Mimotelesné zážitky (OBE) a astrálne cestovanie (AC)

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 27. August 2006, 18:39

Anubis: To teda fakt *8*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby bojovnicka » Sunday, 27. August 2006, 19:47

bojovnicka wrote:[smilie=sm033.gif]
A Patrik, teším sa na Tvoju veštiareň na kokopelli :cheer:

Jéjda áno, ... *4* to fakt bolo spontánne... a neuvedomené... asi táto nenáhodná náhoda dáva vedieť o žriedle lásky, ktorá funguje nezávisle od fór na ktorých fungujeme... láska ...
Z mojej strany naozaj neúmyselné ... a úprimne - žiadna provokácia ...
Neuveriteľné ... samu ma to v tejto chvíli prekvapilo...
svet je miesto, kde môžeš byť
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby denisočka » Sunday, 27. August 2006, 19:56

ZRAK 1 - dakujem,velmi si ma potešil...keď som to dala na sklo,začala som čítať knihu od L.Hayovej a tiež rozhovory z bohom...keďže v našom ,teda mojom okolí nikoho nepoznám,kto by sa tomu "venoval" a večer keď idem spať si vždy poviem...poď poď...pocestijeme mimo tela ... a sranda...za chvílu som stuhnutá a všetko sa opakuje ako kedysi....a :cheer: však nikam necestujem...zatial...chi
" Každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Postby bojovnicka » Sunday, 27. August 2006, 22:34

Anubis wrote:
bojovnicka wrote:[smilie=sm033.gif]
A Patrik, teším sa na Tvoju veštiareň na annwin :cheer:

Jejda, bojovnicka, skús sa opraviť. *40* *40*

Anubis, vďaka za dôveru *48* Ako moderátor máš práva urobiť zmenu, cením si, že si to nechal na mňa.
svet je miesto, kde môžeš byť
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby Zrak1 » Monday, 28. August 2006, 16:23

forceps: [smilie=flora008.gif]
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby denisočka » Tuesday, 17. October 2006, 14:25

hej,už sa mi pred dvoma týž.podarilo vyletieť z tela a lietať po spálni silou mojej mysle....chcela som isť do "manžela" ale radšej som sa vrátila do seba...a potom ešte raz,chcela som isť niekde v čase ale nedarilo sa
" Každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Postby Zrak1 » Tuesday, 17. October 2006, 21:44

forceps: :smt023

PS: držím palčeky v celej tvojej ceste, mám pocit že bude nádherná *18*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Lev » Tuesday, 17. October 2006, 22:07

pekne, aj ja by som chcel vediet, zatial sa nedari
Lev

Postby Lada » Tuesday, 14. November 2006, 11:53

Ahojte,
Dovoľte mi pripojiť sa k vašej debate.
Svoju prvú AC som mala ešte ako dieťa. Stalo sa to cez deň, bola som chorá a tak som nebola v škole. Čakala som na kamarátku, ktorá mi mala priniesť úlohy a zaspala som. Prebudil ma zvonec pri vchod. dverách, počula som ako mama otvára dvere a zobudila som sa. Ako som ležala s rukami na bruchu tak som sa išla posadiť a vtom som si všimla že dvíham svetelné, žlté ruky a moje fyzické zostávajú na mieste. U nás doma sa už vtedy našlo kopec literatúry o tom (nevyrastala som v SR) vďaka ktorej som hneď pochopila o čo kráča. Preblesklo mi hlavou: super, tak „poputujem“ k dverám a nazriem kto prišiel aby som zbytočne nevstavala. Horko-ťažko sa mi podarilo posadiť sa vedľa seba. Pozerala som sa na seba (ale do tvare nie) a dotkla som sa svojho nehybného tela. Ešte teraz mám jasné spomienky na ten pocit dotyku svetra na svojom bruchu....Bála som sa pozrieť si do tvare. Potom sa mi z veľkou námahou podarilo vsať ale ma to veľkou rýchlosťou vtiahlo naspäť.
Po naštudovaní praktickej príručky o AC som sa to skúšala vyvolať cielene ale nepodarilo sa. Vibrácie som vždy pocítila keď som to nechcela, v noci pred spaním a zahnala som ich modlitbou. Bojím sa cestovať v noci, mám presne taký strach o akom sa tu už písalo.

Mám pocit že keď snívam sú to často AC, ale inak to beriem. Je to rozdiel keď ste na neznámom mieste v inom čase ( aj keď ten pocit je rovnaký) ako keď vo vlastnej izbe v reálnom čase sledujete dianie, ktorého sa zúčastňuje vaše fyzické telo.

Na začiatok som sa až príliš rozpísala. Som rada že konečne nemusím nikoho presviedčať a za tie roky som sa naučila nerozprávať o tom otvorene (po nepríjemných skúsenostiach).

Zdravím všetkých cestovateľov a čitateľov
:smt039
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 14. November 2006, 12:05

Ahoj Lada, :cheer:

som rád, že si napísala svoj príbeh s astrálnym cestovaním. Myslím si, že problémy, ktoré si opísala mávajú ľudia, u ktorých sa táto schopnosť spontánne objavila a nemajú živú podporu niekoho skúseného. Dúfam, že Ti toto fórum poskytne dostatočný priestor na zdieľanie vlastných skúseností a na nájdenie potrebnej podpory. [smilie=flora008.gif] [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lada » Tuesday, 14. November 2006, 13:54

WhiteWolfSix wrote:Ahoj Lada, :cheer:

som rád, že si napísala svoj príbeh s astrálnym cestovaním. Myslím si, že problémy, ktoré si opísala mávajú ľudia, u ktorých sa táto schopnosť spontánne objavila a nemajú živú podporu niekoho skúseného. Dúfam, že Ti toto fórum poskytne dostatočný priestor na zdieľanie vlastných skúseností a na nájdenie potrebnej podpory. [smilie=flora008.gif] [smilie=sm033.gif]

Ďakujem.

Myslím si že mňa nastrašil ujo Castaneda s opismi príšer z jeho zážitkov....
Samozrejme že som nemala „podporu niekoho skúseného“, dokonca som ani nikoho nepoznala, kto by mal podobné zážitky, len samé knihy....

Mám aj jednu otázku. Raz, keď po prebudení som sa „nevrátila“ úplne a pokým som o to bojovala počula som rôzne hlasy a farba môjho astrálneho tela (ak sa to tak volá) nebola žiarivo žltá ako pri prvej projekcii ale mala čierne zafarbenie. Čo to môže znamenať?
:-k
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 14. November 2006, 15:41

Lada wrote:Myslím si že mňa nastrašil ujo Castaneda s opismi príšer z jeho zážitkov....
Samozrejme že som nemala „podporu niekoho skúseného“, dokonca som ani nikoho nepoznala, kto by mal podobné zážitky, len samé knihy....

Knihy sú výborný zdroj informácií, no nič viac. Keď chceš na niečom poriadnom pracovať, potrebuješ si nájsť niekoho, kto Ťa bude viesť, pretože do kníh sa vždy vojde len malý zlomok toho, čo potrebuješ pre skutočné vedenie.

Lada wrote:Mám aj jednu otázku. Raz, keď po prebudení som sa „nevrátila“ úplne a pokým som o to bojovala počula som rôzne hlasy a farba môjho astrálneho tela (ak sa to tak volá) nebola žiarivo žltá ako pri prvej projekcii ale mala čierne zafarbenie. Čo to môže znamenať?

Nuž, neodvážim sa na základe týchto pár informácií urobiť nejaký záver, bolo by to odo mňa asi nezodpovedné. Myslím si, že je najdôležitejšie, aby si sa naučila chrániť sa. Potom nebudeš musieť riešiť takéto problémy.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby fazon » Wednesday, 15. November 2006, 09:30

Lada wrote:Mám aj jednu otázku. Raz, keď po prebudení som sa „nevrátila“ úplne a pokým som o to bojovala počula som rôzne hlasy a farba môjho astrálneho tela (ak sa to tak volá) nebola žiarivo žltá ako pri prvej projekcii ale mala čierne zafarbenie. Čo to môže znamenať?

Pripájam sa k WW6. Žiadna nefyzická aktivita by sa nemala robiť bez energetickej, svetelnej očisty a bez prípravy. Okrem toho neexistuje len AC, ale existujú aj meditácie, kde relatívne bezpečne môžeš cestovať a navštíviť rôzne svety nielen astrálnej úrovne. Okrem toho ešte existuje spôsob vnútornej cesty, kedy cez vnútorné energetické telá sa dokážeš skoro okamžite preniesť na požadované miesto a úroveň. Napr. takýmto spôsobom som viackrát navštívil knižnicu na planéte Nakwadah a ich planétu.
fazon

Postby Lada » Wednesday, 15. November 2006, 21:28

Ďakujem za všetky odpovede.
Zaujímalo by ma však s akými nebezpečenstvami sa môžem stretnúť keby sa mi prihodilo spontánne OBE ? Pred čím by som sa to mala chrániť?
:?
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 15. November 2006, 21:42

Lada wrote:Pred čím by som sa to mala chrániť? :?

Aby som zbytočne ľudí nestrašil, radšej hovorím, že je dobré chrániť sa preventívne. Pred čím, no to je rôzne, radšej veľmi nekonkretizujem, viď moja predošlá veta.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 15. November 2006, 22:33

Wlku, nie je to podobné, ako keď si človek má proste preventívne "dávať pozor", keď ide do hôr (resp. neznámeho terénu)? Lebo ak áno, tak potom by som to možno prirovnal k takýmto výletom:

Nemá zmysel vymenúvať všetky možné riziká a nebezpečenstvá. To by človek nejakého záujemcu o turistiku skôr vydesil než by mu pomohol. Ako mu budú postupne rásť skúsenosti, tak mu bude možné dať aj konkrétnešie informácie. Napr. keď sa prvýkrát bude chcieť pustiť do skalnatého (lezeckého) terénu, tak je užitočné naučiť ho istiť sa na skale apod. Ale je zbytočné chudáka začiatočníka desiť tým, že "v horách sú aj skaly a z nich sa dá zletieť."
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 15. November 2006, 23:09

:smt023 Lepšie by som to asi nenapísal. *52*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lada » Saturday, 18. November 2006, 10:20

Ďakujem za odpovede, beriem. Možno je zbytočné rozprávať o všetkých možných nebezpečenstvách ale by bolo rozumné upozorniť : „nechoď na skalu alebo vyhýbaj sa medveďom“. Nie?
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 18. November 2006, 10:33

Tuším máme také príslovie, "Kto sa bojí nech do hory nechodí". Myslím si, že na pohybovanie astrálom (rovnako ako lesom) platí jedno - treba byť opatrný, pretože nikdy nevieme, kedy narazíme na "medveďa". Inak, medveďom sa môžme vyhnúť vtedy, keď vieme, že sú niekde prítomní, no keď to nevieme, ľahko na nich narazíme. V astrále je to oveľa ťažšie, pretože nevieme kde sa kto môže nachádzať. Môžme byť však vo všeobecnosti opatrní.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lada » Sunday, 19. November 2006, 11:34

WhiteWolfSix wrote:Tuším máme také príslovie, "Kto sa bojí nech do hory nechodí".

Rozmýšľala som čo spôsobilo môj strach, keďže prvý krát to bolo v pohode a pritom som mala len 11-12 rokov. Prišla som na to. Mala som potom niekoľko krát len také „posuny“, ako by vychýlenie astrálneho tela z fyzického a to bolo zúfale lebo som sa nemohla pohnúť a ani hlas neposlúchal. To ma asi vydesilo.
AC je úplne iný zážitok ako keď sa niečo odohrá počas spánku. Chcem sa spýtať či je tu niekto, kto sa na cestu vyberie aj priamo výstupom z tela že vedome zanecháva fyzické telo v miestnosti. Keď porovnám stav vedomia pri mojom UBE tak sa vôbec ničím nelíšil od normálneho stavu vedomia.
Last edited by Lada on Sunday, 19. November 2006, 12:20, edited 1 time in total.
Lada
VIP
VIP

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie