Mrtvy

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Mrtvy

Postby moni » Monday, 08. August 2011, 13:48

Ahojte, ked sa mi podari dostat do astralu, viem sa stretnut s mrtvymi napriklad, mne zomrel otec ked som mala 6 a viem sa s nim stretnut?
moni

Re: Mrtvy

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. August 2011, 14:26

Ak Tvoj otec prešiel na druhú stranu, pravdepodobne sa s ním nestretneš. Stretnúť ho môžeš, ak ostal uviaznutý tu, alebo ak dostane povolenie prejsť späť. Odporúčam prečítať si tému Skúsenosti s duchmi (tie dobré aj zlé).
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby moni » Monday, 08. August 2011, 14:28

idem precitat no je to pomaly 20 rokov ale netusim kde sa nachadza ale vnutorne sme spojeni teda teraz uz tak nie ale volakedy sme boli...
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. August 2011, 14:32

Možno spočiatku mal povolené byť Ti nablízku a pomáhať Ti, ale ako si dospela, už to nie je potrebné.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby madagaskar » Monday, 08. August 2011, 17:16

bojim sa, ze po takom dlhom case je uz sanca stretnutia miziva, ale za skusku nic nedas, aj ked mam taky nazor, ze mrtvy idu vlastnou cestou a zivy vlastnou a on by sa vasmu stretnutiu aj tak vyhol, a po takom case je uz v uplne inej sfere do ktorej sa podla mna nemas velku sancu dostat *12*
madagaskar

Postby moni » Monday, 08. August 2011, 17:40

:( nevadi uvidim, ked sa mi podari astral tak skusim ci uz ano ci nie v :heart: navzdy ostane
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. August 2011, 18:18

madagaskar wrote:bojim sa, ze po takom dlhom case je uz sanca stretnutia miziva

Toto je nezmysel, pretože tam čas neexistuje, takže je jedno koľko tu rokov prebehlo. Osobne som stretol mŕtvych, ktorí tu uviazli na niekoľko sto rokov.
madagaskar wrote:ale za skusku nic nedas, aj ked mam taky nazor, ze mrtvy idu vlastnou cestou a zivy vlastnou

Toto je dobrý postoj
madagaskar wrote: a on by sa vasmu stretnutiu aj tak vyhol,

Už inde som Ti napísal, že toto nie je vôbec pravidlo.
madagaskar wrote:a po takom case je uz v uplne inej sfere do ktorej sa podla mna nemas velku sancu dostat *12*

Ako som už povedal, čas tam nehrá žiadnu rolu. Ak však mŕtvy prešiel na druhú stranu je stretnutie takmer nemožné.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby madagaskar » Monday, 08. August 2011, 18:58

WhiteWolfSix wrote:
madagaskar wrote:a po takom case je uz v uplne inej sfere do ktorej sa podla mna nemas velku sancu dostat *12*

Ako som už povedal, čas tam nehrá žiadnu rolu. Ak však mŕtvy prešiel na druhú stranu je stretnutie takmer nemožné.

čas tam nemusí hrať rolu, ale iná vec je dostať sa tam, to už chce veľa energie, skúseností a absolútnu koncentráciu, preto som to tak napísal
Last edited by WhiteWolfSix on Monday, 08. August 2011, 19:22, edited 1 time in total.
Reason: Opravené citovanie
madagaskar

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. August 2011, 19:26

madagaskar wrote:čas tam nemusí hrať rolu, ale iná vec je dostať sa tam, to už chce veľa energie, skúseností a absolútnu koncentráciu, preto som to tak napísal

Prepáč, ale písal si o čase nie o energii, skúsenostiach či koncentrácii. :-k
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby madagaskar » Monday, 08. August 2011, 19:54

WhiteWolfSix wrote:
madagaskar wrote:čas tam nemusí hrať rolu, ale iná vec je dostať sa tam, to už chce veľa energie, skúseností a absolútnu koncentráciu, preto som to tak napísal

Prepáč, ale písal si o čase nie o energii, skúsenostiach či koncentrácii. :-k

áno, ale o čase som písal len z toho titulu, že po toľkých rokoch už je vo vyšších sférach kam sa len ťažko dostane. súhlasím, že tam už čas nehraju rolu, ale hraje ju tu, lebo tu ten čas plynie. :smile:
madagaskar

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. August 2011, 20:35

madagaskar wrote:áno, ale o čase som písal len z toho titulu, že po toľkých rokoch už je vo vyšších sférach kam sa len ťažko dostane. súhlasím, že tam už čas nehraju rolu, ale hraje ju tu, lebo tu ten čas plynie. :smile:

Stále si nepochopil základný princíp, že ak niekto neprejde na druhú stranu, tzn. uviazne tu, tak tu môže pretrvávať aj stovky rokov. Preto čas z nášho hľadiska vôbec nehrá rolu. Takže, ak tu monin otec uviazol, kľudne ho môže stretnúť aj po 20 rokoch, chápeš? Netvrdím však, že tu uviazol, len to dávam ako možnosť, ktorá nie je až taká nepravdepodobná, keďže mnoho mŕtvych tu uviaznutých je.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby madagaskar » Monday, 08. August 2011, 21:03

ty hovoríš, že môže uviaznuť v nižších nefyzických sférach, v tomto prípade v prvej sfére nad našou fyzickou teda tou, do ktorej sa dostanem počas AC?
madagaskar

Postby moni » Monday, 08. August 2011, 23:51

hmm inak mna teraz napadla jedna vec, on asi uz je na druhej strane, nakolko v tom veku to bol pre mna sok a mam 4 mladsich surodencov a v onom obdobi moja najmladsia sestra 2 mesiace ,bolo to tazke, a vo chvilach tazkych pre mna som sa mu vzdy zdoverovala zo setkym (po smrti v duchu som mu rozpravala) abol somnou dokonca to povedala aj jedna numerologicka ... raz ale som mala zvlastne zivy sen kedy sme boli spolu na velkej plazi a videla som len jeho piesok more a bozsky klud stal tam v bielom plasti a drzal ma za ruku a rozpraval sa somnou, mala som v tom case aj tazsie obdobie, a vela veci mi vysvetlil a dal im uplne iny pohlad a bolo mi lepsie, ten blazeny pocit ze som s nim a pomohol mi a rozpravali sme sa bol uzasny ale zrazu povedal ze uz musi ist a zrazu sa mi zacal stracat, a odvtedy sa mi s nim uz nesnivalo, a mozno ked tak s5tne kukam ani som uz taka naviazana nebola... mozno to bolo znamenie ze ma opusta lebo to som mala vtedy asi 17.
moni

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. August 2011, 05:05

madagaskar wrote:ty hovoríš, že môže uviaznuť v nižších nefyzických sférach, v tomto prípade v prvej sfére nad našou fyzickou teda tou, do ktorej sa dostanem počas AC?

Presne tak. [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. August 2011, 05:08

moni, je to veľmi pravdepodobné a sedí to s tým, čo som naznačil v tomto svojom príspevku, viď.: astralne-cestovanie/mrtvy-t2077.html#p66379
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie