Hemi-Sync: Prechod bránou

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Mohy » Friday, 13. May 2005, 13:34

Testovani Rebalu

Takže moja najnovšia dnešná skúsenosť. Nakoľko som lenivý, pastnem sem to, čo som teraz písal na ICQčku :D

Dnes som bol v Tescu. Bral som nejaké veci na firmu a tak som potreboval si dať oraziť bločik z pokladne. Prišiel som k pultu na informácie a už tam čakali 4 ludia. Šiel som dopredu a oprel sa o pult. Asi po minute čakania hovorím sekretárka (čo bola somnou) že do kedy tu budeme tvrdnúť. A napadlo ma spraviť Rebal a v duchu som si povedal: "Anjelici prosím vás pošlite niekoho, ponáhlam sa. Ďakujem." Asi za 10sekund sa vynoril predavač Tesca prišiel za pult, všetkých si obzrel a šiel rovno kumne. Orazil mi bločik a spokojný som mohol odísť.

Takže Rebal prešiel mojim testom :smt023 :smt060
Mohy
VIP
VIP

Skúsenosť

Postby Nopal » Sunday, 23. October 2005, 13:20

Skusim Vám napísať, čo som zažila a vyriešila v inej realite v týchto dňoch :

V poslednom čase som začala byť nespokojná s priestorom, kde mám umiestnenú prevádzku na podnikanie. Urobila som všetko, čo bolo v mojích silách, aby sa to vylepšilo, ale nevidela som kladný výsledok.
Tak som sa rozhodla, že si to riešenie problému zoberiem do inej reality
a poprosím o riešenie tam.
Stalo sa.
Po precitnutí som sa nestíhala čudovať, čo som sa dozvedela. Jednoznačne som dostala info, že presťahuj prevádzku inde. Toto keby mi niekto radil v realite, tak by som ho určite poslala do kelu, že nech netára a či si myslí, že je to len tak....
Keďže som bola v inej realite, veci sa diali tak, ako sa diali a preto som to dalej analyzovala, čo je to za divnú radu....

V inej realite som sa dostala v našom meste na mne známe miesto, na jednu ulicu, ale bol tam zrazu novo postavený dom.
V tom dome som sa pohybovala a akože už aj samozrejme som riešila, či mám tu prevádzku umiestniť na rohu, alebo vedľa a zaoberala som sa výhľadom z okien toho domu von. Po precitnutí som sa len začudovala, že čo ma to mátalo, ved na tom mieste kde som blúdila nijaký dom predsa nestojí. Ten pocit bol ale taký silný, že som sa s tým zdôverila doma
pri obede. A viete aká bola reakcia ?
"A Ty nevieš, že na tej ulici vyrástol asi za mesiac naozaj dom ? "
Nevedela som, lebo som tam dlhsie nebola. Takmer som neverila, čo to počujem. Okamžite som nechala vsetko tak a šla som sa tam pozrieť. Možno mi neveríte, ale ten dom, kde som sa v sne prechádzala a riešila problém tam naozaj stojí !
Okamžite som vyhladala majitela stavby a za 20 minút som bola dohodnutá, že priestor ktorý si vyberiem si môžem naozaj na podnikanie prenajať a už začiatkom decembra je realne sa tam aj nasťahovať.

Takže : Priznám sa, že som potrebovala 3 dni, aby som prijala do mysle TO, že ak urobím tu zmenu tak bude užitočná pre všetkých, ktorý z tohoto podnikania žijú, včítane mna.
Myslím si, že duchovný vývoj sa uberá správnym smerom aj vtedy, keď má každý v pohode fyzično, ktoré človeka neodmysliteľne obklopuje.
A preto sme povinní sa aj o fyzično starať. Je dobré, keď si môžeme vybrať a trebárs aj tak, že riešenie nájdeme v inej realite, kde sme sa naučili premiestniť.

Vďaka WW6, že si ma TO odborne naučil, ako sa dá do inej reality premiestniť. Musela som na tom tvrdo popracovať, aby som to vedela.
A ešte sa to aj učím, ale ide to :smt023
Ešte aby som nezabudla, ďakujem aj mojím pomocníkom - anielom, ktorí mi pomáhajú a keď o radu požiadam vytvoria takú situáciu, ktorá mi má čo povedať :heart:

Máte podobné zážitky ktoré riešia zložité situácie v živote aj Vy ?
Ak hej, tak skúste smelo napísať. Najlepšie je vymeniť si vlastné skúsenosti.
Ďakujem [smilie=flora008.gif]
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 27. October 2005, 06:50

Ďakujem Ti Nopal, za Tvoj krásny príspevok. *100* :heart:
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 11. February 2006, 20:17

Rád by som všetkých upozornil na článok s názvom Moje stretnutie so Stvoriteľom, ktorý napísala Gabika L. po absolvovaní kurzu Prechod bránou.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Sunday, 11. June 2006, 19:29

Prechod Bránou – 9.-11.6.2006

:cheer: Zvládla som to :cheer:
Poviem Vám, s malou dušičkou som začínala, s obrovským poznaním odchádzala ...
A to všetko vďaka úžasnému človeku ktorý ma viedol a vôbec nemusím vysloviť jeho meno. Nedá sa slovami vyjadriť vďaka, ale on vie ... :smt060
Dostala som možnosť otvoriť dvere k novému poznaniu. A nielen to. Otvoril sa mi priestor do neznámeho známa. Nádherný priestor, v ktorom som sa cítila ako doma a vôbec sa mi odtiaľ nechcelo odísť. Priestor, ktorý je teraz pevne v mojich rukách a mám možnosť preskúmať jeho najtajomnejšie zákutia. Ako som len mohla nevidieť to, na čo sa pozerám ? *18*
A ešte niečo. Dostala som dary [smilie=sm033.gif] , veľmi vzácne dary, s ktorými môžem pracovať a kráčať ďalej svojou cestou o ktorej viem, že je tá správna. Ako to viem ? Viem, niekoho som v tej diaľke stretla. Niekoho veľmi láskavého a nepotrebujem pátrať kto to bol, lebo bol mojou súčasťou. :heart:
Tak veľmi by som Vám chcela všetko povedať, ale nemám v slovníku slovíčka, ktoré by vedeli vyjadriť moje pocity, poznanie ...
Moje očakávania sa nenaplnili, splnilo sa mi oveľa oveľa viac.
Ak stále hľadáte sami seba, ak chcete vedieť kto skutočne ste, chopte sa svojej šance a využite ju kým sa dá, niekedy prichádza len raz ... Mne prišla v pravú chvíľu, o tom nepochybujem. Neviem čo viac by som mohla, snáď len ĎAKUJEM, ale to je len slovo ...

A predsa, ešte niečo -
nabudúce popíšem, ako som sa popasovala so svojim strachom :shock: ... bu bu bu
Last edited by svetlo on Sunday, 11. June 2006, 19:33, edited 1 time in total.
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 11. June 2006, 19:33

*85* [smilie=flora008.gif] [smilie=sm033.gif] *48*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Nopal » Sunday, 11. June 2006, 23:52

svetlo wrote:....Dostala som možnosť otvoriť dvere k novému poznaniu. A nielen to. Otvoril sa mi priestor do neznámeho známa. Nádherný priestor, v ktorom som sa cítila ako doma a vôbec sa mi odtiaľ nechcelo odísť. Priestor, ktorý je teraz pevne v mojich rukách a mám možnosť preskúmať jeho najtajomnejšie zákutia. Ako som len mohla nevidieť to, na čo sa pozerám ? *18*

:smt024 svetlo : vitaj v klube :smt058 :smt023 :smt060 [smilie=sm033.gif] veľmi sa teším skutočnosti, ktorú si tak úžasne pekne vnímala :smt060
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Mohy » Monday, 12. June 2006, 06:14

svetlo wrote: :cheer: Zvládla som to :cheer:
Poviem Vám, s malou dušičkou som začínala, s obrovským poznaním odchádzala ...

Vitaj medzi nami *40* *82* :smt023 :smt060 [smilie=flora008.gif] :smt039
Viem ako sa cítiš, cítil som sa veľmi podobne :cheer:
Mohy
VIP
VIP

Postby svetlo » Monday, 12. June 2006, 06:40

Ste zlatí, ďakujééééém [smilie=flora008.gif] *45*
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby exlibris » Monday, 22. January 2007, 10:14

tak už som v tom aj ja :cheer:
ďakujem, že mi bolo dovolené absolvovať Prechod bránou 1.
Spoznala som tam ľudkov nových i osobne tých, ktorých poznám z tohto fóra. Môžem vás prezradiť moji milí spolufóristi, spolubránisti? :-) A všetci boli úžasní. [smilie=flora008.gif]
Nešla som tam lietať, ale práve naopak, naučiť sa byť aspoň ako-tak pri zemi a dokázať zostať "pri zmysloch" vo vypätých situáciách, či naučiť sa riešiť veci, s ktorými som si nevedela dať rady a ktoré ma ovládali. Odchádzala som z kurzu vyrovnaná a pokojná. A zažila som už 2x opäť "rozvibrovanie" ale už som vedela, čo mám hneď robiť, aby to nebolo ešte horšie, ale upokojiť sa. SUPER!!!! FUNGUJE TO!!!! :cheer: [smilie=flora008.gif] :cheer:
No a prvá krásna skúsenosť, ktorá sa mi stala dnes ráno:
Písala som jeden e-mail a v tom ma napadlo: zavolaj Jarke a povedz jej, že ju máš rada (Jarka je fajn kolegyňa, ale nikdy ma nenapadlo povedať jej čosi také). Prestala som písať, zavolala som jej, ale iná kolegyňa mi povedala, že išla za mnou. Vtom sa otvorili dvere a Jarka stála celá uplakaná predo mnou. "Práve mi umrela stará mama" (ja viem, že to nie je až také hrozné, ale žili spolu a bola medzi nimi veľmi silná citová väzba).
A mnou preleteli také pekné zimomriavky - musela som zachytiť jej smútok a akosi podvedome som asi zacítila, že ju treba utešiť. KRÁÁÁÁÁSNE!!!!! :cheer: :cheer: [smilie=flora008.gif] [smilie=flora008.gif] *48* *48* :heart: :heart: :smt060 :smt060
Juj, už sa teším, na ďalšie takéto krásne vecičky :heart: :heart:
Ešte raz ĎAKUJEM [smilie=flora008.gif]
[smilie=sm033.gif]
exlibris

Postby WhiteWolfSix » Monday, 22. January 2007, 10:25

ĎAKUJEM :cheer: [smilie=flora008.gif] *48* :heart: Krásne si to napísala...

P.S.: Pekne pozdravuj Jarku *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Quieto » Monday, 22. January 2007, 11:50

hmmm :D verím, že to boli úplne úžasné zážitky a je nádherné, že to už uplatňuješ - i mojim pôvodným zámerom bolo ísť na prechod bránou, no nebolomi dopriané ... nevadí, snáď nabudúce :wink:
teším sa s Tebou i s ostatnými *48* [smilie=flora008.gif]

ešte otázka pre ww6, je možné zúčasniť sa prechodu bránou 2, ak nemám absolvovaný prechod bránou 1?
Quieto

Postby WhiteWolfSix » Monday, 22. January 2007, 11:58

Quieto wrote:ešte otázka pre ww6, je možné zúčasniť sa prechodu bránou 2, ak nemám absolvovaný prechod bránou 1?

Bohužiaľ nie. Účasť na PB2 je podmienená účasťou na PB1.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Quieto » Monday, 22. January 2007, 14:48

WhiteWolfSix wrote:Bohužiaľ nie. Účasť na PB2 je podmienená účasťou na PB1.

Ďakujem za odpoveď ww6, rátala som s ňou :) takže protiotázka, ďalšie PB1 bude až o rok? :wink:
Quieto

Postby WhiteWolfSix » Monday, 22. January 2007, 15:08

Nie, ďalší PB1 bude možno ešte do leta.

Ešte to nie je isté
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Zrak1 » Monday, 22. January 2007, 17:18

Víkendový kurz bol naozaj veľmi veľmi fajn. Ako povedala Exlibris, tiež som odchádzal neskutočne vyrovnaný a až mi bolo cestou späť ľúto, že sa musím vrátiť do uponáhľanej Bratislavy. Pred kurzom som očakával niečo iné, ale to, čo mi v skutočnosti dal, je oveľa hodnotnejšie ako som si spočiatku myslel. Za to chcem ww6 poďakovať aj takýmto verejným spôsobom. Srdečná vďaka [smilie=flora008.gif] . Tiež by som chcel povedať, ako už Exlibris napísala, bolo tam kopec fantastických ľudí, myslím že každý z nich tam prišiel kvôli niečomu inému a som presvedčený, že 90% z nich dostalo odpovede a ešte niečo navrh. Ľudia boli naozaj fantastickí a cítim, že sme si medzi sebou vytvorili pekné priateľstvá založené na hlbokej dôvere. Každý z nás totiž otvoril svoje vnútro, priamo povedal všetko, čo cítil, čo je naozaj úžasné. Boli sme docela kvalitná zostava *40*

Všetkých vás pozdravujem :smt039
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Quieto » Monday, 22. January 2007, 17:51

Jeeee :lol: ďakujem ww6, to je paráda, verím, že tentokrát mi do toho nič nevojde, nad tým ani neuvažujem ... takže sa už teraz teším :-)

Zrak1 wrote:...každý z nich tam prišiel kvôli niečomu inému a som presvedčený, že 90% z nich dostalo odpovede a ešte niečo navrh. Ľudia boli naozaj fantastickí a cítim, že sme si medzi sebou vytvorili pekné priateľstvá založené na hlbokej dôvere. Každý z nás totiž otvoril svoje vnútro, priamo povedal všetko, čo cítil, čo je naozaj úžasné. Boli sme docela kvalitná zostava *40*

Odpovede poväčšine prichádzajú vtedy, keď ich najmenej čakáme alebo na otázky, ktoré sme ešte ani nestihli vypovedať... Teším sa s Vami, že ste sa stretli a prežili niečo, čo Vás spája a robí medzi Vami neviditeľné puto :hug:
Quieto

Postby WhiteWolfSix » Monday, 22. January 2007, 18:22

Quieto wrote:Jeeee :lol: ďakujem ww6, to je paráda, verím, že tentokrát mi do toho nič nevojde, nad tým ani neuvažujem ... takže sa už teraz teším :-)

Môžeš si rezervovať termín, viac na viewtopic.php?t=961
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby divoska » Monday, 22. January 2007, 19:22

a ja si tak hovorim ze napisem neskor alebo tak a nakoniec ma vsetci predbehnete, straaaasneee toto :)
no mili moji, nejaka som rozcitena. to puto je totizto /aspon v mojich ociach/ putom s velkym p :cheer:
nejak som tusila co mi to da, podvedome vedela do coho idem a naco tam idem, a naozaj sa mi len potvrdilo, ze som mala ist, a mala nastupit tu cestu. ww6 ja viem ze si to vedel. aj ja som vedela *1*
avsak naozaj som netusila co vsetko sa predo mnou otvori a co vsetko si ma tam pocka. bolo to nesmierne silne, povedala by som ze nezabudnutelny zazitok na cely zivot. a najlepsie na tom je ze to je len zaciatok.. ;)
zaroven bolo fascinujuce byt na jednom mieste s ludmi z roznych kutov slovenska a kazdy z nich bol z ineho cesta, a neriesit tak len seba ale spoznavat vzajomne svoje najskrytejsie pocity a zdielat svoje osudy a byt si oporou. bolo to tak krasne stretnut tam niekoho komu stacilo pozriet do oci a clovek hned vedel o co ide :-P *1*
neviem pisat tak pekne a vlacne ako vy, /ved som z divych vajec *40* / a hlavne naozaj nemam slov, kazdopadne vsak mam pocit, ze som konecne otvorila dvere ktore som tak dlho otvorit potrebovala a chcela... [smilie=sm033.gif]
a dakujem za to ze som ich mohla otvorit vo vasej spolocnosti :heart: nezabudnem :smt060

ps: kiez by sme sa postretali aj v dvojke *18*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Monday, 22. January 2007, 19:27

:cheer: :heart: *85* [smilie=flora008.gif] *100*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin