Mimotelesné zážitky (OBE) a astrálne cestovanie (AC)

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby henka » Monday, 24. July 2006, 18:03

ja o tom svojim deťom poviem, keď prídu a spýtajú sa. snažím sa vytvoriť prostredie a vzťah taký, aby nemali problém sa spýtať na hoc čo...
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (9)

Postby GigiViera » Monday, 24. July 2006, 18:56

henka wrote:ja o tom svojim deťom poviem, keď prídu a spýtajú sa. snažím sa vytvoriť prostredie a vzťah taký, aby nemali problém sa spýtať na hoc čo...

To Ti gratulujem- aj Tvojim detom k takej fajn mamine. [smilie=flora008.gif]
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby henka » Monday, 24. July 2006, 19:00

Ďakujem [smilie=flora008.gif] od teba si to veľmi cením
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Postby henka » Thursday, 27. July 2006, 23:07

Dnes mi synovec vravel, že ten, kto dokáže Astrálne cestovať, je duchovne vyspelý. A ja mu na to, že keby to tak bolo, tak zlí čarodeji čo škodia by cestovať nemohli.
Má 17. Nejak sa to nesie v éteri, mám pocit, že je to také porevolučné miš maš -vtedy prišlo new age a budhizmus a ľudia tu mali veci o akých ani nepočuli. Spája zručnosť AC automaticky s tým, že to musí byť človek duchovne na úrovni - s určitým hodnotovým rebríčkom..
Pretože ja neviem "provozovat" AC, môj názor mal hodnotu -slovami môjho otca -takúraduzaritkladu.
Si myslím, že ak to niekto vie robiť spontánne sám, možno len na to dostal do vienka väčšiu schopnosť AC. Tak ako niekto hudobný sluch má a niekto smola nie.
Moc som ho nepresvedčila...
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Friday, 28. July 2006, 06:19

henka wrote:Dnes mi synovec vravel, že ten, kto dokáže Astrálne cestovať, je duchovne vyspelý. A ja mu na to, že keby to tak bolo, tak zlí čarodeji čo škodia by cestovať nemohli.
Má 17. Nejak sa to nesie v éteri, mám pocit, že je to také porevolučné miš maš -vtedy prišlo new age a budhizmus a ľudia tu mali veci o akých ani nepočuli. Spája zručnosť AC automaticky s tým, že to musí byť človek duchovne na úrovni - s určitým hodnotovým rebríčkom..
Pretože ja neviem "provozovat" AC, môj názor mal hodnotu -slovami môjho otca -takúraduzaritkladu.
Si myslím, že ak to niekto vie robiť spontánne sám, možno len na to dostal do vienka väčšiu schopnosť AC. Tak ako niekto hudobný sluch má a niekto smola nie.
Moc som ho nepresvedčila...

Kto chce vedome AC, musí sa vypracovať na istú duchovnú úroveň, inak ho to tam nepustí. Ale že je duchovne vyspelý by som netvrdil, pretože to by sa mohlo chápať, že je už v duchovnom vývoji "za vodou" a ono to zas tak nie je. Tí, ktorí majú AC spontánne, musia byť tiež na tej istej duchovnej úrovni, no nie sú ešte duchovne prebudení. Keď sa duchovne prebudia, zistia, že môžu do AC vedome vstupovať a vedome ho riadiť.

Ak by som použil Tvoje slová, "talent nestačí, talent treba rozvíjať". *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby henka » Friday, 28. July 2006, 09:55

WW6 on sa o AC dozvedel od človeka, ktorý vedome používal svoje schopnosti na manipuláciu -učil sám seba ako pôsobiť energiami na ľudí aby sa uňho poistili -fuj a brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Vravel o sebe že vidí duchovné bytosti, duše mŕtvych pri havárii na ceste, čísla v lote, že vie pomocou myšlienok rozhúpať loptičku, že vie aj AC. No čo ti poviem -nerada by som aby si takéto bral za vzor :roll:
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Friday, 28. July 2006, 10:06

henka: Rozumiem Ti, aj mne by sa čosi také hnusilo. Bohužiaľ si musíme otvorene priznať, že akákoľvek schopnosť duchovného poznania môže byť zneužitá voči druhým ľuďom. To je o charaktere ľudí, ktorý sa nemusí rovnomerne vyvíjať s rozvojom duchovných schopností. Myslím si, že veľa ľudí si zamieňa charakterové vlastnosti ľudí so stupňom ich vývoja duchovných schopností. [smilie=flora008.gif]
Last edited by WhiteWolfSix on Friday, 28. July 2006, 19:23, edited 1 time in total.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby henka » Friday, 28. July 2006, 18:51

