Hemi-Sync: Prechod bránou

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby divoska » Tuesday, 23. January 2007, 22:37

jeeeeeeeeej reg a ja som ti aj chcela pisat ze ci to niekde nezavesis, parada :smt023
na svoj zadok som sice nebola zvedava, ale je pravda ze svjetilko na tej fotke bol tusim najlepsi ulovok ;)
pravost fotiek potvrdzujem vlastnym zadkom a aj vsetkym ostatnym zivym v tu chvilu pritomnym *40*
zrak a ty nas tu nerzozcituj lebo lebo :heart:
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 23. January 2007, 22:56

Veď zpredu si sa fotiť nechcela, tak aspoň Tvoj zadok tu všetci uvidia. *3**2*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 23. January 2007, 23:10

Keďže mi ich reg poslal viac, prikladám aj túto, kde Vás vidno pekne ležať a aj "svetielok" tam bolo viac: :cheer:

Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby divoska » Tuesday, 23. January 2007, 23:46

jej velryby ;) co ti na to poviem ww6, na stare kolena hanbliviem ;) aj ja si prosim dalsieeeee
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby duves » Wednesday, 24. January 2007, 07:38

Fiha! Zavolam kamosa Poirota a vysetrime to. *2*
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby Zrak1 » Wednesday, 24. January 2007, 07:58

divoska [smilie=flora008.gif]
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Anonymous » Wednesday, 24. January 2007, 08:17

duves wrote:Fiha! Zavolam kamosa Poirota a vysetrime to. *2*
bez problemov sa podrobim krizovemu alebo stvorcekovemu alebo hocakemu inemu vysluchu ohladom dotycnych koliesok 8)

reg "pytaj-sa"
Anonymous

Postby divoska » Wednesday, 24. January 2007, 08:50

jednoducho oficialne zdokumentovane nevymyslene. hocijaky lovca zahad nam moze zavidiet ;) sranda, ked som tam bola, som nechapala, ale teraz ked sa na to stale pozeram, nechapem este viac *2*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby exlibris » Wednesday, 24. January 2007, 08:54

pripájam sa ako korunný svedok. Prvé zlaté koliesko som zahliadla v piatok, ale to som si nechala pre seba (lebo ma napadlo, že čo si okolie o mne pomyslí, ak začnem hovoriť o takých veciach..... :roll: ) V sobotu a v nedeľu som prvýkrát uvidela aj biele a "priesvitné" bytosti (kolieska).
Je to super, lebo doteraz som videla len zlaté a tyrkysovozlatožiarivé a tieto sú také malinké a veeeľmi rýchlo sa pohybujú. Tu som prvýkrát uvidela už spomínané jemno biele a priesvitné. Jemno Biele sú oveľa väčšie, a pohybujú sa evidentne pomalšie a priesvitná bytosť bola úplne veľká a akoby stála.... a zdá sa, že tie jemnobiele sa radi fotia :smt039 [smilie=flora008.gif] :smt060 *85*
ďakujeeem za pozornosť
HOWGH
[smilie=sm033.gif]
exlibris

Postby divoska » Wednesday, 24. January 2007, 12:14

exlibris, tu mozes o vsetkom, tu nie sme v praci alebo doma kde si bude niekto tukat na celo a usmievat sa /vdakabohu ;)/
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby exlibris » Wednesday, 24. January 2007, 22:44

moja milá divoška [smilie=flora008.gif]
do kelu, aj tu by som sa asi mala krotiť, lebo odvtedy, ako som tu popísala tie bytosti, začali sa so mnou diať také divné veci... začala som robiť kixy vpráci, šéfka po mne ziapala, začalo mi byť zle od žalúdka a myslela som, že odpadnem a trvalo to niekoľko hodín, kým som nevyšla von na vzduch. Hm, zvláštne, potom mi zasa začalo byť až podozrivo fajn, tak ako hneď po kurze a už sa zasa len škerím na všetkých, teda usmievam....
Hm, asi by sme aj tu mali zvažovať čo zverejniť.... možno to bolo o mojej pýche, tak som dostala pár po zadku, aby som sa ukľudnila.... troška pokory a skromnosti nikdy nezašodí...zdá sa.... Ono vlastne, keď som vypadla z práce a začala som uvažovať, odkedy mi začalo byť zle, prišla som na to, že odvtedy, ako som tu zavesila tie informácie a keď som "si to našla" a uvedomila, že asi takto verejne niektoré veci nie, bola som zasa v pohode....hm, hm....
:roll: [smilie=sm033.gif]
exlibris

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 25. January 2007, 06:58

Dievčatá, netreba zabúdať na uzemňovanie sa, pretože sa Vám môžu naozaj diať podivné veci vo Vašich hlavičkách. *1* A tiež nezabudnite, že sa Vám môže rázne zjemniť Vaše celkové vnímanie, čo môže spočiatku spôsobovať problémy, kým si na to neprivyknete. *18*

P.S.: Písal som to síce dievčatám, no platí to aj pre chlapcov. *82*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Thursday, 25. January 2007, 08:01

WhiteWolfSix wrote: A tiež nezabudnite, že sa Vám môže rázne zjemniť Vaše celkové vnímanie, čo môže spočiatku spôsobovať problémy, kým si na to neprivyknete. *18*

P.S.: Písal som to síce dievčatám, no platí to aj pre chlapcov. *82*

Potvrdzujem *47* *40* :cheer: *82* :cheer:
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby Anonymous » Thursday, 25. January 2007, 08:22

WhiteWolfSix wrote:P.S.: Písal som to síce dievčatám, no platí to aj pre chlapcov. *82*
ehm...pravda je, ano, plati to aj pre mna...rozpisovat sa racej nebudem 8) ...

reg "pre-istotu"
Anonymous

Postby divoska » Thursday, 25. January 2007, 08:46

ja som sa v pondelok uzemnila velmi rychlo ked mi doma otec iniciativne zapol pracku ktoru som chcela zapnut za par minut ja ;)
vcera ma drahy inak dojal som sa rehotala ako blazniva. vecer po ceste z roboty sme sa stavili v mekaci a brala som si salat na veceru po ceste. draheho doma vzdy normalne naveceriam ale ja som zenska, ja musim uz len takto nalahko ;) kazdopadne po tme, na dialnici, zadna slava bojovat tam s tym. a prave som mu vysvetlovala princip rebalu a ze to chranim aj jeho ked niekde ideme v podstate a v tu chvilu som sa obrblala dresingom. moj drahy sa skoro zadrhol od rehotu a skonstatoval ze asi este nie som taka dobra v robeni energetickych poli lebo ze na omacky nefunguju *40* no nezabijem ho? *47*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Thursday, 25. January 2007, 17:27

*3* *40*
Zrak1

Postby Lada » Wednesday, 16. May 2007, 14:11

Od včera som hľadala jedno CD s programom, veľmi som ho potrebovala a po ňom ani stopy...Včera večer sme celý byt prehľadali a už som bola s toho zúfala. Vtedy som si spomenula však by hádam mohlo pomôcť ničo z kurzu HS a ak nie tak sa budem sťažovať! *47*
Nemala som čas na meditácie lebo mám doma usoplené detičky, ktoré večne niečo potrebujú a tak som sa len sústredila na otázku až tak ako sme to robili v O12 a prišlo to... Nopal to volá „anjelská pošta“ [smilie=angel11.gif]. Išla som k šuplíku, ktorý som včera prehľadala 3x a môj manžel 1x a celý som ho, bez rozmýšľania vybrala von. Vzadu za ním spadnuté sa na mňa „škerilo“ stratené CD *82* . Takže, reklamovať nič nebudem. Asi deťom zaobstarám jedno HS CD, možno budú robiť menšiu skazu po byte *40* .
Lada
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 16. May 2007, 14:16

Som rád, že H-S pomohol. *52* [smilie=sm033.gif] Inak, reklamácie prosím posielať na http://www.lamparen.sk *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou

Postby Farah » Thursday, 31. May 2007, 08:12

Po niekoľkých týždňoch sa mi konečne podarilo stráviť absolvovanie kurzu. :smile: Nezvyknem písať na fóra, ale teraz by som sa rada poďakovala. [smilie=flora008.gif] Keďže sme sa o.i. učili dostávať odpovede, tak som sa ich snažila dostať. Jednozanačne mi z toho vychádza, že nemám robiť to čím som sa doposiaľ živila. Zhruba pred desiatimi rokmi som absolvovala niekoľko víkendové školenie o komunikácií. Bola to pre mňa obrovská skúsenosť, dostala som sa tam ako slepé kura k zrnu a prišlo to práve v období, keď som sa rozhodla byť "normálna" čo v preklade znamená fungovať zhruba ako Eva Krtová z "Rysavej jalovice". Dnes môžem povedať, že vtedy ma ten kurz od toho uchránil a predpokladám, že tento mi má pomôcť dostať sa ďalej, tiež som sa tam ocitla, tek nejak "náhodou". Takže dík a nie len tebe WW6 ale tak vôbec, veď vieš. :cheer:
P.S. Prajem úspešný kurz v Prahe.
Farah

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 31. May 2007, 11:11

Ďakujem, že si napísala. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

PreviousNext