Hemi-Sync: Prechod bránou

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou

Postby Miňo » Monday, 29. October 2012, 18:16

Vdaka blind *1* .Teraz s chladnejsou hlavou mozem povedat ze po kurze mam pocit lepsieho vnimania reality. V sobotu teda prvy den nam WW6 rozpraval ze mozeme byt trochu otapkany z celodenneho cvicenia a nie je velmi dobre po nich soferovat alebo vykonavat nejaku cinnost ktora si vyzaduje sustredenie. Kedze som to mal zo Zvolena po dialnici nieco cez 35 minut jazdy domov riskol som to s tym ze ak sa nebudem citit dobre necham auto tam a pojdeme taxikom *1* .Sadli sme do auta a hovorim manzelke ze sa citim viac sebe vedomy ako inokedy, ako keby som do seba hodil red bull *47* . Dnes sa citim rovnako po cely den viac vedomy ako inokedy. Je toho viac co sa vo mne zmenilo i ked je to kratka doba. Prisiel som na to, odkial sa berie tolko nahromadenej energie v mojom cele *1* , teda trochu nizsie pod nim.Pocas kurzu ma to trochu obtazovalo a obaval som sa toho ale hned po uzemnovacich cviceniach som sa tej energie vedel rychlo zbavit a uz som ju viac necitil. Doma som zistil ze pri rezonancnom ladeni blizsie pri nadychoch cerstvej energie a vyOMovani pouzitej citim ze mi ide roztrhnut celo od navalu energie. Zistil som ze tam je priblizne stred centra mojho vedomia a ze sa ta energia zbiera nad nim. Pri cviceniach doma som s nou zacal experimentovat a ked som sa s nou hral citil som ze jej ubuda. Mohol som ju vyuzit na zhutnenie REBALu mohol som ju vyuzivat na rychlejsie uvolnenie tela, ale pri vcerajsich vecernych cviceniach som ju zacal vyuzivat aj na prechod do ohniska 10 a 12 ... to vam poviem ze bol zazitok ... toto bol tunel *1* . Pri dnesnych cviceniach som bol stastny ze som si to prerozdelenie energie mohol vyskusat opat s tym istym efektom. Preto som si rezonancne ladenie o chlp predlzil aby som mal dost energie na vsetko *1* .V ohnisku 12 som mal uz dnes pocit ze sa tam citim lepsie a jasnejsie, takisto citim ze box premeny energie je ucinnejsi a v nej uzatvoreny strach a emocie sa z neho uz tak jednoducho neuvolnuju. V ohnisku 12 viem ze strach mam, ale v tej chvili citim ze ho nepotrebujem. Bolo mi divne ze som sa tam za tak kratky cas tak rychlo otukal a citil ako rybka vo vode ale kedze mi moje vedomie potvrdilo ze som nebol v poslednom minulom zivote clovekom, mozno to malo a ma vplyv na moju intuiciu a orientovanie sa v tom stave *1* . Tak tolko zatial k mojim novym zisteniam hatoff
Miňo

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 30. October 2012, 07:13

Pekne si to zhrnul. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Miňo » Tuesday, 30. October 2012, 14:15

pekne *1* .Deniska mi dnes hovori: aj tak si asi myslim ze Peto nam k tomu nejako energicky dopomohol aby sme tu 12tku dosiahli *1* lebo ked povedal 12 citila som nahlu zmenu. Ja musim este k tomuto napisat ze moja manzelka bola na kurze skor ako nestranny pozorovatel pretoze tam isla hlavne koli mne. Je dost zaujimave vypocut si jej nazor teraz doma. Pytam sa jej ci sa presvedcila ze sme viac ako fyzicke telo a povedala ze ano ale momentalne sa tym nechce zaoberat a skumat to, nechava si otvorene dvierka na dobu kedy bude viac pripra ena. Ja by som chcel este za seba napisat ze mne kurz prechod branou 1 pomohol dostat sa do googla svojho vedomia v ktorom dostanem odpoved na akukolvek otazku. Dnes uz ale viem ze zivot ma pre mna zmysel a ze je to dar ktory teraz viem vyuzit. A prave na toto sa najviac tesim.
Miňo

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 30. October 2012, 17:53

Miňo wrote:Deniska mi dnes hovori: aj tak si asi myslim ze Peto nam k tomu nejako energicky dopomohol aby sme tu 12tku dosiahli *1* lebo ked povedal 12 citila som nahlu zmenu.

Tak nejakú malú zásluhu na tom mám, ale naozaj len malú. *47*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Previous

Return to Astrálne cestovanie