Najde se zkušený astrální cestovatel?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Najde se zkušený astrální cestovatel?

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 08:42

ImageImageImage no dá sa nemilovať tohto chlapa???!!!???? ImageImageImage

človeče, dokázal si nemožné: kvôli tebe som prestala pracovať, a prečítla som si všetky CELÉ stránky tém, ktoré sa tu krútia okolo teba!!!!!!!

PROSÍM ŤA urob jedno: prečítaj si ich ešte raz aj ty, komplet celé...... a otvor si tie tvoje očiská a iné, aby si videl, ako ti tu všetci pomáhajú, len ty to nechceš vidieť..... Image ...alebo nedokážeš vidieť.....

no, ale už musím ísť pracovať, dopíšem neskôr.......
Veľké Dielo je konané, aj keď ešte spíme.
exlibris

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 08:45

AlexJR wrote:

Urcite jsi cetla cele tema. Pisu zde, ze se mi nedari astralni projekce a hledam pricinu na ktere bych mohl zapracovat. Odpoved znaji moji ochranci a hledam nekoho kdo by se na ne dokazal napojit a zeptat se jich. Neni v tom nic nadprirozeneho. Nechci tim nijak preskakovat vyvoj ve svem zivote. Koukni na Channeling, Reiki a podobne. Z ceho pak soudis ze jsem nepripraveny? Ze hledam ten spravny smer? To mi prosim vysvetli.

Myslim, ze ti tu uz dost ludi poradilo co mas robit, aj odkaz si mal od svojich ochrancov, ale stale sa ti to zda byt malo....
Keby si bol pripraveny tak si precitas co sa tu pise a zariadis sa podla toho

AlexJR wrote:To ze mi zadny ze zkusenych astralnich cestovatelu na tomto foru nechce pomoci je ciste jeho vec. Myslel jsem ze to neni problem pro nekoho kdo ma potrebu pomahat druhym a tech par minutek venovat me a navest me na spravnou cestu.

Tu tolko zkusenych cestovatelov ti radi a pomaha ti... a snazia sa ta naviest na spravnu cestu ale ty to stale nevidis Image

AlexJR wrote:K tomu memu sebehodnoceni. Mam si snad nalhavat ze jsem krasny, bohaty a uspesny? To co jsem vyjmenovat jsou materialisticke "body" na kterych v tomto svete velmi zalezi. Mas li jedno z nich tak jses uspesna, lide ti zavidi a padaji k noham. Tou vetou jsem chtel naznacit ze je mi to na druhou stranu jedno - astralni projekce (a zamer Image ) me drzi tam kde jsem.

Je krasne mat zivotny sen a ciel ale AP ? to snad nemyslis vazne...

AlexJR wrote:V tema Zámer, ktere vzniklo nedavno na tomto foru popisuji moje snazeni proc tolik usiluji o AC. Neumim se radovat ze sveho zivota kdyz vidim jak svet trpi a umira. Jsou totiz lide kteri nemaji tu moznost se videt jako krasna, dokonala bytost ktera ma to stesti ze je clovekem zde na zemi. Mozna je muj pohled az moc pesimisticky, ale lhostejnosti stesti nedosahnu.

Ako ty chces pomahat druhym ludom, ked sam nie si v poriadku? A ty tiez patris medzi tych ludi, ktory nemaju moznost sa vidiet ako krasna
a dokonala bytost.... na tomto musis pracovat
Nepotrebujes k tomu nic, ziadnu hmotu nic iba najst sam seba, ale v tomto bludnom kruhu v ktorom sa ty
nachadzas je tazke ta dostat von... skutocne potrebujes niekoho kto by ti s tym pomohol...
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby RedHawk » Wednesday, 02. July 2008, 08:54

Alex,
Astralne cestovanie je nepodstatne.

"To ze mi zadny ze zkusenychastralnich cestovatelu na tomto foru nechce pomoci je ciste jeho vec.Myslel jsem ze to neni problem pro nekoho kdo ma potrebu pomahat druhyma tech par minutek venovat me a navest me na spravnou cestu."

Teraz budem zli.
Nie je to problem ale musis pochopit ze to nejde ako ucit niekoho na biku.
Zacni u seba, mas negativne myslenie, Skus najprv na sebe pracovat a potom pomahat a lietat.

Co tak:
1.) prestat fnukat
2.) prestat obvinovat okolie
3.) neverit vsetkemu co sa pise v knihach
RedHawk
VIP
VIP

Postby divoska » Wednesday, 02. July 2008, 08:55

AlexJR wrote:Image
Draha exlibris,
z tveho psani mam pocit ze vnimas astralni projekci (a podobne zazracne "kousky") jako neco neduleziteho pro zivot.
tak to by si sa divil jak si to tato dama vie uzit. ale nefixuje sa na to tak intenzivne ako ty.

AlexJR wrote:ze se mi nedari astralni projekce a hledam pricinu na ktere bych mohl zapracovat. Odpoved znaji moji ochranci

odkial vies ked sa s nimi nevies spojit?

AlexJR wrote:Nechci tim nijak preskakovat vyvoj ve svem zivote.

sorry, ale presne to robis.

AlexJR wrote:Z ceho pak soudis ze jsem nepripraveny?
z toho ze si celu dobu pleties cestu s cielom

AlexJR wrote:To ze mi zadny ze zkusenych astralnich cestovatelu na tomto foru nechce pomoci je ciste jeho vec. Myslel jsem ze to neni problem pro nekoho kdo ma potrebu pomahat druhym a tech par minutek venovat me a navest me na spravnou cestu.

pochop prosim co sa ti tu kazdy snazi vysvetlit, nikto tu cestu za teba nenajde ani ta na nu nenasmeruje, bud ju raz najdes sam, alebo ju nenajdes. that's it. hra na city a vycitka ako ti ini nepomahaju tento fakt nezmeni.

AlexJR wrote:K tomu memu sebehodnoceni. Mam si snad nalhavat ze jsem krasny, bohaty a uspesny? To co jsem vyjmenovat jsou materialisticke "body" na kterych v tomto svete velmi zalezi. Mas li jedno z nich tak jses uspesna, lide ti zavidi a padaji k noham.

a co ked nema ani jedno? take ta nenapadlo? je to otazka pocitov a vnimania toho ktoreho jednotlivca. a nie materialna. ps. astralnym cestovanim nezbohatnes ani neskrasnies.
Last edited by WhiteWolfSix on Wednesday, 22. December 2010, 12:55, edited 3 times in total.
Reason: Opravená spleť bbcode značiek
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 08:57

Dost malo si bol zly /vies byt aj viac, vsak ano Image/

... myslim, ze potrebuje aj tvrdsie povedat aby sa prebral...
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby AlexJR » Wednesday, 02. July 2008, 09:27

Image

exliblris, otevri ocka Image a napis mi kde jsem znehodnocoval neci rady nebo je bral na lehkou vahu. Nevim jeslti je to cestinou nebo co ale nechapes ani jednu casto z toho co jsem ti napsal.

...

fiohattu, vypis mi zde co mi ostatni psali co mam robit. Slovo jako ze nejsem pripraveny neberu. Nechapes ze bych moc rad sve chyby napravil. Jenze neznam svoje chyby. Sve chyby hledam - to jsem tak spatny ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage .... Cekam na ty rady ktere me maji smerovat na spravnou cestu.

...

RedHawk, promin ale pripadam si jak blb protoze se opakuji uz asi po padesate. Projdi si prvnich par radek na zacatku tohoto tematu a snad se dovtipis.

...

divoska, z textu exlibris jsem pochopil to, ze pro ni AC nic neznamena - kazdy jsme ale jiny. K tem ochrancum - jses-li si jineho nazoru, ze ochranci neznaji moje odpovedi tak tvuj nazor respektuji. Muj nazor znas. Docela by me zajimalo jake zajmy mas ty? Navic mi presneji vysvetli jakym zpusobem chci preskakovat svuj vyvoj kdyz bych chtel znat nazor mych ochrancu co delam spatne. A procti si tema Zámer na tomto foru ktere vzniklo z tohoto tema. Zjistila bys ze svuj cil mam a to ze chci najit svoje chyby prostrednictvim sveho VJ neni chyba. Sama v to neveris a me tvrdis ze to je chyba? Tomu opravdu nerozumim ... A k tvoji posledni pripomince. Asi opravdu ma cestina dal ke slovenctine - absolutne myslne jsi pochopila pointu. Vubec nevim co si tou otazkou mela na mysli. Precti si moje radky jeste jednou ... uz me to prestava bavit.

...
AlexJR

Postby gyalpo » Wednesday, 02. July 2008, 10:01

RedHawk wrote:Alex,

Image Image Super! Aspoň niekto sa našiel! Image

Toto som minule objavil:

Laingova schizoidnost je definována především a hlavně separací pocituJá od těla. Já, dle Lainga, může za určitých podmínek odmítnout vnímathranice těla jako své vlastní hranice. Já a tělo se rozštěpí (protoschizoidnost). Já od té chvíle začne zažívat úžasné stavy (zmapovanémystikou či "transpersonální" psychologií), zažívá především jakésiosvobození od časovosti, ale zároveň začne vyhasínat, neboť se spolu stělem zřekne i klíčového zdroje zkušenosti. Tento proces dle Laingagraduje psychózou, při níž vnitřní realita definitivně přehluší realituvnější a Já se odmítne vnějšku podřizovat, vnějšek se stane realitoujedinou. Vyhasínání Já může vrcholit jeho rozpadem - schizofrenií - batotálním vyhlazením - hebefrenní schizofrenií.

http://blisty.cz/2008/6/19/art41301.html

Dúfam, že to nikto nevezme osobne, je to len jeden pohľad na niektoré veci. Nevravím a nemyslím si, že všetky mystické stavy spadajú do roviny "schizoidnosti", ale u mnohých ľudí k tomu často spejú.
gyalpo

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. July 2008, 10:10

Milý Alex,

dlho mi vŕtala v hlave táto veta, ktorú si predniesol hneď na začiatku Tvojho vstupu na fóre:
AlexJR wrote:psani na ruzna fora se mi leckerat vymstilo vinou zavistivych osob

Stále som premýšlal, čo Ti mohli ľudia závidieť. Dnes som na to konečne prišiel. Všetci Ti závideli to, že Ty presne vieš na čo máš a na čo nemáš, na čo si pripravený a na čo nie si a to, že astrálne cestovať nevieš, nie je Tvoj problém, ale ich problém, problém ich závisti.

Na fórum si prišiel po radu, no Ty vlastne radu nepotrebuješ. A keďže nevyžiadaná rada je zlá rada, radiť Ti ja už ani nebudem. Viackrát som Ti napísal, že Ti želám veľa úspechov a dnes to znovu zopakujem a celkom úprimne. Tu moja pomoc naozaj končí.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. July 2008, 10:11

gyalpo wrote:

gyalpo, kopeš na nesprávnom hrobe.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Wednesday, 02. July 2008, 10:11

AlexJR wrote:RedHawk, promin ale pripadam si jak blb protoze se opakuji uz asi po padesate. Projdi si prvnich par radek na zacatku tohoto tematu a snad se dovtipis.

Prave preto som ti to napisal.

NECHAPES ZAKLADY !!!!!!!!!! AC nie je cielom je pomockou.

Ak zacnes zacat dom stavat od strechy postavis ho?

Aj Cesta dlhá tisíc míľ sa začína Prvým krokom.
RedHawk
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. July 2008, 10:13

exlibris: Ďakujem, že si napísala. Napísala si to krásne a zrozumiteľne.ImageImageImageImageImage
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 10:22

drahá divoška, ľúbim ťa ImageImage a mrzí ma, že sa okolnosti tak zariadili, že som si to s vami posledne nemohla "užiť" ImageImage

AlexJR, tým červeným odstavcom si si to tu ....poviem ti pravdu..... posral, lebo tí ľudkovia, na čele s wéwé6 naozaj ti radili, o106...... Image, a radili preto, lebo chceli, keby nie, tak tu po tebe neštekne ani pes Image

No ale čo už, v prvom rade treba vychádzať z toho, že ty si ten, ktorý nám hlavne ukazuješ, čo všetko si ešte my máme v sebe riešiť, tak HOR´ SA DO PRÁCE NA SEBE, PANSTVO !!!! ImageImageImage

Drahý AlexJR,

len si potvrdil moje slová, ktoré ti tu napísala aj Fiohattu, aj ostatní, potrebuješ pomoc, ako človek. Image

WW6 a Gigiviera sú svojím povolaním psychológovia (dúfam, že som to mohla prezradiť Image )
A keď ti tu WW6 ponúkol osobnú pomoc a vedenie, ponúkol ti v tej chvíli oveľa viac, ako ktorémukoľvek z nás a určite vedel, prečo...... Image a aj prečo zdôrazňoval, že LEN OSOBNE.....

NEMÁME ABSOLÚTNE ŽIADNE PRÁVO POMÁHAŤ NIKOMU, kto nás o to vyslovene nepožiada. (Aj keď, ako povedal jeden chlapík: Keby len toto bol náš jediný hriech, že bez dovolenia liečime druhých (myslel tým zásahy do energo-informačného systému iných bez ich vedomia), mali by sme raj na zemi....)
Ak nás aj požiada, je nevyhnutné poprosiť o odpoveď na otázku, či nám je dovolené pomôcť dotyčnej osôbke.
Koho? Dobrá otázka..... :-)
Odpoveďou o nejakej konkrétnej "postave - bytosti" by som len vyvolala ďalšie polemiky.... Image

1. Ujasni si v hlave, čo vlastne chceš - ak máš peniaze a chceš ich minúť na cestu do zahraničia, miň, ale nefňukaj, že ti už nezostanú peniaze na kurz - urči si priority.

2. Kurz Hemi-sync ti určite môže dať veľa, ale ak sa nezmeníš, sú to pre teba fakt zbytočne vyhodené peniaze a radšej sa choď poriadne ožrať s kamošmi - možno cez delírium tremens zažiješ také zmenené stavy vedomia a úlety, o akých sa nám ani nesnívalo ImageImageImage

3. Ak chceš skutočne pomáhať druhým, nájdi vo vašom meste sociálny ústav, alebo domov dôchodcov a tam pomáhaj nevládnym, alebo postihnutým. O dušu, úprimne, bez nároku na akúkoľvek odmenu a potom tiež zažiješ iné veci, keď budeš domov chodiť vyčerpaný ako 4 kone, ľahneš...... Image

4[SIZE=100]. Čo ti to pomôže, keby ti hneď aj neviem čo napísal WW6, alebo ktokoľvek, čo máš robiť, ako vystúpiť z tela, keď toto je pre každého absolútne špecifické? ha? šiško? veď aj to ti tu už písali....[/SIZE]

5. No a prosím ťa, vezmi si akúkoľvek rozprávku, príbeh, film, vždy sa učiteľ a žiak nájdu, ale nikdy sa tak nestalo cez "korešpondenčný kurz", ale VŽDY to boli LEN a LEN osobné stretnutia a osobná výučba žiaka

[FONT=Arial]Do kelu, ja fakt nedokážem písať krátko...... [SIZE=85]ImageImageImage[/SIZE][/FONT]
exlibris

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 10:32

WhiteWolfSix wrote:exlibris: Ďakujem, že si napísala. Napísala si to krásne a zrozumiteľne.ImageImageImageImageImage

hi ďakujem vĺčik, len pre koho zrozumiteľne, pre koho........ ImageImageImageImageImageImageImage
exlibris

Postby exlibris » Wednesday, 02. July 2008, 10:34

WhiteWolfSix wrote:
gyalpo wrote:

gyalpo, kopeš na nesprávnom hrobe.Image

hahaha ImageImage vy traja králi sa mi páčite a všetci traja máte pravdu........ ImageImageImageImageImageImageImage
exlibris

Postby GigiViera » Wednesday, 02. July 2008, 10:42

Exlibris: na tom už nezáleží....Image
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. July 2008, 10:43

exlibris wrote:
WhiteWolfSix wrote:exlibris: Ďakujem, že si napísala. Napísala si to krásne a zrozumiteľne.ImageImageImageImageImage

hi ďakujem vĺčik, len pre koho zrozumiteľne, pre koho........ ImageImageImageImageImageImageImage

Pre toho, kto používa to, čo nám B-h nadelil. A aby som nebol záhadný, tak menej chápavým prezradím, že mám na mysli rozum, obyčajný sedliacky rozum.Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 10:45

AlexJR wrote:Image

fiohattu, vypis mi zde co mi ostatni psali co mam robit. Slovo jako ze nejsem pripraveny neberu. Nechapes ze bych moc rad sve chyby napravil. Jenze neznam svoje chyby. Sve chyby hledam - to jsem tak spatny ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage .... Cekam na ty rady ktere me maji smerovat na spravnou cestu. ...

Na vypisovanie nemam tolko casu, skus si toto vsetko vytlacit a citat znovu a znovu, mozno sa ti to zle na monitore cita, papier je iny...

kazdy mame chyby ... preto sme tu aby sme na nich pracovali, ucili sa... sami... v priebehu zivota stretavame ludi, prezivame zazitky,skusenosti , ktore
nas ucia o nasich chybach ale nikdy nie tak, ze nam to niekto da na papieri ako rady alebo poucenia...

A navod na spravnu cestu? Ten mas v sebe... tak ho tam poriadne hladaj Image
fiohattu

Postby GigiViera » Wednesday, 02. July 2008, 10:51

On to fakt nevidí, ja sa picnem.
fio, veríš tomu? je to sila, nie? radíš mu, radíš a on tomu vôbec nechňiape že mu radíš. Ja vravím že čakal automat na kávu a hlavne PRESNE VEDEL ĆO MU MÁ Z NEHO VYPADNÚŤ A FURT MU STADE VYPADÁVA NIEČO INÉ...

vieš ako tá babka v Rusku, že doma si chcela zložiť šijací stroj z fabriky a stále jej z toho vychádzal guľomet...
alex, treba pochopiť, že Ti vypadla správna odpoveď, len Ty si presvedčený že by mala byť iná.... a s tým už my tu nič nenarobíme. veľa úspechov pri skladaní šijacieho stroja, bude z neho vždy len guľomet, lebo tá fabriko robí guľomety a ľuďom klame.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby fiohattu » Wednesday, 02. July 2008, 10:58

On to nevidi a ani neuvidi... Image

tu mam pocit, ze je to urcita porucha osobnosti... neviem jej nazov, ale uz som sa s tym stretla... Image

/to vtedy clovek ma svoj svet, svoju pravdu a nic ine neexistuje... /

alebo je tu problem vek ... /??/
fiohattu

Postby GigiViera » Wednesday, 02. July 2008, 11:03

stačí povestná slepá škvrna, nemusí to byť hneď choroba. proste ti niečo bráni uvedomiť si že to je inak. že máš asi súčiastky na guľomet a nie na šijací stroj, aj keď ti v práci tvrdia niečo iné. tie slepé škvrny máme všetci.
Image
GigiViera
VIP
VIP

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie