Moje pokroky

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Moje pokroky

Postby Salamien » Tuesday, 07. September 2010, 18:33

Vopred sa ospravedlňujem, ak som založil túto tému, týka sa však mňa ohľadne AC.....pokiaľ bude vhodné, môžte to presunúť to inej témy. VV puberte som sa o AC zaujímal a pokúsil sa o ňu a márne. Tak som toho nechal a prestal sa zaujímať. Paradoxne neskoršie som zistil, že veľakrát spontánne sa dostávam do stavu tranzu pred spaním večer( občas v noci/ a naopak, paradoxom je, že sa mi to dialo často a raz som spontánne bol i mimo telo v maminej spálni, ibaže to bolo OOBE a nie v astrále....videl som mamu a sestru, a divil sa, prečo ma nepozdravia, veď som práve vstal!( Treba podotknúť, že nikdy ma počas šlofíkov, siesty nebudili a vtedy ešte bývajúc v Malackách, som občas mal siestu v v spálni, kde mala sestra i svoj kút so stolom pre učenie sa do školy a posteľ i rodičia. / Potom mi to začalo dochádzať, otočím sa a moje telo ležiace na boku...čudné bolo to, že ma to nevydesilo. A najzvláštnejšíe bolo, že som sa vrátil tak..že som si nejak zaumienil, že to mi stačilo...a priľahol som k telu...akoby priľnul....každopádne mi potom potvrdili, že boli v izbe, kým som ,,spal". Mohlo to byť tým, že sa mi to stalo, pretože pred šlofíkom som sa o to pokúsil a márne...tak som sa na to vykašlal ale zaspával som s predstavou, že sa to podarí. Neskôr počas štvrtého ročníku na gymnáziu i neskôr som si v noci často uvedomil stav tranzu, aspoň som to zaň pokladal, keď prišli silné vibrácie alebo ako to opísať, sťaby mravenčenie na celom tele, hlavne silné na hlave. Potom som väčšinou robil to, že som iba ,,ruku " vystrčil a mával ňou cez paplón....bolo to zvláštne, no úžasné. Zväčša som však to potláčal, utlmil, pokiaľ som si to neželal....a nakoniec posledné dva roky som zistil, ešte pred dvomi, že sa už dokážem ľahko dostať do stavu tranzu i vedome....ležím na boku, ako zvyknem i spať, hovorím si formulky k sebe ,, ľavá ruka je ťažká" atď, prejdem každú časť tela,, potom sa pozerám do tmy za viečkami a za nejakú dobu si necítim telo....a cítim sa...nejak zvláštne.. silno skoncentrovaný, sústredený..resp. akoby intenzívne vnímam svoje ,,Ja" alebo ako to opísať a potom sa objaví to silné mravenčenie po tele, niekedy to sprevádzal i akoby bzučivý zvuk v hlave .... a nedávno som uvažoval: Deje sa mi to často .... či spontánne alebo že už mi to ide i vedome sa do toho dostať..z dákeho dôvodu? Čo ak to mám využiť? Uvažoval som ale...prečo. Zo zvedavosti určite....nebudem popierať, že je v tom i kúsok zvedavosti, čoby nie, ale už som nie som puberťák, kedy som bol tým niekedy až príliš fascinovaný a stoj čo stoj sa o to snažil a zaise to bolo príčinou môjho neúspechu.
No tento týždeň som sa o to pokúsil niekoľkokrát a pokroky sú tu určite. Teda okrem toho, že..keď sa spontánne dostanem do stavu tranzu resp. vedome, že sa ho nedesím a zvykol som si, tak už i to, že čiastočne sa odvážil oddeliť od tela( nie úplne, konkrétne ,,hornou polovicou, sú tu ešte zábrany, no je zaiste lepšie ísť na to pomaly, než naopak/...chcem sa spoznať i po tejto stránke, čo je to za sféru, ako ju môžem prežívať... a teda skúsenosti...no a ako píšem... podarilo sa mi to zasa niekoľkokrát v noci...za tmy a prečo iba čiastočne? Tá tma, že v noci..je mi zrejme zábranou. Ale možno by to bolo..... keby mi niečo nemiatlo hlavu. Poraďte, prečo je to tak?
Bežne človek fyzickými očami v noci v tme z postele po istej krátkej dobe predsa vidí obrysy predmetov či predmety z tmy, a hlavne ak svieti dajme tomu do okna svit Mesiaca alebo pouličné osvetlenie z diaľky...a teda nemám úplnú tmu. No zmiatlo ma, že keď som sa čiastočne oddelil, tak som dokonca na svietiacich dogitálnych hodinkách nevidel žiaden čas, videl ich iba svietiť a čas nie! Ale nezdalo sa mi, že by to bolo rozmazané a čudné..že naokolo bola úplná tma, žiaden predmet v izbe som nevidel! Nechápem. :smile: :shock: Čo to malo znamenať? :shock:
Nakoľko to pre mňa predstavovalo zábranu, no neodvážil som sa plne oddeliť a ,,priľnul" som k telu opäť......a potom zasa ešte čiastočne von a videl to zasa rovnako, tak som sa rozhodol tam prestať.... :smt024
Čo vy na to? Bol to astrálny priestor v izbe? OOBE to určite nebolo a som si istý, že ani sen.....
Salamien

Return to Astrálne cestovanie