Najde se zkušený astrální cestovatel?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Najde se zkušený astrální cestovatel?

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 11:09

GigiViera wrote:stačí povestná slepá škvrna, nemusí to byť hneď choroba. proste ti niečo bráni uvedomiť si že to je inak. že máš asi súčiastky na guľomet a nie na šijací stroj, aj keď ti v práci tvrdia niečo iné. tie slepé škvrny máme všetci.

No o slepej skvrne vela neviem,teoreticky som ani nepocula Image

a prakticky, ze sa sem tam zatiahne... a nie nie ti dojst tak to poznam Image,

hlavne sa to stava vtedy, ked sa neuveritelne ale neuvritelne snazim o to aby mi to konecne doplo Image
/co moze byt aj tento pripad/
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 11:23

jj, dievčatá, Image ako som presne o tomto napísala v inej téme, AlexJR jednoducho funguje na inej vlnovej dĺžke, a je úplne skvelé a taký malý zázrak, že vôbec dokázal v tom jeho rozsahu, zachytiť túto stránku bez ohľadu na to, čo z nej v tejto chvíli dokáže spracovať......
nevyvyšujem sa, len konštatujem: nie sme lepší, sme len iní ImageImageImageImage

hi, predvčerom som si po dlhom čase pozrela Kusturicov Amazona´s Dream:
- Je lepšie mať obidve oči na jednej strane? (otázka vnuka eskimáka o rybe Platese ).
- Nezáleží na tom, čo je lepšie. Je to iné. (odpoveď starkého eskimáka)

je skvelé, že sa sem vôbec dostal, už len to je preňho supiš, však jemu to raz "zapne" ....jedného dňa...... a vôbec nie je rozhodujúce, či my budeme pri tom...... držme mu palce na jeho ceste Image

k.rv., som to ja dnes nejaká klišéovitá....... Image už fakt idem radšej pracovať......

HOWGHImage
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 11:34

AlexJR wrote: fiohattu, vypis mi zde co mi ostatni psali co mam robit. Slovo jako ze nejsem pripraveny neberu. Nechapes ze bych moc rad sve chyby napravil. Jenze neznam svoje chyby. Sve chyby hledam - to jsem tak spatny ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage .... Cekam na ty rady ktere me maji smerovat na spravnou cestu. ...

A este mi neda jeden odkazik pre teba:

Myslim, ze to mozes brat od anjelov, ochrancov, odo mna a myslim, ze aj od inych...

Vypni komp, chod von za kamaratmi, chod do prirody na vylet alebo len tak na prechadzku. Chcel si ist do zahranicia... chod... rob cokolvek ale hlavne ŽI...
Zabudni na astral, na duchovno, na cely svet... mysli len na seba a na svoj zivot, ktory zijes... a bud stastny Image
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby AlexJR » Wednesday, 02. July 2008, 12:05

Kolik z Vas je "zkusenych astralnich cestovatelu" ze si troufate tvrdit ze mam poruchu osobnosti, cernou skvrnu ve svem vyvoji? Podle me by si nikdo rozumny, ktery ma uctu k druhym nedovolil neco takoveho rikat aniz by sam vedel skutecnou pravdu. Navic copak krize duchovniho vyvoje nejsou nutnou soucasti pokroku? Uvedomujete si ze nemam v umyslu uposustet od moji snahy mit astralni zazitek? Na co mi jsou moudra jako ze cesta dlouha tisic mil zacina prvnim krokem? To jsou ty rady? Byl se nekdo z Vas - zkusenych astralnich cestovatelu - zeptat mych ochrancu (tak jak jsem zadal prvne)???? Pokud ne tak jakym pravem me tady urazite ze jsem pro to spatny - nepripraveny a ze neposloucham co rikate? Byl si nekdo z Vas overit to co rikam?

fiohattu: Vypni komp, chod von za kamaratmi, chod do prirody na vylet alebo len tak na prechadzku. Chcel si ist do zahranicia... chod... rob cokolvek ale hlavne ŽI...
Zabudni na astral, na duchovno, na cely svet... mysli len na seba a na svoj zivot, ktory zijes... a bud stastny
//
kazdy mame chyby ... preto sme tu aby sme na nich pracovali, ucili sa... sami... v priebehu zivota stretavame ludi, prezivame zazitky,skusenosti , ktore
nas ucia o nasich chybach ale nikdy nie tak, ze nam to niekto da na papieri ako rady alebo poucenia...
//
A navod na spravnu cestu? Ten mas v sebe... tak ho tam poriadne hladaj

-- nepsala jsi mi nahodou ze pracovat se da i na dalku? Pises ze znas Reiki a podobne a nakonec ze ucit se mame sami? Ty mi sama pises jednu vec a pak pred ostatnimi druhou abys nevypadala ze nahodou jsi semnou? Mam to tak chapat? Rekni mi (a domluv se nejdrive s kamarady na tomto foru) proc bych se nemel nechat vest od svych ochrancu? Nepsal nahodou WW6 v Samanskej putovani ze ucitele mame u sebe? Neni to to same akorat pojato jinak z jine kultury? Nestoji si vsechny Vase narazky proti sobe???

GigiViera mi tady pise o kulometech ... a pak ze tomu nerozumim. Rozumis ty vubec me?
AlexJR

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 12:31

AlexJR wrote:Kolik z Vas je "zkusenych astralnich cestovatelu" ze si troufate tvrdit ze mam poruchu osobnosti, cernou skvrnu ve svem vyvoji? Podle me by si nikdo rozumny, ktery ma uctu k druhym nedovolil neco takoveho rikat aniz by sam vedel skutecnou pravdu. Navic copak krize duchovniho vyvoje nejsou nutnou soucasti pokroku? Uvedomujete si ze nemam v umyslu uposustet od moji snahy mit astralni zazitek? Na co mi jsou moudra jako ze cesta dlouha tisic mil zacina prvnim krokem? To jsou ty rady? Byl se nekdo z Vas - zkusenych astralnich cestovatelu - zeptat mych ochrancu (tak jak jsem zadal prvne)???? Pokud ne tak jakym pravem me tady urazite ze jsem pro to spatny - nepripraveny a ze neposloucham co rikate? Byl si nekdo z Vas overit to co rikam?

Nikto si netrufa tvrdit o tebe nic... to boli skonstatovania alebo hladanie si vysvetlenia preco necitas a nerozumies...
Preco si myslis, ze sa mame ist pytat? Ja som mala pre teba odkaz, ktory mi prisiel mimovolne bez akej kolvek snahy o ich kontaktovanie.
Myslienka a nutkanie aby som ti napisala prave tie slova...

AlexJR wrote:-- nepsala jsi mi nahodou ze pracovat se da i na dalku? Pises ze znas Reiki a podobne a nakonec ze ucit se mame sami?

Toto su dve rozdielne veci... ano dokazem pracovat na dialku a nepotrebujem toho cloveka osobne poznat. Reiki nepoznam a ucit sa mame
sami... /alebo ja sa ucim sama/ cakas, ze co sa stane? Stretnes cloveka a ten ta bude ucit? takto dychaj, takto mysli, toto rob?
Takym ucitelom si musis byt ty sam...

AlexJR wrote: Ty mi sama pises jednu vec a pak pred ostatnimi druhou abys nevypadala ze nahodou jsi semnou?

Ja som s tebou aj proti tebe Image a nepisal si nahodou, ze si das od tohto vsetkeho pauzu a potom sa uvidi?

AlexJR wrote: Mam to tak chapat? Rekni mi (a domluv se nejdrive s kamarady na tomto foru) proc bych se nemel nechat vest od svych ochrancu? Nepsal nahodou WW6 v Samanskej putovani ze ucitele mame u sebe? Neni to to same akorat pojato jinak z jine kultury? Nestoji si vsechny Vase narazky proti sobe???

Nechaj sa vies svojimi ochrancami, do toho nikoho nic, ale hlavne im VER a NEKONTROLUJ ich ci ta vedu spravne. Tymto myslim to vsetko vlastne
zacalo.Nechaj sa vies a pocuvaj ich a nepytaj sa kto sa na nich napoji aby si ich kontroloval ci ta vedu spravne.

Vies niekde je problem, dost velky problem, ktory ani ty sam nevies definovat. mozno sa skryva za nepristupnostou AC aby si
bol upozorneny, ze nejdes spravnym smerom...

Vies mozes sa hadat, mozes pisat, mozes cokolvek ale kym nezmenis svoj postoj k tejto veci do AP sa nedostanes
ani keby si sa neviem co... lebo ty vlastne asi ani nechces...

Otazka na zaver: Vies napisat par vetami co ti vobec toto par dnove diskutovanie dalo? Co si si z toho pre seba zobral?
Last edited by fiohattu on Wednesday, 02. July 2008, 12:48, edited 1 time in total.
fiohattu

Postby Linda » Wednesday, 02. July 2008, 12:38

čítam, čítam pozorne celý vývoj tejto debaty a občas si len hlavou pokrútim.
nejdem dávať žiadne rady, ale napíšem svoje zážitky.

mala som určité zdravotné problémy. boli veľmi divného charakteru.
lekári definovali ako pôvodcu stres a depresie. hm Image
o.k. zobrala som to. tie problémy sa ťahali nejaké štyri roky dozadu.

ale

zhruba pred dvomi rokmi som mala veľmi zaujímavý zážitok. pre mňa skôr strašidelný.
nejdem tu popisovať presne, čo to bolo, ale po konzultácii s jednou múdrou osobou
mi bolo povedané, že to bol spontánny zážitok z astrálnej sféry. dostala som zopár
rád a snažila som sa ich držať a čuduj sa svet, tie zážitky pokračovali, ale už v inom "tóne".
už to boli krásne zážitky. ale stále to bolo spontánne, ja sama som to nijako nevedela ovplyvniť.

na jeseň v minulom roku sa udialo niečo, pri čom som pochopila, z čoho pramenia tie moje
zdravotné problémy. nevravím, že som príčiny vyriešila, ale dá sa povedať, že som sa naučila
brániť a tie zdravotné problémy akosi vymizli. keď som si plne uvedomila, čo sa deje okolo
mňa, tak som bola v astrále posledný krát. doslova som cítila, že "niečo" sa so mnou lúči.

čiže, ja som to pochopila tak, že som sa tam dostala preto, že mi malo byť niečo ukázané.
že som mala niečo pochopiť. pochopila som a tým to končí.

ja sama som sa nikdy nesnažila o AC a myslím, že sa už ani nebudem.
aj ked tie pocity tam boli skutočne nádherné.

ale...staré príslovie (a Jožo Pročko) hovorí: Nikdy nehovor nikdy.
takže to nechávam otvorené.

čo som týmto chcela povedať? sama neviem. snáď len to, že keď to má prísť, tak to príde Image
Priťahujete to, na čo väčšinou myslíte, bez ohľadu na to, či ste
si týchto myšlienok vedomí, alebo nie. Tam leží pes zakopaný.
Linda
VIP
VIP

Blog: View Blog (8)

Postby AlexJR » Wednesday, 02. July 2008, 12:47

fiohattu: prvni casti jsem nerozumel jak ji myslis. Ve druhe casti se schovavas za to ze hledam nekoho kdo me bude ucit dychat nebo co? Safra uz jedna kolikrat to mam opakovat - hledam svoje chyby. Doufal jsem ze tady najdu nekoho kdo by mi mohl pomoci - stacilo by jen kontaktovat moje ochrance napriklad a zeptat se jich. Co to ma spolesne s tim ze se nechci ucit sam? Zamysli se nad tim nez mi napises dalsi nesmysl. K posledni casti, na foru padly vety ze kyvadlo je nestoprocentni. Nevis od koho chodi odpovedi. Jak si mam byt jisty? A ty mi nakonec napises at jim verim ... Chtel jsem kontrolu. Co je na tom tak tezko pochopitelne?

Linda, myslis ze kdyz se nebudes snazit ze to samo prijde? Me to moc neprijde. Prece kdyz se o neco nebudu snazit jak to pak mohu mit? Ono nechat necemu volny prubeh je jedna vec ale pustit neco uplne k vode to asi moc nepomuze.
AlexJR

Postby Linda » Wednesday, 02. July 2008, 12:59

nie, nepochopil si, ale nevadí. viac to rozoberať nebudem Image
Priťahujete to, na čo väčšinou myslíte, bez ohľadu na to, či ste
si týchto myšlienok vedomí, alebo nie. Tam leží pes zakopaný.
Linda
VIP
VIP

Blog: View Blog (8)

Postby RedHawk » Wednesday, 02. July 2008, 13:28

AlexJR wrote:
1.) Podle me by si nikdo rozumny, ktery ma uctu k druhym nedovolil neco takoveho rikat aniz by sam vedel skutecnou pravdu. Navic copak krize duchovniho vyvoje nejsou nutnou soucasti pokroku?
2.) Uvedomujete si ze nemam v umyslu uposustet od moji snahy mit astralni zazitek?
3.)Na co mi jsou moudra jako ze cesta dlouha tisic mil zacina prvnim krokem?

1.)
AKU MAS UCTU TY K OSTATNYM ? chcel si radu alebo si si uz davno odpoved vybral:)
Keby som bol admin uz tu mas konto davno zrusene a tvoje prispevky dam ako vzor tvrdohlavosti a skostnatelosti.
Nevies kto sme. nepoznas nasu pracu a sudis.

Kolkým ľuďom si pomohol?

Ty sam nie nejaky tvoji anjeli (popripade hlasy v tvojej hlave)?
2.)
To je tvoja vec co chces, tymto sposobom vsak AC nedosuahnes
3.)
Keby si rozmysal prides na to ze to co ti tu pisali ostatny som obsiahol tou vetou.
Chces nieco co by sa dalo prirovnat k poslaniu 3 dietata na vysoku skolu.
Last edited by RedHawk on Wednesday, 02. July 2008, 13:29, edited 1 time in total.
RedHawk
VIP
VIP

Postby GigiViera » Wednesday, 02. July 2008, 13:28

AlexJR wrote:Kolik z Vas je "zkusenych astralnich cestovatelu" ze si troufate tvrdit ze mam poruchu osobnosti, cernou skvrnu ve svem vyvoji? Podle me by si nikdo rozumny, ktery ma uctu k druhym nedovolil neco takoveho rikat aniz by sam vedel skutecnou pravdu. Navic copak krize duchovniho vyvoje nejsou nutnou soucasti pokroku? Uvedomujete si ze nemam v umyslu uposustet od moji snahy mit astralni zazitek? Na co mi jsou moudra jako ze cesta dlouha tisic mil zacina prvnim krokem? To jsou ty rady? Byl se nekdo z Vas - zkusenych astralnich cestovatelu - zeptat mych ochrancu (tak jak jsem zadal prvne)???? Pokud ne tak jakym pravem me tady urazite ze jsem pro to spatny - nepripraveny a ze neposloucham co rikate? Byl si nekdo z Vas overit to co rikam?

Alex, písala som o slepej škvrne, nie o čiernej. Slepá škvrna je úplne normálna vec, má ju každý na sietnici a nie sú na nej žiadne svetlocitlivé bunky, preto obrza, ktorý na ňu dopadne, nevidíme. V prenesenom slova zmysle sa používa aj vtedy, keď človek nie je schopný vidieť- nahlaidnuť- nejakú vec o sebe, ktorú všetci ostatní vidia. Stáva sa to preto, lebo v tom mieste v psychike máme nejaký problém, proste toho nie sme si vedomí. Nie je na tom nič urážlivé. Práveže som tým chcela zmierniť Fiohattino konštatovanie, že môž ísť aj o poruchu osobnostnú, ktorú tiež má veľa ľudí, ale nechcela by som takýmito diagnózami operovať pokiaľ to nie je nutné. Ale iste aj Ty poznáš ľudí, ktorí tak fungujú ako to ona popísala - že vidia len svoj spôsob vnímania, neprijímajú veci, ktoré im hovorí okolie.

"skúsených strálnych cestovateľov" si tu hľadal Ty, aj si to TY tak nazval. Ako Ti už napísala exlibris, nikto z nás by sa takto neoznačil. Je mi ľúto, že ťa to urazilo, ale fakt, že si nepripravený, nie je urážka, a ak nie si na tú informáciu pripravený, tak určite to je pravda.

Uvedom si jednu vec, a teraz to z Teba vyšlo krásne a na plnú hubu, ako sa hovorí u nás. TY si niečo zadal? a máš pocit, že by tu niekto mal podľa toho skákať? prečo by som mala robiť niečo, čo si zadá nejaký cudzí človek na moje fórum???? lebo TY chceš? A ako sa podľa teba dostanem k Tvojim ochrancom? že prosím vás nepoznáte nejakého alexa JR čo má taký nick? Myslíš, že Ti ww6 písal zbytočne, že na to treba OSOBNÝ kontakt? Na diaľku minimálne potrebujem presné meno, adresu kde sa nachádzaš a dátum narodenia. Ale to robím len v krajnom prípade, keď treba ratovať niekoho v nemocnici kto umiera alebo mal nehodu. To ako iné nemáme na starosti len behať do astrálu lebo si to mladý pán ZADAL???? máš ty teda guráž, chlape!

