Mimotelesné zážitky (OBE) a astrálne cestovanie (AC)

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby GigiViera » Thursday, 25. January 2007, 14:47

Marshall91 wrote:v kazdom pripade si myslim ze vy ste sa nedostali tam kde ste (k stavu :"ja uz prechod von z tela ani nevnimam" *1* ) len cakanim a tym ze ste to nechali plynut .

Ahoj Marshall91
chcem sa spýtať či si si vôbec prečítal niečo na tomt fóre, lebo myslím, že by si tam odpoved na svoju otázku našiel. ked si dáš námahu si preštudovať staršie témy.

A ešte sa chcem spýtať, či vieš čo znamená Tvoj podpis, zaujímalo by ma, prečo sa orientuješ týmto smerom.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Marshall91 » Thursday, 25. January 2007, 21:04

Gigiviera
viem co znamena moj podpis a jako ja ho tam nemam ze som nejaky idiot satanista allebo tak. ale ak si niekedy pocul rhapsody (of fire) -to je taka skupina hudobna - tak si ho asi spoznal.konkretne je to refren jednej z ich pesniciek a tie pesnicky su vazne dobre a tie texty su take fantasy pacia sa my tym sposobom akym sa mi paci aj kniha pan prstenov-vsetko su to fantasy pribehy.ziadny satanisti.ja som krestan katolik ak ta to zaujima verim v Boha chodim na cirk. gymnazium atd.. :D a orientovat sa tymto smerom by ma nikdy ani nenapadlo.ten podpis som si tam dal len tak ani som nevedel ze co to je *1* .sorry som tu trocha zaciatocnik. ked ti to vazne vadi tak si ho zmenim.

ktore konkretne temy si mam precitat??lebo diskusiu o astralnom cestovani som cital celu a nikto tam nenapisal ze dnes sa mi to po dlhom snazeni konecne podarilo.a je tu toho strasne vela takze newiem co konkretne by som si mal precitat.

a este si myslim ze Zrak1 a WW6 (od ktorych je kazdy 2 prispevok na fore to asi maju trochu viac vrodene *1* .
inac kedy ste mali svoj 1 mimotelovy zazitok??

Marshall91
Thank you for the sun the one that shines on everyone who feels love.Now theres a million years between my fantasies and fears i feel love.
Marshall91

Postby henka » Friday, 26. January 2007, 13:36

vieš čo si pametám? ale to sa mi spojilo, až keď som, myslím zrovna tu, alebo na treťom oku čítala o mimotel. zážitoch. Ako malá, najviac ročná? dva roky? , som sa strašne bála zaspať. museli ma cez tyčky v postieľke držať za ruku :) , lebo vždy keď prišiel spánok, videla som sa ako padám do ničoty do priepasti, len padanie a padanie... :) jeden z možných pocitov pri opúšťaní tela? som sa zľakla a rubla rovno do postieľky nazad. fakt rubla, lebo to bolo ako dopad. silný pocit, trhnutie. Ja mám z takých snov strach, keď sa mi ako dospelej snívalo, že som v sne, silou mocou som sa chcela zobudiť, aj som sa so strachom zobudila, ale boli to vždy veľmi nepríjemné pocity chvenia brnenia a neviemčoho kadečoho :D . ble nepríjemné. keby som nemala strach, asi by to bolo príjemnejšie :) . bála som sa že zomriem a už sa nevrátim. alebo že mi šibne :)
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (9)

Re: Mimotelesné zážitky (OBE) a astrálne cestovanie (AC)

Postby adama » Wednesday, 03. August 2011, 12:54

ahoj?
Je tu niekto kto sa vyzna v AC?
adama

Postby adama » Wednesday, 03. August 2011, 13:08

je to uz 4roky stara tema,narazila som na nu nahodou,nejak sa v tom nevyznam ci este niekto niekedy zareaguje na moje" volanie o pomoc".Precitala som si uz x OOB zazitkov a predsa neviem zaradit tie svoje do ziadnej kategorie.Uz viac ako 7rokov zazivam pocas meditacie alebo modlidby nieco take ako splynutie vedomia do priestoru,nic nevidim ani seba ani okolie len vnimam samu seba ako rozliatu do priestoru v sirke niekolkych metrov cca 10metrov.Moje ja skratka vie ze je vsade a vsetko,viem o svojom tele,ale nie som v nom.niekedy sa "rozlejem" do vysky niekedy do dialky ,raz som zazila aj nekonecno.Uz tolke roky hladam odpoved,tak rada by som sa dostala dalej,myslim tym v duchovnom vyvoji.tak snad este niekto otvori tuto temu.
adama

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 03. August 2011, 13:30

adama wrote:ahoj?
Je tu niekto kto sa vyzna v AC?

Myslím, že áno. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 03. August 2011, 13:36

adama wrote:je to uz 4roky stara tema,narazila som na nu nahodou,nejak sa v tom nevyznam ci este niekto niekedy zareaguje na moje" volanie o pomoc".Precitala som si uz x OOB zazitkov a predsa neviem zaradit tie svoje do ziadnej kategorie.Uz viac ako 7rokov zazivam pocas meditacie alebo modlidby nieco take ako splynutie vedomia do priestoru,nic nevidim ani seba ani okolie len vnimam samu seba ako rozliatu do priestoru v sirke niekolkych metrov cca 10metrov.Moje ja skratka vie ze je vsade a vsetko,viem o svojom tele,ale nie som v nom.niekedy sa "rozlejem" do vysky niekedy do dialky ,raz som zazila aj nekonecno.Uz tolke roky hladam odpoved,tak rada by som sa dostala dalej,myslim tym v duchovnom vyvoji.tak snad este niekto otvori tuto temu.

To, čo popisuješ, označuje Robert Monroe za stav rozšíreného vedomia (tzv. ohnisko 12). *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby adama » Thursday, 04. August 2011, 21:07

dakujem whitewolfsix,etste neviem co stym,ale aspon viem ako sa to vola a kam to patri,fakt dik
adama

Previous

Return to Astrálne cestovanie