono? Myslel jsem ze "oni" vedi o me vsechno. Kdyz je poprosim ze nebude problem mi rict kde se zlepsit a na co se zamerit. Samozrejme asi si to predstavuji lehce, ale uz nevim ceho se chytnout.

Jeste nevim proc si myslite ze Vy jste pripraveny?
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 07:06

Pretože je na to potrebný osobný kontakt a zdôrazňujem slovko osobný! Prečo si myslím, že som ja pripravený?Image Pripravený mám byť na čo? Nerozumiem otázke.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 07:25

Image

mno ptal jste se me proc myslim ze jsem pripraveny na astralni projekci... ptam se proto i Vas? Nebo Vam astralni projekce nedela problem a muzete ji mit kdykoliv si umanete?

Pokud ano ... zajimalo by me zda-li se muze AC omrzet jako vestsina aktivit na zami (priklad - moc chci hru na pocitac a vim ze ji budu hrat dlouho a nemohu bez ni byt ale kdyz ji zacnu hrat tak zjistim ze je to nuda a ze me nenaplnuje tim pravym stestim ... )) stane se to i s AC?
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 07:34

Práve preto som Ťa odkázal na prečítanie sekcie, vyhli by sme sa zbytočným otázkam.

Takže pekne po poriadku:
1. Astrálne cestujem už 13 rokov, áno, AC môžem dosiahnúť kedykoľvek.
2. AC nie je na zábavku a ak je toto Tvoja predstava o využiteľnosti AC, tak sa naozaj nedivím, že sa Ti AC nedarí. Najskôr si preskúmaj svoje priority a ciele prečo sa chceš venovať AC. Zatiaľ mi z Tvojich slov vychádzajú dosť povrchné i keď pochopiteľné dôvody.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby AlexJR » Sunday, 29. June 2008, 07:50

Image

moje duvody jsou pro me velmi dulezite - pro druheho to muze byt strata casu.

Spousta autoru tvrdi, ze AC je spise jen otazka najit ten spravny "postup" jak zklidit telo a dal uz asi vite... Pry po prvnim AC (ktere je nejtezsi) jsou ostatni pohodicka. Nikdo Vas jeste nezadal o to, aby jste ho skrze Vase astralni telo "vytrhl" z tela ... je to trochu nasilne vyvolani AC ale jak clovek pozna tak preci musi strach ze smrti naprosto opadnout a dalsi vystupy uz budou mnohem snazsi - nemyslite?
AlexJR

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 29. June 2008, 08:14

Ako som Ti už písal, keby to bola vec len techniky, bol by si dávno z tela von a tisíce iných "nadšencov" tiež. Našťastie to také jednoduché nie je. A propos, dôvody. Mne je úplne jedno aké dôvody máš, ak však nebudú dostatočne validné, mimo telo Ťa jednoducho nepustí.

Áno, veľa ľudí ma žiadalo o to, aby som ich vytiahol z tela, no nie som blázon, aby som si koledoval o prúser. Bariéry, ktoré Ti bránia opustiť telo nie sú len tak pre srandu králikov, majú svoj význam a sú "testom" pripravenosti jednotlivca na AC. Ja tieto bariéry rešpektujem, môžem iným poskytnúť nástroje ako ich prekonať, no nasilu nič nerobím.

Dočasne zamykám túto tému, aby si si prečítal fórum. Nechce sa mi donekonečna odpovedať na to isté.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 07:31

Milý WW6, prepáč, ale nemám sily, ani čas čítať tebou odporučené témy, ale prosím, dovoľ mi napísať tento odkaz AlexoviJR, ĎakujemJ

Drahý AlexJR

(vynímajúc samotného WW6, ktorého si vážim a mám veeeeeľmi rada a rešpektujem ako „experta“ na OBE (po československy MTZ), pretože jeho tu máme verejne na to, aby nám pomáhal a radil a napriek tomu sám seba by si nikdy (podľa mňa) nedovolil nazvať „expertom“)

Takže:

Skutočný „expert“ v oblasti OBE (a samozrejme, že neexistuje "expert" len na túto špecifickú oblasť) by sám seba nikdy nenazval „expertom“ ani verejne, ani vnútorne by ho to ani nenapadlo, a nepoužil by na seba ani podobné označenie.

Ale ten, (hovorme mu kľudne trebárs) expert, ani sa nemusí nejak veľmi „prehrabávať“ v tvojom energo-informačnom systéme alebo sa vypytovať tvojho „anjela strážneho“, prečo sa ti nedarí zažiť OBE, pretože z tvojich slov je aj pre neexpertov jasné, že, ako ti napísal ten najpovolanejší a najskúsenejší z tohto fóra, WW6, jednoducho a naozaj nie si pripravený na takéto veci.

Drahý AlexJR, tu je tvoje vlastné sebahodnotenie:
Nejak nemam moc stesti v zivote - jsem nepohledny, neuspesny ve sportu, momentalne bez prace ale i presto jsem uvnitr stastny ze jsem poznal astralni projekci - zatim tedy jen teoreticky ... ale mentalni techniky, relaxace me naplnuje klidem a az to jednou dokazu tak si budu moc rist "jo hochu dokazals to" ...

Ach, drahý Alex JR, keby si bol skutočne vnútorne šťastný, budeš sa vidieť ako krásna, dokonalá bytosť, ktorá má neuveriteľné šťastie už len v tom, že jej bolo dovolené tu byť a riešiť čokoľvek vo svojom živote. :-)

Takže moja rada, ako neexperta na OBE:
Zmeň vzťah k sebe a ku všetkému, čo si prežil a prežívaš.
Študuj vo voľnom čase čo len chceš.
Aj ľudia, ktorí nešportujú sú právoplatní obyvatelia tejto planéty ;-)
.... A chlape, VER MI, nemusíš si nič dokazovať Image

A vlastne nič sa nedeje, len si to zobral zo zlého konca....Jale to sme urobili skoro všetci, keď sme boli na začiatku hľadania, ako si teraz tyJ
Na začiatku skoro u každého hľadajúceho je zvedavosť o túžba dokázať všetky tie zázračné „kúsky“....J
Tak skúšaj..... a čím viac a poctivejšie budeš skúšať, tým rýchlejšie prídeš na to, že sú Tu oveľa dôležitejšie veci, ktorým treba venovať čas a energiu a pre iný dôvod....... no a potom, to ostatné skutočne pre teba dôležité príde aj samé, bez toho, aby si si to pýtal, ak to máš v tomto živote zažiťJ

Fuj, no to, čo som tu vyplodila je až nechutné klišé, ale dá sa ti to ináč napísať, keď si nepochopil tie dobre mienené a láskavé slová a hlavne ponúknutú pomoc WW6?

S láskou, a veľkýmpochopením Image
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby AlexJR » Wednesday, 02. July 2008, 08:26

Image

Draha exlibris,

z tveho psani mam pocit ze vnimas astralni projekci (a podobne zazracne "kousky") jako neco neduleziteho pro zivot. V mem zivote ale zas tak nedulezity neni. Mozna od toho ocekavam az moc, ale jsem rad ze se o to snazim. Mam kamarada ktery dokatal astralne vycestovat na prvni pokus, ale zapomel na to protoze to pro nej nema vyznam. Patrne ani pro tebe ne ALE to neznamena ze by to byla chyba... Pro me to smysl ma tak me prosim neodrazuj od meho cile. Treba az toho jednou dosahnu poznam ze to pro me nema vyznam a pujdu dal ve svem zivote.

Urcite jsi cetla cele tema. Pisu zde, ze se mi nedari astralni projekce a hledam pricinu na ktere bych mohl zapracovat. Odpoved znaji moji ochranci a hledam nekoho kdo by se na ne dokazal napojit a zeptat se jich. Neni v tom nic nadprirozeneho. Nechci tim nijak preskakovat vyvoj ve svem zivote. Koukni na Channeling, Reiki a podobne. Z ceho pak soudis ze jsem nepripraveny? Ze hledam ten spravny smer? To mi prosim vysvetli.

To ze mi zadny ze zkusenych astralnich cestovatelu na tomto foru nechce pomoci je ciste jeho vec. Myslel jsem ze to neni problem pro nekoho kdo ma potrebu pomahat druhym a tech par minutek venovat me a navest me na spravnou cestu.

K tomu memu sebehodnoceni. Mam si snad nalhavat ze jsem krasny, bohaty a uspesny? To co jsem vyjmenovat jsou materialisticke "body" na kterych v tomto svete velmi zalezi. Mas li jedno z nich tak jses uspesna, lide ti zavidi a padaji k noham. Tou vetou jsem chtel naznacit ze je mi to na druhou stranu jedno - astralni projekce (a zamer Image ) me drzi tam kde jsem.

V tema Zámer, ktere vzniklo nedavno na tomto foru popisuji moje snazeni proc tolik usiluji o AC. Neumim se radovat ze sveho zivota kdyz vidim jak svet trpi a umira. Jsou totiz lide kteri nemaji tu moznost se videt jako krasna, dokonala bytost ktera ma to stesti ze je clovekem zde na zemi. Mozna je muj pohled az moc pesimisticky, ale lhostejnosti stesti nedosahnu.

...

Rady WW6 maji svoji vahu. Prisel jsem na to co je zamer a urcite mi to procistilo hlavu. Jsem take ale trochu zklamany ze nedokazal pochopit muj zamer proc hledam zkuseneho astralniho cestovatele. Snad jsem ti to dostatecne vysvetli a byl pochopen v tom pravem smyslu.

Image
AlexJR

Next

Return to Astrálne cestovanie