Alex JR wrote: Rekni mi (a domluv se nejdrive s kamarady na tomto foru) proc bych se nemel nechat vest od svych ochrancu? Nepsal nahodou WW6 v Samanskej putovani ze ucitele mame u sebe? Neni to to same akorat pojato jinak z jine kultury? Nestoji si vsechny Vase narazky proti sobe???

GigiViera mi tady pise o kulometech ... a pak ze tomu nerozumim. Rozumis ty vubec me?

Prepáč, myslela som si, že rozmýšľať v analógiách nie je pre bežného človeka problém. Ak je, tak prepáč.
Učiteľa síce máme u seba, ale musíme sa naučiť spôsob ako ho kontaktovať. Kyvadlo to nie je. A ak si predstavuješ, že učiteľ či ochrancovia fungujú na Tvoje ZADANIE, tak si to rýchlo vyhoď z hlavy a radšej nechaj celý astrál na pokoji. MYslím, že si rozumieme, žiadne narážky nestoja proti sebe, a a TY nám len rozumieť nechceš, lebo nehovoríme to, čo by si rád počul.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby AlexJR » Wednesday, 02. July 2008, 14:04

WW6, to nam ctes soukrome zpravy? - dobre vedet. Alebo jsi se ji ptal? Pokud ne tak se ji prosim zeptej ano? A upresni mi co jsem zverejnil z nasich soukromych zprav. Pokud myslis slovo ze jsme se bavili o tom ze se da pracovat na dalku tak tvuj prispevek beru jen jako snahu si taky "bouchnout".

RedHawk, ty si vazne nevidis do pusy. Prcti si prvni vec kterou jsi mi napsal a pak mi pis ze nevim kdo jste a co umite. Navic tys mi dal radu - ja ti dam taky jednu: nesud lidi ktere neznas a zvlast se neptej na otazky typu "kolika lidem si pomohl?" A vis proc? Jestli ne tak bys sis to mel hodne rychle promyslet. Muz zivot neznas a vis kulove o tom jaky mam umysli.

Gigiviera, vysvetli mi co je na tom kdyz reknu zkuseny astralni cestovatel ... normalne mi to vysvetli. Rikas ze by ses tak nenazvala? Pokud to tak citis tak prosim. Nebo te to urazi to slovo "zkuseny"? Vysvetli mi to lidsky prosim? Tvoje forum? Mam poprosit abych sem mohl neco zadat? Vis slovo "zadat" v cestine znamena ze jsem sem vlozil. Asi sis to zamenila s necim jinym, protoze normalniho cloveka by to urcite neurazilo. Popripade si tam dopln "ž"! A abych se neopakoval, procti si opet zacatek - ujizdis od pointy. Jestli ti to prijde moc, kontakt s vyssim ja druhe osoby, tak nereaguj.

Od ted koncim s reakcemi na podobne poznamky na moji osobu. Chces li se o necem bavit, muzeme jako lidi. Jestli nekoho urazi ze jsem zde zadal (pri GigiViera "žádal") o pomoc tak at me ignoruje. Rad bych to dokazal pro svoje duvody. Pokud ti ty duvody prijdou scestne, ignoruj me.
AlexJR

Postby RedHawk » Wednesday, 02. July 2008, 14:33

Pokial spravne citam chces AC lebo chces.

To je fuk, odmietam sa uz k tejto teme vyjadrit.

Pokial chces pokracovat v takejto debate aku tu vedies asi si netrafil forum
RedHawk
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. July 2008, 14:47

Tému zamykám, diskusia sa nevyvíja, ale točí sa dokola. Väčšina podstatných vecí tu už bola aj tak vypovedaná.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 04. March 2009, 10:29

Drobná aktualizácia:

Odporúčam na prečítanie túto diskusiu Naučí mě někdo astrální projekci? na serveri 3.oko. Po pár stránkach má človek pocit, akoby zastal v čase.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Previous

Return to Astrálne cestovanie