Kurz Prechod bránou 20.-22.9. v Žiline

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Kurz Prechod bránou 20.-22.9. v Žiline

Postby sonkad » Monday, 12. August 2013, 16:42

Ahojte, neviete niekto náhodou niečo o tom, či sa bude alebo nebude konať kurz Prechod bránou I. v Žiline v dňoch 20.-22.9.2013?

Organizátorka je očividne neochotná komunikovať. Na uvedený mail som jej písala ešte 8.júla, že by som sa chcela zúčastniť a nejaké otázky, ale DOTERAZ som nedostala žiadnu odpoveď, čo je vrchol neserióznosti a teraz už kurz nevidím ani v zozname podujatí, tak neviem, na čom som, ale dúfam, že môj príspevok uvidí niekto iný, kto mi odpovie..

Nevie niekto niečo bližšie, čo sa stalo? Je kurz zrušený? Mám sa prihlásiť na ďalší termín? Ďakujem pekne!
sonkad

Re: Kurz Prechod bránou 20.-22.9. v Žiline

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 13. August 2013, 11:27

Ahoj sonkad,

spoluprácu so žilinskou organizátorkou sme ukončili vzhľadom na dlhotrvajúce problémy pri organizovaní našich kurzov. Kurz ako taký je stále otvorený, no nebude sa konať v Žiline ale v Martine. Ak máš stále záujem o účasť na kurze, môžeš sa na kurz prihlásiť stiahnutím prihlášky, ktorá obsahuje aj organizačné pokyny ku kurzu. Akékoľvek otázky ku kurzu mi môžeš klásť tu alebo súkromnými správami.

Zároveň sa Ti (a aj ostatným záujemcom o kurz) chcem ospravedlniť za zlú komunikáciu s organizátorkou v Žiline.

WW6
Lektor kurzu
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby sonkad » Tuesday, 13. August 2013, 14:37

Ďakujem pekne za odpoveď :smile:

Škoda, že sa to presunulo do Martina, Žilina bola pre mňa ideálna. Preštudovala som si prihlášku a mám v podstate teraz len jednu otázku - niekde tu na fóre som čítala, že pri tom kurze bola možnosť prespať za nejaký minimálny poplatok v miestnosti, kde sa konal kurz - platí to ešte? V prihláške je spomínané, že ubytovanie individuálne, ale pre istotu som sa chcela spýtať :smile: Díky moc.
sonkad

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 13. August 2013, 17:04

Možnosť prespať v miestnosti je len v niektorých mestách (a miestach) v závislosti od vôle prenajímateľa priestorov. V prípade Martina to bohužiaľ nie je možné. Skús si na nete pohľadať lacné ubytovanie v Martine. Bohužiaľ, keďže v Žiline nepoznám vhodné priestory na organizovanie tohto kurzu, nebolo v mojej moci tam zorganizovať kurz, nakoľko nepochádzam z daného regiónu. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby sonkad » Tuesday, 13. August 2013, 19:37

Jasne, kuknem niečo na nete.. Ďakujem za info :smile:
sonkad

Return to Astrálne cestovanie