:heart: [smilie=flora008.gif]
Image
henka
Vylúčení
Vylúčení

ďalej....:)

Postby denisočka » Tuesday, 22. August 2006, 13:26

:smt024 pred pár rokmi,keď som ako samouk začínala čítať a skúšať všetko paranormálne a veľmi som túžila opustiť svoje telo a potulať sa niekam.vtedy som to nevedela ani nazvať,teraz viem,že to je astrál.cestovanie.Skúšala som sa sama podľa knihy dostať do tranzu a po dlhšiej dobe to začalo.ani som to nechcela......keď som zaspávala ale bdela a vnímala npr. TV tak som zrazu celá stuhla,ako by mi zmravenčelo telo a začala som sa dvíhať od postele.cca do 20 cm.vnímala som TV ďalej,vedela som že nespím ale chcela som kričať ...kraičať na sestru nech sa na mňa pozrie ale telo nepočúvalo...mozog pracoval ale telo jak stvrdnuté...poto som sa začala modliť k pannej márii a klesla som a bolo fajn...ale to sa mi opakovalo veľmi často až som sa raz kdesi dozvedela,že keď nieje na TO človek pripravení a skúša to sám tak to tak aj dopadne.Potom som sa prestala o to zaoberať a prestalo to.Teraz sa mi to stane len sem-tam.

rada by som sa v tom naučila viac,ale som TOTAL ZAČIATOČNÍK s praxou samouka a v naše zapadnutej dedine na východe Slovenska a ni nie sú možnosti...bola by som rada ak by to niekto so mnou prebral....forceps
" Každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Re: ďalej....:)

Postby Zrak1 » Saturday, 26. August 2006, 13:34

forceps wrote:....keď som zaspávala ale bdela a vnímala npr. TV tak som zrazu celá stuhla,ako by mi zmravenčelo telo a začala som sa dvíhať od postele.cca do 20 cm.vnímala som TV ďalej,vedela som že nespím ale chcela som kričať ...kraičať na sestru nech sa na mňa pozrie ale telo nepočúvalo...mozog pracoval ale telo jak stvrdnuté....

Viem si to veľmi dobre predstaviť.... kedysi, keď som o OBE ani len netušil, som ležal na posteli a videl som brata ako leží na svojej. Bolo už po 22.00, no a môj brat bol vtedy na vychádzke (bol na zákl. voj. služ-ZVJS), a do 22.00 mal byť späť (mal to 30 min cest *1* ) . Počúval vežu na sluchátka.... ja som bol ako keby úplne paralizovaný, celý som bzučal, nevedel som ani dýchať, nie to ešte povedať nejaké slovo, chcel som kričať, ale nešlo to....... posadil som sa, teda moje astrálne telo a načiahol som sa po nom, aby ma registroval, no on sa na mna otočil a rukou ma sotil späť, keď som doľahol, precitol som a on tam nebol..... nebolo mi všetko jedno, v tej dobe to bolo pre mňa dosť divné a nevedel som čo sa deje.....

forceps wrote:...ale to sa mi opakovalo veľmi často až som sa raz kdesi dozvedela,že keď nieje na TO človek pripravení a skúša to sám tak to tak aj dopadne.

Myslím, že to dopadlo celkom fajn.... nie nadarmo sa hovorí "čo sa za mlada naučíš, neskôr ako keby si našla" .... možno to tak malo byť, aby si "dnes" nevnímala OBE ako niečo ťažko dosiahnuteľné a aby si si ho nezamieňala za cieľ.... [smilie=flora008.gif]

forceps wrote:Potom som sa prestala o to zaoberať a prestalo to.Teraz sa mi to stane len sem-tam.
Som presvedčený, že si zvolila správne...... som zastánca názoru, že sa snažím robiť veci tak a vôbec rozhodovať sa podľa toho, aby som mal z toho dobrý vnútorný pocit..... :smt023

forceps wrote: rada by som sa v tom naučila viac,ale som TOTAL ZAČIATOČNÍK s praxou samouka a v naše zapadnutej dedine na východe Slovenska a ni nie sú možnosti...bola by som rada ak by to niekto so mnou prebral....forceps
Myslím že nie je vôbec podstatné, či je niekto začiatočník a či nie..... viem aj, že si to ale až tak doslova nemyslela, aj keď si to napísala veľkými písmenami *3* , no a vedz, že cestu si už podľa môjho názoru dávno našla, už len šliapať krôčik za krokom a možno sem-tam sa stretnúť s ľudmi s podobnými záujmami, myslím že to človeku veľa dá...... šťastnú cestu :smt039
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Zrak1 » Saturday, 26. August 2006, 13:56

Počas jednej poslednej noci som mal všeliaké "sny", niekedy sa jedno premlielalo cez druhé, ale väčšina sa odohrávala v prostredí, ktoré mi už bolo známe z iných "snov", ako keby som sa vracal na nejaké miesto, kde budeme dočasne niektorí ľudia existovať ešte počas tohto života, myslím že niekedy okolo roku 2012. Čo ma zaujalo a vrylo sa mi do pamäte bola situácia, kedy som vliezol do jazera, kde som plával za nejakým dievčaťom.... priplával som ku nej a začali sme sa bozkávať, bolo to celkom romantické, a v jedhom okamihu som videl odraz naších tiel vo vode ale nie ako telá, ale ako žiariace klbká energie dvoch farieb..... jedna bola oranžová, ktorá prechádzala do tmavočervenej a druhá bola tmavá modrá, ale nie úplne.....

Len som sa chcel o toto podeliť *18*
Last edited by Anonymous on Saturday, 26. August 2006, 15:38, edited 1 time in total.
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby GigiViera » Saturday, 26. August 2006, 14:46

Zrak, pripomenul si mi americký seriál Unesení, bezalo to tusím vlani, tam bolo malé dievcatko ktoré bolo potomkom mimozemstanov na zemi a jeho rodicia boli unasani do mimozemskej lode a spoznali sa len nahodou ked uz mala bola velka. Sice tam nemali tie energeticke tela, ale aj tak mi to asociovalo... pozravovat Ta mam od nasho vestca.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Saturday, 26. August 2006, 14:49

Áno.... bol to vynikajúci seriál..... vždy som sa na neho tešil......

Vééééľmi pekne ďakujem za pozdrav od "malého veľkého muža", vážim si to a naozaj ma to potešilo [smilie=flora008.gif]
Zrak1

Postby GigiViera » Saturday, 26. August 2006, 21:00

Odovzdám mu, rado sa stalo. Ešte pozdravuje Rega a Bojovníčku. Ju síce nestretol, ale má k nej nejaký vrúcny vzťah. A stále sa chystá že bude aj on písať na fórum. Máme sa na čo tešiť.
Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Saturday, 26. August 2006, 21:13

Už sa teším..... :cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82* :cheer: *82* :smt023
Zrak1

Postby bojovnicka » Saturday, 26. August 2006, 22:34

GigiViera wrote:Odovzdám mu, rado sa stalo. Ešte pozdravuje Rega a Bojovníčku. Ju síce nestretol, ale má k nej nejaký vrúcny vzťah. A stále sa chystá že bude aj on písať na fórum. Máme sa na čo tešiť.

Ďakujem za posolstvo milých správ, GigiViera [smilie=flora008.gif]. A Patrikovi ďakujem za pozdrav a priazeň.
Patrik, posielam Ti túto krásnu virtuálnu rozkvitajúcu ružu [smilie=flora003.gif], ktorá bude v tomto pozdrave stále živá a nezvädne... Teraz už asi sladko spinkáš... píšem pre Teba tieto písmenká :smt024 ... iste si ich zajtra, keď sa zobudíš nájdeš. A vieš, že si stále obklopený a sprevádzaný láskou :heart: všetkých, ktorí ťa milujú :heart: ? :smt039
svet je miesto, kde môžeš byť
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby bojovnicka » Sunday, 27. August 2006, 07:34

[smilie=sm033.gif]
A Patrik, teším sa na Tvoju veštiareň na annwin :cheer:
a možno... deti nachádzajú tvorivo nové cesty :smt039
Last edited by bojovnicka on Sunday, 27. August 2006, 22:28, edited 1 time in total.
svet je miesto, kde môžeš byť
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby Anonymous » Sunday, 27. August 2006, 16:20

astralne cestovanie sa da naucit? :shock:
Anonymous

Áno

Postby KUZELNIK » Sunday, 27. August 2006, 16:55

kacena wrote:astralne cestovanie sa da naucit? :shock:

Áno, ale nie za deň.
Chce to svoj čas a cvčenia.
Pozerám, že si z BB, tak to by som Ti odporúčal zájsť na kurz Prechod Bránou s výborným učiteľom *1* :smt023 viewtopic.php?t=679
Lepší začiatok asi nenájdeš. Ale neviem či ho hľadáš, lebo otázka znela ináč. :smt039
KUZELNIK

Postby Anubis » Sunday, 27. August 2006, 18:02

bojovnicka wrote:[smilie=sm033.gif]
A Patrik, teším sa na Tvoju veštiareň na annwin :cheer:

Jejda, bojovnicka, skús sa opraviť. *40* *40*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie