krocik od dosiahnutia AC

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

krocik od dosiahnutia AC

Postby Pjotrik » Monday, 18. July 2011, 11:00

Caute, prisiel som sa poradit z odbornikmi :) Potrebujem nazor na moj stav v AC.

Zacal som sa venovat tomu pred cca 2-3 rokmi. Nebolo to samozrejme bez prestavok, bolo zopar niekolko mesacnych. Dnes sa uz dokazem absolutne uvolnit a koncentrovat naplno. Presiel som Bardonovym 1. stupnom, tak nemam problem si zachovat prazdnu mysel aj pol hodiny.

Moj pokus o AC vyzera takto:

1. Lahnem si na chrbat a kompletne sa uvolnim. Citim dost intenzivne mravencenie, ako by celym telom prechadzala silna elektrina. Pod rukami a nohami necitim vobec postel a pod chrbtom iba trochu. Niekedy mam pocit, ze lezim vo vzduchu.

2. Zacinam skusat nejake techniky na oddelenie. Napriklad predstavujem si ako sa zacinam pomaly vznasat nad svojim fyzickym telom, alebo pozorujem tlkot srdca a snazim sa to rozsirit na cele telo.

3. Zvycajne sa nic nedeje, ale ked si dam minutovu prestavku a potom zase zacnem nieco skusat, tak pride neobvykly stav. Citim, ako vsetko vo vnutri tela sa zacina stlacat a mam pocit, ako by som mal kazdu chvilu explodovat. V tej chvilu sa mi zrychli dych a rozbucha srdce. Prichadza podvedomy strach. Trva to okolo 10 sekund, potom to odide. Najprv som si myslel, ze hned ako tomu venujem pozornost, tak to nejak potlacam. Tak som sa v dalsich cviceniach pokusal to ignorovat a pokracovat v technike, ale to tiez nepomaha. Prejde to aj tak.

Takto prebieha mozno kazdy druhy pokus o AC a ja uz fakt neviem co robim zle, preto potrebujem nejake postuchnutie. Pred 2 tyzdnami som sa venoval chvilu LD, chcel som aspon takto dosiahnut AC. Mal som nejake uspechy. Za jednu noc sa mi podarili 3 LD, ale vsetko trvalo iba 10 sekund. Potom som s tym prestal, lebo som sa vobec nevyspal. Trpim dost dlho chronickou nespavostou.

Dakujem za kazdu radu a prajem pekny den :)
Pjotrik

Re: krocik od dosiahnutia AC

Postby WhiteWolfSix » Monday, 18. July 2011, 11:11

Aký máš zámer k dosiahnutiu AC?
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Pjotrik » Monday, 18. July 2011, 11:20

Duchovny rast a pochopenie tohto sveta.
Pjotrik

Postby WhiteWolfSix » Monday, 18. July 2011, 14:34

Príliš všeobecné.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Monday, 18. July 2011, 15:22

Pjotrik wrote:Caute, prisiel som sa poradit z odbornikmi :) Potrebujem nazor na moj stav v AC.

Zacal som sa venovat tomu pred cca 2-3 rokmi. Nebolo to samozrejme bez prestavok, bolo zopar niekolko mesacnych. Dnes sa uz dokazem absolutne uvolnit a koncentrovat naplno. Presiel som Bardonovym 1. stupnom, tak nemam problem si zachovat prazdnu mysel aj pol hodiny.

Ahoj Pjotrik,

celkom ma zaujala informácia, že si dokážeš zachovať prázdnu mysel aj pol hodiny. Ak je to skutočne tak, tak klobúk dole. Podľa mňa to vôbec nie je jednoduché a to sa práci s myšlienkami venujem zopár rokov. Napadla ma v tejto súvislosti jedna vec. Čo ak vyprázdnenie mysle, ktoré prevádzaš nie je skutočné vyprázdnenie mysle?

Rado

PS: Čo sa týka toho zámeru, ako píše ww6, je to veľmi dôležité.
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Pjotrik » Thursday, 21. July 2011, 10:43

Zrak1 wrote:Ahoj Pjotrik,

celkom ma zaujala informácia, že si dokážeš zachovať prázdnu mysel aj pol hodiny. Ak je to skutočne tak, tak klobúk dole. Podľa mňa to vôbec nie je jednoduché a to sa práci s myšlienkami venujem zopár rokov. Napadla ma v tejto súvislosti jedna vec. Čo ak vyprázdnenie mysle, ktoré prevádzaš nie je skutočné vyprázdnenie mysle?

Rado

PS: Čo sa týka toho zámeru, ako píše ww6, je to veľmi dôležité.

Mozno som to trosku prehnal. Chcem som povedat iba to, ze sa dokazem vyhnut nepotrebnym myslienkam a viem sa cely cas sustredit na danu cinnost. Niekedy v 17-ich som zacal meditovat a pracovat s myslou. Teraz mam (takmer) 21, tak je to tiez par rokov co s tomu venujem :)

Inak, preco je zamer taky dolezity?
Pjotrik

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 21. July 2011, 13:25

Pjotrik wrote:Inak, preco je zamer taky dolezity?

Keby si si sám odpovedal na túto otázku, aká by bola Tvoja odpoveď?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Friday, 22. July 2011, 17:00

Pjotrik,

prečo je zámer tak dôležitý? :-k Keď niečo robím, malo by to mať svoj zmysel. Ak je zmysel "lacný", tak moje konanie nemá hlbší význam a pravdepodobne sa k ničomu nedopracujem. Zmysel by mal byť hlbší a "šľachetný". No hlavne by mal byť v súlade s mojim vnútrom a v súlade s "Vesmírnymi zákonmi". Potom cítiš, akoby si mal neviditeľnú podporu, nikoho alebo niečoho po svojom boku, čo ťa chráni a vedie. Keď mám tento pocit, viem že idem správnym smerom a viem že je môj zámer v súlade s Vesmírom. Potom takáto činnosť ktorú vykonávam , resp. postoj, ktorý zaujímam s týmto súladom, mi dodáva radosť, vnútorné uvoľnenie, pocit zadosťučinenia a pritom pokoru. To priamo súvisí s tým že si takto dokážem vysporiadať záležitosti, ktoré sa mi celý život opakovali, kým mi nedocvaklo a uvidel som môj chybný vzorec správania sa. Preto je zámer tak dôležitý. Potom ti bude jedno, či dosahuješ OBE, alebo nie, pretože pochopíš, že je to prostriedok a nie cieľ.

Klamal by som ale, že ak by sa mi opäť darilo vystupovať z tela ako kedysi, nebol by som z toho natešený. Určite by som bol veľmi rád. Možno z dôvodu, že som toho zasa hoden a bolo mi odpustené zneužitie tohto "daru". V minulosti som mal nesprávny zámer. V súčasnosti k plneniu môjho zámeru nepotrebujem zažívať OBE, ale rád by som ho opäť chcel svojvoľne dosahovať, pretože by som sa chcel ísť pozrieť tam, odkiaľ pochádzam, aj keď viem, že by mi to asi nebolo umožnené. V každom prípade by som sa rád stretol s mojím ochráncom (učiteľom), aby mi pomohol pochopiť zmysel niektorých vecí, ktoré sa mi v živote udiali, alebo sa mi dejú.

Rado
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Sara » Wednesday, 27. July 2011, 00:09

A co potom ludia, ktori to zazivaju necielene a nemaju ziaden zamer?
Sara

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. July 2011, 06:17

Ľuďom, ktorým sa to začne diať spontánne, tak sa im to deje v štýle "neriadená strela". A v momente, keď to začnú postupne ovládať, zistia, že to nie je len tak na zábavu.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie